Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Які проблеми бувають у сайтів, розташованих на одному IP-адресу

  Ви ніколи не цікавилися сусідами по серверу? Які сайти розташовані на одному IP з вашим? А адже багато проблем сайтів за однією IP-адресу є дуже відомими. Розглянемо деякі з них докладніше.

  Розглянемо деякі з них докладніше  Однією з основних проблем сайтів, розташованих на одному IP, є блокування відразу всіх при порушенні законодавства тільки одним з них. Наприклад, в Росії, та й багатьох країнах, практикується блокування по IP, якщо ресурс чимось не сподобається правоохоронним органам та іншим силовим відомствам. В результаті всі сайти на цьому сервері перестануть завантажуватися.

  Друга проблема - теж блокування, але вже пошуковими системами. Наприклад, якщо який-небудь сайт або декілька з них, починають поширювати спам, шкідливі програми, заборонені пошуковими системами матеріали, то санкцій можуть піддатися всі веб-ресурси, що знаходяться на одному IP-адресу.

  Третьою проблемою сайтів за однією IP є те, що пошукові системи можуть з недовірою ставитися до сайту, який знаходиться на одному IP з іншими ресурсами. Особливо це стосується Google.

  Крім перерахованого, оптимізаторові слід пам'ятати, що посилання, куплені з сайтів, що знаходяться за однією IP адресою з просуваються ресурсом, мають набагато меншу вагу. А якщо сателітів буде багато і всі вони будуть на одному і тому ж IP, то потрапляння під фільтри ПС практично гарантовано, особливо фільтр гугл .

  Як позбутися від описаних вище проблем? Можна замовляти для кожного сайту виділений IP-адреса. Але це досить дорого, особливо, якщо передбачається створення великого числа (мережі) сателітів. При плануванні створення СДЛ рекомендується вибрати такий хостинг, на якому знаходиться трохи сайтів. Це знизить ризик появи проблем, пов'язаних з розміщенням великої кількості сайтів за однією IP. На форумах можна зустріти інформацію, що допустимою кількістю сателітів на одному IP є 5 сайтів. Рейтинг платних хостингів істотно спростить вибір хорошого хостингу.

  Перераховані проблеми сайтів, розташованих на одному IP, не обов'язково будуть виявлятися. Інакше б сьогодні всім доменних імен і групам імен присвоювався унікальний IP адресу. Але ніхто не застрахований від некоректної поведінки чергового клієнта обраної хостинг-компанії. Навіть незважаючи на те, що сьогодні відстеження порушників набагато спростилося завдяки появі нових засобів контролю, не всі компанії можуть вчасно їх визначити. А в зв'язку з вступом цієї осені нових законів і поправок до законів в РФ, блокування сайтів за IP може привести до негативних наслідків для інших ресурсів, що знаходяться по сусідству.

  Tags: хостинг

  Ви ніколи не цікавилися сусідами по серверу?
  Які сайти розташовані на одному IP з вашим?
  Як позбутися від описаних вище проблем?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»