Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
  • Новости
  • Новости
  • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
    логин
    пароль
       
      Где купить переходник на фотоаппарат

      Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

      Уборка квартир в москве
      Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

      Оклейка авто в Москве
      Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

    Новости

    Які програми потрібні для ігор?

    1. Які програми потрібні для ігор на комп'ютері?

    Ще зовсім недавно пограти в комп'ютерну гру можна було тільки за допомогою ігрової приставки, а сьогодні це легко зробити, маючи на руках смартфон , Не кажучи вже про планшет або стаціонарному ПК. Однак, без наявності певних утиліт це зробити не вийде, а якщо гра і запуститься, то можуть виникнути якісь проблеми. Які програми потрібні для ігор, буде розказано в цій статті.

    Які програми потрібні для ігор на комп'ютері?

    До них відносяться:

    1. Найважливіше значення для запуску комп'ютерних іграшок мають правильно встановлені і оновлені драйвера. Їх можна завантажити на офіційному сайті розробника ПК. Є і спеціальні програми, які покликані автоматично визначити потрібні драйвера і встановити їх, наприклад, DriverPack Solution і ін. Разом з драйверами встановлюється і Nvidea PhysX. Вона робить гри більш реалістичними, відповідаючи за рух і взаємодія об'єктів.
    2. DirectX - Директ Ікс. Це пакет бібліотек, що дозволяє управляти функціями відео, мультимедіа, аудіо, графікою і всім тим, що найчастіше застосовується в іграх. Також можна завантажити з сайту розробника Майкрософт. Для Віндовс ІксПі і нижче підійдуть всі версії до 9-ої включно, а більш пізні системи вже здатні підтримувати DirectX 11.
    3. До необхідних програм для ігор з локальної мережі відносять і Microsoft Visual C ++. Це необхідний компонент операційної системи Віндовс, який можна безкоштовно завантажити з сайту розробника.
    4. Microsoft Net Framework. Також є частиною бібліотеки системи Віндовс , Забезпечуючи роботу більшості утиліт. Наприклад, без неї не працює центр управління драйвером Catalyst. Саме на цій платформі розробляється більшість додатків Віндовс.
    5. До програм для оптимізації комп'ютера для ігор відносять і найважливіший компонент Java. Тим, хто планує грати зі смартфона, без цього додатка не обійтися, тому як система Android побудована саме на ньому. Всі версії завантажувати не обов'язково, краще найостаннішу.
    6. Adobe Flash Player. Необхідний для підтримки ігор, що використовують флеш-технології.
    7. Дуже корисна програма для ігор - Games for Windows Live. Розроблена однойменною компанією, призначена для мережевої гри. Деякі ігри при її відсутності якщо і запускаються, то не зберігаються.
    8. До додаткових програм для ігор відносять Microsoft Silverlight. Це платформа для браузера дає можливість створювати інтерактивні інтернет-додатки, утиліти для ПК, мобільних пристроїв тощо. Складає істотну конкуренцію Adobe Flash, адже вона відрізняється більш широкими можливостями налаштування і дає можливість працювати з плагіном навіть на нетбуці.
    9. Quick Time. Це плеєр від відомого бренду Apple. Зручний не для всіх і кілька «примхливий», але зате дозволяє відтворювати відео в найвищій якості. В деякі програми може бути вставлений за замовчуванням.
    10. RuntimePack. Ця прога рекомендована до встановлення для операційної системи Віндовс. Дозволяє попередити появу віконець з помилками, не заважає роздачі файлів з Файлосховище і виробляє впорядкування роботи антивірусів.

    Це утиліти, які просто необхідні для запуску ігор. Обов'язкові до установки на нових, щойно придбаних комп'ютерних пристроях, але одного разу задані, вони вимагають регулярного оновлення. Регулярно відстежуючи актуальність версій цих компонентів і своєчасно їх оновлюючи, можна не турбуватися, що гра не запуститься, або виникнуть будь-які збої в її функціонуванні. Якщо комп'ютерний пристрій відповідає мінімальним системним вимогам гри, а драйвера на ньому стоять «найсвіжіші», то проблем виникнути не повинно.

    Які програми потрібні для ігор на комп'ютері?
    Які програми потрібні для ігор на комп'ютері?

     

    Найди свой район!

    Восточный

    Западный

    Зеленоградский

    Северный

    Северо-Восточный

    Северо-Западный

    Центральный

    Юго-Восточный

    Юго-Западный

    Южный

    Поиск:      


     
    Rambler's Top100
    © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»