Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Які завдання вирішує оптимізація сайту? Особливості сучасного просування в Мережі

  1. Реальність виходу на перші позиції в пошукових системах без SEO
  2. Чим займаються СЕО-фахівці

  Власники успішних компаній України, які існують більше 5 років, стверджують, що з появою інтернет-ресурсів значно збільшилися продажі.

  Просування сайтів дозволило вивести бізнес на більш високий рівень. До того ж такий спосіб розкрутки обходиться дешевше:

  • тізерній і контекстної реклами;
  • афішування в «Інстаграм» і «Фейсбук»;
  • прайс-агрегаторів.

  Матеріальні вигоди не єдиний «козир». СЕО-оптимізований сайт з плином часу «працює» сам на себе. При виключенні контактної реклами, в свою чергу, спостерігається різкий обрив трафіку.

  Не можна не відзначити зростання інтересу населення України до електронної комерції. Безліч людей забуло про реальний шопінг. Все більше українців робить покупки в інтернеті. Онлайн-шопінг - це зручно! Люди самостійно моніторять пропозиції, шукають сайти з потрібними товарами, на які встановлено вигідні ціни. В першу чергу під оцінку потрапляють топові позиції. Зайняти почесні перші місця в пошукових системах дозволяє SEO. Якщо майданчик відповідає вимогам «Яндекс» і «Гугл», вона неминуче стане топовою.

  Якщо майданчик відповідає вимогам «Яндекс» і «Гугл», вона неминуче стане топовою

  Реальність виходу на перші позиції в пошукових системах без SEO

  Оптимізація сайтів для пошукових систем Google і «Яндекс» - завдання, якою повинні займатися фахівці. Алгоритми щорічно ускладнюються, розробники регулярно вносять корективи. Активне вдосконалення почалося в 2011 році, не припиняється й досі. Наприклад, 7 років тому оновили алгоритм Panda, трохи пізніше - Penguin. Google можна сміливо назвати продуктом з відповідними стандартами якості. Власники сайтів, котрі ігнорують встановлені нормативи, залишаються ні з чим.

  Досвідчені бізнесмени не економлять на СЕО-просування. Вони добре знайомі з результатами робіт професіоналів. Вкладення окупаються продажами і чудовою конверсією. Новачки, в свою чергу, недооцінюють SEO, в результаті чого залишаються ні з чим. Саме СЕО залишає конкурентів позаду. Завдяки грамотній оптимізації сайт починає відповідати стандартам якості «Гугл». Непрофесійне просування загрожує баном. Тільки фахівцям відомі численні умови, виконавши які веб-ресурс підніметься в ТОП. Результати старань професіоналів:

  • висока відвідуваність;
  • впізнаваність;
  • стрімке зростання продажів;
  • завидна конверсія.

  Перераховані завдання з легкістю виконує грамотно проведена оптимізація. Вихід в ТОП без SEO - нелегка, практично нерозв'язна задача.

  Чим займаються СЕО-фахівці

  Чим займаються СЕО-фахівці

  Оптимізація - це комплексний процес, що складається з безлічі аспектів. Спочатку розглянемо її технічну сторону.

  Гарний той ресурс, який впорядкований. Фахівці-техніки здійснюють наступні заходи:

  • усувають помилки в програмному коді;
  • покращують швидкість роботи сайту;
  • вдосконалюють структуру;
  • створюють мобільну версію;
  • видаляють дублі сторінок та ін.

  Технічні процеси - це базис, після якого працюють над семантичним ядром.

  Формуються актуальні ключові фрази. За рахунок цільових словосполучень, адаптованих під просування товари, сайт виходить на топові позиції. За складеними ключам копірайтери пишуть унікальні тексти. Важливу роль відіграє кількість входжень. Текст повинен бути одночасно оптимізованим, але незаспамленним. Якісний контент - 100% успіх. Текст виступає основою просування. Алгоритми орієнтуються на текстові дані. Корисний унікальний і цікавий контент також не залишиться без уваги відвідувачів. Однак природа людей така, що вони більше помічають відео- та фотоматеріали. Без якісних зображень і цікавих аудіозаписів не обійтися.

  Без якісних зображень і цікавих аудіозаписів не обійтися

  Тепер про usability сайту. Мова йде про зручність і простоту користування веб-ресурсом. Якщо під оптимізацію потрапив інтернет-магазин, фахівці створюють інформативні розділи і категорії товару. Користувач не витрачатиме час на аналіз і пошуки. Складна структура сайту - катастрофічна помилка. Відвідувач, який не зміг швидко знайти цікавий для його продукт, уб'ю ж закриє сторінку.

  Жоден з описаних блоків просування не можна залишати без уваги. СЕО-фахівці планують свою роботу, складаючи ряд завдань. Поетапне вирішення питань дає позитивний результат. У відомих компаніях над поставленими завданнями працює команда професіоналів. Копірайтер навряд чи грамотно складе семантичне ядро, а SEO-спеціаліст - напише корисний інформативний текст. Результат командної роботи - тисячі нових користувачів і обхід конкурентів. Доступні інтернет-магазини, створені і розроблені професіоналами, стають об'єктами уваги цільової аудиторії.

  Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»