Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Який движок вибрати для сайту?

  1. Простий движок для сайту
  2. Drupal - це об'єктивно кращий движок для сайту?
  3. Замовити унікальний движок для сайту

  Ще на етапі планування веб-ресурсу, людині варто задуматися про CMS. Content Management System або по-російськи кажучи система управління вмістом по праву вважається каркасом будь-якого інтернет проекту. Всі подальші роботи вебмастера - це «одягання» вже готового скелета. Ідеального, кращого движка для сайту просто не існує, тому що чим ширше функціонал, тим складніше з ним звертатися, і все залежить від ваших потреб. По-друге, не можна порівнювати холодний і зелений. Існують окремі спеціальні движки для інтернет магазинів, форумів, блогів, сайтів, є і універсальні продукти, якими ніколи, до речі, не рекомендуємо користуватися, так як виходить ні риба ні м'ясо.

  Відповідаючи на настільки популярне питання, який движок вибрати для сайту, ми не будемо міркувати абстрактно і перейдемо до формули: «Якщо мені потрібно то і то, вибирати слід це». Отже, поїхали.

  Простий движок для сайту

  Якщо ваш веб-проект зовсім або майже не використовує скрипти, то не потрібно лізти в Drupal тощо. Для блогу беріть WordPress, для сайту беріть Joomla. У нас вийшло, що за бортом залишився DLE, ну і чорт з ним. Я особисто так і не зміг зрозуміти, чи то це движок для блога, то чи для сайту. А що буває з тим, хто женеться за двома зайцями одночасно? Додавши до цього огидну систему безпеки і численні уразливості, про DLE взагалі забудьте. WordPress теж часто ламають, так що якщо блог у вас серйозний і відразу розрахований на комерціалізацію, то задумайтеся. Хоча, говорячи про питання безпеки сайту, далеко не все варто звалювати на сам движок. Багато що залежить і від хостингу, тому підбирайте хостинг для свого сайту з розумом . Багато веб-студії пропонують клієнтам свої розробки в цій сфері: зазвичай вони вкрай прості в експлуатації, вимагають мало ресурсів і економлять вам гроші. Але окремо від комерційних пропозицій агентств знайти чистий без вразливостей код майже неможливо.

  А ось, що трапляється, коли складний вебсайт використовує простий движок:

  А ось, що трапляється, коли складний вебсайт використовує простий движок:

  Drupal - це об'єктивно кращий движок для сайту?

  Ми цього ніколи не дізнаємося, так як ми знаходимося в середовищі суб'єктивного свідомості, і кожен норовить думати, що саме йому відома об'єктивна істина, а все решта не мають рації. Даний сайт Hosting Police зроблений на Друпал, і я б рекомендував цей движок як кращий вибір для таких складних великих СДЛ проектів. Я знаю думки опонентів, знаю мінуси Drupalа, на які вони вказують. Можете спробувати подискутувати зі мною в коментарях з цього приводу. Я користувався 5 різними cms і досі маю різні сайти в тому числі на конструкторі сайтів від Ucoz ! Але ви, потрапивши на них, ніколи не здогадаєтеся, що це той самий «лохівський» юкоз. Майже всі движки для створення сайтів надають один і той же функціонал. Інше питання, наскільки глибоко користувач буде розбиратися в його тонкощах. Як би там не було, все нові проекти я роблю тільки на друпалі.

  Замовити унікальний движок для сайту

  За мережі і не тільки ходять чутки, що ПС дуже подобається, коли проект розміщений на унікальному движку За мережі і не тільки ходять чутки, що ПС дуже подобається, коли проект розміщений на унікальному движку. Цьому немає підтверджень, як і спростувань. Так що не факт, що такий движок для сайту краще. Якщо Гугліков і Платонов що і може залучати в унікальності, так це те, що до проекту підійшли ґрунтовно - це вже гарантія того, що сайт не ГС, що в нього вкладені гроші. Тому що розробка движка з нуля обійдеться вам в кругленьку суму. Що стосується SEO можливостей та оптимізації, то це все чистої води нісенітниця. Всі знають, з чого складається внутрішня оптимізація сайту. Тут не потрібно винаходити велосипед. Написати SEO-friendly код можна хоч в блокноті на голенького html, підключивши до нього такий же текст в дозволі css.

  Висновок: Якщо руки вебмастера прямі і ростуть з того місця, то не настільки важливо, що там у вашого сайту під капотом. Люди дивляться на зовнішню оболонку, як і пошукові роботи. Зрештою сприйняття сайту пошуковим роботом зводиться до прочитання вихідного коду сторінки. За допомогою якого движка був сформований кінцевий код - справа десята, якщо майстер контролює, щоб там все було присутнє належним чином і було прописано в потрібному місці. Таким чином, доцільніше вибрати движок для сайту, виходячи з міркувань безпеки і зручності роботи, де ви вже звикли працювати або вам буде легко і цікаво вникнути в основи роботи. А якщо робота не подобається, значить, ви просто не там працюєте (© Дональд Трамп).

  А що буває з тим, хто женеться за двома зайцями одночасно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»