Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Який пінг вважається хорошим?

  1. Що таке пінг? Перш ніж скрупульозно підраховувати, який пінг вважається хорошим, необхідно розібратися...
  2. Який пінг краще: високий або низький?
  3. Який повинен бути пінг інтернету?

  Що таке пінг?

  Перш ніж скрупульозно підраховувати, який пінг вважається хорошим, необхідно розібратися в самому змісті поняття «пінг». Пінгом (від англ. Ping) називають час реакції інтернет-з'єднання: а саме, як швидко комп'ютер-клієнт, надіславши запит, отримує відповідь від сервера. Пінг вимірюється в мілісекундах (мс, ms).

  Від чого залежить пінг?

  Значення пинга залежить від багатьох параметрів. В першу чергу - від кількості «посередників» в ланцюжку сервер-клієнт, число яких пропорційно географічної віддаленості сервера від комп'ютера-клієнта.

  Іншим визначальним ping параметром є тип підключення: з'єднання з мережевим обладнання провайдера по оптоволокну краще, ніж по ADSL або 3G - каналах.

  Який пінг краще: високий або низький?

  Зрозуміло, чим менше пінг - тим краще. Адже пінг швидкості інтернету - це затримка сигналу між сервером і комп'ютером: високі значення пінгу можуть проявлятися помилками при підключенні до інтернету , «Зависанням» мережевих додатків, відсутністю зв'язку з DNS сервером і т.д.

  Який повинен бути пінг інтернету?

  Загальне правило таке: чим менше пінг (тобто чим швидше відбувається відповідь сервера на запит клієнта) тим краще. Однак не можна однозначно сказати, який пінг нормальний, а який - максимальний і вимагає екстреної зміни провайдера . Справа в тому, що даний параметр не регламентований, відповідно і виділити якісь конкретні значення складно, оскільки вони не є стандартизованими.

  Крім того, в договорі з провайдером вказується лише максимальна швидкість передачі даних (рекомендуємо ознайомитися зі статтею перевірити пінг і швидкість інтернету онлайн ) При цьому мінімальний поріг не встановлюється і не обмовляється. Таким чином, де-юре «номінального» або «мінімального» значення пінгу не існує.

  Проте, емпіричним методом була отримана наступна градація значень пинга:

  • - до 40 мс - ідеальне значення. Таке час реакції дозволяє комфортно користуватися стріммінговимі сервісами (Twitch, прямі трансляції на Youtube і так далі), насолоджуватися усіма популярними на багато користувачів іграми і без затримок отримувати доступ до web-сторінок;
  • - 40 - 110 мс вважається нормальним значенням. Пінг дозволяє комфортно користуватися інтернет-ресурсами та в цілому прийнятний для онлайн-ігор;
  • - 110 - 210 мс - занадто великий ping для багатокористувацьких ігор, особливо для жанрів, в яких важлива швидкість реакції (шутери, гоночні симулятори і т.д.). Для доступу до сайтів з текстовою інформацією такий пінг залишається нормальним, проте Медіасервіс працюватимуть повільно.

  Постійне значення пінгу вище 300 мс на будь-яких серверах може розглядатися як симптом серйозних проблем мережевого підключення. Таке час реакції можна класифікувати як вкрай низька.

  Що таке пінг?
  Який пінг краще: високий або низький?
  Який повинен бути пінг інтернету?
  Що таке пінг?
  Від чого залежить пінг?
  Який пінг краще: високий або низький?
  Який повинен бути пінг інтернету?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»