Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Який вид реклами вибрати для сайту. Переваги і недоліки

  1. Види інтернет-реклами, про які повинен знати кожен На сьогоднішній день кожному власнику сайту, який...
  2. контекстна реклама
  3. банери
  4. Реклама в соц. мережах
  5. Менш популярні види реклами в мережі інтернет
  6. Які види інтернет-реклами вибрати Вам?

  Види інтернет-реклами, про які повинен знати кожен

  На сьогоднішній день кожному власнику сайту, який бажає отримати прибуток, доводиться вибирати спосіб, за допомогою якого потенційні відвідувачі зможуть дізнатися про його існування. І як не крути, всі ці способи - це види інтернет-реклами.

  У цій статті ми розповімо Вам про те, які існують основні види реклами в інтернеті і як підібрати для Вашої конкретної ситуації найбільш підходящі з них.

  Пошукове просування (SEO)

  Цей вид реклами в мережі інтернет дуже популярний, з огляду на той факт, що більше 55% відвідувачів приходять на сайти саме з пошукових систем (і з кожним роком цей показник збільшується).

  На превеликий жаль, не всі знають, навіщо потрібно SEO і продовжують використовувати інші види інтернет-реклами.

  Якщо коротко, то пошукове просування - це вплив на ранжування видачі пошукових систем і висновок цільового веб-ресурсу в ТОП шляхом оптимізації його під певні вимоги.

  При цьому виконується як внутрішня оптимізація сайту (Ключові запити, контент, структура , title , description і т. д.), так і зовнішня , В основному спрямована на нарощування маси . Детальніше про все це читайте в нашій базі знань .

  багатьох цікавить скільки коштує SEO просування. Однозначної відповіді ніхто дати не може, але якщо зробити, наприклад, порівняння SEO і контекстної реклами , То пошукове просування обходиться дешевше, іноді до двох разів.

  SEO - це дуже ефективна реклама в інтернеті, єдиним істотним недоліком якої є тривалість отримання результатів (3-6 місяців). Але зате присутні плюси у вигляді довгостроковості і інертності досягнутих результатів, економії коштів і залучення цільового трафіку.

  Але зате присутні плюси у вигляді довгостроковості і інертності досягнутих результатів, економії коштів і залучення цільового трафіку

  контекстна реклама

  Цей вид інтернет-реклами працює за принципом показу оголошень на тематичних майданчиках. При цьому алгоритмами рекламних сервісів завжди оцінюється тематика веб-ресурсу і доречність відображення реклами на ньому.

  Основні види реклами в інтернеті, що працює за принципом контексту, підрозділяються на:

  • пошукову, яка відображається безпосередньо в пошукових системах і підбирається ще й з урахуванням ключових запитів;
  • тематичну, що розміщується на веб-ресурсах, які беруть участь в рекламній мережі.

  Якщо оцінювати різні види і засоби реклами в інтернеті, то контекстна має ряд переваг:

  • показ оголошень лише цільової аудиторії;
  • швидка результативність;
  • контроль.

  Але, як і всі інші види інтернет-реклами, пошукова реклама, яка відображається на контекстних майданчиках, має свої недоліки:

  • порівняно висока вартість;
  • необхідність в постійній оплаті (якщо прострочити, всі оголошення відразу зникнуть і переходів більше не буде);
  • можливість установки інтернет-користувачами блокувальників реклами.

  Можна зробити висновок, що це досить ефективна реклама в інтернеті, якщо Вам потрібні блискавичні результати і Ви готові платити за це.

  банери

  Звичайно ж, банерна реклама - це не самий основний вид реклами в інтернеті, але напевно один з найвідоміших.

  Ці види реклами в мережі інтернет використовуються ось вже більше 20 років. Кожен з нас давно звик до її наявності на сторінках практично всіх більш-менш популярних сайтів.

  З одного боку, це непоганий спосіб за допомогою яскравих картинок або анімацій залучити відвідувачів на цільової веб-ресурс і зробити упізнаваним бренд.

  Але з іншого, якщо спостерігається явний надлишок банерів на сторінках сайту, ймовірність переходів по ним не так вже й велика. До того ж більшість користувачів банерна реклама відверто дратує і вони встановлюють спеціальні плагіни для браузерів, щоб не бачити її.

  Тому банери - це не найефективніша реклама в інтернеті, якщо ще й врахувати її дорожнечу і відсутність таргетингу.

  Реклама в соц. мережах

  Цей вид інтернет-реклами зараз досить поширений, оскільки сучасне суспільство веде активне життя в соц. мережах і заповзятливі рекламщики не могли цим не скористатися.

  Умовно основні види реклами в соц. мережах діляться на:

  a) SMM-просування, засноване на створенні груп, спільнот, паблік, присвячених певним брендам (або товарів) та веденні в них активної діяльності. При цьому потрібно працювати з аудиторією потенційних замовників за допомогою запрошень, публікації постів, ведення дискусій і т. П.

  b) таргінг. Схожа на деякі попередні види реклами в мережі інтернет, зокрема, на контекстну. Тут також відбувається показ оголошень цільової аудиторії, смаки та інтереси якої попередньо аналізуються. Має широкий ряд налаштувань і такий же широкий діапазон цін.

  Має широкий ряд налаштувань і такий же широкий діапазон цін

  Менш популярні види реклами в мережі інтернет

  Ми перерахували основні види реклами в інтернеті, що використовуються найчастіше.

  Але насправді ефективна реклама в інтернеті може ставитися і до однієї з інших її рідше використовуваних різновидів, про які ми розповімо коротко:

  1. Вірусна. Несхожа ні на одну іншу, оскільки основним її принципом є самораспространения користувачами, яким вона сподобається. Найчастіше це різні види відеороликів .
  2. Product placement. Являє собою приховану рекламу всередині ігор, зокрема, онлайн і браузерних. Реклама може бути пасивною частиною ігрового світу або ж брати участь в ігровому процесі у вигляді конкретних товарів.
  3. Рекламна розсилка. Передбачає регулярну відправку електронних листів користувачам з бази даних, в яку вони найчастіше потрапляють за добровільною згодою і можуть в будь-який момент відписатися. Подібні бази зазвичай тематичні, тому розсилка відбувається з орієнтуванням на певну цільову аудиторію.

  4. Дошки оголошень, за фактом є сайтами, весь вміст яких складається з рекламних оголошень. Цей вид реклами в мережі інтернет дуже поширений. Існує безліч порталів, для яких це є основним видом заробітку.

  Які види інтернет-реклами вибрати Вам?

  Ми розповіли Вам про те, яка найбільш ефективна реклама в інтернеті існує в наш час.

  Але ми не можемо за Вас вибирати той вид, який підійде в Вашому конкретному випадку. Тому наша рекомендація така:

  Використовуйте різні види інтернет-реклами комплексно залежно від видів товарів або послуг, цільової аудиторії і Ваших переваг в плані швидкості отримання результату і фінансових можливостей.

  А які види реклами в мережі інтернет використовуєте Ви?

  Які види інтернет-реклами вибрати Вам?
  А які види реклами в мережі інтернет використовуєте Ви?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»