Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Якими якостями повинен володіти хороший сео-фахівець і які його основні завдання

  1. Хто такий сео-фахівець і які його основні завдання
  2. На що варто звернути увагу, щоб вибрати хорошого сео-спеціаліста
  3. Перевага сео компанії над сео фахівцем
  4. Помилки, яких потрібно уникати при роботі з фахівцями щодо оптимізації

  Виведення сайту в  ТОП  пошукових систем  домагається кожен власник сайту

  Виведення сайту в ТОП пошукових систем домагається кожен власник сайту. Цей рівень дозволяє отримувати максимальну кількість клієнтів , А, відповідно, і прибутку.

  Для виведення сайту на найвищі позиції видачі необхідно, в першу чергу, вибрати фахівця з сео-просування, здатного здійснити цю досить непросту задачу.

  Хто такий сео-фахівець і які його основні завдання

  Фахівці з просування сайту на високі позиції в рейтингу систем пошуку вирішують наступні завдання: Фахівці з просування сайту на високі позиції в рейтингу систем пошуку вирішують наступні завдання:

  • Підготовка ресурсу. Проведення його аудиту, виявлення і коректування помилок, робота над складанням семантичного ядра , Прописування тайтл і дескріпшн, сортування запитів щодо нових та існуючих раніше сторінок.
  • Робота з розподілом посилань на сторонніх ресурсах.
  • Усунення помилок, що впливають на поведінкові фактори. Це дуже об'ємний пласт роботи.
  • Підтримка досягнутого рівня: збереження сайту в ТОПі, відстеження трафіку , Підбір додаткових запитів по заданій тематиці і т.п.
  • Збереження лідируючих позицій сайту зазвичай займає менше часу, ніж його просування до верхівки списку, але заслуги сео-спеціаліста від цього не зменшуються. Утримання сайту в ТОПі - завдання важке.

  Компанії, перестають співпрацювати з сео-фахівцем після досягнення заданого результату, роблять грубу помилку, оскільки робота з виведення і утриманню сайту у верхній частині пошуку по основним запитам - завдання, як мінімум, рівнозначні.

  На що варто звернути увагу, щоб вибрати хорошого сео-спеціаліста

  Багато псевдооптімізатори роблять не так багато, як просять за виконання своїх послуг Багато псевдооптімізатори роблять не так багато, як просять за виконання своїх послуг. Щороку випускників факультетів інформаційних технологій стає все більше, що ускладнює завдання вибору сеціаліста для підвищення рейтингу сайту.

  Наступні критерії допоможуть сайтовласнику прийняти вірне рішення щодо найму / відмови фахівця з сео-оптимізації на роботу:

  • Інформація про фахівця. Сюди можна віднести відгуки інших роботодавців цього фахівця, моніторинг його робіт. Сайти, з якими працював співробітник, будуть говорити більше про його роботу, ніж він сам. Досить буде поглянути, на якій позиції у видачі вони знаходяться.
  • Стратегія просування даного веб-ресурсу. Якщо після прохання розповісти про плановані дії щодо сайту сео-фахівець починає говорити про великих і загальновідомі речі, можна закінчувати бесіду на цьому етапі.

  Грамотний фахівець постарається дізнатися все індивідуальні особливості ресурсу, запитає, який саме товар або послугу пропонує сайт, що з продуктів приносить більший прибуток, а які товари користуються меншим попитом.

  Такий підхід є єдино вірним, адже без наявності знань про об'єкт роботи важко правильно спланувати дії щодо підвищення його позицій.

  • наявність власного сайту спеціаліста - дуже важливий фактор. Адже якщо він до цих пір не просунув свій ресурс до хорошого рівня, чи варто очікувати, що він доб'ється цього результату з іншим сайтом.

  Відсутність сайту зовсім теж не буде обіцяти нічого хорошого. Оптимізатор він на те і оптимізатор, щоб розуміти всю важливість розміщення інформації про свою діяльність.

  • Бюджет. Його необхідно обговорити якомога раніше. Зробити це слід для розуміння рівня спеціаліста. Для цього потрібно задати потенційному співробітнику одне питання: чи входить наповнення сайту текстами в вартість послуг, озвучену ним.

  Якщо відповідь буде позитивною, з великою часткою ймовірності можна говорити про непрофесіоналізм.

  Адекватний знає специфіку роботи фахівець ніколи не зможе назвати підсумкову суму, що включає ціну на  контент Адекватний знає специфіку роботи фахівець ніколи не зможе назвати підсумкову суму, що включає ціну на контент . Вмісту може бути багато, кількість статей і їх обсяг також можуть відрізнятися, до того ж статті можуть бути різними.

  Це може бути текст продає змісту, написаний на дуже високому рівні, або інформаційна стаття загального змісту. Вартість робіт з написання 2 таких текстів буде дуже відрізнятися.

  • Чи збирається фахівець використовувати ваш сайт для просування власного веб-ресурсу.
  • Перед початком роботи необхідно уточнити, чи входить в плани оптимізатора просування власного імені та імені свого сайту за допомогою розміщення даних про себе на сайті, з яким йому доведеться працювати.
  • Чи є гарантії. Кожен поважаючий себе сео-фахівець поспішить надати клієнту гарантії про те, що сайт не підпаде під фільтри пошукових систем . У більшості випадків в якості гарантії вказується компенсація грошима.

  чорний копірайтинг вводити читача в оману той чи інший спосіб.

  Хочеш створити канал на youtubе, але не знаєш як - дізнайся всі нюанси тут .

  Лендінгем - це однастранічний сайт для залучення уваги до об'єкту, як правильно його створити, читай в нашій статті .

  Перевага сео компанії над сео фахівцем

  Різниця між окремим фахівцем по оптимізації і компанією лише в тому, що остання часто має офіс і штат співробітників. Але ризику наразитися на поганого фахівця, який працює в даній організації, ніхто при цьому не скасовує.

  При виборі компанії варто ґрунтуватися лише на відповідях на ті ж питання, що повинні бути задані окремо працює сео-фахівця.

  Помилки, яких потрібно уникати при роботі з фахівцями щодо оптимізації

  П П  віслюку прийняття рішення про роботу над сайтом конкретного фахівця необхідно опрацювати стратегію своєї поведінки, яка часто псує результат навіть оптимізаторів-профі віслюку прийняття рішення про роботу над сайтом конкретного фахівця необхідно опрацювати стратегію своєї поведінки, яка часто псує результат навіть оптимізаторів-профі.

  Сайтовладелец повинен розуміти, які помилки допускають більшість людей в даній ситуації, щоб виключити таку вірогідність:

  • Диктатура рідко приводила до хорошого. Те ж відноситься до даної ситуації, в якій необхідно дати оптимізаторові повну свободу при підборі запитів. Часто власникам здається, що вони розуміють, як і що заводять люди в пошуковий рядок, краще людини, якого найняли для підйому рівня сайту. Тут важливо розуміти, що якби вони це знали, їм не довелося б запрошувати людину з боку.
  • Довіра - один з ключових моментів якості та ефективності виконаної роботи. Якщо людина і відповіді в процесі так званого співбесіди не викликали запитань, то в процесі діяльності їх тим більше бути не повинно.
  • Але довіра і безконтрольність - речі різні. Тому потрібно перевіряти фахівця на кожному етапі роботи. Що змінилося, яких результатів вдалося домогтися, що саме робить оптимізатор для руху сайту наверх. Якщо на початковому етапі здається, що людина не справляється, краще відмовитися від його кандидатури.
  • Додавання завдань для вирішення і виконання плюсом до тих, що були обговорена при домовленої оплаті, без обговорення додаткового гонорару за них, чи не будуть мотивувати співробітника. Навпаки, нав'язане пропозицію попрацювати безкоштовно викличе зниження якості оплаченої частини роботи.

  Необхідно розуміти, що головним критерієм користі та ефективності роботи співробітника буде все ж не позиція в рейтингу, а кількість залучених за допомогою оптимізації сайту клієнтів.

  Всю роботу сео-оптимізатора необхідно сприймати як систему, яка потребує коригування, усунення недоліків, додавання деталей, з урахуванням технічних нововведень. Тому, якщо оптимізатор прекрасно впорався із завданням виведення сайту на кращі позиції у видачі, наступним вірним дією буде пропозиція про подальшу взаємодію.   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»