Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Якісна розкрутка в соцмережах і заробіток в інтернет

  Даний сайт працює з В Контакте, Instagram, Youtube, Facebook, Однокласники, Twitter, Google+, накрутка передплатників, лайків, дізлайков, репоста, коментарів, переглядів, розміщення постів і інше в даних соцмережах. Ціни від 15 коп. за дію або безкоштовно виконуючи інші завдання.
  ➡️ Реєстрація

  2) BossLike
  популярний сайт для накрутки в ВКонтакте, Instagram, Youtube, Facebook, Однокласники, Twitter, накрутка передплатників, лайків, дізлайков, репоста, коментарів, переглядів, розміщення постів і інше в даних соцмережах. Заробіток тільки на рефералах.
  ➡️ Реєстрація
  3) PROSPERO
  Просування в соціальних мережах, статті для сайтів і ЗМІ на замовлення, купівля готових статей, а також відгуки про ваші товари і послуги, просування на форумах і в блогах, інструменти для SEO, замовлення на копірайт, продаж вашого контенту, заробіток в соцмережах, заробіток на відгуках.
  Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Youtube, ВКонтакте, Одноклассники, завдання в довільній формі, для блогів, сайтів, форумів
  ➡️ Реєстрація
  4) ФорумОк
  «ФорумОк» - біржа постінгу, комплексна система просування сайтів, послуг і товарів в соціальних сервісах рунета: форуми, блоги, Twitter, ВКонтакте, Facebook, Мій світ, Однокласники, Google+ і Youtube. Тисячі користувачів моментально відреагують на вашу пропозицію. Гнучкий замовлення дозволить вам бути першим у своїй справі - адже немає більш активної аудиторії, ніж форуми та соціальні мережі. Замовлення невеликих унікальних статей в блогах від 25 руб. за статтю з розміщенням. Дешевше не знайти! Навіщо платити посередникам з комісією в 100%, коли можна замовити самому ?!
  Для прикладу, дана стаття в блозі з 110 ТИЦ коштувала всього 49 руб. У блогах від 10 до 40 ТИЦ можна замовити за 30 руб.
  Виконавцям - монетизація своєї улюбленої справи - спілкування на сервісах.
  ➡️ Реєстрація
  5) ProfiT CentR
  Cepфінг caйтoв, чтeніe піceм, проходження тестів, виконання завдань, соціальні мережі, youtube та багато іншого.
  Даний сайт працює з В Контакте, Instagram, Youtube, Facebook, Однокласники, Twitter, Google+, накрутка передплатників, лайків, дізлайков, репоста, коментарів, переглядів, розміщення постів і інше в даних соцмережах
  ➡️ Реєстрація
  + WMmail ➡️ Реєстрація

  6) Monster
  Самий популярний сервіс для накрутки youtube.

  Для прикладу статистика відвідувань даного сайту

  Безкоштовні перегляди, передплатники, лайки, коментарі для твого каналу на YouTube
  Платформа призначена для того, щоб дати її користувачам можливість привернути до себе максимально широку аудиторію. Це можливість стати популярним. Чим більше людей дізнаються про вас, тим більшою популярністю ви досягнете. А популярність - це гроші, статус.
  Нічого складного, реєструємося, додаємо свій канал, запускаємо клієнт для заробітку coin (валюта для розрахунку на сайті) на які потім можна замовити перегляди (на час накрутки переглядів відключаємо монетизацію відео), лайки, підписки, коментарі. Для прикладу, 1 перегляд від 10 coin (залежить від часу перегляду). Чи не хочете безкоштовно заробляти coin, то ціна смішна 1 руб = 500 coin, тобто це приблизно до 50 переглядів за 1 рубль!
  Додана нова соціальна мережа "ВКонтакте". На даний момент можливо виконувати / додавати завдання типу: лайки, репости, додавання в друзі і вступ в групу.
  ➡️ Реєстрація
  7) VKmonster просування вконтакте. Лайки, репости, вступу в співтовариства, додавання в друзі.
  8) Seo Sprint
  Cepфінг caйтoв, чтeніe піceм, проходження тестів, виконання завдань, соціальні мережі, youtube та багато іншого. Один з найпопулярніших сайтів в мережі для заробітку. Реферер для seosprint необхідний, тому мій ID 9598010
  ➡️ Реєстрація
  9) ROTAPOST
  Розкрутка і заробіток на сайтах, блогах, Twitter і Youtube. Приймаються тільки якісні майданчики.
  Більш 50 000 майданчиків для розміщення реклами, всі майданчики перевіряються модераторами не тільки при реєстрації, а й в процесі роботи. Завдяки цьому в системі знаходяться тільки якісні сайти. Ви платите один раз за рекламу, а вона розміщується назавжди. Веб-майстер розміщує рекламу сам, вручну. Завдяки цьому видимість Вашого сайту зростає, а разом з нею зростає і відвідуваність. Кожен день в системі з'являються кілька тисяч нових завдань. Ви вибираєте відповідні заявки з тих, що вам надійшли. Ви можете заробляти як на прокачаний і трастовим сайті, так і на молодому блозі. Ви можете вивести будь-яку суму зароблених грошей починаючи з 100 рублів.
  ➡️ Реєстрація
  10) Блогун
  Реклама в блогах, сайтах, спільнотах і соціальних медіа, база містить більше 400 000 майданчиків! Twitter, Facebook, Google+, YouTube, групи і профілі Вконтакте, Портали і ЗМІ. Тільки якісні майданчики, відповідно якісна розкрутка і висока оплата завдань.
  ➡️ Реєстрація

  11) LIKED
  Проект розроблений в 2012 році. Система активно розвиває масу напрямків роботи із завданнями і щомісяця самовдосконалюється. На сьогоднішній день є одним з найпродуктивніших інструментів в області завдань в соцмережах. Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Youtube, ВКонтакте, Одноклассники, серфінг сайтів, читання, розсилка листів, реєстрації, відгуки, рекламні кліки, скачування мобільних додатків і багато іншого.
  ➡️ Реєстрація
  12) PLIBBER
  Дуже якісний сайт по розкрутці ваших соцмереж, а також заробіток на цьому (ВКонтакте, Instagram, Youtube, Однокласники, Facebook, Google+, Twitter):
  Майданчик співпрацює більш 19 000 топових паблік, блогерів і селебріті. Біржа реклами в соціальних мережах. Блогери і паблішер заробляють на розміщенні реклами, а рекламодавці отримують нове джерело відданих фанів бренду.
  ➡️ Реєстрація
  13) LikesRock
  Розкрутка і заробіток в соціальних мережах: Instagram, Facebook, Twitter, Вконтакте, Одноклассники, YouTube, Pinterest, Skype, Google+, Linkedin, серфінг сайтів. Проявляйте соціальну активність, і вже завтра ви помітите, як зростає популярність вашого бренду. 314335 користувачів
  ➡️ Реєстрація

  14) SurfEarner
  Це унікальна рекламна майданчик, що дозволяє транслювати вашу рекламу прямо в браузери потенційних клієнтів!

  Реклама демонструється через розширення, встановлене в браузер, і показується на всіх сайтах, які відвідує користувач.

  Мільйони людей самі встановлюють розширення SurfEarner в свої браузери, щоб дивитися вашу рекламу - адже вони отримують за це гроші!

  Просто додайте своє рекламне оголошення або банер в ротацію і його моментально побачать тисячі потенційних клієнтів!


  15) Miralinks
  Лідирує СИСТЕМА Статейного МАРКЕТИНГУ, Банк готових статей пропонується більше 30 000 статей, написаних копирайтерами і самими власниками сайтів.Якісні майданчика більше 13 000, які пройшли ручну перевірку.Ваші тексти будуть розміщені на гідних якісних сайтах.Вічні посилання на ваші сайти з високими показниками від Яндекса і Google.Без соціальних мереж, тільки сайти і блоги.
  ➡️ Реєстрація

  16) Webartex
  Cтатейний маркетинг нового покоління.Через цей майданчик можна розмістити статті на сайтах, опублікувати рекламні пости в соціальних мережах, замовити рекламу в популярних спільнотах.Реклама на сайтах, блогах, форумах, ВКонтакте, Twitter, Youtube.
  ➡️ Реєстрація
  17) Admitad ➡️ Реєстрація
  це посередник між інтернет-магазинами і його партнерами, які допомагають просувати той чи інший товар.Попросту це знахідка для інтернет-підприємця!Тобто рекламодавець платить тільки за проданий товар або послугу, це може бути% від угоди або певна сума за дію.
  На 2016 рік в системі admitad більше 900 партнерських програм, з якими працює майже 350 тис. Веб-майстрів.
  CPA заробіток.Ви заробляєте на партнерських посиланнях розміщених в ваших профілях або групах в Facebook, Twitter, Вконтакте, Одноклассники, YouTube, Pinterest, Мой Мир, Instagram, Google+, сайтах, блогах, дорвеях.
  18) KWORK
  Популярна біржа фріланса, на якій можна замовити безліч послуг за фіксованою ціною 500 руб.На даному ресурсі можна знайти все, дизайн для вашого сайту, сайти під ключ, внутрішня оптимізація, просування в соціальних мережах, розміщення вічних посилань на ваш сайт, написання статей для сайту, логотипи, візитки, мобільні додатки, розробка ігор, аудіо, відео та багато інше.
  ➡️ Реєстрація
  ZennoPoster - це універсальний інструмент для автоматизації роботи в інтернеті і рішення SEO-завдань.Не потребує спеціальних знань, щоб почати роботу.Нить.ZennoPoster може виконувати проекти в десятки і сотні потоків одночасно.Робота з даними.Зручна робота з великими текстами, списками і таблицями MS Excel.Все що ви робите у вашому браузері (ставите лайки, підписки, реєстрації та багато іншого) ця програма буде робити за вас в сотні разів швидше!Є демо-версія - дізнатися більше .

 • НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ ДАНИЙ БЛОГ У ЗАКЛАДКИ вашого браузера! ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИГОДИТСЯ)
  НАЙБІЛЬШИЙ АНОНІМНИЙ VPN НА ЦІЙ ПЛАНЕТІ Безпека і анонімність в мережі з серфінгом будь-яких заборонених сайтів.
 • Навіщо платити посередникам з комісією в 100%, коли можна замовити самому ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»