Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  All in One Seo Pack - правильна настройка сео оптимізації вашого блогу

  Привіт, шановні читачі iMarketing5! Сьогодні наша стаття буде присвячена плагіну, встановити який повинен кожен і ще раз повторюся, саме кожен блогер. Це основа вашого блогу і цей плагін повинен бути встановлений з моменту «народження» вашого ресурсу. Отже, сьогодні ми поговоримо про найнеобхідніше плагін для WordPress, ім'я якому - All in One Seo Pack. А так же розглянемо як відбувається настройка All in One Seo Pack.

  Для чого потрібен плагін All in One Seo Pack?

  Плагін All in One Seo Pack або як його ще називають «SEO все в одному» є плагіном призначеним для спрощення налаштувань внутрішньої оптимізації блогу чи сайту на WordPress. По суті без нього нам не де буде прописувати до своїх статей заголовки (title), опис (description) і ключові слова (keywords), а ці мета-теги впливають на пошукове просування вашого блогу. Хоча деякі оптимізатори і кажуть, що вони вже не грають ролі, але все одно раджу їх заповнювати. Той же «товариш Гугл» формує сниппет як-раз з вмісту поля «description» цього плагіна.

  Так само плагін All in One Seo Pack допомагає усунути дублі контенту на блозі, що безумовно є великим плюсом, так як за дублі сторінок можна заробити санкції від пошукових систем і залетіти під фільтр. Ще цей плагін допомагає нам формувати правильні заголовки сторінок і сайту. Насправді, список корисних функцій можна продовжувати.

  Але думаю, Вам вже зрозуміло, що даний плагін є важливим для всіх блогів на WordPress. Тому якщо Ви зібралися створити власний блог, то обов'язково поставте All in One Seo Pack в першу чергу!

  Існує ще один плагін, який сильно нагадує All in One Seo Pack - це Platinum Seo Pack. У нього ще більше налаштувань. Але так як я ним не користувався, то сказати щось добре чи погане на адресу даного плагіна не можу. Практика оптимізаторів показує, що користувачі Platinum Seo Pack стикаються зі складними проблемами у вигляді занадто сильною заплутаності в настройках, незручності у використанні і т.д. Тому рекомендую використовувати саме All in One Seo Pack для просування.

  Ну а тепер, друзі, давайте ж дізнаємося, як ставити даний плагін собі на сайт.

  Встановити даний плагін дуже просто.

  В принципі, найкращим варіантом є установка через будь-який доступний для Вас FTP-менеджер. Для цього спочатку необхідно завантажити сам плагін ( посилання на скачування, просто натисніть ). Зберігаємо на комп'ютері в будь-який зручний для Вас місце. Розпаковуємо архів з файлами, запускаємо FTP-менеджер і приступаємо до безпосередньої завантаженні плагіна на сервер. Якщо Ви робите це вперше, файли з плагіном потрібно закачувати за такою адресою:

  / wp-content / plugins /

  Тепер нам потрібно зайти в адмінку блогу, подивитися на список встановлених плагінів, знайти наш плагін All in One Seo Pack і натиснути на кнопочку «Активувати». Після цього багатьох може налякати червона смужка, яка знаходиться зверху. Нічого страшного в ній немає, вона просто нагадує адміністратору, що встановлений плагін All in One Seo Pack потрібно включити і налаштувати. Налаштування здійснюється в меню «Параметри», де є пункт «Все в одному SEO».

  Налаштування здійснюється в меню «Параметри», де є пункт «Все в одному SEO»

  Натиснувши на цей пункт, ми потрапимо на сторінку All in One Seo Plugin Options. Якраз на цій сторінці у нас буде проводиться вся настройка All in One Seo Pack.

  Нижче Ви побачите малюнок, в якому пронумеровані всі пункти. Я спробую детально описати кожен з цих пунктів. Можливо, настройка трохи затягне час, але, повірте, чи правильно встановлена ​​даного плагіна має величезний вплив на подальше просування в пошукових системах.

  1. Мені подобається це модуль, зробити пожертвування. Це рядок від розробників. Вони пропонують зробити пожертвування, віддячивши їх за виконану роботу. В принципі, без цього можна і обійтися, особливо на початковому етапі, але якщо плагін реально допоможе, то чому б і ні?

  2. Стан модуля. Тут нам потрібно поставити галочку біля пункту «Підключити». Зробивши це, ми включили плагін. При зміні налаштувань кожного разу перевіряйте, щоб плагін знаходився в роботі.

  3. Тема головної сторінки. Це заголовок головної сторінки. Вкрай бажано писати в рядку назву вашого блогу і високочастотні запити, які його супроводжують. Відокремлювати ключі потрібно спеціальним символом "|". Кількість тексту в статті не повинно перевищувати 70 символів. Якщо поле залишиться порожнім, WordPress автоматично пропише «рандомноє» назву, зазначену в налаштуваннях Вашого блогу.

  Якщо поле залишиться порожнім, WordPress автоматично пропише «рандомноє» назву, зазначену в налаштуваннях Вашого блогу

  4. Опис головної сторінки. У цьому пункті нам пропонується зробити короткий опис для головної сторінки. Сюди ми включаємо середньо частотні запити. Кількість символів обмежується числом 160. Нехтувати цим мета-тегом не рекомендоване.

  5. Ключові слова для головної сторінки. Через кому в цей рядок вписуємо ключові слова, по яких просувається головна сторінка, причому починати список ключових слів потрібно з найважливіших ключових слів. Що б не говорили, даний мета-тег все-таки потрібно заповнити. Для цього скопіюйте ключі з назви.

  6. Канонічні адреси. Цей пункт відзначаємо. Він не дасть дублювати контент.

  Він не дасть дублювати контент

  7. Переписати заголовки. Якщо активувати даний пункт в налаштуваннях плагіна, можна вказати необхідний порядок написання тегів title для типів сторінок в 9-ти полях нижче. WordPress при роботі в режимі умовчання прописує неправильні заголовки, які неприпустимі з точки зору SEO. Пункт «Переписати заголовки» дозволить змінити формат назви на власний розсуд.

  8-16. Шаблони, за якими формуються заголовки для різних сторінок сайту.

  17-18. SEO для записів користувача типу і Записи призначеного для користувача типу для стовпців підтримки SEO. За допомогою цих пунктів використовуються додаткові поля для мета-тегів. Чи не відзначаємо їх.

  19. Ідентифікатор Google Analytics. Тут потрібно ввести Ваш ідентифікатор Google Analytics, який відстежує сайт в однойменній системі.

  20-21. Використовувати назви рубрик в якості ключових слів і Використовуйте теги для ключових слів. Тут галочки не ставимо.

  22. Динамічно генерувати ключові слова для сторінки записів. При активації даного пункту, движок стане динамічно генерувати ключові постів. Оскільки ми самі пишемо ключі до постів, це зайвий пункт.

  23-25. Використовувати параметр 'noindex' для рубрик, для архівів, для міток. Додатковий інструмент для боротьби з дублюванням контенту. Зазвичай радять відзначити три пункти відразу, щоб забезпечити собі нормальне життя.

  26. Створювати опису автоматично. Відзначаючи цей пункт, мета-теги description будуть генеруватися автоматично. Але тільки тоді, якщо Ви не вказали його в процесі написання статті. Дану галочку бажано не ставити, але тільки в тому випадку, якщо Ви віддаєте перевагу самостійно заповнювати поле description.

  27. Прописні заголовки категорій. Дана опція робить першу букву всіх слів заголовної. Робити так чи ні - питання смаку власника сайту. Різниці, в принципі, немає ніякої.

  28. Виключити сторінки. Сторінки, які можна вказати в цьому полі, плагін All in One Seo Pack відзначати не буде. Радимо не морочитися над цим, а краще просто залишити все, як є.

  Радимо не морочитися над цим, а краще просто залишити все, як є

  29-31. Розширені можливості пошуку області 'head' для записів, для сторінок, для головної сторінки. При заповненні цих полів, текст буде дослівно копіюватися в заголовки постів, сторінок або головної сторінки. Якщо чесно, бажано не експериментувати над цією опцією.

  32. Записувати важливі події в журнал. Якщо поставите галочку - помилки і важливі події, зроблені під час роботи плагіна, будуть записуватися в лог-файл. Чи не відзначайте.

  Ось і все, плагін налаштований. Майже. Для повної настройки не вистачає лише натиснути на кнопочку "Параметри оновлення для" для оновлення налаштувань. Після натискання на кнопку страшна червона смуга зникне, а All in One Seo Pack буде успішно налаштований.

  Дана процедура налаштувань проводиться для головної сторінки всього блогу в цілому. Робиться все це всього один раз, зробили і забули про це =) А ось налаштування оптимізації до постів, т. Е. Додавання заголовків, опису і ключових слів, необхідно робити кожен раз.

  Про це ми поговоримо в одному з наступних постів присвяченому правилам написання оптимізованої статті. Тому, не забуваємо підписатися на оновлення блогу, щоб не упустити цей момент.

  На цьому, дорогі читачі, я завершую свій пост. Сподіваюся, тепер настройка All in One Seo Pack для вас не буде проблемою і ви зможете просувати свій блог ефективно і успішно =)

  Особлива подяка за статтю Олександру Дубровченко (dubrovchenko.com).

  Схожі статті:

  Для чого потрібен плагін All in One Seo Pack?
  В принципі, без цього можна і обійтися, особливо на початковому етапі, але якщо плагін реально допоможе, то чому б і ні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»