Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Amazon SEO зробив простий: крок за кроком керівництво для продавців

  1. Дізнайтеся, як працює Amazon Search
  2. Сторінка результатів пошуку 1.Amazon
  3. 2.Amazon спонсоровані продукти
  4. 3.Amazon пошук фільтри
  5. Підключення між пошуковим запитом і URL-адресою
  6. Дізнайтеся про рейтинги пошукових систем Amazon
  7. Що таке A9 Алгоритм Амазонки і як це працює?
  8. Які фактори впливають на пошуковий рейтинг A9?
  9. Що потрібно знати про Amazon SEO?
  10. Які фактори підпадають під "бажаність"?
  11. Amazon SEO: Як поліпшити рейтинг продуктів на Amazon?
  12. Крок 1: Назва продукту Amazon
  13. Крок 2: Дослідження ключових слів Amazon для ключових слів продукту
  14. Крок 3: Ціна продукту Amazon
  15. Крок 4. Зображення продуктів Amazon
  16. Крок 5: Опис продукту Amazon
  17. Крок 6: Можливості продукту Amazon в пунктах
  18. Крок 7: Доступність запасу продукту
  19. Крок 8. Ключові слова пошуку продукту
  20. Крок 9: Огляди продуктів і рейтинги
  21. Крок 10: Використовуйте FBA для вашого продукту
  22. Висновок: SEO Amazon та його алгоритм A9

  Коли покупець прибуває до Amazon, він має лише одну мету: купити конкретний продукт. Але головне питання: від кого він отримає? Тепер, якщо ви хочете, щоб відповідь була "ви", важливо зрозуміти, як Amazon SEO (пошукова оптимізація) працює в поточному сценарії і як зламати алгоритм А9 Амазонки.

  Маючи мільйони активних продавців на ринку Amazon, є основні причини оптимізуйте списки продуктів , чіткий і привабливий для потенційних покупців.

  Маючи мільйони активних продавців на ринку Amazon, є основні причини  оптимізуйте списки продуктів  , чіткий і привабливий для потенційних покупців

  Враховуючи це, ось комплексне керівництво SellerApp, яке не тільки розкриває, як працює алгоритм ранжирування продуктів Amazon, але й висвітлює ключові стратегії та інструменти, які перевершують ваших конкурентів.

  Отже, давайте почнемо.

  Дізнайтеся, як працює Amazon Search

  Як і Google, Amazon оцінює результати пошуку за допомогою свого алгоритму, який знову включає безліч факторів. Основна пошукова система називається A9. Алгоритм використовує кілька параметрів для обчислення релевантності мільйонів продуктів, що зберігаються в його базі даних, з пошуковими запитами, введеними користувачами.

  Перш ніж потрапити в різні тактики оптимізації ваших списків продуктів Amazon, потрібно мати базове уявлення про те, як працює пошукова система Amazon. Зазвичай це включає сторінку результатів пошуку Amazon, різні категорії на сторінці результатів пошуку, спонсоровані продукти та пошукові фільтри.

  Сторінка результатів пошуку 1.Amazon

  Amazon Seller Central має всеосяжну систему класифікації своєї продукції. Перегляньте це вичерпне керівництво, щоб дізнатися більше про центральний продавець Amazon .

  Коли користувач або покупець або покупець (однак, ви його називаєте) шукає щось на Amazon, існує два способи відображення продуктів на сторінці результатів:

  • Перегляд списку: Цей тип макета містить близько 15 - 16 продуктів на кожній сторінці результатів.
  • Перегляд галереї: Цей тип макета має приблизно 24 - 25 продуктів на кожній сторінці результатів.

  Це розуміння необхідно для правильного класифікації продукту за допомогою цих переглядів і фільтрації.

  2.Amazon спонсоровані продукти

  Ще однією важливою категорією в результатах пошуку Amazon є Sponsored Products . Їх можна побачити на різних сторінках, розкиданих у різних місцях. Як правило, результати спонсорованого продукту можна побачити у верхній частині сторінки продукту або іноді поєднати з органічними результатами.

  При введенні конкретного продукту, іноді спонсоровані продукти відображаються внизу та праворуч на сторінці.

  Поряд з правильними стратегіями торгів ключовими словами, вам доведеться оптимізувати спонсоровані списки продуктів для Amazon SEO теж. Слідуючи правильним стратегіям Amazon SEO і кампаніям PPC, ваш продукт буде перераховано на першій сторінці спонсорованих продуктів.

  Рекомендований посібник Для Amazon PPC

  3.Amazon пошук фільтри

  Потім у лівій частині буде показано поля фільтра . Існують різні фільтри, такі як категорія продукту, рейтинг продавця, спосіб відвантаження, марка, колір, стан продукту і т.д. Алгоритми Amazon розумні.

  Вони розроблені таким чином, щоб зрозуміти, чи є продукт чорним або коричневим, за умови, що він згадується в копії продукту. Тільки коли ця інформація включена до копії списку, вона визначає, чи продукт відображається у підмножині запиту фільтра. Не дивно, що «оптимізований перелік» відіграє ключову роль.

  Скажімо, наприклад, ви продаєте червоний випрямляч з бренду XYZ, і ви хочете, щоб ваш лістинг з'явився в категорії « випрямляч для волосся », а також у фільтрі «XYZ Brand», тоді ви повинні вказати ці характеристики так само точно, як можливе при класифікації в Центральному продавці.

  Якщо ви не зробите цих налаштувань, ваш продукт ніколи не буде перерахований у цих фільтрах. Отже, подумайте в кожному куті, особливо з точки зору покупця.

  Підключення між пошуковим запитом і URL-адресою

  Під час фільтрації результатів пошуку Amazon розглядає URL-адресу переліку. Розглянемо наступні параметри.

  • Ключове слово : це означає ключове слово, введене користувачем. Це стосується загальних вимог Amazon. У нашому прикладі це буде «червона плоска випрямляча».
  • Node: Кожна категорія Amazon має певний номер (ID). Цей ідентифікатор адресований за допомогою параметра " Вузол ". Щоб з'ясувати правильний ідентифікатор, перегляньте URL-адреси категорій на Amazon. Для категорії " випрямлячі волосся " це буде число " 1464599427 ".
  • Brandtextebin: Параметр « Brandtextebin » корисний при порівнянні продуктивності різних продуктів із власного діапазону. Наприклад: «Випрямляч із сірим брендом XYZ» і « Червоний випрямляч з бренду ABC ».

  Дізнайтеся про рейтинги пошукових систем Amazon

  Рейтинг продажів Amazon є зворотною системою ранжирування. Це означає, що продукт, що виробляє найгірші продажі, займає останнє місце, тоді як продукт, що робить найкращі продажі, знаходиться на вершині.

  Хоча багато користувачів і експертів Amazon все ще намагаються зробити висновок, що визначає рейтинг продажів, є три важливі речі, які кожен продавець на Amazon повинен пам'ятати:

  • Подібно Google, навіть Amazon має пошукову систему. Це означає, що існує також SEO.
  • Потенційні покупці, безумовно, шукатимуть ваш продукт, перш ніж знайти його серед інших подібних продуктів. Це відбувається, коли поліпшення видимості вашого продукту стає вирішальним. Це саме те, де Amazon SEO приходить в . З правильними стратегіями Amazon SEO, це не тільки поліпшити ваші рейтинги, а й вимагає більших продажів.
  • Так само, як ви шукаєте остаточне керівництво Amazon SEO, ваші конкуренти роблять те ж саме. Отже, настав час негайно розпочати реалізацію стратегій SEO.

  Кожен продавець Amazon знає про популярність своєї пошукової системи і те, як вигляд на сторінці результатів є вирішальним для успішного бізнесу. Продукти, які не з'являються на першій сторінці результатів пошуку, ніколи не побачать потенційні покупці. Додаючи до цього, деякі покупці ніколи не бачать після трьох перших списків.

  Це буквально означає, що більшість торгівлі здійснюється через першу сторінку, більшість з яких зосереджена на трьох провідних списках продуктів.

  Це просто доводить як життєво оптимізувати лістинг продукту для останнього алгоритму А9 Амазонки.

  Тепер ви можете задатися питанням, що таке A9. Ось короткий вступ, якщо ви не знаєте.

  Що таке A9 Алгоритм Амазонки і як це працює?

  A9 - це алгоритм ранжирування продукту Amazon, який відображає результати на основі запитів або ключових слів або ключових термінів, введених у його вікно пошуку. Показані результати підсилюються попередніми покупками клієнтів, торговими уподобаннями та деякими іншими факторами.

  Алгоритм вибирає, які продукти показуватимуться перед потенційними покупцями і наскільки високі ці продукти можуть ранжуватися на основі деяких критеріїв:

  • Релевантність ключовим словам або пошуковим запитам
  • Попередні переваги та поведінка клієнтів
  • Кількість попередніх покупок для конкретного продукту

  Крім вищезазначеного, існує безліч факторів. Оскільки A9 є корпоративною топ-секретом Amazon, його функціональність не може бути точно відома. Складність алгоритму може коштувати мільйони і мільйони доларів. Таким чином, конфіденційність щодо того, як вона працює, добре підтримується. Але з кількома експериментами, ви можете отримати уявлення про те, як це працює, і це саме ми збираємося розкрити тут.

  Які фактори впливають на пошуковий рейтинг A9?

  Якщо говорити про фактори Amazon A9, то вони поділяються на дві важливі групи:

  1. Явний:
  • Ціна - Більша різниця в ціні, ніж ваші конкуренти, може виявитися для вас недоліком.
  • Запас - будь-який ваш продукт, який працює «на складі», також може стати недоліком. Ваша інформація може бути або відсунута вниз, або зникнути.
  • Релевантність тексту - це означає, що ви оптимізували список продуктів з правильною назвою та описом.

  Перевірте цей безкоштовний інструмент, щоб перевірити, наскільки якісний список продуктів Amazon .

  1. Невизначений:
  • Швидкість продажу - коли ви починаєте продавати більше продуктів, то вищі шанси на рейтинги і стають успішними на Amazon.

  Тепер давайте детально розглянемо оптимізацію продуктів Amazon.

  Що потрібно знати про Amazon SEO?

  Щоб оптимізувати список продуктів на Amazon, продавець повинен розуміти ключові фактори ранжирування для алгоритму A9. Оскільки ви тепер добре розумієте категоризацію продуктів і визначення URL, ми тепер побачимо, як саме виконується "оптимізація".

  Окрім ознайомлення з SEO-сторінкою Amazon ON-Page , ви також дізнаєтеся про різні фактори, які Amazon враховує для відображення продукту на найвищих результатах.

  Майте на увазі, що Amazon хоче надати своїм клієнтам хороший і задоволений досвід покупки. Тільки щасливий користувач буде постійно повертатися до Amazon, щоб купувати все більше і більше продуктів.

  Таким чином, SEO Amazon включає в себе оптимізацію як для пошукової системи, так і для користувачів. Ці два аспекти, зокрема, мають хорошу вагу в його алгоритмі ранжирування.

  SellerApp відокремлює ці ключові фактори на дві окремі категорії:

  • Бажаність
  • Відкритість

  Які фактори підпадають під "бажаність"?

  Фактори, що впливають на “бажаність”, насамперед спрямовані на користувача та досвід користувача. Таким чином, це спрямовано на те, наскільки добре користувач перетворює один раз на сторінку продукту.

  В основному вони включають такі фактори на сторінці, як:

  • Опитування зображень продукту
  • Оптимізована назва продукту
  • Конкурентна ціна продукту
  • Хороші відгуки та рейтинги
  • Опису продукту в чітких, кулі точках
  • Приваблива назва продукту, яка сприяє показникам кліків користувачів
  • Передача повідомлення про те, як ваш продукт відрізняється від інших

  Які фактори під "відкритістю?"

  У порівнянні з факторами «бажаності», фактори, які мають «відкритість», не спрямовані на користувача. Натомість вони в першу чергу стосуються індикаторів, що оцінюють спосіб відображення продукту та ймовірність його придбання.

  Очевидно, що Amazon розміщує найбільш вигідний продукт з хорошим коефіцієнтом переходів на вершині, враховуючи, що вони включають кілька факторів, таких як:

  Amazon SEO: Як поліпшити рейтинг продуктів на Amazon?

  Нижче наведено кілька порад і підказок, які розповідають, як систематично вирішувати фактори ранжирування А9 в Амазонці та систематично покращувати результати:

  Крок 1: Назва продукту Amazon

  Найважливішим фактором, на який слід зосередитися, щоб підвищити видимість продукту та рейтинги, є назва продукту . Переконайтеся, що ви включили всю відповідну інформацію в назву, зберігаючи назву продукту.

  За словами Amazon, назва продукту має містити наступне:

  • Бренд
  • Продукт
  • Матеріал
  • Кількість
  • Колір

  Примітка: Назва продукту в пошуку Amazon обмежена до 100 символів. Це не означає, що ви можете перевантажити його кількома ключовими словами. Тримайте його привабливим, чітким і оптимізованим.

  Оптимізована назва продукту є одним з найважливіших факторів ранжування для Amazon. Amazon є пошуковою системою, як і будь-яка інша, тому оптимізація ключових слів тут також важлива. Якщо ви ніколи не піклувалися про дослідження ключових слів або оптимізацію ключових слів для вашого продукту, ви ніколи не зможете піти далеко.

  Ніколи не перевантажуйте свої назви ключовими словами, оскільки це ніколи не буде привабливим для потенційних покупців. Збережіть назву таким чином, щоб вона не тільки чітко описувала продукт, але й має вставлене ключове слово.

  З іншого боку, надзвичайно короткі заголовки додають до меншої площі і тому часто мають нижчі CTR (Click Through Rate). Назва торгової марки відображається на сторінці продукту, і її слід завжди вказувати так, як багато користувачів шукають певні бренди на Amazon.

  Переконайтеся, що використовуєте 2-3 ключові слова, які не тільки мають високий обсяг пошуку, але й пояснюють продукт. Окрім збільшення рейтингу пошуку, правильне назва продукту також впливає на коефіцієнт конверсії продукту та рейтинг кліків.

  Тому переконайтеся, що початкові 5-6 слів назви є зрозумілими, лаконічними і зручними для читачів. Ці дрібниці роблять користувачем привабливу назву, а також оптимізує її для пошуку в Amazon.

  Крок 2: Дослідження ключових слів Amazon для ключових слів продукту

  Виберіть найкращі ключові слова для продукту, що продається. Ідеальним способом зробити це можна, звернувшись до найпопулярніших продуктів у вашій категорії. Проаналізуйте їх та розкрийте їх ключові слова.

  Виберіть 4 або 5 продуктів, які отримали високий рейтинг, і ті, які мають максимальну кількість відгуків. Переглядайте список і шукайте найбільш пов’язані ключові слова, які відповідають вашому продукту. Так , це вимагає багато часу і розуміння. Отже, щоб заощадити вашу енергію і час, спробуйте скористатися цим Безкоштовний інструмент Amazon Keyword Research замість цього.

  Однак, коли ви скомпілюєте список, ви навіть можете перехресно посилатися на нього з вищезазначеним інструментом, щоб дізнатися його обсяг пошуку. Тепер у вас є ідеальний набір ключових слів для роботи над списками продуктів.

  Таким чином, дивлячись на більш широку картину, практикуйте Amazon SEO, щоб активізувати свою гру і залучити кваліфікований трафік до вашого списку. Зазвичай це включає оптимізацію ключових слів, які вони шукають.

  • За допомогою списку ключових слів вимірюйте їх потенціал трафіку. Проаналізуйте популярність цих ключових слів, щоб допомогти вам визначити загальний розмір потенційного онлайн-ринку.
  • Пишіть ефективний вміст, що обертається навколо цих ключових слів. Використовуючи ключові слова, можна миттєво з'єднатися з потенційними клієнтами та задовольнити їхні потреби.
  • Оцінюючи ключові слова, які використовують ваші клієнти, ви отримуєте уявлення про їхні потреби і як обслуговувати ці потреби.

  Крок 3: Ціна продукту Amazon

  Всякий раз, коли ви встановлюєте "ціну" для вашого продукту, переконайтеся, що перевіряєте конкуренцію на всі ідентичні продукти. Більші розриви цін ніколи не виграють. Завжди намагайтеся бити або відповідати ціні вашої конкуренції. Спробуйте знизити ціни до ірраціональних сум, щоб вирвати рибки.

  Ціна продукту дійсно є одним з найважливіших факторів продуктивності, що допомагає при вирішенні питання про придбання продукту. У порівнянні з тим, що пропонують ваші конкуренти на ринку, ви не повинні бути дуже дорогими, оскільки це може істотно зменшити продажі.

  Крок 4. Зображення продуктів Amazon

  Вони кажуть, що " картина говорить тисяча слів ", і це так вірно, коли ми говоримо про залучення потенційних покупців на ринку, як Amazon.

  Ніколи не недооцінюйте силу зображень. Це один з найважливіших аргументів продажів. Фотографії продуктів є ключовими драйверами продажів. Незважаючи на те, що вони не впливають на Amazon SEO безпосередньо, вони дуже впливають на порушення показників відмов.

  Крім того, з функцією масштабування Amazon для зображень, клієнти можуть мати більш близький і кращий вигляд продуктів. Це означає, що продавці повинні використовувати зображення з високою роздільною здатністю (HD) та краще дозвіл.

  Amazon рекомендує використовувати більші зображення - принаймні, вони мають ширину або висоту 1000 пікселів, щоб увімкнути функцію "збільшення".

  Більш якісні зображення були пов'язані з підвищенням продажів. Таким чином, це буквально означає, що зображення мають велику тенденцію витягувати клієнтів, щоб побачити ваш список.

  Майте на увазі, що зображення мають більший вплив на швидкість і, отже, роблять багато впливу на Amap SERPs. Крім того, ви можете спробувати різні трюки зображення, щоб залучити покупців.

  Скажімо, наприклад, Medalia Art прийняла свою стратегію продажу на абсолютно новий рівень, використовуючи чітку тактику іміджу. Вони бачили близько 95% нахилів у своїх CTR, коли вони замінили свої картини на картини відповідних художників.

  У електронній комерції фотографії створюють достовірне зображення продукту. Люди, як правило, візуальні, і привабливий образ, звичайно, потужно передає його. Чудове зображення має видатний вплив на покупця.

  Навіть після того, як він або вона побачить декілька інших списків продуктів, неймовірне зображення продукту може повернути його або сторінку назад. Ця магія - це те, що можна легко створити для користувача.

  Давайте подивимося на 2 різні макети зображень дуже простого продукту. Який, на вашу думку, ви будете купувати? Верхній рядок або нижній рядок? Поділіться з нами в розділі коментарів.

  Зрозумійте, що кожен покупець, який прибув на Amazon, хоче зробити конкретну картину продукту перед покупкою.

  Якщо доступно лише кілька фотографій, які, як правило, знаходяться в поганому дозволі, це може залякати його або її від покупки. Тому дуже важливо пропонувати зображення з високою роздільною здатністю (щось між 1000 × 1000 пікселів / 1500 × 1500 пікселів).

  Якщо ви бажаєте підштовхнути свій продукт до найвищих результатів пошуку Amazon, створіть нову стратегію зображення.

  Крок 5: Опис продукту Amazon

  Окрім інших ключових аспектів, опис продукту служить для переконання клієнта до покупки. Тому важливо виділити позитивні характеристики продукту.

  Незважаючи на те, що опис продукту не є настільки сильним фактором ранжування, як назва продукту або пункти маркерів, він все ще має гарне значення для рішення про покупку.

  Знову ж таки, тут необхідно розмістити правильні ключові слова, а також зосередитися на емоційних і позитивних аргументах продажу.

  Крок 6: Можливості продукту Amazon в пунктах

  Оскільки Amazon пропонує багато місця, щоб написати для вашого продукту, є багато ви можете відтворити тут.

  Коли мова йде про "опис товару", покупці або покупці ніколи не будуть сподобатися, якщо вона має величезні шматки інформації в пунктах, а не в акуратних, чітких точках, що описують кожну особливість продукту.

  При написанні опису продукту представлення їх у пунктах може мати два недоліки, які включають:

  • Потенційні шукачі або покупці не люблять їх, тому що вони є незрозумілими, неприступними і незрозумілими - це означає, що практикувати їх буде лише знизити показники переходів або продажів, а також ваша видимість і швидкість в результатах пошуку Amazon.
  • Алгоритм А9 Амазонки ненавидить стіни або шматки тексту за один раз. Натомість воліє, щоб вона була в кулях з кращим, легшим і більш організованим поглядом, щоб розшифрувати і класифікувати.

  Отже, суть справи - використовувати пункти маркерів, щоб точно описати свій продукт.

  Знову ж таки, ви повинні бути обережними, щоб не заповнювати пункти маркерів без розбору ключових слів, але щоб підкреслити особливості таких продуктів, як розмір, вага та колір, враховуючи, що ключові слова природно вставлені. Вона не повинна зробити її незручною для читання.

  Загалом, кулі мають більше місця, ніж титул. Позиція ключових слів не є релевантною. Важливіше зустрітися з шукачами, вплинути на них, щоб зробити покупку. Невідповідні точки кулі можуть швидко змусити користувача зіскочити. Це впливає на «ставку відмов», що, у свою чергу, може мати негативний вплив на рейтинг.

  Прочитайте нашу докладну статтю як писати чудове опис в пунктах для збільшення продажів.

  Крок 7: Доступність запасу продукту

  Важливо забезпечити, щоб ваш продукт ніколи не працював «на складі», оскільки це може втратити вам величезну кількість рейтингів.

  • Якщо ви користуєтеся методом Fulfillment або Amazon FBA, ви можете автоматично встановлювати нагадування, сповіщаючи вас, коли інвентаризація вашого продукту потрапляє на певний рівень, де ви повинні поповнювати запас.
  • З іншого боку, якщо ви продаєте свій продукт на різних веб-сайтах, використовуйте багатоканальні платформи синхронізації, щоб допомогти вам синхронізувати інвентар, щоб вони ніколи не потрапляли до нуля. Однак, якщо Amazon є вашим єдиним ринком, ви можете використовувати автономні платформи керування запасами.

  Тим не менш, якщо ви продаєте самостійно - джерела, панчіх, і доставка - все

  самостійно переконайтеся, що ви знаходитесь на вершині інвентаризації, постійно перебуваючи в контакті з постачальниками. Це допоможе вам уникнути майбутніх дефіцитів.

  Крок 8. Ключові слова пошуку продукту

  Тепер ці пошукові терміни приховані для покупців, але зазвичай вони індексуються алгоритмом А9 Амазонки. Тому вони можуть мати дуже позитивний вплив на пошук продукту. Важливі речі, які потрібно включити в ваш сервер, включають наступне:

  • Ключові слова або пошукові терміни, які ви не змогли вмістити в описі або назві.
  • Помилкові написання продукту (які клієнти продовжують шукати на Amazon) або пов'язані ключові слова для вашого продукту.
  • Переклад слова вашого продукту на іспанську або французьку, так як у Сполучених Штатах є більше іспаномовних населення.
  • Інші синоніми, яких можуть шукати покупці.

  Якщо ви не знаєте, як включити його в бекенда, ви можете записати їх все за допомогою імені платформи SellerApp .

  Ви не повинні повторювати свої ключові слова занадто багато, оскільки більш висока частота ключового слова не впливає на рейтинг. Це має лише негативний вплив.

  Крок 9: Огляди продуктів і рейтинги

  Коли справа доходить до Amazon SEO, рейтинги та огляди продукту є ще одним доречним компонентом, які оцінюються і розглядаються для кращого рейтингу. Одночасно вони забезпечують непряме поліпшення рейтингу

  Це, у свою чергу, впливає на показник кліків і конверсій. Чим вище позитивні відгуки, тим краще значення продукту. Це також відображається в рейтингах інших користувачів і покупців, які можуть вважати відгуки клієнтів корисними або корисними.

  Як і огляди, ці маленькі жовті зірки відіграють ключову роль у підвищенні рейтингу кліків. Вони призводять до деяких вищих стимулів за кліки з відповідною цифрою та загальними середніми рейтингами.

  Крок 10: Використовуйте FBA для вашого продукту

  Обліковий запис Професійний Продавець стягує Вам $ 39,99 на місяць. Хоча спочатку це може здатися трохи високим, це цілком варто. Це звільняє вас від сплати цього збору в розмірі 1 долара за продукт, який ви сплачуєте під час утримання рахунку індивідуального продавця .

  З FBA, про продавець не тільки матиме більшу вірогідність видимості на Amazon SERPs, але й допомагає вам виграти "Купити коробку".

  Висновок: SEO Amazon та його алгоритм A9

  Правильна оптимізація вашого продукту призведе до бажаності та відкритості вашого продукту близько 80%. Але процес не закінчується. Слідкуйте за тенденціями, оновленнями алгоритмів, і постійно оптимізація в рівній мірі необхідна для того, щоб залишатися у найвищих результатах.

  У цій статті ви тепер добре знаєте, як працює алгоритм Amazon A9 і як його оптимізувати таким чином, щоб ваш реєстр набув доступності на ринку. Навіть після детального повідомлення, якщо вам все ще важко, не хвилюйтеся, тому що ми маємо правильні інструменти, щоб тримати ваші списки на своєму шляху і тим самим збільшуючи ваші продажі до того, що ви не уявляли.

  Щоб дізнатися більше про Walmart SEO & оптимізації перевірити це керівництво

  Керівник успіху клієнта в SellerApp

  Лідер успіху клієнтів з досвідом координації між міжфункціональними командами в розробці продукту та стратегії, професійних послуг, продажів, маркетингу та контенту, щоб забезпечити відмінний досвід клієнтів і прискорити зростання в компанії, забезпечуючи успіх клієнтів.

  Які фактори впливають на пошуковий рейтинг A9?
  Що потрібно знати про Amazon SEO?
  Які фактори підпадають під "бажаність"?
  Amazon SEO: Як поліпшити рейтинг продуктів на Amazon?
  Але головне питання: від кого він отримає?
  Що таке A9 Алгоритм Амазонки і як це працює?
  Які фактори впливають на пошуковий рейтинг A9?
  Що потрібно знати про Amazon SEO?
  Який, на вашу думку, ви будете купувати?
  Верхній рядок або нижній рядок?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»