Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Amd gaming evolved що це?

  1. Як Amd gaming evolved потрапляє на комп'ютер?
  2. Для чого потрібна програма amd gaming evolved?
  3. висновок

  після оновлення драйверів відеокарти або їх установки користувачі персональних комп'ютерів і ноутбуків можуть виявити на своєму пристрої програму під назвою Amd gaming evolved. Причому її ярлик з'являється прямо на робочому столі, в системному треї біля годинника і в меню «Пуск». після  оновлення драйверів відеокарти  або їх установки користувачі персональних комп'ютерів і ноутбуків можуть виявити на своєму пристрої програму під назвою Amd gaming evolved

  Ярлик amd gaming evolved в меню пуск

  У даній статті ви дізнаєтеся про призначення даної програми, а також зможете вирішити для себе чи потрібна вона вам і в разі негативного рішення видалити її.

  Як Amd gaming evolved потрапляє на комп'ютер?

  Перш за все варто відзначити, що дана програма буде встановлена ​​на тих комп'ютерах і ноутбуках, де використовується графіка від AMD (Ati). Вся справа в тому, що amd gaming evolved з недавніх пір інтегрована до складу драйвера відеокарти AMD - AMD Catalyst.

  Вся справа в тому, що amd gaming evolved з недавніх пір інтегрована до складу драйвера відеокарти AMD - AMD Catalyst

  amd gaming evolved в складі драйверів графіки AMD

  Якщо під час установки відеодрайвера була обрана швидка установка, то amd gaming evolved автоматично встановиться на комп'ютер.

  Якщо ж відкрити список встановлюваних компонентів під час установки драйвера, то можна побачити, що там присутній amd gaming evolved і в разі необхідності його можна відключити.

  Для чого потрібна програма amd gaming evolved?

  Ця програма є аналогом GeForce Experience від компанії Nvidia.

  Amd gaming evolved дозволяє спростити життя геймерам, які люблять завантажувати та встановлювати нові ігри.

  Завдяки базі вдалих конфігурацій налаштувань графіки в іграх, доступ до якої надає додаток Raptr , Amd gaming evolved пропонує своїм користувачам ці самі конфігурації, які автоматично налаштують графіку в тій чи іншій грі, щоб вона працювала максимально комфортно, враховуючи конфігурацію заліза конкретного комп'ютера.

  Завдяки базі вдалих конфігурацій налаштувань графіки в іграх, доступ до якої надає додаток  Raptr  , Amd gaming evolved пропонує своїм користувачам ці самі конфігурації, які автоматично налаштують графіку в тій чи іншій грі, щоб вона працювала максимально комфортно, враховуючи конфігурацію заліза конкретного комп'ютера

  Головне вікно amd gaming evolved і її можливості

  Є можливість ручного налаштування графіки для кожної зі встановлених ігор.

  Серед інших цікавих можливостей цієї програми можна відзначити запис геймплея гри, її пряма трансляція та доступ до безкоштовних ігор.

  Також, як і GeForce Experience Amd gaming evolved вміє автоматично стежити за актуальністю версії відеодрайвера і оновлювати його на вашу першу вимогу.

  Варто врахувати, що для того, щоб почати користуватися Amd gaming evolved в ній потрібно зареєструватися.

  висновок

  Якщо ви в змозі самостійно оновити драйвер відеокарти і налаштувати графіку в улюбленій грі, а запис процесу гри і його викладання на спеціалізовані сервіси не актуальні для вас, то вам навряд чи буде цікава програма Amd gaming evolved.

  У цьому випадку її можна без будь-яких проблем видалити через «Панель управління» -> «Програми та засоби", знайшовши в списку встановлених програм.

  Вхід в панель управління windows 10 через пошук

  Вхід в панель управління windows 10 через пошук

  Програми та засоби в панелі управління windows

  Як Amd gaming evolved потрапляє на комп'ютер?
  Для чого потрібна програма amd gaming evolved?
  Як Amd gaming evolved потрапляє на комп'ютер?
  Для чого потрібна програма amd gaming evolved?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»