Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  AMP - що це і чому прискорення сайтів для мобільних потрібно для SEO - CMS Magazine

  1. AMP - Accelerated Mobile Pages: Прискорені Мобільні сторінки Все більше людей в даний час використовують...
  2. Використання AMP-JS і AMP CDN спільно з AMP HTML
  3. Для сайтів з використанням Wordpress і інших CMS- як створити AMP HTML?
  4. приклад 1
  5. приклад 2
  6. Перспективи і складності AMP
  7. Рекомендації від Google зі створення AMP прискорених мобільних сторінок

  AMP - Accelerated Mobile Pages: Прискорені Мобільні сторінки

  Все більше людей в даний час використовують свої мобільні пристрої для перегляду сайтів та пошуку в мережі інтернет. Більше, ніж будь-коли. З'явилися цілі нові галузі - для створення продуктів для мобільних пристроїв, такі як мобільні додатки, що носяться гаджети, і ін. Технології. А загальний трафік з мобільних (смартфоном і планшетів) вже перевищив Desktop-трафік з комп'ютерів і ноутбуків.

  За статистики Google і Facebook, однак, є багато користувачів в світі, де мобільний інтернет не такий вже швидкий (наприклад, 3G, GPRS). Через цю причини ці два гіганти почали вживати заходів щодо забезпечення «кращого досвіду» для користувачів з повільним з'єднанням до мережі Інтернет. Більшість людей, особливо не в країнах першої десятки, до сих пір не використовують швидкі мережі 4G, LTE або Wi-Fi.

  Більшість людей, особливо не в країнах першої десятки, до сих пір не використовують швидкі мережі 4G, LTE або Wi-Fi

  Компанія Google таким чином, запустила відкритий проект AMP для мобільних пристроїв з повільним доступом в Інтернет. Вся справа в тому, що веб-сайти стають більш складними і «важкими», і існує тенденція - постійно зростаючий обсяг контенту для мобільних пристроїв.

  Що ж таке AMP?

  Прискорені Мобільні сторінки (AMP) - це просто кажучи, в основному HTML з розширеннями і деякими елементами / блоками кастомних сторінок для мобільних сайтів. Є певні теги, які ви можете і повинні використовувати при розробці сайтів, і є ті (класичні), які ви не можете використовувати з AMP. Так, наприклад, тег IMG (зображення) стане в цьому випадку AMP-IMG, відео замінюється новим AMP тегом і т.д. Навіть якщо це накладає певні обмеження для розробників, це обіцяє великі переваги в плані швидкості і просування сайту (допомагає з SEO).

  Для цілей підтримки AMP-сторінок не може бути використаний ряд скриптів JavaScript. Але хороша новина полягає в тому, що ви можете без обмеження використовувати CSS3!

  AMP HTML документи можуть бути також використані для розробки сайту, як і будь-який інший HTML-документ. Так що якщо ви не хочете розробляти окремо 2 версії сайту, ви можете просто побудувати свій веб-сайт на основі AMP-HTML і завантажувати на веб-сервер тільки цю версію. Проте, ряд експертів пропонують створювати обидві версії для кращої сумісності і <b> переваг SEO </ b>.

  Необхідний сайт, мобільний додаток, послуги з SEO або контекстну рекламу? Тендерна майданчик

  WORKSPACE допоможе вибрати оптимального виконавця. База проекту налічує більше 10 500 агентств . Сервіс БЕЗКОШТОВНИЙ для замовників.

  Використання AMP-JS і AMP CDN спільно з AMP HTML

  JavaScript (JS) є настільки потужним інструментів, що він може змінити практично будь-який аспект сторінки, але доводиться зважати на невтішним фактом, що він може затримувати (сповільнювати) рендеринг сторінок сайту, блокуючи блоки DOM. Нова технологія AMP-JS забезпечує більш швидкий рендеринг сторінок, припускаючи використання AMP-тегів (як згадувалося в вище). Теги IMG, video, audio і iframeзаменяются на amp-img, amp-video, amp-audio і amp-iframe відповідно.

  Багато з нас, звичайно, не є професійними розробниками і обмежені в розвитку необхідних нових навичок. Проте всім власникам сайтів варто задуматися про це, і при необхідності звернутися до фахівців / веб-розробникам, щоб ми могли допомогти вам з AMP HTML.

  Для сайтів з використанням Wordpress і інших CMS- як створити AMP HTML?

  Перше рішення. Використовуйте AMP плагін! наприклад, https://wordpress.org/plugins/amp/ .

  Дослідження показують, що понад 50% людей відмовитися від веб-сайтів, якщо сторінка / и не завантажуються протягом 3-4 секунд. Це поганий знак для бізнесу - так як це потенційно втрачені клієнти або навіть непрямі втрати доходу (особливо для компаній і бізнесу, безпосередньо залежить від веб-сайтів та / або пошукових систем).

  Ми в компанії SEO-Website.ru зробили все записи блогу з додатковими версіями / AMP /.

  Розглянемо результати, що це дало в рейтингу Google Speed Insights:

  приклад 1

  звичайна сторінка . Отримуємо рейтинг за швидкістю 74, по зручності - 99 з 100.

  AMP сторінка . Отримуємо рейтинг за швидкістю 83, по удобству- 99 з 100.

  Як бачимо ми отримали хоча і не феноменальний, але значний приріст за швидкістю. По зручності ті ж 99 - пов'язано з тим, що вже були адаптовані сторінки для мобільних пристроїв. Інакше, також був би приріст.

  приклад 2

  звичайна сторінка . Отримуємо рейтинг за швидкістю 80, по зручності - 99 з 100.

  AMP сторінка . Отримуємо рейтинг за швидкістю 88 (зелена зона - відмінно!), По зручності - 99 з 100.

  ), По зручності - 99 з 100

  Коротке резюме:

  AMP цілком дієздатна технологія, здатна підвищити рейтинг веб-сторінки, що позитивно впливає на SEO та просування вашого веб-сайту. Для сайтів на базі WordPress це реалізується спеціальним плагіном AMP -досить просто, але з одним обмеженням - тільки для записів (posts), а не для всіх сторінок (в цьому випадку вам необхідно вручну розробити заново структуру сторінок згідно нижче приведеним вимогам і правилам). <br>

  ***

  «Я зробив свій сайт адаптивним, тому він і так повинен добре завантажуватися!» Так, але ...

  Створення адаптивного веб-сайту - це добре і це необхідно, але потенційно може сповільнити ваш сайт, хоча звичайно є способи зробити його швидше. В результаті зрозуміло, що необхідно враховувати всі фактори при розробці або оптимізації сайту, а це означає велике навантаження на розробників, особливо в даний час, коли технології постійно змінюються і розвиваються.

  Якщо ви думаєте, що все адаптивні сайти оптимізовані з особливою ретельністю, то ви помиляєтеся. Деякі завантажуються повільно, і такий сайт буде нижче (гірше) ранжуватися в результатах пошуку. В оцінці якості веб-сторінки (в підходах Google і Яндекс) в даний час, швидкість сайту розглядається як один з головних чинників ранжирування.

  Перспективи і складності AMP

  Зараз AMP HTML здається набагато більш перспективним, ніж на початку 2016 року, так як Google активно просуває цю ініціативу, відповідно ваш сайт з підтримкою AMP-сторінок може відображатися на першій сторінці пошуку в мобільних користувачів, над сайтами конкурентів, особливо якщо у вас хороший контент / вміст: так що не пропустіть хороші шанси в просуванні.

  Звичайно, ще багато невирішених питань навколо AMP, але багато хто вже збираються проводити обидві версії сайту - легку / просту і звичайну, щоб зробити AMP-сторінки (які завантажуються швидше) конкурентною перевагою. Що ще залишається загадкою, так це Відображення оголошень на AMP HTML. Це одна з проблем, і це поки обмежує можливості монетизувати свої мобільні AMP-сайти.

  Це одна з проблем, і це поки обмежує можливості монетизувати свої мобільні AMP-сайти

  Рекомендації від Google зі створення AMP прискорених мобільних сторінок

  Як забезпечити коректний показ прискорених мобільних сторінок в результатах Google Пошуку?

  Технологія прискорених мобільних сторінок (Accelerated Mobile Pages, AMP) заснована на відкритому вихідному коді. Такі сторінки зберігаються в спеціальному кеші Google, що забезпечує більш швидке завантаження. Технологія AMP підтримується різноманітними платформами, включаючи Google Пошук. Якщо у сторінки в результатах Google Пошуку є версія в форматі AMP HTML, користувачам мобільних пристроїв може показуватися саме вона.

  Google дає рекомендації щодо оптимізації сайтів - вони відносяться і до технології AMP. А в у другій частині цієї статті ми дамо поради щодо створення таких сторінок:

  • Дизайн. Створіть сторінки відповідно до вимог AMP.

  • Видимість. Зробіть сторінки видимими для користувачів.

  • Перевірка. Дізнайтеся, чи правильно створені сторінки.

  • Структуровані дані. Розмітьте зміст сторінок.

  • Статус. Відстежуйте ефективність сторінок за допомогою Search Console.

  Резюме. Простіше кажучи, технології ускладнюються, вимоги до якості і швидкості зростають, і якщо ви хочете, щоб ваш сайт був «нагорі», необхідно враховувати все це (adaptive design, AMP) вже при розробці або хоча б при оптимізації веб-сайту.

  Що ж таке AMP?
  Необхідний сайт, мобільний додаток, послуги з SEO або контекстну рекламу?
  Для сайтів з використанням Wordpress і інших CMS- як створити AMP HTML?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»