Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Аналітика мистецтв: індексовані сторінки

  1. Висновки
  2. Що це говорить нам?
  3. Чому ви повинні перевірити ваші індексовані сторінки
  4. Як перевірити свої індексовані сторінки для себе
  5. Як перевірити чужі індексовані сторінки
  6. Рекомендації

  Загалом, більші сайти краще. Великий веб-сайт означає більше сторінок для пошуку пошуковими системами та представлені в органічних результатах пошуку, що, можливо, призведе до збільшення трафіку.

  Звичайно, якщо не дотримуватися обережності, щоб виробляти та організовувати вміст ефективно, великі веб-сайти можуть стати громіздкими, розкиданими та безладними, наповненими поганою якістю, застарілим чи дублюючим вмістом. Це не так добре.

  Мені було цікаво - наскільки великі веб-сайти організацій мистецтв? Без доступу до їхніх баз даних або систем управління вмістом, це може бути важко сказати. Однак досить легко дізнатися, скільки сторінок Google вважає веб-сайтом. Я поясню, як нижче.

  Висновки

  Отже, з тих мистецьких організацій, на яких я дивлюся в цій серії, хто має більшість сторінок, індексованих пошуковими системами? Давай подивимось.

  ( Дані, взяті 6 лютого 2013 року ).

  Що це говорить нам?

  Не дуже багато, якщо чесно. Принаймні не на загальному рівні, тому що я думаю, що тут щось не так. Приємно мати контекст, який дають нам ці дані, але я думаю, що щось відбувається, щоб створити такі масивні відхилення. Я перейду до цього.

  Мені б хотілося довести гіпотезу про те, що великі місця, такі як Барбікан і Саутбанк Центр, опиняться на вершині списку, враховуючи кількість виробництв, які вони проводять щорічно (вони там, але не доливають). список). Можливо, організації, які мають команди цифрових / нових медіа, які виробляють велику кількість контенту, можуть добре працювати. Або, можливо, ті, хто знає, як правильно мати справу зі старою / архівованою інформацією (а не повністю видаляти зі свого сайту - злочин у моїх очах).

  Що робити, якщо тоді щось перекручує ці дані? Можливо, варто звернути більше уваги на сторінки, які індексуються на ті великі сайти, щоб побачити, чи завищені цифри. Ну, на швидкий погляд я бачу, що:

  Так що, можливо, є щось з цією теорією. Майте на увазі, що якщо ваш сайт, в очах пошукових систем, значною мірою складається з дублікатів або неякісного вмісту, то Google та інші цілком можуть вирішити, що вони повинні надсилати менше трафіку на ваш сайт. Можливо, вони це вже роблять.

  Як ви бачите, контекст хороший, але така інформація дійсно корисніша, коли вона застосовується на індивідуальному рівні. Якщо моя організація перебувала на високому або низькому кінці цієї таблиці, або моє число індексованих сторінок здавалося виключеним, то я, можливо, захочу би зробити деякі дослідження.

  Чому ви повинні перевірити ваші індексовані сторінки

  Одним з перших речей, які ви робите в рамках аудиту пошукової оптимізації, є з'ясування того, скільки сторінок, які складають даний веб-сайт, перераховуються (або індексуються) пошуковими системами.

  • Занадто мало : можливо, ви блокуєте пошукові системи від сканування вашого веб-сайту, або, з певних причин, ваш сайт може бути скасовано.
  • Занадто багато : у вас може виникнути проблема з дублюванням вмісту або URL-адрес, що індексуються, що не повинно бути.

  У будь-якому випадку, ви хочете виправити ситуацію, щоб запобігти покарання пошуковими системами.

  Як перевірити свої індексовані сторінки для себе

  Google має дуже зручну річ Інструменти для веб-майстрів який легко налаштувати і надає всілякі способи перевірки здоров'я вашого веб-сайту. У розділі "Мапи сайтів" ви зможете порівняти кількість URL-адрес у карті сайту вашої веб-сторінки з номером, індексованим Google.

  Наприклад, для мого веб-сайту ви можете побачити на скріншоті нижче, що 1,192 сторінки включені в карту сайту і 1,107 були проіндексовані. Я також сказав, що у мене є 91 попередження. Я знаю, що всі вони стосуються URL-адрес, які я цілком ховаю від пошукових систем (це WordPress), так що це все здорово.

  Я знаю, що всі вони стосуються URL-адрес, які я цілком ховаю від пошукових систем (це WordPress), так що це все здорово

  До речі, можна і потрібно підключити обліковий запис Інструментів для веб-майстрів до облікового запису Google Analytics. Це займе лише секунду і варто робити.

  Як перевірити чужі індексовані сторінки

  Я не маю доступу до інформації з Інструментів для веб-майстрів для всіх цих сайтів, так як я отримав свої дані?

  Я використав два методи. Щоб знайти кількість сторінок, індексованих Google, я просто перейшов на веб-сайт "URL:" для кожної організації і подивився, скільки результатів було повернено. Наприклад, спробуйте натиснути сайт: bsolive.com . На момент написання цієї цифри ця цифра становить "близько 634 000".

  У четвертому стовпці в таблиці вище я також включив дані з назвою компанії Величний SEO . Вони створили пошукову систему, яка сканує Інтернет і створює індекс сторінок і зв'язків між ними. Потім вони надають цю інформацію іншим.

  Дані з Majestic SEO, здається, не збігаються з Google, що часто тут, але мені цікаво, якщо це може вказувати на вид проблем, які я описав вище. Або, можливо, це різниця між індексованими сторінками та URL-адресами на сайті (де URL-адреси можуть містити зображення тощо). У будь-якому випадку, я включив дані, тому що це було досить легко. Я буду використовувати інші дані з Majestic SEO в наступних повідомленнях.

  Рекомендації

  • Використовуйте Інструменти для веб-майстрів, щоб порівняти кількість сторінок у вашій карті сайту з кількістю сторінок, індексованих Google
  • Якщо ви помітили проблему, вживайте заходів для її усунення - шукайте дубльований вміст та безглузді сторінки (наприклад, кожен день у календарі), які індексуються
  • Підключіть Інструменти для веб-майстрів до облікового запису Google Analytics.
  • Комісія веб-сайту / пошукової оптимізації аудиту, щоб забрати все, що може вплинути на продуктивність вашого сайту.

  Проблема з Royal & Derngate

  Ви, мабуть, помітили, що, згідно з моїми дослідженнями, Royal & Derngate у Нортгемптоні мають лише дві сторінки, індексовані Google. Візит до їхнього сайту показує, що у них є багато більше сторінок, ніж це, тому обов'язково має бути певна помилка. На жаль ні.

  Royal & Derngate блокують пошукові системи від індексації свого сайту.

  Це дуже погано. Вони використовують файл robots.txt ( http://www.royalandderngate.co.uk/robots.txt ), щоб роз'яснити пошуковим системам не відвідування сайту. Ви можете дізнатися більше про те, як це працює robotstxt.org . Ось як це виглядає:

  Тепер це повинно бути зроблено помилково. Є причини для приховування веб-сайтів з пошукових систем, але я не можу зрозуміти, як їх застосувати тут. Помилки трапляються, і це цілком справедливо, але я збираюся витягнути шию і припустити кілька речей тут:

  • Ніхто не підключив Інструменти для веб-майстрів на цьому сайті, інакше це було б відразу відзначено.
  • Вони ніколи не замовляли веб-сайт або аудит пошукової оптимізації, або це, безумовно, було б схоплене.
  • Ніхто не дивиться на свої Google Analytics, інакше вони помітили б повну відсутність органічного пошукового трафіку.
  • Або, можливо, хтось дивиться на їхню статистику GA, але вони не знають, як виглядає "нормальний" рівень органічного пошукового трафіку.

  Те, хто знає, як виглядає звичайний рівень органічного пошукового трафіку для театру? Ну, я, але у мене є доступ до великої кількості театрів. Моя точка зору, це не інформація, яка поділяється навколо дуже багато.

  Для того, щоб підкреслити, що це важливе питання, я просто перевірив деякі статистичні дані для деяких клієнтів і виявив, що 47-58% їхніх онлайн-продажів надходить через органічний пошук. Я дійсно мушу заряджати когось за те, щоб це відмітити.

  Замість цього, Royal & Derngate: будь ласка, зробіть це пріоритетом. UPDATE: Я задоволений щоб сказати людям там був у дотику сказати вони фіксують це (та я упустив їм email про це щоб дати їм знати).

  Ця публікація є частиною назви серії Аналітика мистецтв де я використовую цифрові показники, щоб побачити, що робить група мистецьких організацій в Інтернеті. Якщо це ваша річ тоді підпишіться на безкоштовний бюлетень Analytics для більше того ж.

  Якщо це було корисно, я був би дуже вдячний, якщо ви поділилися з іншими.

  Мені було цікаво - наскільки великі веб-сайти організацій мистецтв?
  Що це говорить нам?
  Що робити, якщо тоді щось перекручує ці дані?
  Те, хто знає, як виглядає звичайний рівень органічного пошукового трафіку для театру?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»