Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Аналіз CMS на ефективність для SEO

  Здавалося б, CMS (система управління контентом сайту) - движок і движок сайту, що тут аналізувати. На жаль, зазвичай відбувається так: спочатку пишеться сайт, а потім його віддають на просування. При цьому спочатку не враховані елементи, які критично важливі для SEO, в тому числі це стосується і адмінки. І доводиться все переробляти. Завдання SEO-фахівця в такому випадку - знайти оптимальний, прийнятний для SEO і Клієнта варіант по роботі з движком.

  Що потрібно аналізувати?

  1. Визначити CMS сайту. Часом сам замовник може бути «не в курсі». Допоможуть Вам в цьому такі сервіси, як 2ip.ru/cms або itrack.ru/whatcms

  ru/whatcms

  Платні CMS. Пріоритет звичайно у них (наприклад, 1C-Бітрікс, UMI.CMS і ін.), Тому що він буде оновлюватися, тех. підтримка буде допомагати, оперативно відповідати, є необхідні модулі і т.д.

  Безкоштовні CMS теж непогано, але тут головне розуміти, яку саме брати, зовсім занедбану, якої ніхто не користується і не підтримує, краще не використовувати. Наприклад, краще зупинити свій вибір на WordPress, Joomla, Drupal.

  У всіх безкоштовних CMS є свої недоліки:

  • ризики виникнення дублів (одна і та ж сторінка з різними параметрами);
  • ризики виникнення битих посилань (наприклад, Joomla некоректно визначала відносні посилання, через це на сайті з'являлося багато 404 помилок);
  • велике навантаження на сервер (якщо движок разом з усіма плагінами дуже громіздкі);
  • відсутня можливість прописати мета-теги для сторінок (немає безкоштовного / платного плагіна / модуля, тому потрібен програміст на доопрацювання);
  • відсутня можливість впровадження необхідного функціоналу: кошики, сортування, фільтрів, пошуку по сайту та ін.

  Але зауважу, що перераховані вище недоліки можуть зустрічатися і в платних CMS, але вирішуються проблеми швидше.

  Кастомниє CMS. Інакше їх ще називають самописні, або краще - розробка движка сайту під Кдіента. Це найдорожчий варіант, але найкращий для SEO.

  2. Коли оновлювалася CMS? Дивимося останній реліз виявленої CMS і порівнюємо з тієї, що стоїть у Клієнта. Якщо версія стара, її потрібно оновити, також, як і постійного оновлення потребують модулі / плагіни, встановлені на сайті. У більшості випадків нові версії CMS виходять, тому що закриваються виявлені вразливості. Тому якщо Ви не хочете заразити свій сайт, або боїтеся, що його зламають, регулярно оновлюйте CMS і модулі.

  3. Стандартний чи дизайн сайту?

  Є безкоштовні шаблони дизайнів сайту, є платні. Краще, звичайно, використовувати платні, або замовляти у дизайнера / верстальника.

  Можна звичайно спробувати на око визначити як дизайн у даного сайту, але швидше і правильніше буде запитати у Клієнта.

  Приклади з практики:

  1. Сайт на Drupal - http://yarko585.ru/

  Відповідь від Клієнта на питання: «Що Вас взагалі розчаровує на ринку маркетингових послуг в цілому?»:

  «Ваш сайт працює на поганий платформі - давайте зробимо його на Бітрікс. Були й такі варіанти розвитку подій, коли SEO-агентство настійно рекомендували поміняти CMS. »

  У підсумку, ми взяли цей проект на Drupal і успішно просунули в ТОП.

  1. Сайт на OpenCart - http://kristall-shop.com.ua/

  Відмінний движок для інтернет-магазинів, проблема з якою зіткнулися - відсутність SEO-модуля для заповнення мета-тегів у фільтрів. Тільки кастомними розробка. А відміну модуля від кастомной розробки в тому, що модуль купив і поставив, а ось знайти нормального програміста за адекватну ціну на розробку маленької доопрацювання - дорого і довго.

  1. Сайт на Joomla - http://idc-style.com/

  Вічна проблема цього движка - наявність «зайвих» рівнів вкладеності сторінок, наприклад, http://idc-style.com/polezno-znat / item / 216-stil-khay-tek-v-interyere.html. Знову ж таки, потрібен програміст для коректного налаштування ЧПУ.

  1. Сайт на Textpattern - http://smmetall.ru/

  Іноді просто необхідно оновлювати сайт і переходити на інший движок. Це як раз той варіант. З дуже простої і малофункціонального движка сайт smmetall.ru перейшов на Joomla. При цьому оновився дизайн, функціонал і кількість конверсій в більшу сторону.

  Порівняйте:

  2014 р

  2016 р

  1. Мабуть, найменше проблем завжди буває з WordPress, але це далеко не ідеальний варіант для розробки на ньому інтернет-магазину.

  Аналіз початкової точки просування сайту

  Для того, щоб виміряти ефективність роботи SEO-фахівця, перед стартом робіт бажано заміряти так би мовити «точку відліку».

  Візьмемо, наприклад, сайт http://kristall-shop.com.ua/

  2013 р 2016 Кількість рубрик 14 16 Кількість товарів 2100 2940

  Аналіз позицій по всій семантиці (якщо семантика зібрана). Краще скористатися платними сервісами - seranking.ru , seolib.ru/tools/positions/analysis , allpositions.ru

  Видимість. Мені подобається як визначає видимість сайту serpstat.com .

  Показник видимості обчислюється на підставі кількості та популярності ключових фраз, за ​​якими сайт можна знайти в пошуку, по відношенню до мільйона запитів.

  Відвідуваність сайту. Аналізуємо і фіксуємо по системам аналітики Яндекс.Метрика, Google Analytics.

  Аналіз CMS на ефективність для SEO. Аудит сайту, частина 4

  5 (100%) 1 голос

  Що потрібно аналізувати?
  3. Стандартний чи дизайн сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»