Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Аналіз ефективності інтернет-реклами

  1. базові поняття
  2. Що на практиці?

  Будь-яка рекламна кампанія в інтернеті проводиться з метою отримати повернення вкладень і прибуток. Виходячи з цього, оцінка та аналіз ефективності рекламних кампаній є однією з найважливіших задач, яка ставиться перед рекламодавцем і рекламним агентством. Дійсно, маючи ясну оцінку ефективності можна відповісти на такі важливі питання:

  • Який результат був отриманий в результаті рекламного взаємодії?
  • Які канали реклами показали найкраще вплив?
  • Оптимально чи був розподілений рекламний бюджет?
  • Як збільшити ефективність рекламних кампаній?

  базові поняття

  Для того щоб адекватно оцінити ефективність рекламної кампанії в інтернеті, необхідно весь процес продажу від початку до кінця розбити на ряд дій, які відбуваються від початку залучення відвідувача на сайт до здійснення цим відвідувачем кінцевого дії - купівлі. Для цього рекомендую уважно подивитися схему, представлену на Рис.1 ось цієї статті . Як видно зі схеми основні етапи, які необхідно контролювати, при аналізі ефективності це:

  Рис 1. Облік основних етапів продажу при аналізі ефективності

  У діаграми, яка представлена ​​на Рис.1. є назва - воронка продажів. Власне, воронка продажів і є відправною точкою при аналізі ефективності просування в інтернеті (і не тільки в інтернеті).

  Що на практиці?

  Давайте, на умовному прикладі розберемо аналіз ефективності рекламних активностей, які складаються з 3 напрямків:

  1. SEO просування - бюджет 6000 грн / міс (наприклад, просування сайту йде по схемі з відкритим бюджетом, що дає підтримку сайту по певній кількості запитів в топах пошукових систем).
  2. контекстна реклама - бюджет 4000 грн / міс (в результаті сайт отримує 7500 відвідувань в місяць).
  3. Банерна реклама - бюджет 4000 грн / міс (що дає 8 млн. Баннеропоказов в місяць).

  Разом сумарний бюджет - 14000 грн / міс., Отримане кількість продажів - 200, середній чек - 700 грн., Націнка 50%. У фіналі вклавши в рекламу 14000 грн., Отримуємо прибуток 32667 (Маржа 46667 грн. - 14000 грн. Витрати на рекламу).

  Етап продажів Облік подій Інструменти 1. Запуск рекламної кампанії (SEO просування, контекст, банерна реклама і т.д.) 2. Облік кількості відвідувань, які отримав сайт по кожному каналу реклами SEO - 15000 відвідувань (Вартість відвідування - 0,4 грн)
  Контекст - 7500 відвідувань (Вартість відвідування - 0,53 грн)
  Банерна реклама - 5200 відвідування (Вартість відвідування - 0,77 грн) Системи аналітики Google Analytics, Яндекс.Метрика 3. Облік кількості отриманих звернень (замовлення он-лайн, дзвінки по телефону). SEO - 150 звернень (Вартість звернення - 40 грн)
  Конверсія відвідувань в обігу - 0,01
  Контекст - 100 звернень (Вартість звернення - 0,40 грн)
  Конверсія відвідувань в обігу - 0,025
  Банерна реклама - 50 звернень (Вартість відвідування - 0,80 грн)
  Конверсія відвідувань в обігу - 0,0096 Для обліку кількості дзвінків по окремих каналах реклами рекомендується скористатися послугою відстеження телефонних дзвінків за допомогою підміни номера . 4. Облік кількості продажів отриманих від звернень SEO - 100 продажів (Вартість продажу - 60 грн)
  Конверсія звернень в продажу - 0,67
  Контекст - 67 продажів (Вартість продажу - 59 грн)
  Конверсія звернень в продажу - 0,67
  Банерна реклама - 33 звернень (Вартість продажу - 121 грн)
  Конверсія звернень в продажу - 0,67

  висновки та рекомендації

  Як бачимо, з аналізу ефективності, що контекст і SEO, дають в результаті практично однакові показники вартості продажів.

  Менш ефективно працює банерна реклама, тому якщо є можливість збільшити кількість переходів з контексту, без збільшення вартості переходу, то має сенс відмовитися від банерної реклами, а звільнився бюджет використовувати для контексту.

  Як видно з воронки, по каналу SEO конверсія відвідувань в обігу істотно нижче, ніж з контексту, швидше за все, варто переглянути семантичне ядро, яке використовується для просування сайту в ТОП.

  Також варто звернути увагу на конверсію отриманих звернень в продажу. На даному етапі слід постійно контролювати такі моменти:

  • Чи всі звернення обробляються, немає ледве не оброблених завявок он-лайн і пропущених дзвінків.
  • Чи завжди здійснюється моніторинг і передзвін по пропущеним викликам.
  • Проаналізувати причини відмов (можливо, є нецільові дзвінки або є проблеми в обслуговуванням клієнтів).

  Які канали реклами показали найкраще вплив?
  Оптимально чи був розподілений рекламний бюджет?
  Як збільшити ефективність рекламних кампаній?
  Що на практиці?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»