Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Аналіз контенту на сторінках сайту: що це, навіщо він потрібен

  1. Докладний аналіз контенту сайту
  2. Аналіз контенту сторінки
  3. Кому і для чого потрібен аналіз

  Віддайте свої турботи про хороше контенті на сайті в наші руки

  Віддайте свої турботи про хороше контенті на сайті в наші руки

  Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

  Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

  З його допомогою веб-майстер може побачити вміст сайту так, як воно сприймається пошуковими роботами.

  Для успішного просування сайту в пошукових системах, необхідно стежити, щоб розміщується контент був якісним , Із застосуванням технічних прийомів, що підкреслюють його цінність для пошукових систем: релевантні заголовки, щільність ключових запитів і т. Д.

  Докладний аналіз контенту сайту

  Користувач приходить на сайт за корисною інформацією. Тому ефективність веб-ресурсу багато в чому залежить від його змісту. Через це пошукові системи Яндекс і Google пред'являють до контенту великі вимоги. Якщо ігнорувати деякі з них, сортування сайту в результатах пошукової видачі буде низькою. Це негативно позначиться на популярності сторінок, аж до виключення їх з ранжирування. Серед найбільш важливих критеріїв аналізу контенту:

  • Релевантність заголовків.
  • Входження ключових запитів.
  • Розмір сторінки і форматування тексту.
  • Наявність орфографічних помилок.
  • Аналіз заголовка title, тегів «h1», «h2», «h3».
  • Кількість малюнків на сторінці.
  • Розмітка сторінок з використанням тегів і атрибутів.

  Таким чином, аналіз вмісту інтернет-ресурсу і SEO-оптимізація - найважливіші етапи просування сайту.

  Аналіз контенту сторінки

  Наповнення сайту контентом - складний процес, він вимагає багато часу і сил. Тим більше, якщо завдання полягає в створенні великого інформаційного або комерційного порталу. В цьому випадку займатися аналізом всього вмісту сайту недоцільно.

  Вирішити проблему можна за допомогою аналізу контенту окремих сторінок, що приносять найбільший результат. Дізнатися про них можна в Яндекс.Метрика через звіт «Сторінки входу». Отримавши статистичні дані, стане ясно, які сторінки відвідують найчастіше. Аналіз змісту тексту повинен відповідати наступним параметрам:

  • Відповідність тексту ключовими словами, за якими на сторінку приходить аудиторія.
  • Актуальність матеріалу і спосіб його подачі.
  • Відсутність дублювання контенту.
  • Відсутність битих посилань, які ведуть в неіснуючі розділи або повертають код помилки 404.

  Ці параметри допоможуть оптимізувати сторінку для зручності відвідувачів. Важливо також пам'ятати про технічні характеристики: вживати заголовки H1-H6, ключові слова, списки і т. Д.

  Кому і для чого потрібен аналіз

  Аналіз контенту для пошукової оптимізації - це оцінка структури і якості матеріалів сайту з точки зору пошукових машин. Отриманий результат дає можливість визначити, які заходи необхідно вжити для того, щоб поліпшити позиції ресурсу.

  В першу чергу, важливо визначити релевантність конкрентних сторінок - вони повинні давати максимально повну інформацію на питання, заданий користувачем в пошуковому запиті. Також необхідно розміщувати тільки актуальний текст, що описує послуги і товари.

  Дизайн, інтерфейс і структура сайту повинні бути зручними і інтуїтивно зрозумілими, щоб користувач міг легко знайти корисну для нього інформацію.

  Поточний аналіз сайту необхідний також у випадках, коли не можна видаляти неякісний або неактуальне контент. Єдиний спосіб виправити ситуацію - видозмінити матеріал, дописати, поміняти структуру, додати унікальні зображення і т. Д.

  Під час редагування необхідно стежити за тим, щоб не утворювалися биті посилання. Пошукові машини за них накладають штрафні санкції.

  Існує кілька параметрів аналізу текстового вмісту веб-ресурсу:

  1. Загальні параметри: кількість знаків, процентне співвідношення нудоти і стоп-слів. Від них залежить читаність матеріалу. Зокрема, оптимізація тексту виключає перевантаженість тексту загальними словами, що не відносяться до теми, складними оборотами, використанням прийменників, спілок, слів-паразитів.
  2. SEO-параметри: щільність входження ключових запитів, оформлення статті спеціальними розмітками і тегами, марковані та нумеровані списки, застосування жирного накреслення до виділеного тексту.
  3. Смислові та лінгвістичні параметри. Тут враховується загальна читаність статті, її відповідність запитам, за якими приходять користувачі, інформативність. Також враховується стиль - рекламний, художній, діловий, науковий і т. Д.

  Веб-майстри проводять аналіз контенту, якщо сайт не може піднятися в результатах пошукової видачі по потрібним запитам.

  Головна мета проведення аналізу контенту в тому, щоб знайти і оптимізувати сторінки сайту, які в подальшому можна вивести в ТОП-пошукової видачі. Посилання в результатах пошуку розміщуються згідно семантичному відповідності пошукового запиту.

  Варто відзначити, що ні Яндекс, ні Google не можуть самостійно визначати якість і корисність контенту на сайті. Їх головне завдання полягає в тому, щоб за допомогою технічних характеристик, таких як унікальність тексту, щільності ключів, спаму, водності тощо., Дізнатися, чи відповідає він конкретним ключовим запитам.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»