Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Яндекс Директ. Розміщення контекстної реклами. Вартість, настройка, оптимізація

  Рекламний сервіс Яндекса. Дозволяє розміщувати короткі текстові оголошення з посиланням на сайт. Оплата стягується за кліки по оголошеннях. Реклама відображається в пошуку Яндекса і на безлічі сайтів рекламної мережі Яндекса.


  19.03.19. Яндекс.Директ додав зовнішню рекламу

  В Яндекс.Директі з'явилося два нових види реклами - зовнішня цифрова та відеореклама. Зовнішня реклама показується на цифрових білбордах і панелях в приміщеннях (поки тільки в Москві). Мінімальний бюджет для зовнішньої реклами - 300 рублів в день. Рекламодавці можуть вибирати для розміщення біл-борди, вказувати період показу реклами і оцінювати її ефективність. Також користувачі Діректа тепер можуть розміщувати свої рекламні ролики в відеомережі Яндекса. Максимальна довжина ролика - 60 секунд, в кінець відео можна додати статичну картинку, на яку глядач може клікнути. Рекламодавці можуть зорієнтувати рекламу по соціально-демографічними характеристиками, сімейним станом, професії, наявності дітей, інтересам і іншим. Раніше закуповувати відеорекламу могли тільки великі рекламодавці через сервіс Яндекс.Дісплей.
  2018. Яндекс виділив відеорекламу в Ю Я в окремий інструмент

  Яндекс виділив відеорекламу в окремий інструмент системи Яндекс.Директ . Рекламодавці можуть завантажувати 15-секундні ролики, створені на основі власного відео або готової відеоподложкі з бібліотеки «Діректа». Відеооб'яви - окремий формат реклами, клієнт може налаштовувати для них бюджет, ставки, стратегію показів, заголовки і текст незалежно від інших кампаній в рекламній мережі Яндекса. Яндекс буде розміщувати відео об'яви на власних майданчиках і на сайтах партнерів відеомережі, серед яких «Канобу» і «СТС Медіа». Ролики можуть програватися в форматі мультіролл, наприклад, в трейлерах фільмів на «Кинопоиск», або в форматі in-page - у вигляді окремих блоків на текстових сторінках сайтів.
  2018. Яндекс.Директ покаже історію змін в рекламних кампаніях

  рекламодавці Яндекс.Директ тепер зможуть побачити історію змін в своїх кампаніях. Нова функція допоможе проаналізувати, як ваші дії вплинули на кількість показів, витрата коштів і кількість кліків. Раніше, щоб стежити за наслідками змін, кожен рекламодавець застосовував свої хитрощі - писав примітки, пристосовував зовнішні сервіси нагадувань. Тепер опція "Історія змін" з'явилася на сторінках кампаній, а також в списку кампаній. Зафіксувавши зміни в реакції користувачів або у витраті коштів, рекламодавець може зайти в історію і відразу ж побачити, в чому причина. Це можуть бути зміни в налаштуваннях часу і регіону показу оголошень, коригування ставок, вибір стратегії і денного бюджету, поява або видалення мінус-фраз.
  2018. Яндекс запустив новий медійно-контекстний банер

  Яндекс.Директ запустив оновлений медійно-контекстний банер. Тепер він називається банер на пошуку. Це блок розміром 240х400. Як і контекстні оголошення "Діректа", він показується на сторінці з результатами пошуку, праворуч. Рекламодавець платить не за кількість показів, а за кліки по банеру. В "Яндексі" рекомендують використовувати медійно-контекстні банери, якщо потрібно підвищити впізнаваність бренду, а також сформувати у користувача стійку асоціацію певної тематики з конкретним брендом. Формат буде корисний якщо ви виводите на ринок новий продукт, хочете привернути до компанії дилерів або оптових покупців.
  2018. Яндекс.Директ дозволить купувати рекламу на конкретних сайтах

  Яндекс.Директ (У другому кварталі цього року) додасть можливість покупки банерної реклами на конкретних сайтах, які цікавлять рекламодавця. Функція буде називатися "Приватні угоди". Спочатку цю можливість отримають тільки рекламні агентства. При роботі через "Директ" будуть використовуватися єдині метрики сервісу, а всі завдання по розміщенню на декількох майданчиках можна буде вирішувати в одному інтерфейсі. "Приватні угоди" дозволяють закуповувати рекламу на тих сайтах, які працюють з системою ADFOX. Рекламні матеріали на сайт будуть завантажуватися прямо з "Діректа" і вже після модерації "Яндекса".
  2018. У Яндекс.Директ з'явилася можливість розміщувати банери

  Медійна (банерна) реклама Яндекса, якої раніше могли користуватися лише великі компанії, тепер стала доступна і малим бізнесам в сервісі Яндекс.Директ . Ці банери показуються в пошуку Яндекса, на порталах Яндекса (типу Кинопоиск, Авто.ру) і на безлічі сайтів в рекламній мережі Яндекс. Зазвичай, такий вид реклами використовується для іміджевої реклами брендів, але багатьом малим бізнесам буває важливо показати зображення товару для залучення клієнта. Правда, на відміну від контекстної реклами, оплата банера здійснюється за покази, а не за кліки. Ви можете зорієнтувати рекламу за інтересами аудиторії, рівнем доходу, професії, місця проживання і пошуковим запитам. А за допомогою сервісу Яндекс.Аудіторіі можна сформувати список відвідувачів, що бачили баннер, для подальшого впливу (наприклад, вже контекстною рекламою).
  2018. Яндекс змінює правила гри в Ю Я

  Яндекс каже, що число рекламодавців в Ю Я перестало рости, тому вони зосередилися на підвищенні ефективності реклами для існуючих рекламодавців. По-перше, з квітня рекламодавці будуть торгувалися нема за позиції оголошення в рекламному блоці, а за обсяг трафіку. Чим вище ставиш вартість кліка - тим більше кліків отримаєш, і не важливо з якої позиції. Якщо платиш за клік дешево - свій обсяг трафіку все одно отримаєш, але він буде пропорційно менше, ніж у тих, хто платить дорого. По-друге, формат оголошення (блок із зображенням, галереєю або без зображення) буде автоматично підбиратися системою, щоб підвищити CTR і забезпечити потрібний обсяг кліків. В Яндексі уточнюють, що за рахунок якісних і цікавих оголошень (з високим CTR) все одно можна буде заощадити.
  2018. У Яндекс.Директ з'явилася медійна реклама

  Яндекс переносить медійну рекламу з сервісу Дисплей в сервіс директ . Нова функція вже доступна в рамках закритого тестування. За планом компанії, всі користувачі «Яндекс.Директа» отримають можливість розміщувати медійні оголошення в березні 2018 року. Яндекс »пропонує такі формати медійної реклами, як банери, брендовані підкладки, відеоролики на сайтах або всередині відео на« КиноПоиск », а також аудіорекламу, яка вбудовується в треки на« Яндекс.Музиці »і« Яндекс.Радіо ». Формат дозволить рекламодавцям зорієнтувати рекламу за інтересами аудиторії, рівнем доходу, професії, місця проживання і пошуковим запитам.
  2017. Яндекс.Директ знизив мінімальну ставку за клік для оголошень із зображеннями

  Яндекс.Директ знизив мінімальну ставку за клік для оголошень із зображеннями. Тепер мінімальна ставка за клік становить 1 рубль (з ПДВ), раніше - 3 рубля. У три рази зменшилися ставки і в інших валютах: з 0,1 у.о. до 0,03 у.о. Нова цінова політика поширюється не тільки на оголошення із зображеннями, а й на графічні банери. Вартість оголошення з відеовставками і простих текстових варіантів не змінилася. У минулому році "Директ" перейшов на роботу з великими зображеннями - це зробило самі оголошення більш гнучкими, так як вони отримали можливість автоматично адаптуватися під різні формати.
  2017. Яндекс дозволить сверхточно показувати гіперлокальную рекламу

  Яндекс запустив новий інструмент гіперлокального просування полігон , Який дозволяє рекламуватися в конкретних місцях. Він дозволяє прямо на карті задати місця, де рекламодавці зможуть демонструвати свою рекламу. Для цього достатньо намалювати на схемі потрібного району багатокутник, що включає в себе цільові території. Полігон дозволяє показувати оголошення жителям конкретних кварталів або навіть будинків, а також тим, хто в даний момент знаходиться в цих місцях. До речі, інструмент підтримує можливість демонструвати рекламу тільки тим, хто проживає або працює в зазначеному конкретному районі або навіть будинку. Слід зазначити, що сформованим сегмент буде вважатися тільки в тому випадку, якщо в ньому налічується мінімум 1000 чоловік.
  2017. Яндекс.Директ сам створить окремі банери для кожного товару

  Яндекс.Директ запустив додатковий спосіб показу для смарт-банерів в деяких популярних категоріях товарів. Серед них - авто, одяг, дитячі товари, меблі та будматеріали. Для кожного товару Директ буде генерувати окреме оголошення, рекламодавцю не знадобиться нічого налаштовувати. Виглядати це буде так як на картинці. Тепер в аукціоні братимуть участь не тільки смарт-банери цілком, але і окремі пропозиції з них. І тепер у випадках, коли рекламодавець не може виграти торги за весь рекламний блок, у нього буде шанс показати в цьому блоці хоча б один товар, найбільш цікавий користувачеві. В результаті сумарна кількість показів цільової аудиторії може вирости. За підрахунками Яндекса нововведення дає в два рази більше цільових кліків без втрати в конверсійних.
  2017. Яндекс почав продавати рекламу в Viber

  Яндекс почав розміщувати рекламні блоки в месенджері Viber. Оголошення з системи Яндекс.Директ з'являтимуться на екрані завершення дзвінка. Рекламодавцям доступний таргетинг по пошуковим інтересам, соціально-демографічними характеристиками, географії та іншими параметрами. За статистикою Viber зараз найпопулярніший месенджер в Росії, і профіль його користувачів - досить різноманітний (це вже не тільки молодь). Viber став першим месенджером, який увійшов в рекламну мережу Яндекс.
  2017. Яндекс зробить малому бізнесу рекламні відеоролики

  Відеореклама - дійсно ефективна, і Яндекс придумав як створювати рекламні відеоролики автоматично. Правда, вийшло стрьомно. Ролики створюються з контекстних оголошень шляхом нехитрої мультиплікації на тлі тематичної відеоподложкі. Виходить так, як на відео вище. Поки це тільки експеримент. Відеоролики будуть розміщуватися в онлайн-кінотеатрах Ivi і СТС Медіа всередині відеоконтенту. Якщо експеримент виявиться вдалим, новий формат реклами з'явиться в Яндекс.Директі і пошириться на інші відеоплощадкі і соціальні мережі.
  2017. Рекламна видача Яндекса буде залежати від користувача

  Яндекс.Директ почне враховувати призначені для користувача фактори при формуванні рекламної видачі. Тобто блок рекламних оголошень в пошуку буде формуватися індивідуально для кожного користувача. Наприклад, якщо людина активно клацає по оголошеннях з акціями і розпродажами, то має сенс показувати йому рекламні блоки, де згадуються слова "акція" або "розпродаж". В "Яндексі" запевняють рекламодавців, що при цьому в середньому позиції оголошень залишаться на тих уже рівнях. Наприклад, якщо у вашого оголошення високий CTR, то воно і далі ранжируватиметься високо.
  2017. У Яндекс.Директ тепер можна керувати за допомогою розширених геотаргетинг

  рекламодавці Яндекс.Директ тепер зможуть використовувати функцію розширеного геотаргетинга на партнерських майданчиках "Яндекса". Для чого все це потрібно? Не всі покупки відбуваються терміново. І рекламна мережа Яндекса дозволяє довго вести потенційного клієнта по воронці продажів. І тепер система буде враховувати місто постійного перебування користувача серед інших особливостей його поведінки. До того ж, тепер з'явиться можливість "супроводжувати" потенційного клієнта в короткострокових поїздках. Результати експерименту пошукача показують приріст на 1% додаткових цільових переходів по рекламі.
  2017. Яндекс.Директ поліпшив конструктор оголошень

  Яндекс.Директ спростив рекламодавцям життя, розширивши функціонал Конструктора оголошень. Нововведення дозволить невеликим інтернет-магазинах скоротити витрати на послуги дизайнерів. Тепер сервіс підтримує більше форматів оголошень. Крім того, оновилися шаблони, а також додані нові способи завантаження зображень. Нові формати банерів значно розширять охоплення за рахунок показу на майданчиках, які не підтримували базові графічні оголошення, спочатку запущені Яндексом. Чим більше форматів вибере рекламодавець в своїй кампанії (мобільного та деськтопной), тим більше позицій він може отримати на різних рекламних майданчиках. Отже, можна отримати більше трафіку і продажів.
  2017. Яндекс.Директ збільшує розмір мінімального платежу до 1000 руб

  Новий мінімальний платіж в Яндекс.Директ , Який буде діяти вже з березня, складе 1000 рублів без урахування ПДВ. Мінімальна сума перенесення між кампаніями, мінімальний відстрочений платіж а також мінімальна сума для автопополненія рахунку (послуга доступна прямим клієнтам, що працюють в рублях РФ) теж складуть 1000 рублів. Нагадаємо, до сих пір «мінімалка» поповнення в «Яндекс.Директі» дорівнювала 300 рублям. З інформацією по інших валютах можна ознайомитися в таблиці. Мінімальна ціна «кліка» і тижневий бюджет в «Яндекс.Директ» залишаться колишніми.
  2017. Яндекс Директ пов'язав контекстну і медійну рекламу

  Яндекс.Директ навчився показувати таргінг контекстні оголошення тим, хто раніше вже бачив медійку рекламодавця. Інтернет-магазини зможуть, наприклад, показати оголошення з пропозицією знижки тим, хто вже переглянув рекламний відеоролик продукту компанії, познайомився з брендом і, отже, стане клієнтом з більшою ймовірністю. В Яндексі нововведення називають хорошим інструментом для побудови складних і цікавих сценаріїв комунікацій рекламодавця і клієнта, а також воронок продажів. Директ надає рекламодавцям спеціальний код (піксель), який інтегрується з відеороликами і медійними банерами. Генерується піксель в Яндекс.Аудіторіях. Код працює як трекинговая посилання, що збирає дані про перегляди реклами. На основі цих даних в аудиторії потім можна буде формувати нові сегменти.
  2016. У Яндекс.Директ з'являться мінус-фрази

  В Яндекс.Директ найближчим часом запустять можливість додавати в кампанії мінус-фрази. Це словосполучення довжиною від 2 до 7 слів, за допомогою яких можна більш точно налаштовувати рекламну кампанію. Мінус-фрази відрізняються від мінус-слів тим, що з їх допомогою можна виключати покази реклами за запитами, в яких є небажані поєднання. При цьому, покази реклами по цих слів окремо працюватимуть. Наприклад, якщо магазин продає ноутбуки та комплектуючі, і на ноутбуки робить знижки, а на комплектуючі - немає, мінус-фрази будуть працювати так як показано на малюнку.
  2016. Яндекс.Директ тепер дозволяє показувати рекламу в конкретному районі

  Яндекс.Директ додав можливість гіперлокального таргетингу реклами на користувачів по їх конкретному місцю розташування. Це дуже вигідно для локальних бізнесів - ресторанів, салонів, магазинів, клубів ... Рекламодавці можуть показувати оголошення в заданому радіусі від 500 метрів до 10 кілометрів, наприклад, на конкретній вулиці, вокзалі, в парку, станції метро, ​​торговому або офісному центрі. При створенні сегмента рекламодавцям доступні три категорії відвідувачів локації: які перебувають у цьому місці зараз, які бувають в ньому регулярно і які були тут певну кількість днів за конкретний період. Система сформує сегмент, коли визначить в рамках заданих параметрів щонайменше 1000 користувачів. Створений сегмент рекламодавець зможе зберегти в своїх «аудиторія», а потім використовувати в Ю Я. Нещодавно ми розповідали про подібний рекламному сервісі Local Hero .
  Для чого все це потрібно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»