Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Яндекс Каталог закривається. SEO змінюється?

  1. Прив'язка сайтів до двох і більше регіонах Яндекса
  2. Визначення тИЦ сайту
  3. Перевірка сайту модераторами Яндекса
  4. Гроші, сплачені за реєстрацію в каталозі, не повертаються

  09 січня 2018

  Яндекс оголосив про закриття свого Каталогу Яндекс оголосив про закриття свого Каталогу. Запущений у 2000 році, став ручної підбіркою якісних сайтів, він вже не приймає заявки на додавання нових ресурсів і найближчим часом буде остаточно закритий.

  Довгі роки Яндекс Каталог був еталонним зборами перевірених сайтів, на якому сам Яндекс тренував свої алгоритми.

  Природно, Каталог був гарною підмогою для пошукової оптимізації. За 17 років на сервісі зареєструвалися понад 115-ти тис. Сайтів. Але тепер творці не бачать сенсу в його подальшій підтримці. А колись мільйонна аудиторія сервісу тепер обчислюється декількома тисячами.

  З метою пошукового просування Яндекс Каталог міг бути використаний наступними способами.

  Прив'язка сайтів до двох і більше регіонах Яндекса

  ПС Яндекс в результатах пошуку віддає перевагу сайтам, які знаходяться в одному регіоні з користувачем, які зробили запит. Це сильно обмежувало можливості пошукового просування сайту відразу в декількох географічних регіонах. Зазвичай, сайту присваевается тільки один регіон, але для сайтів, прийнятих в Яндекс Каталог, є можливість привласнити до семи регіонів.

  Обіцяють, що регіони, які були присвоєні сайтам в Яндекс Каталозі, збережуться і будуть перенесені в Яндекс Вебмастер на початку 2018 року, де і можна буде тепер змінити регіони сайту. Цікаво, можливість присвоювати сайту кілька регіонів залишиться тільки у тих, хто був в каталозі, або розширяться можливості панелі Вебмастера?

  Визначення тИЦ сайту

  Цей показник мав офіційним призначенням ранжування сайтів в каталозі, але був показником ставлення Яндекса до сайту. Цей показник присвоювався всім сайтам, в тому числі і не доданим в каталог.

  Яндекс стверджує, що заморозка сервісу Яндекс Каталог не відіб'ється на тИЦ. ТІЦ буде відображатися як в Каталозі, так і в Яндекс вебмайстрів. Але виникає питання, як можна буде дізнатися тІЦ сайту конкурента? Раніше це робилося через Каталог.

  Перевірка сайту модераторами Яндекса

  Перевірка сайту модераторами Яндекса

  Реєстрація в Я.Каталоге була гарною відправною точкою для пошукового просування. Якщо сайт брали, то це означало, що співробітники Яндекса перевірили його якість. У разі відмови від реєстрації модератори повідомляли недоліки сайту, і ми знали, над чим працювати. А після виправлення цих зауважень сайт міг бути повторно розглянутий. Тепер такої можливості немає, але і можливості панелі Вебмастера Яндекса за останній час сильно розширилися.

  Гроші, сплачені за реєстрацію в каталозі, не повертаються

  Гроші, отримані Яндексом за реєстрацію сайту в каталозі, не будуть повернені. Яндекс стверджує, що це була плата не за постійну публікацію в каталозі, а за прискорену реєстрацію сайту. Але ми знаємо, що останніми роками в каталог сайти взагалі не приймалися без цього платежу. Тобто Яндекс, як зазвичай, лукавить в своїх релізах. Бреше він і в інших пунктах, перерахованих вище?

  До речі, точна дата закриття Яндекс Каталогу не було названо. Може, знову лукавлять?

  Цікаво, можливість присвоювати сайту кілька регіонів залишиться тільки у тих, хто був в каталозі, або розширяться можливості панелі Вебмастера?
  Але виникає питання, як можна буде дізнатися тІЦ сайту конкурента?
  Бреше він і в інших пунктах, перерахованих вище?
  Може, знову лукавлять?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»