Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Android P: оптимізація під «монобровою» і нові форм-фактори

  «Зелений робот» цього року - Android P - носить кодове ім'я Pistachio Ice Cream (фісташкове морозиво), хоча Google може назвати фінальний реліз по-іншому. Як повідомляють обізнані джерела, однією з основних особливостей нової версії операційки стане оптимізація під смартфони з вирізом екрану а-ля iPhone X.

  Це цілком актуально, оскільки деякі виробники якраз готують до випуску подібні моделі . Крім того, увагу буде приділено і віртуальному помічнику Google Assistant. Його тісніше інтегрують в систему, а розробники зможуть використовувати функціонал асистента в своїх додатках. Віджет пошукового рядка Google також може стати частиною Google Assistant. Втім, як повідомляє джерело, робота над цими функціями ще не закінчена.

  Нарешті, Android P буде відрізнятися підвищеною енергоефективністю і підтримкою нових форм-факторів - гаджетів з декількома екранами і складними дисплеями. Цікаво, що до кінця року як раз очікується анонс гнучкого Samsung Galaxy X .

  Повідомляється, що мета Google в цьому році - «мотивувати більшу кількість користувачів iPhone перейти на Android-пристрої шляхом підвищення привабливості програмного забезпечення». Швидше за все, мова в даному випадку йде про гаджетах лінійки Pixel, які працюють на «чистому» Android.

  джерело


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»