Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  App Launch Marketing Checklist всього за 3 дні - freeCodeCamp.org

  Я розбила тактику запуску маркетингу відповідно до дня. Деякі з цих тактик вимагають підготовки заздалегідь. якщо ви хочете перевірити більше інформації про App Marketing або вам потрібна будь-яка допомога, перевірте моє скромне, але дивовижне оптимізація магазину додатків блог.

  Тестування - ви перевірили програму на наявність помилок на декількох пристроях з різними версіями iOS? Ви перевірили додаток за допомогою Wi-fi і 3G або 4G? Хто-небудь в іншій країні тестував програму для вас?

  Забезпечення якості - Чи виглядає графіка на різних пристроях з різними пропорціями? Чи виглядають макети та окремі кнопки та значки спотвореними, затиснутими або розтягнутими? Чи швидко завантажується програма?

  Користувальницький інтерфейс - Чи є у вашій програмі кнопки «таємні м'яса» або піктограми, які не матимуть сенсу відразу для нових користувачів? Чи пропонує кожен екран спосіб повернутися додому або перейти до іншого екрану? Чи існують будь-які конструктивні замки?

  Міжпрофільні та банерні об’яви - створюйте власні інтерстиційні та банерні об’яви для перехресного просування в існуючих програмах. Наприклад, вам знадобиться два розміри для внутрішньої реклами Playhaven: 320x480px (звичайний) і 640x960px (Retina / iPad). Для Chartboost вам знадобляться інтерстиції 240x350px та 390x200px пейзажі.

  Внутрішні рекламні акції - рекламні послуги, такі як Chartboost, Playhaven та Flurry, дозволяють завантажувати власні оголошення для своїх програм і рекламувати їх у інших програмах. Радимо створювати оголошення та налаштовувати кампанії заздалегідь, щоб на старті Launch Day все, що вам потрібно, це включити.

  Інші крос-акції - заздалегідь обговоріть та координуйте крос-акції з друзями розробників і надішліть об’яву перед тим, як додаток почне діяти. Обов'язково слідкуйте за тим, щоб вони вже налаштували свої кампанії, і можете легко натиснути “Play” на стартовому дні.

  ASO - Зробіть ваш ASO, переконайтеся, що ви використовуєте належний інструмент оптимізації магазину App. Мобільні дії може допомогти вам краще, ніж будь-який інший інструмент.

  Прес-реліз - Не забувайте писати та розповсюджувати прес-реліз. За 22,95 доларів, PRmac.com розповсюдить ваше прес-реліз на веб-сайтах Apple та Mac. PRLog.com безкоштовна. Я зазвичай відправляю прес-реліз через PRMac вранці запуску, і той же прес-реліз з іншим заголовком, використовуючи PRLog.com, наступного дня.

  Рецензенти - Зробіть список друзів і сім'ї, яких ви можете попросити на відгуки. У спливаючому розділі рейтингу / огляду я пояснив, наскільки важливими є позитивні відгуки для рейтингу. Чим швидше ви отримаєте щонайменше 5 відгуків або оцінок, тим швидше ваша програма отримає довіру і місце для ключових слів. Якщо ваша програма є платною, ви повинні подарувати програму друзям і родині в iTunes Connect. Люди, які завантажують вашу програму за допомогою промо-коду, НЕ МОЖУТЬ залишити відгук.

  Сторінка програми на вашому сайті - Налаштуйте веб-сторінку за допомогою значка програми, опису та

  посилання на покупку. Після того, як додаток буде розміщено в App Store, опублікуйте спеціальну сторінку для

  додаток на вашому веб-сайті. Якщо ви вже створили сторінку Coming Soon, то переконайтеся

  редагувати мову та вставляти робоче посилання декількома місцями на сторінці.

  Сторінка прес-збору на вашому сайті - Напишіть та налаштуйте веб-сторінку Прес-кіт, яка включає наступне: "ванільний" пост Facebook, твіт і прес-реліз для вашого додатку, а також посилання на iTunes, коротку посилання, значок програми та скріншоти. Обов'язково стискайте все в .zip і зробіть це також доступним. Додайте посилання Press Kit у відповідне поле метаданих у iTunes Connect.

  Електронний бюлетень - Якщо у вас є список розсилки, ви повинні використовувати його. Напишіть коротке повідомлення електронної пошти, в якому описуються найкращі можливості програми. Вставити посилання iTunes принаймні на два-три місця, як правило, на початку, на середині та в кінці. Розкажіть людям, що у вас є, чому це важливо для них, і що ви хочете зробити далі. Запитайте.

  Промо відео - Ви можете використовувати симулятор в Xcode і відмінний шматок програмного забезпечення під назвою Screenflow для запису відеозапису відеозапису вашої програми в дії. Ви також можете використовувати додаток Reflector, щоб прив'язати пристрій, відобразити екран вашого пристрою на комп'ютері та записати відео.

  Facebook Fan Page - Створіть сторінку вентилятора Facebook для кожного додатка або для вашого додатка

  компанії.

  Обліковий запис Twitter - Створіть обліковий запис Twitter для вашої компанії з додатками.

  Оновлення та Tweets - Використовуйте додаток буфера для планування вранці і вдень твітів для запуску день, день 2, день 3, і за його межами. Додайте коротке посилання до програми. Розміщуйте повідомлення так часто, як ви можете, не розсилаючи спам у ваших шанувальників і послідовників. Будьте творчими і змінюйте, як ви говорите про програму. Зверніть увагу на особливості.

  Рекламні кампанії Facebook - увімкніть рекламні кампанії в Facebook. Кампанії Tapjoy Incentivized Install Campings - Якщо ви вирішили інтегрувати SDK з рекламою Tapjoy, не забудьте включити оновлення своєї програми, як тільки вона з'явиться, і надішліть кампанію для встановлення стимулів для перегляду. Крім того, не забудьте надіслати електронну пошту на підтримку Tapjoy, щоб попросити прискорити перегляд вашої кампанії.

  Mohound - Mohound дозволяє легко купувати мобільну рекламу і відстежувати, які джерела трафіку монетизують найкраще. Щоб використовувати платформу Mohound, потрібно інтегрувати їх SDK.

  Push-сповіщення - За декілька днів до того, як ваша програма перейде в реальний час, напишіть свої push-повідомлення. iPhone буде безпечно відображати 107 символів. Більш довгі сповіщення, ймовірно, будуть скорочені, тому використовуйте посилання bit.ly або georiot. Далі скористайтеся Перекладачем Google, щоб локалізувати свої сповіщення перед тим, як планувати їх за допомогою будь-якої служби, яку ви використовуєте - наприклад, Pushwoosh.

  Локалізація - Перш ніж надсилати свою програму, потрібно додати кожну локалізацію в iTunes Connect. Послуги, такі як icanlocalize.com і rev.com, пропонують доступні переклади для назв, описів, ключових слів і заголовків знімків.

  Локалізовані знімки екрана - обов'язково додайте перекладені підписи до кожного з знімків екрана та завантажте їх у iTunes Connect.

  День випуску - якщо ви встановите день випуску на деякий день у далекому майбутньому, перш ніж відправляти його на розгляд, не забудьте повернути свій майбутній день релізу після схвалення до 48 годин до бажаного дня релізу. Таким чином, ви можете переконатися, що ваша програма відображається в нових випусках у магазинах App по всьому світу.

  Стратегічні партнери - Визначення людей та організацій, інтереси яких і бізнес

  хобі перекриваються з темою або цільовою метою вашої програми.

  Tapdaq - Ви можете брати участь у спільноті Tapdaq і допомагати іншим розробникам, залишивши відгуки та поділившись своїми додатками. Ці заходи дадуть вам "daq", який можна витратити на відгуки та соціальні акції для вашого додатка. Для використання платформи Tapdaq потрібно інтегрувати свій SDK.

  День запуску

  Ваша програма працює. Тепер що?

  • Увімкніть будь-які рекламні кампанії, які, можливо, вимкнули під час співбесіди.
  • Публікуйте сторінку програми на своєму веб-сайті.
  • Опублікуйте на своєму веб-сайті сторінку прес-збору програми.
  • Запитуйте відгуки від друзів і родини (бажано за допомогою текстового повідомлення). Спробуйте отримати не менше 10 переглядів за 4 або 5 зірок протягом перших двох годин.
  • Увімкніть поперечні рекламні кампанії в межах своєї мережі додатків.
  • Увімкніть перехресні рекламні акції в мережах ваших друзів.
  • Публікуйте прес-реліз на prMac.com.
  • Торкніться бази з місцевими контактами медіа і дайте їм знати, що додаток є живим.
  • Зв'яжіться зі своїми стратегічними партнерами і дайте їм знати, що додаток є живим.
  • Створіть повідомлення у відповідних форумах про те, чому додаток є цікавим, корисним або цінним, і включіть посилання iTunes вашої програми (або посилання на філію GeoRiot).
  • Розкажіть вашим групам Facebook, що додаток було затверджено і зараз живе.
  • Розкажіть вашим групам Twitter, що додаток було затверджено і зараз воно працює.
  • Зверніться до редакторів сайтів для перегляду програм через Twitter, електронну пошту або контактну форму.
  • Перевірте посилання на додаток на своєму веб-сайті.
  • Надсилайте інформаційний бюлетень до вашого списку розсилки.
  • Розмістіть промо-відео на YouTube.
  • Розповсюджуйте новини на Twitter, Facebook і Google+.
  • Розмістіть скріншоти програми на Instagram та Pinterest.
  • Повідомляти контакти медіа, що ваша нова програма відображається в реальному часі.
  • Публікуйте публікацію в блозі про ціннісні пропозиції та найкращі можливості програми.
  • Надішліть повідомлення електронною поштою команді Apple для рецензування ([email protected]) і попросіть їх ввічливо вибрати програму, яка буде відображена.
  • Скористайтеся електронною таблицею "Сайти огляду" та "Служби", щоб надіслати програму найкращим веб-сайтам для перегляду програм.
  • Напишіть короткий посилання на вашу програму підписом електронної пошти.

  День 2

  • Продовжуйте поширювати новини, використовуючи Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.
  • Розгляньте можливість придбання 25 незаангажованих відгуків із служби, наприклад MyAppAware.com, або надайте відгуки, щоб отримати відгуки https://appreview.me або Tapdaq.com. Ви можете використовувати Tapdaq, лише якщо ви вбудували SDK Tapdaq перед публікацією програми. Примітка: придбання упереджених відгуків є порушенням Загальних положень та умов компанії Apple, але неупереджені відгуки - це справедлива гра. Слово до розумних: платити лише за відгуки, якщо ваше додаток справить позитивне враження!
  • Розглянемо купівлю стимульованих завантажень через Tapjoy або іншу послугу.
  • Розгортайте іншу рекламу, наприклад, оголошення Facebook або акцію "Appoday".
  • Вимагайте відгуки від друзів і сім'ї.
  • Повідомте блогерам верхнього рівня, що ваше нове додаток є живим.
  • Повідомте групи Facebook і Twitter, що ваше нове додаток є живим.
  • Зверніться до лідерів мислення та експертів галузі в Twitter.
  • Публікуйте прес-реліз на PRLog.com.
  • Скористайтеся електронною таблицею "Сайти огляду" та "Служби", щоб надіслати програму найкращим веб-сайтам для перегляду програм.

  День 3

  • Продовжуйте поширювати новини, використовуючи Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.
  • Розглянемо купівлю стимульованих завантажень через Tapjoy або іншу послугу.
  • Вимагайте відгуки від друзів і сім'ї.
  • Розпочніть планування оновлення програми.
  • Відповідайте на будь-які електронні листи підтримки клієнтів.
  • Ознайомтеся з діяльністю вашої програми в Flurry Analytics. Чи можете ви отримати уявлення про переваги та поведінку ваших користувачів, спостерігаючи за подіями Flurry? Чи можна порівняти показники та визначити тенденції?
  • Визначте свій прибуток на установку (RPI), розділивши загальну суму грошей, зроблених на покупки та додатки до програми, на загальну кількість установок.
  • Здійснюйте регулярний пошук Google для своєї програми, щоб дізнатися, чи не згадували жодні сайти рецензії про вашу програму або зробили запис. Збережіть найкращі blurbs і посилання на оригінальні повідомлення в окремому текстовому документі.
  • Скористайтеся електронною таблицею "Сайти огляду" та "Служби", щоб надіслати програму найкращим веб-сайтам для перегляду програм.
  • Повідомте групи Facebook і Twitter, що ваше нове додаток є живим.
  • Надішліть свою заявку в різні каталоги програм, такі як Appolocious.
  • Поверніться до MobileAction і перевірте свій рейтинг….

  Потім…..

  Добре він ніколи не зупиняється

  Промийте і повторіть

  Промийте і повторіть…. Але принаймні якщо ви починаєте люблять це… Речі почнуть у праві слід

  ;)

  Ви перевірили додаток за допомогою Wi-fi і 3G або 4G?
  Хто-небудь в іншій країні тестував програму для вас?
  Чи виглядають макети та окремі кнопки та значки спотвореними, затиснутими або розтягнутими?
  Чи швидко завантажується програма?
  Чи пропонує кожен екран спосіб повернутися додому або перейти до іншого екрану?
  Чи існують будь-які конструктивні замки?
  Тепер що?
  Чи можете ви отримати уявлення про переваги та поведінку ваших користувачів, спостерігаючи за подіями Flurry?
  Чи можна порівняти показники та визначити тенденції?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»