Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Assa Abloy запускає мобільні ключі Seos • NFC World

  Гігант контролю доступу - власник HID Global, Yale, Vingcard Elsafe та багато іншого - відкрив нову платформу, яка дозволяє використовувати телефони NFC для заміни механічних ключів і карт доступу в будинках, готелях, офісах, лікарнях, університетах і комерційних будівлях. Гігант контролю доступу - власник HID Global, Yale, Vingcard Elsafe та багато іншого - відкрив нову платформу, яка дозволяє використовувати телефони NFC для заміни механічних ключів і карт доступу в будинках, готелях, офісах, лікарнях, університетах і комерційних будівляхSEOS:

  Платформа мобільних ключів працює з NFC на основі SIM-картки, вбудованими безпечними елементами та додатками NFC

  Група контролю доступу Асса Аблой відкрила нову платформу для мобільних клавіш, яка працює у всьому спектрі середовищ контролю доступу, від будинків до готелів, офісів, лікарень, університетів і комерційних будівель.

  Новий Seos Платформа описується як «екосистема для видачі, доставки та відкликання цифрових ключів на мобільних телефонах з технологією NFC» і буде бачити один логотип Seos через замки, мобільні додатки, карти доступу та веб-сайти для позначення сумісного обладнання, програмного забезпечення та рішень.

  Екосистема Seos включає в себе безпечний механізм доставки ключів, надійний менеджер служб, програми для мобільних телефонів, підтримку блокування та читання та SDK для виробників і виробників. «Оскільки оператори мобільних мереж запускають свої послуги NFC, довірений менеджер служби Assa Abloy Seos інтегрується, щоб Seos можна було використовувати на своїх пристроях і SIM-картах», - сказано в повідомленні компанії. "Seos також пропонується для інтеграції з вбудованими безпечними елементами виробників пристроїв і до пристроїв Blackberry, Android і iPhone з підтримкою NFC, з NFC-додатками".

  Seos також пропонується для інтеграції з вбудованими безпечними елементами виробників пристроїв і до пристроїв Blackberry, Android і iPhone з підтримкою NFC, з NFC-додатками

  Використовуючи Seos, каже Assa Abloy, домовласники будуть спроможні послати тимчасові цифрові ключі до відвідувачів, різноробочих та babysitters з їхніх власних мобільних телефонів. Видані ключі потім можуть бути скасовані через той самий інтерфейс, що власники більше не повинні видавати фізичні ключі та турбуватися про їх втрату або копіювання.

  Гості готелю також зможуть пройти реєстрацію та виїзд за допомогою мобільних телефонів та отримати ключі від цифрових номерів до прибуття в готель. "Лінії гостей, які чекають на ресепшені, будуть минулими, і персонал готелю може витрачати більше часу на поліпшення рівня обслуговування іншими способами", - каже компанія.

  У офісах і комерційних будівлях Seos можна використовувати для централізованого управління доступом до приміщень і шаф. Персонал безпеки зможе безперешкодно посилати тимчасові цифрові ключі відвідувачам та обслуговуючим персоналом без керування фізичними ключами та картками доступу, а цифрові клавіші Seos також можуть бути захищені PIN-кодами мобільного телефону, де потрібна додаткова безпека.

  Seos працюватиме з будь-яким мобільним телефоном, сумісним з стандартами NFC, говорить Асса Аблой. "Кілька цифрових клавіш Seos для різноманітних замків можна зберігати на одному мобільному телефоні і залишатися активними, навіть якщо телефон вимкнений або відключений від акумулятора".

  Цифрові ключі Seos також працюватимуть з платформою контролю доступу iClass SE HID Global, що дозволить відкрити і заблокувати замки Seos і iClass SE за допомогою телефону NFC або безконтактної карти iClass Seos. Широка підтримка також пропонується через нове доповнення до iClass SE підтримки для Асоціація промисловості безпеки Нещодавно введений в дію стандарт ОСДП (Open Supervised Device Protocol).

  "Ми зробили численні випробування в різних середовищах, і відгуки, які ми отримуємо від фахівців з безпеки, а також від кінцевих користувачів, це те, що вони дійсно хочуть відкрити всі двері своїми мобільними телефонами і припинити користуватися ключами і картами доступу", - говорить Данс Берг Віце-президент Abloy з мобільних ключів. "В основному будь-які двері можуть бути оснащені замком з підтримкою Seos."

  «Команда розробників працювала з експертами з безпеки та контролю доступу в HID Global, блокувала розробників Sargent, Corbin Russwin і Yale, а також професіоналів гостинності VingCard Elsafe. У результаті Seos може бути адаптований до різних потреб кінцевих користувачів і місцевих стандартів. З Seos, Assa Abloy може запропонувати найбільш гнучку інфраструктуру для цифрових ключів на ринку сьогодні », - додає Берг.

  Відео, що показує, як Seos працює на практиці, було випущено Assa Abloy:

  • В четвер 25 жовтня компанія HID Global презентує веб-семінар NFC World на тему "NFC в системі контролю доступу". Годинний веб-семінар можна безкоштовно відвідувати - Дізнайтеся більше та зареєструйтеся для відвідування тут .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»