Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  аудит сайту

  1. маркетинговий аудит
  2. технічний аудит
  3. Пошуковий аудит (seo аналіз)
  4. Аналіз usability (юзабіліті)
  5. Аналіз безпеки сайту
  6. Аналіз комерційних чинників ранжирування
  7. Порівняльний конкурентний аналіз сайту
  8. Експрес-аудит
  9. Повний комплексний аудит

  Це всебічний аналіз, спрямований на виявлення технічних, навігаційних і маркетингових помилок, допущених при створенні сайту. Він дозволяє визначити слабкі місця сайту, виправити недоліки, вибрати правильну стратегію його просування, уникнути зайвих витрат і втрат часу. Аудит необхідний для якісного поліпшення сайту, залучення користувачів і отримання прибутку.

  Можливі напрямки аудиту сайту:

  Ми проводимо аудит сайту як комплексно - в усіх напрямках, так і окремо - за обраними напрямками.

  Окрема послуга - експрес-аудит сайту . У ньому ми акцентуємо увагу на важливих первинних оптимізацію web-ресурсу. Експрес-аудит займає значно менше часу, тому він дешевше.

  маркетинговий аудит

  Відповідає здебільшого на питання пов'язані з потенційними клієнтами, продуктом і його просуванням.

  Маркетинговий аудит сайту включає:

  • Аналіз джерел трафіку - структурування і оцінка джерел відвідувачів сайту. Кожен джерело розглядається і оцінюється за ступенем якості аудиторії, яку він наводить на сайт. Наше завдання полягає в оцінці якості аудиторії, яку привертає кожен канал. Знаючи це ми можемо отранжіровать канали за ступенем їх корисності. Збільшити витрати на ефективні канали та знизити на неефективні. Маркетинговий аудит дозволяє оптимізувати стратегію просування, зрозуміти, на чому треба зосередити зусилля.
  • Аналіз аудиторії та відвідуваності - оцінка якості аудиторії, географії і демографії відвідувачів, часу їх перебування на сайті, кількості повернень та інших характеристик. Розглядається і оцінюється відвідуваність сайту на певних відрізках часу, відслідковуються зміни, виявляються причини спадів.
  • Аналіз юзабіліті - оцінка зручності використання сайту і рекомендації щодо коригування різних елементів дизайну. Користувачам нічого не повинно заважати на сайті для виконання поставлених цілей: реєстрації, замовлення, покупки та ін. Навпаки - дизайн сайту повинен направляти користувача до мети, допомагати зробити вибір і здійснити покупку.
  • Аналіз цінової політики та маркетингової стратегії - оцінка рівня цін, асортименту товарів, акційних пропозицій та інших активностей на ринку. Цінова політика на сайті повинна відповідати умовам ринку. А маркетингова стратегія повинна бути краще, ніж у конкурентів, для досягнення більш високих економічних показників і KPI.

  Маркетинговий аудит сайту дозволяє виявити слабкі та сильні сторони сайту, визначити ефективні канали залучення цільових відвідувачів, правильно вибрати подальшу стратегію його розвитку і просування, домогтися високих продажів.

  технічний аудит

  Застосовується, коли необхідно провести аналіз сайту з точки зору якості його програмного коду і налаштувань хостингу. Такий аналіз дозволяє уникнути помилок, які можуть спричинити за собою неправильну індексацію сайту, викликати проблеми з його доступністю, привести до витоку конфіденційної інформації.

  Аудит дозволяє визначити ступінь працездатності сайту на технічному рівні. Правильна організація технічного боку сайту - першочергове завдання, від якої залежить його результативність і ефективність. Технічні проблеми сайту можуть заважати як його подальшому просуванню в пошукових системах, так і стати перешкодою для користувачів на шляху до виконання цільового дії.

  Технічний аудит дозволяє виявити дублі сторінок, визначити, чи правильно встановлена ​​відповідей сервера, дізнатися швидкість завантаження сторінок, перевірити форми замовлення та інші скрипти на работоспосоность, розглянути грамотність складання robots.txt, проаналізувати якість вихідного коду та інші базові речі, від яких залежить успішність роботи інтернет- ресурсу.

  Пошуковий аудит (seo аналіз)

  В ході виконання пошукового аудиту з'ясовуються основні ключові запити, аналізується і при необхідності збирається семантичне ядро ​​сайту, визначаються позиції в пошукових системах і виявляються способи досягнення більш високих результатів в пошуковій видачі.

  У пошуковий аудит сайту входить аналіз всіх факторів, що впливають на позиції в пошукових системах:

  • внутрішніх (контент, заголовки, внутрішня перелінковка);
  • зовнішніх (посилання на досліджуваний сайт);
  • комерційних (функціонал, ціни, акції та інше);
  • поведінкових (відмови, час на сайті, глибина перегляду, точки входу, CTR у видачі).

  Під час пошукового аудиту проводиться оцінка сайту з точки зору пошукових систем. Для того щоб бути відвідуваним і приносити вигоду, сайт повинен безперешкодно індексуватися пошуковими системами, бути добре оптимізованим і мати високі показники авторитетності.

  Seo (сео) аналіз - це комплексна оцінка пошукових властивостей сайту. Під час сео аналізу виявляються основні параметри оптимізації сайту: якість оптимізації тексту, кількість і якість посилальної маси, вік сайту, наявність необхідного функціоналу, відповідність рівня цін ринковим, якість аудиторії та її поведінки. Ці параметри аналізуються, і визначається рівень відповідності сайту вимогам пошукових систем для досягнення необхідних результатів.

  Це один з найважливіших етапів аналізу, так як його висновки безпосередньо впливають на подальшу стратегію просування сайту в пошукових системах і позиції.

  Аналіз usability (юзабіліті)

  Це оцінка зручності користування сайтом. Визначаються точки входу, популярні сторінки і шляхи знаходження потрібної інформації. Розглядається час завантаження сторінок, оптимальність структури ресурсу, зручність оформлення, навігація, дизайн, аналізуються сторінки на предмет зручності розташування функціональних елементів і т.д.

  Створення гарного юзабіліті - дуже важливий момент в організації продає інтернет-ресурсу, адже щоб користувач здійснив певну дію, необхідно, щоб він безперешкодно слідував по сайту і йому не хотілося перейти на конкурентний інтернет-ресурс. Аудит юзабіліті дозволяє знайти і усунути недоліки, що заважають користувачам швидко і зручно працювати з веб-ресурсом і повертатися на нього знову і знову.

  Аналіз безпеки сайту

  Це перевірка інтернет-ресурсу на наявність можливих вразливостей і дірок в коді, які потенційно можуть дати зловмисникам доступ до прихованої інформації, системі управління контентом і даними зареєстрованих користувачів. Як правило, зломщики сайтів переслідують такі цілі як відправка спаму, отримання особистої інформації зареєстрованих користувачів, незаконне привласнення грошових коштів, зараження сайту вірусом, чинним на догоду зломщика, і звичайне шкідництво на грунті конкуренції.

  І якщо зламаний і зіпсований інтернет-ресурс, як правило, можна оперативно відновити, то крадіжка конфіденційної інформації, грошових коштів та інших цінних даних може дорого коштувати власнику сайту. Ображені користувачі можуть ініціювати судовий розгляд з усіма витікаючими наслідками. Щоб уникнути всіх цих проблем потрібно замовити аудит безпеки web ресурсу, переконатися в тому, що він захищений і спати спокійно. Аналіз безпеки буде коштувати набагато дешевше, ніж той збиток, який можуть нанести зловмисники, зламавши його.

  Аудит безпеки дозволить виявити всі можливі прогалини в захисті сайту і убезпечити його від хакерських атак і несанкціонованих доступів.

  Аналіз комерційних чинників ранжирування

  Це аудит метою якого є дослідження комерційних чинників сайту і його конкурентів. В процесі аналізу визначається необхідний функціонал і комерційні елементи, які повинні бути присутніми і правильно працювати на сайті для того щоб він подобався користувачам і пошуковим системам. Серед таких елементів можуть бути різні фільтри і сортування каталогу продукції, форми замовлення, функції порівняння товарів, корзина, вказівка ​​контактів, цін і багато іншого. Аудит комерційних чинників відповідає на питання, чи відповідає сайт вимогам ринку для успішного виконання комерційних цілей і досягнення високих позицій в пошукових системах. І якщо немає, то який функціонал потрібно на нього додати і в якому вигляді.

  Порівняльний конкурентний аналіз сайту

  Дозволяє оцінити конкурентні властивості інтернет-ресурсу для вироблення заходів щодо поліпшення його показників та збільшення конкурентоспроможності. В процесі конкурентного аналізу сайту проводиться його порівняння з сайтами конкурентів: оцінюється наповнення, зміст, маркетингова стратегія просування та інші критерії. На основі отриманої інформації даються рекомендації щодо розвитку та покращення аналізованого сайту.

  Інтернет - більш конкурентне середовище, ніж ринок в реальному світі, адже для того щоб перейти на інший сайт в інтернеті, вистачає всього одного кліка мишкою. У такому динамічному просторі кожен елемент бізнесу повинен бути на висоті. Дотримуватися високої якісного рівня якраз і допомагає порівняльний аналіз сайтів, він дозволяє визначити поточний рівень розвитку веб-ресурсу в певній тематиці, щодо конкурентів.

  За допомогою порівняльного аналізу можна виявити, в чому переваги і недоліки сайту в технічному, пошуковому і маркетинговому напрямках. І на основі отриманої інформації розробити ряд пропозицій і рекомендацій, спрямованих на усунення слабких і зміцнення сильних сторін.

  Експрес-аудит

  Крім усього перерахованого вище ми пропонуємо послугу експрес-аудиту - аналіз вашого інтернет-ресурсу в стислі терміни. Експрес-аудит включає в себе основні моменти технічного, маркетингового і пошукового аудитів. Оскільки цей вид аналізу сайта менш ретельний, ніж звичайний аудит, його вартість менше.

  Повний комплексний аудит

  Це найбільш повний і всебічний аналіз, що враховує всі можливі нюанси і деталі. Чим ширше аудит, тим більше даних бере участь в аналізі, і тим точніше виходить в результаті план з розвитку та оптимізації web-ресурсу. Комплексний аудит дозволяє максимально точно вибудувати стратегію просування сайту і з великою ймовірністю отримати бажаний результат.

  Форма заповнена не правильно.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»