Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Аудит SEO: як створити дивовижні SEO аудиту

  1. Аудит ефективності
  2. Поточний органічний трафік
  3. Дані цільової сторінки та дані про конверсії
  4. Поточний рейтинг
  5. Поточні показники SEO
  6. Аналіз профілю посилання
  7. Технічний аудит
  8. Файл Robots.txt
  9. Мапи сайтів
  10. Індексовані сторінки та проблеми
  11. Швидкість сторінки
  12. 404 Сторінки
  13. Структура URL-адрес
  14. Внутрішнє посилання
  15. Досвід і проблеми мобільного зв'язку
  16. Аудит вмісту
  17. Назви сторінок
  18. Метадані
  19. Теги заголовка
  20. Дубльований вміст
  21. Тонкий вміст
  22. Мультимедіа
  23. Інші текстові нотатки
  24. Що ж далі?

  Ах SEO Аудит. Цей цікавий документ, який окреслює все неправильно з веб-сайтом щодо SEO. Це дуже важливий крок у процесі оптимізації веб-сайту, оскільки він окреслить багато технічних і змістових обмежень і питань, які необхідно вирішити.

  Об'єднання аудиту SEO з цілями клієнта з точки зору видимості, рейтингу та загальної продуктивності, і ви зможете скласти добре продуманий план і пропозицію про те, як туди потрапити.

  Я знаю, що багато людей борються як з проведенням SEO-аудиту, так і з SEO-аудитом. Крім того, з'ясування того, куди вона вписується у вашу пропозицію послуг, також може бути проблемою - це те, що ви робите безкоштовно для перетворення клієнтів? Або це частина на сторінці seo процес, коли клієнт вже підписався?

  Незалежно від ділових рішень, які ви робите навколо SEO аудиту, ви хочете переконатися, що аналіз, який ви виконуєте, і аудит, які ви насправді готуєте, мають найвищу якість. Ця посада дасть вам високий рівень того, що має бути включено до аудиту та на які сфери ви повинні зосереджуватися.

  Аудит ефективності

  Секція продуктивності аудиту SEO повинна надавати знімок того місця, де веб-сайт наразі перебуває в межах органічного пошуку. Можна зробити це на наступний крок і порівняти його з середніми показниками або середніми показниками конкурентів, але я не вважаю, що це необхідно.

  Деякі з цих розділів потребують доступу до Google Analytics клієнта, а також може знадобитися доступ до деяких популярних SEO інструменти .

  Поточний органічний трафік

  В ідеалі ви подивитеся на загальний органічний трафік і порівняйте його місяць за місяцем і рік за роком і як відсоток від загального трафіку. Я розумію, що це буде залежати від доступу до Google Analytics клієнта, і якщо ви робите це як безкоштовний аудит, ви можете не захотіти включити його взагалі. Якщо ви не можете отримати доступ до GA, ви завжди можете просто подивитися на дані SEMRush і прокоментувати будь-які тенденції в трафіку.

  Як видно з наведеного вище зображення, SEMRush надає пристойні дані про органічний пошук. Хоча це не може бути точним (це, безумовно, не так), як правило, добре підбирати тенденції і проблеми, викликані штрафами або технічними проблемами.

  Дані цільової сторінки та дані про конверсії

  Якщо можна, перегляньте дані про конверсії та дані про цільову сторінку для органічного трафіку та коментарі. Чи є всі органічні трафік перейти на домашню сторінку (як і більшість веб-сайтів малого бізнесу), або це добре диверсифіковані по всьому змісту. Чи відстежують вони ефективність взагалі з точки зору конверсій? Дивлячись на це, ми зможемо провести чудові розмови з клієнтами.

  Поточний рейтинг

  Виходячи з деяких коротких досліджень ключових слів (лише попередні матеріали тут не витрачають багато часу), перевірте, де сайт відображається на сторінці результатів пошуку. Я б мікшував у деяких ключових словах з більшим обсягом та вищою конкуренцією, а також з деякими ключовими словами довгого хвоста. Мені подобається включати відсоток труднощів ключових слів від Moz для надання клієнту розуміння того, що деякі ключові слова набагато складніше, ніж інші, і їхній план і бюджет мають бути розглянуті відповідно.

  Поточні показники SEO

  Добре повідомляти про деякі більш популярні показники, які зазвичай включають:

  Не забудьте пояснити, що означає кожен з них, і назвіть певний контекст навколо того, що це означає для своєї ситуації та плану. Можна красиво порівняти їх з їхніми провідними конкурентами (якщо ви їх знаєте), оскільки це дасть трохи більшу цінність, ніж просто чисті показники.

  Аналіз профілю посилання

  Гарний аналіз профілю посилання дасть відповідь на деякі важливі запитання:

  • Скільки загальних посилань на сайт має, і який відсоток з них є не-слідувати проти do-follow?
  • Який розподіл текстових текстів і коефіцієнти мають веб-сайти?
  • Який тип посилань вказує на веб-сайт?
  • Чи існують зв'язки з високим рівнем ризику, які слід відкинути?
  • Які типи посилань принесуть користь цьому загальному профілю посилання?

  Які типи посилань принесуть користь цьому загальному профілю посилання

  Я хотів би скористатися інструментом Majestic Anchor text для того, щоб більш глибоко поглянути на співвідношення та аналіз профілю посилання. AHrefs також надає великі дані про посилання.

  Технічний аудит

  Технічний аудит розглядатиме будь-які технічні обмеження, які можуть перешкоджати органічній видимості веб-пошуку. Хоча вони все ще пропускаються час від часу, технічні аспекти SEO стають все більш популярними з хорошими на сторінці seo практик. Давайте розглянемо деякі речі, на які слід звернути увагу:

  Файл Robots.txt

  Зверніться до сайту yoursite.com/robots.txt, щоб переглянути файл роботів. Ви хочете шукати щось незвичайне, що може бути заборонено, що не повинно бути. Наприклад, стандартний файл robots.txt для WordPress має виглядати так:

  User-agent: *
  Заборонити: / wp-admin /
  Дозволити: /wp-admin/admin-ajax.php

  Мапи сайтів

  Чи є на сайті мапа сайту, і що карта сайту подана Консоль пошуку Google ?

  Приклад XML-карти сайту можна переглянути тут: https://www.seobrothers.co/sitemap_index.xml .

  Зазвичай, якщо карта сайту автоматично генерується і на місці це все, що ми шукаємо. Тим не менш, можливо, що він неправильно відформатований (особливо, якщо він створений вручну), а також є ймовірність того, що пріоритети будуть вказані неправильно (що є трохи більш просунутим, але для більших веб-сайтів слід враховувати).

  Індексовані сторінки та проблеми

  Такий вигляд також подвоюється з дублюванням розділу вмісту, але, наприклад, іноді веб-сайт може мати 100 сторінок у своїй карті сайту, поданих до Google, однак лише 30 індексуються. Хоча це не обов'язково величезна проблема, це, безумовно, потенційна проблема.

  Деякі з причин цього можуть бути окремими типами повідомлень або розділами веб-сайту, встановленими на no-index, але включеними до мапи сайту, що дублюють вміст на великих розділах веб-сайту, які не використовують індекс Google. Я працював з клієнтом, який мав кілька марок, які продавали однакові продукти, і всі їхні веб-сайти мали копіювати та вставляти вміст. Це викликає великі проблеми з індексуванням сторінок.

  Швидкість сторінки

  Швидкість сторінки важлива. Це не тільки все більш важливий фактор ранжування, це дуже важливий коефіцієнт перетворення. Я не можу згадати статистику точно, але це щось на зразок 7% втрати в перерахунку на кожну секунду затримки швидкості завантаження сторінки. ( підтвердив цю статтю тут ).

  Google хоче повернути результати пошуку, які надають користувачам найкращий досвід, і хоча більша частина цього досвіду є релевантною для терміну пошуку, як швидко завантажується сторінка, також є великою частиною користувацького досвіду.

  Google хоче повернути результати пошуку, які надають користувачам найкращий досвід, і хоча більша частина цього досвіду є релевантною для терміну пошуку, як швидко завантажується сторінка, також є великою частиною користувацького досвіду

  Відмінний спосіб порівняти швидкість і продуктивність веб-сайту, а також отримати рекомендації щодо його покращення Інструмент Google Page Speed ​​Insights . Консультанти SEO повинні бути добре знайомі з цим інструментом і як діяти відповідно до його рекомендацій .

  Pingdom має відмінний інструмент для вимірювання часу завантаження веб-сайтів. Хоча це і відрізняється від інструмента Google, це також дуже корисно для визначення загальної швидкості завантаження сторінки.

  404 Сторінки

  404 Сторінки з помилками можуть призвести до поганого досвіду користувачів. Залежно від причини непрацюючих посилань або сторінок, можливо, вони також спричиняють зменшення домену та прав сторінки через втрату значення посилання. Хоча доступ до консолі пошуку Google є найкращим способом виявити 404 помилки, виявлені Google, це не завжди дозволяє отримати такий доступ, якщо ви завершуєте аудит безкоштовно.

  У цьому випадку я рекомендую використовувати a інструмент як Screaming Frog для того, щоб повзати весь сайт для виявлення будь-яких непрацюючих посилань на самому сайті. Хоча це не вважає розірваних вхідних посилань, він робить підбір будь-яких зламаних внутрішніх посилань і сторінок.

  Хоча це не вважає розірваних вхідних посилань, він робить підбір будь-яких зламаних внутрішніх посилань і сторінок

  Ви можете відсортувати за кодом стану в Screaming frog як в посиланні, так і в перегляді посилання, щоб побачити, чи є якісь непрацюючі посилання та URL-адреси несправностей. Це допоможе визначити будь-які проблеми з відсутнім вмістом або непрацюючими посиланнями, якими можна керувати за допомогою належних переадресацій.

  Структура URL-адрес

  Структура URL-адрес та внутрішні посилання - це один з найважливіших факторів на сторінці, які більшість прохідних оптичних систем повністю пропускають. Налаштування веб-сайту таким чином, щоб його було належним чином тематизовано та відключено, це відмінний спосіб додати рівень релевантності як для користувачів, так і для пошукових систем.

  Ми обговорили це в на сторінці SEO повідомлення, але тут приклад хорошої та поганої структури:

  Ми обговорили це в  на сторінці SEO  повідомлення, але тут приклад хорошої та поганої структури:

  Я створити посаду з поясненням міркувань силосування і як ви можете силосувати як фізично, використовуючи вищезгадану структуру каталогів, так і практично, використовуючи подібні URL-адреси та внутрішні посилання.

  Отже, що ми шукаємо з точки зору структури URL для аудиту SEO? Ми шукаємо насамперед організацію вмісту . Чи є опубліковані сторінки та публікації будь-яким старим способом або є система та організація для вмісту. Чим більше думав, що пішов у структуру заздалегідь, тим краще буде працювати сайт.

  Завжди легше налаштувати веб-сайт на першому місці, ніж його реструктуризувати пізніше, проте це можливо. Вам просто потрібно правильно керувати всіма перенаправленнями сторінок, подібними до того, як це робите в a редизайн сайту або міграцію.

  Внутрішнє посилання

  Чи має веб-сайт внутрішні посилання в контенті? Чи використовує він щось на кшталт системи подрібнення? Чи правильно розташовані силози або розділи веб-сайту?

  Це питання, які ви повинні бути в змозі відповісти, коли ви дивитеся на внутрішні посилання веб-сайтів. Я люблю робити цю частину вручну, але Screaming Frog також допоможе розібратися.

  Досвід і проблеми мобільного зв'язку

  Важливим аспектом тут є те, що він проходить обидва Bing і Google мобільні зручні інструменти.

  Якщо вони проходять, то вони, ймовірно, не ризикують будь-якими штрафами на оновлення алгоритму в стилі мабільних телефонів. Якщо ви хочете зробити ще один крок, ви можете подивитися на досвід користувачів у мобільному середовищі, однак це трохи виходить за рамки аудиту SEO.

  Аудит вмісту

  Аудит вмісту - це те, про що багато хто думає, коли вони посилаються на сторінці SEO . Це назви сторінок, метадані та фактична копія та вміст, розміщені на веб-сайті. Хоча технічні аспекти дуже важливі - і в деяких випадках можуть призвести до зникнення всього веб-сайту з пошукових систем - аспекти вмісту веб-сайту, як правило, знаходяться там, де ви побачите найбільші виграші та повертаєте кошти на оптимізацію.

  Moz має великий інструмент сканування що буде тягнути багато даних, необхідних для вивчення в цьому розділі. Я люблю починати з обох сканувань Moz і кричати лягушки сканування і сідаючи з даними, щоб проаналізувати наступні розділи.

  Назви сторінок

  Назви сторінок не оптимізовані, недостатньо оптимізовані або надмірно оптимізовані? Чи використовує веб-сайт повну довжину, яка може бути, але не переходить? Вони витрачають простір додатковим брендом або шаблонами в кінці своїх назв?

  Наприклад, назва сторінки цієї публікації:

  Аудит SEO: як створити дивовижні SEO аудиту

  Припускаючи, що наш голова ключове слово SEO Аудит та / або SEO Аудити, ви побачите, як ми включили ключове слово в назві сторінки, не перестараючись і при цьому роблячи це звучить якомога більш природним. Заголовок сторінки за умовчанням та / або шаблону може виглядати так:

  SEO Аудит | Бренд

  Це слідує за назвою сторінки Шаблон фірмового найменування, який є типовим для WordPress (і багатьох CMS там).

  Мета цього розділу в SEO-аудиті не полягає в тому, щоб виправити всі проблеми з назвою сторінки , а лише визначити потенційні проблеми (дублювання назв сторінок) і можливості (чи можна їх краще оптимізувати?).

  Метадані

  Мета ключові слова мертві. Перестаньте їх використовувати. Тепер, коли це не так, ми можемо звернути нашу увагу на мета-опис.

  Ваші дані сканування зможуть повідомити вам, чи існують вони на сайті, якщо вони дублюються, і чи мають вони можливість бути добре оптимізованими.

  Хоча мета опис не є прямим рейтинговим сигналом, він впливає на рейтинги іншими способами. Вони безпосередньо впливають на ефективність кліків за допомогою SERP (що є рейтинговим сигналом), і відповідність мета-опису до копії тіла є відмінним способом зменшити показник відмов.

  Теги заголовка

  Деякі загальні правила для тегів заголовків:

  • Тільки один тег H1 на сторінці.
  • Слідкуйте за ієрархією H1, H2, H3 при розділенні вмісту.
  • Включіть варіанти ключових слів у теги заголовків, коли це можливо.
  • Теги H1 повинні бути унікальними для всього веб-сайту.

  Ви також хочете визначити будь-які проблеми та можливості в рамках аудиту SEO. Це більше, ніж давати дані, які вам потрібно прокоментувати, що потрібно зробити і чому.

  Дубльований вміст

  Хоча деякі дублікати вмісту насправді не є проблемою, і якщо їх добре обробляти (слідувати, не індексувати), то це не повинно бути проблемою взагалі, але важливо визначити загрози дублювання вмісту. Сканування Моза буде конкретно ідентифікувати дубльовані назви сторінок, метаопису або копію тіла, тоді як крикущій жабі вам доведеться зробити трохи копання й порівняння.

  Запуск сайту copyscape.com - це спосіб ідентифікувати дубльований вміст вашого веб-сайту в Інтернеті.

  Залежно від обсягу аудиту (і чи є його вільний проти сплаченого) ви також можете внести конкретні рекомендації щодо вирішення виявлених проблем.

  Тонкий вміст

  Ще однією потенційною загрозою є тонкий контент, як дублікат вмісту. Деякі «теги» сторінок на менших блогах є добрим прикладом цього. Вони можуть мати фрагмент або витяг з однієї публікації. У невеликому масштабі це не є проблемою. Але в широкому масштабі це, звичайно, могло бути.

  Мультимедіа

  Також добре дивитися на зображення, відео, подкасти тощо, щоб переконатися, що вони правильно розмічені та оптимізовані. Чи використовуються зображення з належними тегами назви та alt? Чи достатньо багатих медіа на веб-сайті в цілому?

  Мені подобається оцінювати цей сайт за шкалою, оскільки для визначення кожного зображення або фрагмента мультимедіа, який не оптимізований, потрібно багато часу. Якщо, звичайно, це платний аудит, і у вас є час, щоб дійсно глибоко копати.

  Інші текстові нотатки

  Будь-які інші зауваження щодо копії веб-сайту слід розміщувати тут, якщо можливо. Зауваження щодо підрахунку слів, форматування, релевантність тощо - це все, про що ви можете прокоментувати.

  Що ж далі?

  Аудит веб-сайту - це одне, але важливіше те, що ви робите з аудитом. Аудит SEO використовується з багатьох причин. Якщо ви фрілансер або веб-професіонал, SEO Аудит - відмінний спосіб для пошуку і розігрівання потенційних клієнтів. Набагато простіше стягувати плату за SEO, коли ви показуєте їм, що саме ви збираєтеся виправити.

  При цьому ревізія може зайняти деякий час. Ніде між годиною до дня в залежності від обсягу аудиту та досвіду аудитора. Деякі установи і фірми захочуть стягувати плату за аудит - і це по праву - оскільки в них багато роботи, і вони надзвичайно цінні для навчання клієнта про те, що необхідно виправити, щоб покращити видимість пошуку.

  Незалежно від того, чи є аудит «вільним» у тому сенсі, як він використовується для пошуку або його оплати, ви також повинні вирішити, як ви збираєтеся проводити аудит - що також може зайняти багато часу.

  Надсилання документа на поглиблений аудит може звучати як хороша ідея, але незалежно від того, наскільки нетехнологічно ви намагалися це зробити, це може бути трохи заплутаним для власника бізнесу або фахівця з маркетингу. Розуміючи це, краще або сісти з ними і пройти через них, представити його, або комбінацію обох.

  Я буду створювати більше про проведення аудиту в іншому пості і пояснювати, що працювало для мене в минулому, і які процеси я бачив для інших.

  Крім того, з'ясування того, куди вона вписується у вашу пропозицію послуг, також може бути проблемою - це те, що ви робите безкоштовно для перетворення клієнтів?
  Чи відстежують вони ефективність взагалі з точки зору конверсій?
  Який розподіл текстових текстів і коефіцієнти мають веб-сайти?
  Який тип посилань вказує на веб-сайт?
  Чи існують зв'язки з високим рівнем ризику, які слід відкинути?
  Які типи посилань принесуть користь цьому загальному профілю посилання?
  Отже, що ми шукаємо з точки зору структури URL для аудиту SEO?
  Чи використовує він щось на кшталт системи подрібнення?
  Чи правильно розташовані силози або розділи веб-сайту?
  Чи використовує веб-сайт повну довжину, яка може бути, але не переходить?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»