Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Автоматизація служби технічної підтримки

  1. HPE Service Manager - це комплексний інтегрований пакет рішень для автоматизації та оптимізації основних...
  2. Процес управління проблемами
  3. Процес управління змінами
  4. Процес управління рівнем обслуговування

  У кожного співробітника на робочому місці виникає безліч технічних питань і проблем, які затримують роботу менеджерів, що в кінцевому підсумку призводить до зниження продуктивності всього підприємства. Щоб уникнути деяких неприємностей, мати можливість відстежувати роботу інфраструктури компанії і оперативно реагувати на загрози, а головне їх ефективно вирішувати, існує спеціальний сервіс - HPE Service Manager.

  HPE Service Manager - це комплексний інтегрований пакет рішень для автоматизації та оптимізації основних процесів надання та підтримки бізнес-та ІТ-послуг.

  HPE Service Manager має Переднастроєні логіку, відповідну рекомендацій ITIL, що дозволяє швидко розгорнути узгоджені та інтегровані процеси у всій організації.

  Основні цілі впровадження системи:

  • Створення служби експлуатації замовника на продукті HPE Service Manager, і її інтеграція з зовнішніми інформаційними системами (далі ІС).
  • Збільшення ефективності роботи служби ІТ.
  • Оптимізація витрат на утримання відділу ІТ.
  • Автоматизація процесу прийому та обробка заявок від користувачів.
  • Доступність і продуктивність бізнес-функцій і сервісів з точки користувачів.
  • Контроль ризиків.
  • Організація звітності по роботі відділу ІТ.
  • Організація звітності по роботі ІС.
  • Контроль дотримання SLA.
  • Облік трудовитрат на підтримку ІТ.
  • Визначення та облік проблемних місць в ІС.
  • Безперервне вдосконалення послуг.

  HPE Service Manager дозволяє автоматизувати і оптимізувати основні процеси надання та підтримки ІТ-послуг відповідно до рекомендацій бібліотеки ITIL.

  Процес управління конфігураціями


  Модуль управління конфігураціями створює основу для ефективного управління ІТ-послугами, створюючи документацію по кожному елементу конфігурації в ІТ-інфраструктурі.

  Процес управління проблемами

  Модуль управління проблемами забезпечує автоматизацію процесу визначення і виключення базових проблем, які можуть виявлятися у формі повторюваних інцидентів. Управління проблемами дозволяє швидше виявити, усунути і документально оформити основну причину проблеми і тим самим звести до мінімуму ймовірність її повторення.

  Процес управління змінами

  Модуль управління змінами являє собою систему робочих процедур і операцій (workflow) - від початкового запиту до затвердження зміни, його планування і впровадження, а також моніторингу та оцінки. Інтуїтивний календар змін забезпечує глобальне уявлення всіх змін в розкладі.

  Процес управління рівнем обслуговування

  Модуль управління рівнем обслуговування забезпечує взаємозв'язок ІТ-послуг і бізнес-вимог. Він спрощує розробку стандартизованих цільових параметрів рівня обслуговування для запитів, інцидентів, проблем і змін і дозволяє створювати відповідні угоди про рівень обслуговування, які можуть застосовуватися до різних об'єктів: елементів конфігурації, особам і бізнес-послуг.
  Властивості і можливості HPЕ Service Manager

  Завдяки модульній структурі програмний пакет HPE Service Manager може з успіхом застосовуватися в малих, середніх і великих компаніях і організаціях. Для користувачів в HPE Service Manager передбачений web-портал самообслуговування. Для тих замовників, які хотіли б заощадити на розробці унікальних процесів підтримки користувачів і скористатися готовою Переднастроєні процессной логікою на основі кращого світового досвіду, HPE Service Manager оснащений процесами (управління інцидентами, проблемами, змінами, знаннями, диспетчерської служби - Help desk), включаючи документацію російською мовою, що містить опис логіки процесів, посадові інструкції операторів для переднастроєних ролей.
  Група компаній «Паладин» має великий досвід по впровадженню даного рішення в компаніях і на підприємствах різних галузей.
  Дізнайтеся докладніше про те, як автоматизувати процеси з технічної підтримки у себе в компанії.

  Відправити запит


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»