Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Автоматизуємо роботу твіттера. Огляд Twidium Accounter. :: Uma-sovsem.net

  1. З чого почати і чим закінчити?
  2. Навіщо винаходити літак, якщо він вже винайдений?
  3. Це може бути цікаво:

  Добрий день дорогі читачі, сьогодні ми продовжимо говорити про розкручування твіттера, в минулому раз, я розбирала можливості програми  Twidium Inviter  , Яка допоможе набрати тематичних і не тематичних читачів Добрий день дорогі читачі, сьогодні ми продовжимо говорити про розкручування твіттера, в минулому раз, я розбирала можливості програми Twidium Inviter , Яка допоможе набрати тематичних і не тематичних читачів. Сьогодні ми поговоримо про автоматичному наповненні Вашої тві-стрічки.

  Якщо у Вас один твіттер-аккаунт - то наповнити і розкрутити його не складає труднощів, але якщо Ви ведете більше 3х акаунтів, це може виявитися проблемою. А рішенням може послужити програма Twidium Accounter, що дозволяє автоматизувати процеси наповнення Вашої тві-стрічки.

  Дізнатися інформацію про Twidium Accounter і про інші продукти можна на офіційному сайті Twidium.

  1. Постинг твітти. Програма може сама розміщувати заздалегідь підготовлені повідомлення, Вам лише необхідно зібрати їх в файл txt (блокнот). Увага: не забуваємо, що повідомлення не повинні перевищувати ліміт в 140 символів.
  2. Постинг реплай. Функція, що дозволяє автоматично відповідати на твітти інших користувачів.
  3. Постинг ретвітів. Автоматичний реттвіт повідомлень інших користувачів.
  4. Зміна профілю. Функція дозволяє змінити інформацію у Вашому профілі (аватар, ім'я, місця розташування, сайт)

  З чого почати і чим закінчити?

  1. Додаємо твіттер-акаунти.

  2. Створюємо і наповнюємо txt-файлик. Кожен твіт з нового рядка і не забуваємо про обмеження в 140 символах.

  3. Тепер нам необхідно налаштувати програму. Всі основні моменти я виділила на скріншоті. Даємо проекту назва, вказуємо шлях до txt-файлу, виставляємо періодичність публікації твітів.

  Даємо проекту назва, вказуємо шлях до txt-файлу, виставляємо періодичність публікації твітів

  Навіщо винаходити літак, якщо він вже винайдений?

  Можна не придумувати твіти, а запозичити у інших. Налаштувати цю функцію можна в розділі інструменти - парсер твітів. Додаємо донора (у кого тирім твіти), встановлюємо відповідні налаштування і вказуємо шлях для збереження.

  Постинг ретвітів, теж корисна штука, яка дозволяє, як очевидно з назви, публікувати реттвіти, так стрічка виглядає трохи краще і знову ж можна робити ретвіти своїх інших акаунтів, повний простір для фантази.

  І, звичайно, у всіх акаунтах повинні бути заповнені профілі, а час від часу в них необхідно вносити зміни, встежити за всіма важко і тут як раз стати в нагоді функція «зміна профілю».

  Так як працювати ми будемо з великою кількістю твіттер-акаунтів треба потурбуватися про безпеку, але і тут все передбачено можливостями програми, бани акаунтів зведені до мінімуму, оскільки для кожного можна вказати проксі.

  На цьому я закінчую огляд програми Twidium Accounter, Ви не повинні в ній заплутатися, але на крайній випадок, є довідка, служба підтримки і я)). Ну все, залишилося лише сказати, що я планую провести експеримент по монетизації твіттера. Слідкуйте за оновленнями.

  Купити програму можна тут , Причому при покупці даного софта, Ви отримуєте безкоштовно базу з 2000 року безвідмовних фалловеров і знижки на софт інших компаній.

  Це може бути цікаво:

  Завантаження ...

  З чого почати і чим закінчити?
  Навіщо винаходити літак, якщо він вже винайдений?
  Навіщо винаходити літак, якщо він вже винайдений?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»