Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Автомобіл - нове рішення для організації інтернет-продажів запчастин

  Напевно немає сьогодні підприємства, керівник якого не замислювався про продажі в інтернет

  Напевно немає сьогодні підприємства, керівник якого не замислювався про продажі в інтернет. Кожен, хто професійно займається продажем автотоварів знає, що сьогодні це необхідність для успішного розвитку бізнесу. Ринок інтернет продажів зростає темпами не менше 35-40% в рік протягом останніх 5 років.

  Ця тенденція настільки очевидна, що практично кожен, хто займається продажем або вивчають можливість запуску свого інтернет - магазину, або вже створив свій інтернет - магазин.

  Але ті, хто серйозно прораховує проект або вже запустив його розуміють: це не тільки інвестиції в розробку або оренду сайту, витрати на хостинг, рекламу і просування в пошукових системах, а й оплата роботи кваліфікованих фахівців, які повинні забезпечити щоденну роботу магазину.

  Це не тільки підтримка і розвиток інтернет - ресурсу, а й пошук нових постачальників і регулярна робота з ними, оновлення та обробка прайс-листів, підключення онлайн-каталогів, їх синхронізація з прайсами постачальників, організація логістики та багато іншого ... Саме ця частина робіт є найбільш складною і трудомісткою, а витрати більшості просто не по кишені.

  Розуміючи потребу в інтернет-продажах для невеликих компаній і існуючі обмеження, ми створили автомобілі. Це інструмент, який допоможе будь-якому підприємству почати власний бізнес в інтернет без додаткових інвестицій і витрат.

  Сьогодні ринок пропонує безліч рішень на базі різних CMS з різним рівнем «занурення» в галузь автотоварів, але всі ці рішення мають спільну рису: клієнту пропонується тільки софт, на основі якого він самостійно повинні організувати роботу і просування магазину. А це левова частка витрат, як тимчасових, так і фінансових.

  Ми ж пропонуємо зовсім іншу модель, яка найбільш підходить для малого бізнесу. Ми пропонуємо будь-якому магазину або автосервісу стати нашим офісом продажів, іншими словами нашим філією, при цьому залишатися незалежним бізнесом. Це по суті франчайзинг. Головна сторінка виглядає як звичний інтернет-магазин.

  Для реалізації ідеї ми зробили наступне:

  • ми створили ресурс і почали його активне просування в інтернет;

  • ми встановили контакти і отримали кращі ціни від постачальників з усього світу і постійно розширюємо географію поставок;

  • ми налаштували регулярне оновлення інформації про товар;

  • ми організував логістику як від постачальників, так і до покупців;

  • ми підключили оригінальні каталоги онлайн і платіжний сервіс до системи.

  При цьому не забули про юридичний бік бізнесу: все відносини і документообіг з клієнтом відповідно до чинного законодавства.

  Роль офісу продажів автомобілі в цьому проекті - звична робота з клієнтом: добір запасних частин, консультації, організація продажів і доставка товару "під двері". Перевага нашого рішення ще і в тому, що приєднається до мережі і почати роботу можна в лічені години.

  Мережа офісів продажів автомобілі в Україні на січень 2016 виглядала наступним чином:

  Одним з перших став філія автомобілі в Запоріжжі.

  Як це працює?

  Підприємство приймає умови роботи для офісу продажів автомобілі. Вони досить прості, але обов'язкові для виконання: робота з клієнтами онлайн, активні продажі, робота з рекламаціями, доставка за адресою клієнта. Після цього ми реєструємо автомагазин, СТО тощо в системі, як офіс продажів автомобілі.

  Для клієнтів, які купують в інтернет, автомобілі виглядає як звичайний інтернет-магазин з великим вибором пропозицій, але він відразу бачить, що в його населеному пункті є філія і для розміщення замовлення він повинен вибрати цей офіс продажів, де отримає товар і розрахується за нього . Таким чином наш офіс продажів отримує нового клієнта і додатковий прибуток!

  Для управління офісом (замовлення клієнтів, управління знижками і націнками, звірки з клієнтами та постачальниками, статистка замовлень і т.д.) ми розробили і постійно вдосконалюємо функціональність ресурсу. Наш партнер фактично отримує повноцінну систему управління своїм бізнесом онлайн. Меню офісу продажів - це повноцінна консоль управління онлайн-бізнесом.

  Якщо з В2В клієнтами все зрозуміло, то якісь ж переваги дає система автомобілі кінцевого покупця?

  Найважливіша перевага в тому, що на відміну від віртуального інтернет-магазину, ми працює через мережу офісів продажу, розташованих в населеному пункті покупця. І це не звична точка видачі, а перш за все працююче і успішне підприємство з продажу автотоварів і обслуговування автомобілів.

  Менеджери в офісах продажів автомобілі - справжні професіонали своєї справи з багаторічним досвідом, які допомагають автолюбителю зробити правильний вибір і зацікавлені в побудові довгострокових відносин з покупцем. Всі контакти персоналізовані - покупець звертається до свого менеджера.

  Звичайно ж будь-який покупець може за допомогою Автомобілі знайти і вибрати запчастина самостійно. Для цього ми використовуємо оригінальні каталоги з пошуком по ВІН - номеру автомобіля, що гарантує точний підбір запчастини.

  Результат пошуку - безліч доступних варіантів за ціною, терміну поставки і надійності постачальника.

  Якщо у покупця немає часу на самостійний пошук, персональний менеджер зробить замовлення за нього, достатньо зареєструватися на автомобілі, зателефонувати в офіс продажів і залишити заявку. Менеджер підбере товари в робочому кабінеті Покупця і відправить на електронну адресу кошик, після чого клієнт прийме рішення про покупку. Це ДУЖЕ зручно і серйозно економить час!

  Ми забезпечили наш ресурс досконалою системою комунікації з персональним менеджером. Діалог можна вести за допомогою внутрішнього чату з будь-яким співробітником компанії. Покупець може бути впевнений, що будь-який запит буде оброблений в найкоротші терміни, будь то дзвінок, "запит по ВИН", "Зворотній зв'язок" або "Внутрішня пошта".

  Ми реалізували можливість для Покупця обговорювати кожен рядок замовлення окремо. Наприклад, щоб переконатися в правильності вибору або уточнити інформацію про терміни поставки.

  Дуже важлива опція для наших клієнтів: багато хто з наших офісів - не просто магазини, а й автосервіси в одній особі. Так що автолюбитель зможе не тільки купити запчастину, а й обслужити ваш автомобіль з гарантією.

  Ми працюємо над розвитком проекту Automobi.ua в цьому напрямку і скоро запропонуємо автолюбителям нові можливості для замовлення послуги з ремонту, обслуговування та придбання запчастин в одному місці.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

  Як це працює?
  Якщо з В2В клієнтами все зрозуміло, то якісь ж переваги дає система автомобілі кінцевого покупця?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»