Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Backlink

  Беклінк або бек (від англ. Backlink - зворотнє посилання) - це посилання зі стороннього ресурсу, що ведуть на будь-яку сторінку вашого сайту і передає вагу від донора до акцептору . Зростання кількості беклінків сайту призводить до зростання його популярності і позицій в пошукових системах по ключовими словами , Які вказуються в анкорах. Отримання беклінків досить непростий процес. Для його успішної реалізації необхідно працювати над своїм ресурсом - регулярно наповнювати його корисним і унікальним контентом . Тоді у людей виникне бажання посилатися на ваш сайт.

  Подивитися зворотні посилання можна за допомогою сервісів парсинга беклінків: Ahrefs, Solomono, Majesticseo та інших.

  При пошуковому просуванні backlinks грають ключову роль. Перші згадки про посилання в SEO з'явилися в той час, коли алгоритм Google Pagerank придбав широку популярність. Відповідно до алгоритму оцінка авторитетності сторінок відбувалася на основі їх умовного ваги, який передавався з інших сторінок. Не тільки кількість сторінок з посиланнями, але і їх ваги включалися в оцінку. У зв'язку з чим, більшого ефекту могла дати одне посилання з авторитетного ресурсу, ніж велика кількість посилань з менш авторитетних видань.

  Pagerank сприяв підняттю якості пошуку на більш високий рівень. Однак оптимізатори незабаром навчилися впливати на ранжирування посилань за допомогою обміну посиланнями. Наступним кроком стали каталоги гіперпосилань, і пізніше - біржі.

  І до цього дня беклінки - це невід'ємна і найбільш витратна стратегія просування сайту . Незважаючи на те, що пошукові системи постійно удосконалюються, оптимізатори ще здатні впливати на позиції в пошуковій видачі ресурсу за допомогою посилання ранжирування.

  Нерідко в Яндексі можна побачити фразу «знайдений за посиланням», яка означає, що дана сторінка релевантна запиту користувача. При цьому на ній відсутні слова із запиту - вони знаходяться в анкорі посилання на донора. Це ще одне підтвердження ефективності якісної посилальної маси.  Сьогодні пошукові системи можуть накласти фільтри на сайт за неякісні беклінки. До таких відносять спам-посилання і покупні (SEO-посилання).

  Беклінки здатні принести вебмайстру чималий прибуток. Отримувати гроші можна за здачу в оренду місця на своєму сайті і проставлення backlinks оптимізаторів. Знайти продавців і покупців в Рунеті не складно, головне знати спеціалізовані майданчики. Найбільш популярні і користуються попитом - Sape , Блогун, Xap.

  Варто пам'ятати, що надмірне захоплення проставляння беклінків сайту пошукова система може оцінити як контрольний спам, у сайту з'явиться шанс опинитися під санкціями.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»