Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  База Знань - зручне сховище даних для внутрішнього користування

  1. Навіщо потрібна база знань?
  2. Проблеми, які вирішуються шляхом впровадження Бази знань
  3. Відгуки інших фірм про програму «База знань»
  4. Особливості програмного рішення «База знань»

  Організувавши зберігання корпоративної інформації в CRM Бітрікс24 через додаток «  База знань  », Компанія« РусГрупп »вирішила цілий пул проблем, пов'язаних з внутрішнім обміном даними Організувавши зберігання корпоративної інформації в CRM Бітрікс24 через додаток « База знань », Компанія« РусГрупп »вирішила цілий пул проблем, пов'язаних з внутрішнім обміном даними. Організація займається зниженням цін на електроенергію різним комерційним споживачам - підприємствам, великих об'єктів нерухомості, продуктових магазинах і т.д. В їх роботі упорядкування інформації має чималу важливість. "Додаток " База знань "Ми використовуємо останні 2-3 роки. Воно допомагає нам зібрати в одному місці часто використовувану інформацію, яка потрібна в роботі і яку легко знайти прямо в панелі Бітрікс24. Завдяки даному додатку нам вдалося скоротити кількість часу, що витрачається на пошук інформації, вдалося її структурувати і дати доступ до неї всім співробітникам. »відзначає представник компанії Олександр Нам.

  »відзначає представник компанії Олександр Нам

  Навіщо потрібна база знань?

  Будь-який керівник рано чи пізно стикається з питанням організації зберігання даних і їх оперативної передачі між членами команди. Хаос в даному випадку призводить до нераціонального витрачання ресурсів і втрати прибутків.

  Коли в компанії немає єдиного місця для збору інформації і вона зберігається розрізнено на комп'ютерах співробітників, на поштовому сервері і хмарному диску, то дані регулярно губляться, плутаються і забуваються. Це створює неузгодженість дій і неприємні зволікання в роботі всієї організації. Особливо гостро це відчувається в періоди зміни співробітників.

  Як швидко ввести в курс справи нового співробітника? Куди звернутися в пошуках ключа до нестандартної проблеми? Де взяти навчальні матеріали для підвищення кваліфікації? Що робити, якщо співробітник захворів, а доступу до його документації немає? Ці та багато інших питань вирішуються за допомогою універсального ключа - внутрішньої бази даних компанії. Це дійсно чарівна таблетка від безлічі щодня виникаючих проблем, пов'язаних з інформаційним обміном в рамках групи людей, що працюють в ім'я єдиної мети.

  Артемій Шуригін - генеральний директор Центру нерухомості та права «Градомір'» в м Сергієв Посад Московської області, - поділився своїм позитивним досвідом використання програми в організації: «  База знань  дозволила нашій компанії об'єднати в одному місці всю необхідну для роботи інформацію Артемій Шуригін - генеральний директор Центру нерухомості та права «Градомір'» в м Сергієв Посад Московської області, - поділився своїм позитивним досвідом використання програми в організації: « База знань дозволила нашій компанії об'єднати в одному місці всю необхідну для роботи інформацію. Для нашого бізнесу властива текучка кадрів і для нас особливо цінним цей сервіс виявився для введення в роботу нових співробітників. Добре організована в компанії База знань дозволяє економити найдорожче і найцінніше - час. »

  Щоб встановити програму « База знань »Дозволила компанії оптимізувати процеси, що стосуються роботи з інформацією. Здорова робота організації будується на чітко систематизованої структурі і впорядкованості документообігу, а економія часу безпосередньо пов'язана з ростом ефективності, що виражається в тому числі і в грошовому еквіваленті.

  Інша фірма - «КовкаПРО» - молода компанія, що розвивається, яка продає і виробляє інструменти для ковальської справи і обробки металу також використовує «  базу знань  »Як бібліотеку даних Інша фірма - «КовкаПРО» - молода компанія, що розвивається, яка продає і виробляє інструменти для ковальської справи і обробки металу також використовує « базу знань »Як бібліотеку даних. Керівник напрямку Марія Щедріна зазначає, що завдяки цій програмі вдалося раціоналізувати роботу з даними: "Ми стали використовувати додаток одночасно з Бітрікс24, так як виникла необхідність структурувати великий обсяг внутрішньої інформації. За 1,5 року використання Додаток показало себе з кращого боку, все працює швидко. "

  Скомпілювавши відгуки користувачів цього додатка, ми змогли виділити ключовий функціонал бази знань в рамках діяльності середньостатистичної компанії.

  Проблеми, які вирішуються шляхом впровадження Бази знань

  • оптимізація бізнес-процесів, що стосуються роботи з інформацією;
  • мінімізація залежності даних від людського фактора, що сприяє збереженню даних при кадрових перестановках;
  • скорочення часу, що витрачається на пошук і передачу даних;
  • актуалізація і структуризація інформації з поділом її за рівнями доступу відповідно до ієрархією користувачів;
  • доступ до бібліотеки не залежить від часу і географічного розташування користувача;
  • прискорення процесу навчання і адаптації нових співробітників;
  • накопичення даних по тематиці та специфіці діяльності компанії, що розширює для членів команди можливості підвищення кваліфікації та обміну досвідом;
  • створення бази рішень проблемних ситуацій, звернувшись до якої можна знайти прецеденти-підказки до виниклих в роботі труднощів;
  • створення зручних каналів комунікації і поліпшення принципів взаємодії між членами колективу і структурними підрозділами;
  • підвищення продуктивності праці і зниження ресурсозатрат, що викликаються затримками при дефіциті інформації;
  • створення єдиного інформаційного поля компанії, що дозволяє відслідковувати бізнес-процеси без відриву колективу від діяльності.

  оптимізація бізнес-процесів, що стосуються роботи з інформацією;  мінімізація залежності даних від людського фактора, що сприяє збереженню даних при кадрових перестановках;  скорочення часу, що витрачається на пошук і передачу даних;  актуалізація і структуризація інформації з поділом її за рівнями доступу відповідно до ієрархією користувачів;  доступ до бібліотеки не залежить від часу і географічного розташування користувача;  прискорення процесу навчання і адаптації нових співробітників;  накопичення даних по тематиці та специфіці діяльності компанії, що розширює для членів команди можливості підвищення кваліфікації та обміну досвідом;  створення бази рішень проблемних ситуацій, звернувшись до якої можна знайти прецеденти-підказки до виниклих в роботі труднощів;  створення зручних каналів комунікації і поліпшення принципів взаємодії між членами колективу і структурними підрозділами;  підвищення продуктивності праці і зниження ресурсозатрат, що викликаються затримками при дефіциті інформації;  створення єдиного інформаційного поля компанії, що дозволяє відслідковувати бізнес-процеси без відриву колективу від діяльності

  Відгуки інших фірм про програму «База знань»

  «Ефективність будь-якого бізнесу ґрунтується на грамотному управлінні процесами всередині компанії «Ефективність будь-якого бізнесу ґрунтується на грамотному управлінні процесами всередині компанії. Правильно організувати роботу співробітників маркетингового агентства FireSeo допомогло додаток в Бітрікс24 - « База знань ». За допомогою програми щоденний робочий процес став простіше і маса завдань вирішується в рази швидше.

  Наприклад, є завдання зареєструвати домен, відкрити клієнту доступи до рекламної кампанії, скласти ТЗ програмісту - тепер не потрібно смикати кожного співробітника, питати, на якій стадії процес. У додатку все наочно і доступно по кожному пункту - інформацію можна отримати моментально. З кожним днем ми покращуємо робочий процес разом з додатком « База знань »!» - коментує представник агентства «FireSeo», яке розробляє і розвиває сайти всіляких тематик, займається пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою і іншими видами робіт в інтернет-маркетингу.

  «Ми пробували різні рішення - текстові файли на Бітрікс24 «Ми пробували різні рішення - текстові файли на Бітрікс24.Діске, групові чати в телеграм за назвами компаній-клієнтів (уявіть собі їх кількість), GoogleDocs. Але рішенням, яке стало затребуваним і дозволило добитися максимальної прозорості інформаційного сховища, виявилася саме « База знань »Від IT-Solution - за рахунок зручного доступу і тісної інтеграції з" батьківським "продуктом.» - визнає виконавчий директор компанії «CloudSolutions», що займається впровадженням та підтримкою рішень IP-телефонії на базі Asterisk і інтеграцією Бітрікс24.

  «Ми самі активно використовуємо в роботі нашої команди інструменти хмарного Бітрікс24, одне з яких - База знань , Про яку йде мова в даній статті. Завдяки цьому додатку нам вдалося значно знизити втрати часу на пошук необхідної інформації і полегшити доступ до збережених даних, що відчутно підвищило продуктивність роботи підприємства: по-перше, що розміщується там інформація структурована (ми зберігаємо дані за завданнями в розрізі кожного клієнта), по-друге , за рахунок Markdown-розмітки інформація добре читається, а, по-третє, додаток і збережені в ньому дані доступні в мобільній версії Bitrix24. Всі ці моменти дозволяють нашим співробітникам швидко вирішувати завдання клієнтів, часом використовуючи тільки мобільний телефон для віддаленого підключення. »

  Особливості програмного рішення «База знань»

  З базою знань, розробленої компанією IT-Solution, швидко розбереться будь-який користувач комп'ютера та інтернету - інтерфейс простий, інтуїтивно-зрозумілий і логічний. Ця програма вбудовується прямо в CRM і дозволяє організувати добре каталогізувати бібліотеку даних, де буквально в пару кліків можна створити або відредагувати статтю, відстежити історію змін конкретної сторінки або всієї бази знань, зберегти себе в «Вибране» будь-які опубліковані матеріали або поділитися посиланням з колегою. Окреме зручність розробки полягає в доступності бази знань в мобільному додатку - тобто, де б користувач ні перебував, він може звернутися до сховища даних. При цьому для кожної статті можна налаштувати доступ певним співробітникам або групі працівників.

  Додаток " База знань »Встановлюється абсолютно безкоштовно. Корпоративна Вікіпедія під рукою - це дуже зручно.

  На сьогоднішній день більше 3100 компаній встановили базу знань .

  спробувати « базу Знань »

  Навіщо потрібна база знань?
  Навіщо потрібна база знань?
  Як швидко ввести в курс справи нового співробітника?
  Куди звернутися в пошуках ключа до нестандартної проблеми?
  Де взяти навчальні матеріали для підвищення кваліфікації?
  Що робити, якщо співробітник захворів, а доступу до його документації немає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»