Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Безкоштовна програма для очищення і оптимізації реєстру

  Сьогодні ми розглянемо програму Wise Registry Cleaner, яка очищає і оптимізує системний реєстр комп'ютера з операційною системою Windows, що робить роботу комп'ютера більш швидкої і стабільної Сьогодні ми розглянемо програму Wise Registry Cleaner, яка очищає і оптимізує системний реєстр комп'ютера з операційною системою Windows, що робить роботу комп'ютера більш швидкої і стабільної.

  після установки Windows , Користувачі часто починають встановлювати, видаляти різні програми на комп'ютері, змінюють настройки системи і програм, засмічуючи реєстр системи зайвою інформацією. Адже багато дій і користувача записуються в реєстр комп'ютера і залишаються там, навіть якщо Ви видалили непотрібну Вам програму. Це і шляхи програм, яких вже немає, історія дій, настройки додатків і багато іншого. Накопичуючись, вся ця непотрібна інформація перевантажує реєстр і сильно уповільнює роботу всієї системи. Ось, для того, щоб безпечно очищати реєстр від цих непотрібних записів і була придумана програма Wise Registry Cleaner.

  Wise Registry Cleaner може не тільки очищати застарілі записи реєстру ОС Windows, але і проводити дефрагментацію (стиснення) реєстру, зменшуючи розмір, що благополучно позначається на завантаженні системи і роботі комп'ютера. При першому запуску Wise Registry Cleaner запропонує Вам зробити резервну копію всього реєстру, щоб в разі необхідності його відновити. При перевірці реєстру утиліта виділяє знайдені помилки реєстру на безпечні, які можна спокійно видаляти, і на помилки, яких якщо видалити, можуть спричинити за собою нестабільну роботу системи. Після аналізу системи, програма запропонує вам переглянути детальний опис всіх знайдених помилок в реєстрі і вибрати необхідну дію.

  У програми зрозумілий і простий інтерфейс, в якому розбереться будь-який користувач комп'ютера, переведений на безліч мов, в тому числі і на російську. Є можливість налаштувати автоматичний режим роботи за розкладом, при якому програма самостійно запускається, чистить реєстр від виявлених помилок, виробляти оптимізацію, підтримуючи стабільну роботу Windows.

  Програма Wise Registry Cleaner абсолютно безкоштовна, завантажити її можна з офіційного сайту www.wisecleaner.com


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»