Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  1. Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім...
  2. Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте
  3. Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте
  4. Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім про безкоштовну програму, яка допоможе кілька просунути групу ВКонтакте. Насправді таких програм багато, і не всі вони заслуговують на довіру, тому що в них Вам доведеться вписувати свій логін і пароль для доступу до вашого облікового запису в цій соціальній мережі. Пам'ятайте, що вводячи ці дані в різні дивні програми, Ви ризикуєте подарувати їх шахраям. Але сьогодні ми розглянемо безпечну в цьому плані програму.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші? Все просто - в популярних мережах щодня "тусуються" мільйони людей. Там легко можна створити групу за інтересами і зробити перехресний обмін посиланнями, припустимо, з блогом.

  Відвідувачі з групи будуть переходити на цей блог, підвищуючи відвідуваність, притому це будуть відвідувачі цільові, які будуть залишати коментарі, купувати Ваші товари та т.д. Загалом, мати групу вигідно.

  Створити групу недовго, це займе буквально кілька хвилин. Як це зробити в мережі ВКонтакте, добре і детально описав Олександр Дубровченко на своєму блозі - стаття " Як створити групу ВКонтакте ", Так що повторювати не буду.

  Але створити її мало, адже головне для будь-якої групи - її учасники, а у Вас їх спочатку зовсім не буде. У пошуку по спільнотам групи з невеликою кількістю учасників показуються в самому низу списку, куди і не заглядає ніхто, так що шансів набрати людей природним шляхом замало. Доведеться особисто запрошувати народ з інших подібних груп, спочатку додаючи їх в друзі, а потім запрошуючи їх до групи. За один раз заявку в друзі можна послати не більше, ніж 40 людям, з них далеко не всі захочуть з Вами знайомитися. І потім далеко не всі з друзів захочуть вступити в Вашу групу, особливо поки в ній мало учасників. Чистий психологія - "В цій групі нікого немає, ніхто нічого не коментує, і я не буду в неї вступати". Людина 5-10 в день Ви таким способом наберете, в кращому випадку, але відніме це багато часу і сил. І все одно, робити це доведеться.

  Як варіант - поставити на блозі віджет від групи , Щоб відвідувачі блога туди переходили і вступали в Ваше співтовариство. Це хороший спосіб, і його потрібно застосувати обов'язково, тільки зростання учасників буде невеликим, особливо якщо відвідуваність блогу теж невелика. Зате в групу вступатимуть відвідувачі блогу, і вони потім будуть повертатися на нього знову.

  З ростом учасників групи вона буде підніматися в пошуку, і коли виявиться ближче до верху списку, її буде бачити більше зацікавлених користувачів соціальної мережі. Та й коли в групі досить багато учасників, додаються в неї набагато охочіше.

  Як я вже говорив, на перших порах порожню групу складно просунути, навіть якщо у Вас там багато чого цікавого. Щоб наблизитися до топу, потрібно набрати не одну тисячу учасників, і природним шляхом Ви будете набирати їх місяці, а то й роки.

  На щастя, є спеціальні програми, які допоможуть набрати число учасників в групу досить швидко, до того ж в автоматичному режимі. Програми ці бувають різні, і працюють вони різними способами. Зазвичай додаються не справжні люди, а боти. Мережа ВКонтакте, природно, виявляє такі штучно розкручені групи і блокує їх.

  Сьогодні ми розглянемо програму, яка працює за іншим принципом.

  Ахтунг! Поправка від 21.04.2014. Ця стаття досить стара. Зараз є набагато більш зручний інструмент для розкрутки Вконтакте - програма Quick Sender. Почитати про неї можна тут . Про програму для розкрутки в Одноклассниках читайте тут .

  Трохи про принцип роботи програми. Вона імітує дії реального людини. тому не порушує будь-яких правил соціальної мережі. Вона відвідує різні сторінки, додає Вам друзів, вступає в різні групи, тисне "лайки" ... Загалом, робить те, що замовили інші користувачі такої ж програми. За це програма заробляє Вам так звані "поінти", або окуляри, або бали, які Ви потім можете обміняти на потрібні Вам дії.

  Припустимо, програма вступила в якусь групу - заробила 1 поінт. Додала одного друга - плюс ще 1 поінт. І так ось вона просто тихо працює, не вимагаючи Вашого втручання. За моїми спостереженнями, за день вона може "заробити" близько 200-300 поінтів, які потім можна обміняти на стільки ж учасників в групу, або ще на щось, в такій же кількості.

  Щоб завантажити останню версію програми, перейдіть за посиланням:

  сайт програми

  Установка відбувається як завжди, так що описувати її не буду. Встановили, запустили ...

  При першому запуску програма запитає, чи будете Ви вводити код людини, який розповів Вам про цю програму. Можете вписати мій - 69041. За цей Вам на рахунок відразу дадуть 25 поінтів, які Ви тут же зможете обміняти на 25 учасників в свою групу. А можете не вводити код, тоді на рахунку у Вас буде 0, але це теж не страшно, програма запрацює їх сама, просто витратить якийсь час.

  Потім потрібно ввести логін і пароль від аккаунта, звичайно. Програма буде заходити під тим логіном, який Ви їй вкажете. Тут хотілося б сказати - заведіть для цього окремий акаунт. Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт.

  Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт

  Отже, увійшли. Інтерфейс програми простий до непристойності. Ви побачите зліва свою аватарку, ім'я та кількість поінтів на рахунку, а справа 6 квадратів. Навівши курсор на перший квадрат, Ви побачите список завдань, які можна дати програмі. Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути "Люди в групу, паблік, зустріч"

  Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути Люди в групу, паблік, зустріч

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Тут треба ввести посилання на групу, куди Ви збираєтеся набирати людей, і їх кількість. Потім натиснути кнопку "Додати", і все. Скільки поінтів у Вас на рахунку, стільки учасників Ви зможете набрати. Але якщо поінтів не вистачає, то все-одно завдання запуститься, просто вона буде "на паузі", поки програма не набере потрібну кількість балів.

  Ось так, запустивши в першому квадраті одну задачу, Ви в інших одночасно можете запустити ще 5 інших. Наприклад, другим завданням буде збір "лайків" до запису, третьої - набір унікальних відвідувачів ... 6 задач Ви можете задати одночасно, і просто не вимикати програму.

  Скільки часу займає набір учасників в групу? Якщо у Вас на рахунку вже є 100 поінтів, то набір 100 учасників займе приблизно 10-15 хвилин. Ну а якщо поінтів не вистачає, то програма спочатку їх "запрацює", і на це може піти годину-дві.

  Ось така ось цікава програма. Як бачите, у мене набралося досить багато цих самих "поінтів". Просто я не вимикав цю програму цілий день. Вірніше я натиснув на кнопочку "закрити", та не помітив, що програма не закрилася, а згорнулася в трей. Так і провисіла там, заробляючи бали. Ну та й добре, стануть в нагоді.

  Із запрошених учасників кілька потім виходить з групи. Я, наприклад, теж регулярно чищу список груп, тому що програма вступає куди попало, притому дуже активно. За день може вступити в десятки груп. Виходить, звичайно, трохи людей - зі ста чоловік всього кілька вийде. Всі учасники - живі люди, а не боти, в цьому можна переконатися, поблукавши по їх сторінках. Мабуть, вони теж користуються цією програмою ...

  Використовувати програми для розкрутки груп Вконтакте потрібно обережно, навіть цю. Не варто нариватися на неприємності. Набрали сотню - іншу людина, навіть тисячу, подумайте, чи не час зупинитися. Різке зростання відвідуваності на молодому блозі привертає увагу пошукачів і може закінчитися баном. Так само і в соціальних мережах - я бачив абсолютно порожні групи, в яких навіть не було жодного запису, але кількість учасників було в кілька тисяч! Думаю, рано чи пізно такі групи все-одно заблокують. Тому робіть все з розумом - знайте міру і не набирайте в день кілька сотень людей. Приріст повинен бути схожий на природний. І не забувайте наповнювати групу цікавим матеріалом.

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім про безкоштовну програму, яка допоможе кілька просунути групу ВКонтакте. Насправді таких програм багато, і не всі вони заслуговують на довіру, тому що в них Вам доведеться вписувати свій логін і пароль для доступу до вашого облікового запису в цій соціальній мережі. Пам'ятайте, що вводячи ці дані в різні дивні програми, Ви ризикуєте подарувати їх шахраям. Але сьогодні ми розглянемо безпечну в цьому плані програму.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші? Все просто - в популярних мережах щодня "тусуються" мільйони людей. Там легко можна створити групу за інтересами і зробити перехресний обмін посиланнями, припустимо, з блогом.

  Відвідувачі з групи будуть переходити на цей блог, підвищуючи відвідуваність, притому це будуть відвідувачі цільові, які будуть залишати коментарі, купувати Ваші товари та т.д. Загалом, мати групу вигідно.

  Створити групу недовго, це займе буквально кілька хвилин. Як це зробити в мережі ВКонтакте, добре і детально описав Олександр Дубровченко на своєму блозі - стаття " Як створити групу ВКонтакте ", Так що повторювати не буду.

  Але створити її мало, адже головне для будь-якої групи - її учасники, а у Вас їх спочатку зовсім не буде. У пошуку по спільнотам групи з невеликою кількістю учасників показуються в самому низу списку, куди і не заглядає ніхто, так що шансів набрати людей природним шляхом замало. Доведеться особисто запрошувати народ з інших подібних груп, спочатку додаючи їх в друзі, а потім запрошуючи їх до групи. За один раз заявку в друзі можна послати не більше, ніж 40 людям, з них далеко не всі захочуть з Вами знайомитися. І потім далеко не всі з друзів захочуть вступити в Вашу групу, особливо поки в ній мало учасників. Чистий психологія - "В цій групі нікого немає, ніхто нічого не коментує, і я не буду в неї вступати". Людина 5-10 в день Ви таким способом наберете, в кращому випадку, але відніме це багато часу і сил. І все одно, робити це доведеться.

  Як варіант - поставити на блозі віджет від групи , Щоб відвідувачі блога туди переходили і вступали в Ваше співтовариство. Це хороший спосіб, і його потрібно застосувати обов'язково, тільки зростання учасників буде невеликим, особливо якщо відвідуваність блогу теж невелика. Зате в групу вступатимуть відвідувачі блогу, і вони потім будуть повертатися на нього знову.

  З ростом учасників групи вона буде підніматися в пошуку, і коли виявиться ближче до верху списку, її буде бачити більше зацікавлених користувачів соціальної мережі. Та й коли в групі досить багато учасників, додаються в неї набагато охочіше.

  Як я вже говорив, на перших порах порожню групу складно просунути, навіть якщо у Вас там багато чого цікавого. Щоб наблизитися до топу, потрібно набрати не одну тисячу учасників, і природним шляхом Ви будете набирати їх місяці, а то й роки.

  На щастя, є спеціальні програми, які допоможуть набрати число учасників в групу досить швидко, до того ж в автоматичному режимі. Програми ці бувають різні, і працюють вони різними способами. Зазвичай додаються не справжні люди, а боти. Мережа ВКонтакте, природно, виявляє такі штучно розкручені групи і блокує їх.

  Сьогодні ми розглянемо програму, яка працює за іншим принципом.

  Ахтунг! Поправка від 21.04.2014. Ця стаття досить стара. Зараз є набагато більш зручний інструмент для розкрутки Вконтакте - програма Quick Sender. Почитати про неї можна тут . Про програму для розкрутки в Одноклассниках читайте тут .

  Трохи про принцип роботи програми. Вона імітує дії реального людини. тому не порушує будь-яких правил соціальної мережі. Вона відвідує різні сторінки, додає Вам друзів, вступає в різні групи, тисне "лайки" ... Загалом, робить те, що замовили інші користувачі такої ж програми. За це програма заробляє Вам так звані "поінти", або окуляри, або бали, які Ви потім можете обміняти на потрібні Вам дії.

  Припустимо, програма вступила в якусь групу - заробила 1 поінт. Додала одного друга - плюс ще 1 поінт. І так ось вона просто тихо працює, не вимагаючи Вашого втручання. За моїми спостереженнями, за день вона може "заробити" близько 200-300 поінтів, які потім можна обміняти на стільки ж учасників в групу, або ще на щось, в такій же кількості.

  Щоб завантажити останню версію програми, перейдіть за посиланням:

  сайт програми

  Установка відбувається як завжди, так що описувати її не буду. Встановили, запустили ...

  При першому запуску програма запитає, чи будете Ви вводити код людини, який розповів Вам про цю програму. Можете вписати мій - 69041. За цей Вам на рахунок відразу дадуть 25 поінтів, які Ви тут же зможете обміняти на 25 учасників в свою групу. А можете не вводити код, тоді на рахунку у Вас буде 0, але це теж не страшно, програма запрацює їх сама, просто витратить якийсь час.

  Потім потрібно ввести логін і пароль від аккаунта, звичайно. Програма буде заходити під тим логіном, який Ви їй вкажете. Тут хотілося б сказати - заведіть для цього окремий акаунт. Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт.

  Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт

  Отже, увійшли. Інтерфейс програми простий до непристойності. Ви побачите зліва свою аватарку, ім'я та кількість поінтів на рахунку, а справа 6 квадратів. Навівши курсор на перший квадрат, Ви побачите список завдань, які можна дати програмі. Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути "Люди в групу, паблік, зустріч"

  Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути Люди в групу, паблік, зустріч

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Тут треба ввести посилання на групу, куди Ви збираєтеся набирати людей, і їх кількість. Потім натиснути кнопку "Додати", і все. Скільки поінтів у Вас на рахунку, стільки учасників Ви зможете набрати. Але якщо поінтів не вистачає, то все-одно завдання запуститься, просто вона буде "на паузі", поки програма не набере потрібну кількість балів.

  Ось так, запустивши в першому квадраті одну задачу, Ви в інших одночасно можете запустити ще 5 інших. Наприклад, другим завданням буде збір "лайків" до запису, третьої - набір унікальних відвідувачів ... 6 задач Ви можете задати одночасно, і просто не вимикати програму.

  Скільки часу займає набір учасників в групу? Якщо у Вас на рахунку вже є 100 поінтів, то набір 100 учасників займе приблизно 10-15 хвилин. Ну а якщо поінтів не вистачає, то програма спочатку їх "запрацює", і на це може піти годину-дві.

  Ось така ось цікава програма. Як бачите, у мене набралося досить багато цих самих "поінтів". Просто я не вимикав цю програму цілий день. Вірніше я натиснув на кнопочку "закрити", та не помітив, що програма не закрилася, а згорнулася в трей. Так і провисіла там, заробляючи бали. Ну та й добре, стануть в нагоді.

  Із запрошених учасників кілька потім виходить з групи. Я, наприклад, теж регулярно чищу список груп, тому що програма вступає куди попало, притому дуже активно. За день може вступити в десятки груп. Виходить, звичайно, трохи людей - зі ста чоловік всього кілька вийде. Всі учасники - живі люди, а не боти, в цьому можна переконатися, поблукавши по їх сторінках. Мабуть, вони теж користуються цією програмою ...

  Використовувати програми для розкрутки груп Вконтакте потрібно обережно, навіть цю. Не варто нариватися на неприємності. Набрали сотню - іншу людина, навіть тисячу, подумайте, чи не час зупинитися. Різке зростання відвідуваності на молодому блозі привертає увагу пошукачів і може закінчитися баном. Так само і в соціальних мережах - я бачив абсолютно порожні групи, в яких навіть не було жодного запису, але кількість учасників було в кілька тисяч! Думаю, рано чи пізно такі групи все-одно заблокують. Тому робіть все з розумом - знайте міру і не набирайте в день кілька сотень людей. Приріст повинен бути схожий на природний. І не забувайте наповнювати групу цікавим матеріалом.

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім про безкоштовну програму, яка допоможе кілька просунути групу ВКонтакте. Насправді таких програм багато, і не всі вони заслуговують на довіру, тому що в них Вам доведеться вписувати свій логін і пароль для доступу до вашого облікового запису в цій соціальній мережі. Пам'ятайте, що вводячи ці дані в різні дивні програми, Ви ризикуєте подарувати їх шахраям. Але сьогодні ми розглянемо безпечну в цьому плані програму.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші? Все просто - в популярних мережах щодня "тусуються" мільйони людей. Там легко можна створити групу за інтересами і зробити перехресний обмін посиланнями, припустимо, з блогом.

  Відвідувачі з групи будуть переходити на цей блог, підвищуючи відвідуваність, притому це будуть відвідувачі цільові, які будуть залишати коментарі, купувати Ваші товари та т.д. Загалом, мати групу вигідно.

  Створити групу недовго, це займе буквально кілька хвилин. Як це зробити в мережі ВКонтакте, добре і детально описав Олександр Дубровченко на своєму блозі - стаття " Як створити групу ВКонтакте ", Так що повторювати не буду.

  Але створити її мало, адже головне для будь-якої групи - її учасники, а у Вас їх спочатку зовсім не буде. У пошуку по спільнотам групи з невеликою кількістю учасників показуються в самому низу списку, куди і не заглядає ніхто, так що шансів набрати людей природним шляхом замало. Доведеться особисто запрошувати народ з інших подібних груп, спочатку додаючи їх в друзі, а потім запрошуючи їх до групи. За один раз заявку в друзі можна послати не більше, ніж 40 людям, з них далеко не всі захочуть з Вами знайомитися. І потім далеко не всі з друзів захочуть вступити в Вашу групу, особливо поки в ній мало учасників. Чистий психологія - "В цій групі нікого немає, ніхто нічого не коментує, і я не буду в неї вступати". Людина 5-10 в день Ви таким способом наберете, в кращому випадку, але відніме це багато часу і сил. І все одно, робити це доведеться.

  Як варіант - поставити на блозі віджет від групи , Щоб відвідувачі блога туди переходили і вступали в Ваше співтовариство. Це хороший спосіб, і його потрібно застосувати обов'язково, тільки зростання учасників буде невеликим, особливо якщо відвідуваність блогу теж невелика. Зате в групу вступатимуть відвідувачі блогу, і вони потім будуть повертатися на нього знову.

  З ростом учасників групи вона буде підніматися в пошуку, і коли виявиться ближче до верху списку, її буде бачити більше зацікавлених користувачів соціальної мережі. Та й коли в групі досить багато учасників, додаються в неї набагато охочіше.

  Як я вже говорив, на перших порах порожню групу складно просунути, навіть якщо у Вас там багато чого цікавого. Щоб наблизитися до топу, потрібно набрати не одну тисячу учасників, і природним шляхом Ви будете набирати їх місяці, а то й роки.

  На щастя, є спеціальні програми, які допоможуть набрати число учасників в групу досить швидко, до того ж в автоматичному режимі. Програми ці бувають різні, і працюють вони різними способами. Зазвичай додаються не справжні люди, а боти. Мережа ВКонтакте, природно, виявляє такі штучно розкручені групи і блокує їх.

  Сьогодні ми розглянемо програму, яка працює за іншим принципом.

  Ахтунг! Поправка від 21.04.2014. Ця стаття досить стара. Зараз є набагато більш зручний інструмент для розкрутки Вконтакте - програма Quick Sender. Почитати про неї можна тут . Про програму для розкрутки в Одноклассниках читайте тут .

  Трохи про принцип роботи програми. Вона імітує дії реального людини. тому не порушує будь-яких правил соціальної мережі. Вона відвідує різні сторінки, додає Вам друзів, вступає в різні групи, тисне "лайки" ... Загалом, робить те, що замовили інші користувачі такої ж програми. За це програма заробляє Вам так звані "поінти", або окуляри, або бали, які Ви потім можете обміняти на потрібні Вам дії.

  Припустимо, програма вступила в якусь групу - заробила 1 поінт. Додала одного друга - плюс ще 1 поінт. І так ось вона просто тихо працює, не вимагаючи Вашого втручання. За моїми спостереженнями, за день вона може "заробити" близько 200-300 поінтів, які потім можна обміняти на стільки ж учасників в групу, або ще на щось, в такій же кількості.

  Щоб завантажити останню версію програми, перейдіть за посиланням:

  сайт програми

  Установка відбувається як завжди, так що описувати її не буду. Встановили, запустили ...

  При першому запуску програма запитає, чи будете Ви вводити код людини, який розповів Вам про цю програму. Можете вписати мій - 69041. За цей Вам на рахунок відразу дадуть 25 поінтів, які Ви тут же зможете обміняти на 25 учасників в свою групу. А можете не вводити код, тоді на рахунку у Вас буде 0, але це теж не страшно, програма запрацює їх сама, просто витратить якийсь час.

  Потім потрібно ввести логін і пароль від аккаунта, звичайно. Програма буде заходити під тим логіном, який Ви їй вкажете. Тут хотілося б сказати - заведіть для цього окремий акаунт. Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт.

  Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт

  Отже, увійшли. Інтерфейс програми простий до непристойності. Ви побачите зліва свою аватарку, ім'я та кількість поінтів на рахунку, а справа 6 квадратів. Навівши курсор на перший квадрат, Ви побачите список завдань, які можна дати програмі. Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути "Люди в групу, паблік, зустріч"

  Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути Люди в групу, паблік, зустріч

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Тут треба ввести посилання на групу, куди Ви збираєтеся набирати людей, і їх кількість. Потім натиснути кнопку "Додати", і все. Скільки поінтів у Вас на рахунку, стільки учасників Ви зможете набрати. Але якщо поінтів не вистачає, то все-одно завдання запуститься, просто вона буде "на паузі", поки програма не набере потрібну кількість балів.

  Ось так, запустивши в першому квадраті одну задачу, Ви в інших одночасно можете запустити ще 5 інших. Наприклад, другим завданням буде збір "лайків" до запису, третьої - набір унікальних відвідувачів ... 6 задач Ви можете задати одночасно, і просто не вимикати програму.

  Скільки часу займає набір учасників в групу? Якщо у Вас на рахунку вже є 100 поінтів, то набір 100 учасників займе приблизно 10-15 хвилин. Ну а якщо поінтів не вистачає, то програма спочатку їх "запрацює", і на це може піти годину-дві.

  Ось така ось цікава програма. Як бачите, у мене набралося досить багато цих самих "поінтів". Просто я не вимикав цю програму цілий день. Вірніше я натиснув на кнопочку "закрити", та не помітив, що програма не закрилася, а згорнулася в трей. Так і провисіла там, заробляючи бали. Ну та й добре, стануть в нагоді.

  Із запрошених учасників кілька потім виходить з групи. Я, наприклад, теж регулярно чищу список груп, тому що програма вступає куди попало, притому дуже активно. За день може вступити в десятки груп. Виходить, звичайно, трохи людей - зі ста чоловік всього кілька вийде. Всі учасники - живі люди, а не боти, в цьому можна переконатися, поблукавши по їх сторінках. Мабуть, вони теж користуються цією програмою ...

  Використовувати програми для розкрутки груп Вконтакте потрібно обережно, навіть цю. Не варто нариватися на неприємності. Набрали сотню - іншу людина, навіть тисячу, подумайте, чи не час зупинитися. Різке зростання відвідуваності на молодому блозі привертає увагу пошукачів і може закінчитися баном. Так само і в соціальних мережах - я бачив абсолютно порожні групи, в яких навіть не було жодного запису, але кількість учасників було в кілька тисяч! Думаю, рано чи пізно такі групи все-одно заблокують. Тому робіть все з розумом - знайте міру і не набирайте в день кілька сотень людей. Приріст повинен бути схожий на природний. І не забувайте наповнювати групу цікавим матеріалом.

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім про безкоштовну програму, яка допоможе кілька просунути групу ВКонтакте. Насправді таких програм багато, і не всі вони заслуговують на довіру, тому що в них Вам доведеться вписувати свій логін і пароль для доступу до вашого облікового запису в цій соціальній мережі. Пам'ятайте, що вводячи ці дані в різні дивні програми, Ви ризикуєте подарувати їх шахраям. Але сьогодні ми розглянемо безпечну в цьому плані програму.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші? Все просто - в популярних мережах щодня "тусуються" мільйони людей. Там легко можна створити групу за інтересами і зробити перехресний обмін посиланнями, припустимо, з блогом.

  Відвідувачі з групи будуть переходити на цей блог, підвищуючи відвідуваність, притому це будуть відвідувачі цільові, які будуть залишати коментарі, купувати Ваші товари та т.д. Загалом, мати групу вигідно.

  Створити групу недовго, це займе буквально кілька хвилин. Як це зробити в мережі ВКонтакте, добре і детально описав Олександр Дубровченко на своєму блозі - стаття " Як створити групу ВКонтакте ", Так що повторювати не буду.

  Але створити її мало, адже головне для будь-якої групи - її учасники, а у Вас їх спочатку зовсім не буде. У пошуку по спільнотам групи з невеликою кількістю учасників показуються в самому низу списку, куди і не заглядає ніхто, так що шансів набрати людей природним шляхом замало. Доведеться особисто запрошувати народ з інших подібних груп, спочатку додаючи їх в друзі, а потім запрошуючи їх до групи. За один раз заявку в друзі можна послати не більше, ніж 40 людям, з них далеко не всі захочуть з Вами знайомитися. І потім далеко не всі з друзів захочуть вступити в Вашу групу, особливо поки в ній мало учасників. Чистий психологія - "В цій групі нікого немає, ніхто нічого не коментує, і я не буду в неї вступати". Людина 5-10 в день Ви таким способом наберете, в кращому випадку, але відніме це багато часу і сил. І все одно, робити це доведеться.

  Як варіант - поставити на блозі віджет від групи , Щоб відвідувачі блога туди переходили і вступали в Ваше співтовариство. Це хороший спосіб, і його потрібно застосувати обов'язково, тільки зростання учасників буде невеликим, особливо якщо відвідуваність блогу теж невелика. Зате в групу вступатимуть відвідувачі блогу, і вони потім будуть повертатися на нього знову.

  З ростом учасників групи вона буде підніматися в пошуку, і коли виявиться ближче до верху списку, її буде бачити більше зацікавлених користувачів соціальної мережі. Та й коли в групі досить багато учасників, додаються в неї набагато охочіше.

  Як я вже говорив, на перших порах порожню групу складно просунути, навіть якщо у Вас там багато чого цікавого. Щоб наблизитися до топу, потрібно набрати не одну тисячу учасників, і природним шляхом Ви будете набирати їх місяці, а то й роки.

  На щастя, є спеціальні програми, які допоможуть набрати число учасників в групу досить швидко, до того ж в автоматичному режимі. Програми ці бувають різні, і працюють вони різними способами. Зазвичай додаються не справжні люди, а боти. Мережа ВКонтакте, природно, виявляє такі штучно розкручені групи і блокує їх.

  Сьогодні ми розглянемо програму, яка працює за іншим принципом.

  Ахтунг! Поправка від 21.04.2014. Ця стаття досить стара. Зараз є набагато більш зручний інструмент для розкрутки Вконтакте - програма Quick Sender. Почитати про неї можна тут . Про програму для розкрутки в Одноклассниках читайте тут .

  Трохи про принцип роботи програми. Вона імітує дії реального людини. тому не порушує будь-яких правил соціальної мережі. Вона відвідує різні сторінки, додає Вам друзів, вступає в різні групи, тисне "лайки" ... Загалом, робить те, що замовили інші користувачі такої ж програми. За це програма заробляє Вам так звані "поінти", або окуляри, або бали, які Ви потім можете обміняти на потрібні Вам дії.

  Припустимо, програма вступила в якусь групу - заробила 1 поінт. Додала одного друга - плюс ще 1 поінт. І так ось вона просто тихо працює, не вимагаючи Вашого втручання. За моїми спостереженнями, за день вона може "заробити" близько 200-300 поінтів, які потім можна обміняти на стільки ж учасників в групу, або ще на щось, в такій же кількості.

  Щоб завантажити останню версію програми, перейдіть за посиланням:

  сайт програми

  Установка відбувається як завжди, так що описувати її не буду. Встановили, запустили ...

  При першому запуску програма запитає, чи будете Ви вводити код людини, який розповів Вам про цю програму. Можете вписати мій - 69041. За цей Вам на рахунок відразу дадуть 25 поінтів, які Ви тут же зможете обміняти на 25 учасників в свою групу. А можете не вводити код, тоді на рахунку у Вас буде 0, але це теж не страшно, програма запрацює їх сама, просто витратить якийсь час.

  Потім потрібно ввести логін і пароль від аккаунта, звичайно. Програма буде заходити під тим логіном, який Ви їй вкажете. Тут хотілося б сказати - заведіть для цього окремий акаунт. Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт.

  Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт

  Отже, увійшли. Інтерфейс програми простий до непристойності. Ви побачите зліва свою аватарку, ім'я та кількість поінтів на рахунку, а справа 6 квадратів. Навівши курсор на перший квадрат, Ви побачите список завдань, які можна дати програмі. Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути "Люди в групу, паблік, зустріч"

  Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути Люди в групу, паблік, зустріч

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Тут треба ввести посилання на групу, куди Ви збираєтеся набирати людей, і їх кількість. Потім натиснути кнопку "Додати", і все. Скільки поінтів у Вас на рахунку, стільки учасників Ви зможете набрати. Але якщо поінтів не вистачає, то все-одно завдання запуститься, просто вона буде "на паузі", поки програма не набере потрібну кількість балів.

  Ось так, запустивши в першому квадраті одну задачу, Ви в інших одночасно можете запустити ще 5 інших. Наприклад, другим завданням буде збір "лайків" до запису, третьої - набір унікальних відвідувачів ... 6 задач Ви можете задати одночасно, і просто не вимикати програму.

  Скільки часу займає набір учасників в групу? Якщо у Вас на рахунку вже є 100 поінтів, то набір 100 учасників займе приблизно 10-15 хвилин. Ну а якщо поінтів не вистачає, то програма спочатку їх "запрацює", і на це може піти годину-дві.

  Ось така ось цікава програма. Як бачите, у мене набралося досить багато цих самих "поінтів". Просто я не вимикав цю програму цілий день. Вірніше я натиснув на кнопочку "закрити", та не помітив, що програма не закрилася, а згорнулася в трей. Так і провисіла там, заробляючи бали. Ну та й добре, стануть в нагоді.

  Із запрошених учасників кілька потім виходить з групи. Я, наприклад, теж регулярно чищу список груп, тому що програма вступає куди попало, притому дуже активно. За день може вступити в десятки груп. Виходить, звичайно, трохи людей - зі ста чоловік всього кілька вийде. Всі учасники - живі люди, а не боти, в цьому можна переконатися, поблукавши по їх сторінках. Мабуть, вони теж користуються цією програмою ...

  Використовувати програми для розкрутки груп Вконтакте потрібно обережно, навіть цю. Не варто нариватися на неприємності. Набрали сотню - іншу людина, навіть тисячу, подумайте, чи не час зупинитися. Різке зростання відвідуваності на молодому блозі привертає увагу пошукачів і може закінчитися баном. Так само і в соціальних мережах - я бачив абсолютно порожні групи, в яких навіть не було жодного запису, але кількість учасників було в кілька тисяч! Думаю, рано чи пізно такі групи все-одно заблокують. Тому робіть все з розумом - знайте міру і не набирайте в день кілька сотень людей. Приріст повинен бути схожий на природний. І не забувайте наповнювати групу цікавим матеріалом.

  Безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте

  Привіт, друзі! Як і обіцяв, сьогодні я розповім про безкоштовну програму, яка допоможе кілька просунути групу ВКонтакте. Насправді таких програм багато, і не всі вони заслуговують на довіру, тому що в них Вам доведеться вписувати свій логін і пароль для доступу до вашого облікового запису в цій соціальній мережі. Пам'ятайте, що вводячи ці дані в різні дивні програми, Ви ризикуєте подарувати їх шахраям. Але сьогодні ми розглянемо безпечну в цьому плані програму.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші? Все просто - в популярних мережах щодня "тусуються" мільйони людей. Там легко можна створити групу за інтересами і зробити перехресний обмін посиланнями, припустимо, з блогом.

  Відвідувачі з групи будуть переходити на цей блог, підвищуючи відвідуваність, притому це будуть відвідувачі цільові, які будуть залишати коментарі, купувати Ваші товари та т.д. Загалом, мати групу вигідно.

  Створити групу недовго, це займе буквально кілька хвилин. Як це зробити в мережі ВКонтакте, добре і детально описав Олександр Дубровченко на своєму блозі - стаття " Як створити групу ВКонтакте ", Так що повторювати не буду.

  Але створити її мало, адже головне для будь-якої групи - її учасники, а у Вас їх спочатку зовсім не буде. У пошуку по спільнотам групи з невеликою кількістю учасників показуються в самому низу списку, куди і не заглядає ніхто, так що шансів набрати людей природним шляхом замало. Доведеться особисто запрошувати народ з інших подібних груп, спочатку додаючи їх в друзі, а потім запрошуючи їх до групи. За один раз заявку в друзі можна послати не більше, ніж 40 людям, з них далеко не всі захочуть з Вами знайомитися. І потім далеко не всі з друзів захочуть вступити в Вашу групу, особливо поки в ній мало учасників. Чистий психологія - "В цій групі нікого немає, ніхто нічого не коментує, і я не буду в неї вступати". Людина 5-10 в день Ви таким способом наберете, в кращому випадку, але відніме це багато часу і сил. І все одно, робити це доведеться.

  Як варіант - поставити на блозі віджет від групи , Щоб відвідувачі блога туди переходили і вступали в Ваше співтовариство. Це хороший спосіб, і його потрібно застосувати обов'язково, тільки зростання учасників буде невеликим, особливо якщо відвідуваність блогу теж невелика. Зате в групу вступатимуть відвідувачі блогу, і вони потім будуть повертатися на нього знову.

  З ростом учасників групи вона буде підніматися в пошуку, і коли виявиться ближче до верху списку, її буде бачити більше зацікавлених користувачів соціальної мережі. Та й коли в групі досить багато учасників, додаються в неї набагато охочіше.

  Як я вже говорив, на перших порах порожню групу складно просунути, навіть якщо у Вас там багато чого цікавого. Щоб наблизитися до топу, потрібно набрати не одну тисячу учасників, і природним шляхом Ви будете набирати їх місяці, а то й роки.

  На щастя, є спеціальні програми, які допоможуть набрати число учасників в групу досить швидко, до того ж в автоматичному режимі. Програми ці бувають різні, і працюють вони різними способами. Зазвичай додаються не справжні люди, а боти. Мережа ВКонтакте, природно, виявляє такі штучно розкручені групи і блокує їх.

  Сьогодні ми розглянемо програму, яка працює за іншим принципом.

  Ахтунг! Поправка від 21.04.2014. Ця стаття досить стара. Зараз є набагато більш зручний інструмент для розкрутки Вконтакте - програма Quick Sender. Почитати про неї можна тут . Про програму для розкрутки в Одноклассниках читайте тут .

  Трохи про принцип роботи програми. Вона імітує дії реального людини. тому не порушує будь-яких правил соціальної мережі. Вона відвідує різні сторінки, додає Вам друзів, вступає в різні групи, тисне "лайки" ... Загалом, робить те, що замовили інші користувачі такої ж програми. За це програма заробляє Вам так звані "поінти", або окуляри, або бали, які Ви потім можете обміняти на потрібні Вам дії.

  Припустимо, програма вступила в якусь групу - заробила 1 поінт. Додала одного друга - плюс ще 1 поінт. І так ось вона просто тихо працює, не вимагаючи Вашого втручання. За моїми спостереженнями, за день вона може "заробити" близько 200-300 поінтів, які потім можна обміняти на стільки ж учасників в групу, або ще на щось, в такій же кількості.

  Щоб завантажити останню версію програми, перейдіть за посиланням:

  сайт програми

  Установка відбувається як завжди, так що описувати її не буду. Встановили, запустили ...

  При першому запуску програма запитає, чи будете Ви вводити код людини, який розповів Вам про цю програму. Можете вписати мій - 69041. За цей Вам на рахунок відразу дадуть 25 поінтів, які Ви тут же зможете обміняти на 25 учасників в свою групу. А можете не вводити код, тоді на рахунку у Вас буде 0, але це теж не страшно, програма запрацює їх сама, просто витратить якийсь час.

  Потім потрібно ввести логін і пароль від аккаунта, звичайно. Програма буде заходити під тим логіном, який Ви їй вкажете. Тут хотілося б сказати - заведіть для цього окремий акаунт. Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт.

  Справа в тому, що програма буде додавати Вас в десятки різних груп, додавати Вам багато всяких друзів, тому не варто захаращувати цим свій справжній аккаунт

  Отже, увійшли. Інтерфейс програми простий до непристойності. Ви побачите зліва свою аватарку, ім'я та кількість поінтів на рахунку, а справа 6 квадратів. Навівши курсор на перший квадрат, Ви побачите список завдань, які можна дати програмі. Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути "Люди в групу, паблік, зустріч"

  Наприклад, щоб набрати учасників в групу, потрібно натиснути Люди в групу, паблік, зустріч

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Коли Ви натиснете на цей пункт, Ви побачите таке віконце:

  Тут треба ввести посилання на групу, куди Ви збираєтеся набирати людей, і їх кількість. Потім натиснути кнопку "Додати", і все. Скільки поінтів у Вас на рахунку, стільки учасників Ви зможете набрати. Але якщо поінтів не вистачає, то все-одно завдання запуститься, просто вона буде "на паузі", поки програма не набере потрібну кількість балів.

  Ось так, запустивши в першому квадраті одну задачу, Ви в інших одночасно можете запустити ще 5 інших. Наприклад, другим завданням буде збір "лайків" до запису, третьої - набір унікальних відвідувачів ... 6 задач Ви можете задати одночасно, і просто не вимикати програму.

  Скільки часу займає набір учасників в групу? Якщо у Вас на рахунку вже є 100 поінтів, то набір 100 учасників займе приблизно 10-15 хвилин. Ну а якщо поінтів не вистачає, то програма спочатку їх "запрацює", і на це може піти годину-дві.

  Ось така ось цікава програма. Як бачите, у мене набралося досить багато цих самих "поінтів". Просто я не вимикав цю програму цілий день. Вірніше я натиснув на кнопочку "закрити", та не помітив, що програма не закрилася, а згорнулася в трей. Так і провисіла там, заробляючи бали. Ну та й добре, стануть в нагоді.

  Із запрошених учасників кілька потім виходить з групи. Я, наприклад, теж регулярно чищу список груп, тому що програма вступає куди попало, притому дуже активно. За день може вступити в десятки груп. Виходить, звичайно, трохи людей - зі ста чоловік всього кілька вийде. Всі учасники - живі люди, а не боти, в цьому можна переконатися, поблукавши по їх сторінках. Мабуть, вони теж користуються цією програмою ...

  Використовувати програми для розкрутки груп Вконтакте потрібно обережно, навіть цю. Не варто нариватися на неприємності. Набрали сотню - іншу людина, навіть тисячу, подумайте, чи не час зупинитися. Різке зростання відвідуваності на молодому блозі привертає увагу пошукачів і може закінчитися баном. Так само і в соціальних мережах - я бачив абсолютно порожні групи, в яких навіть не було жодного запису, але кількість учасників було в кілька тисяч! Думаю, рано чи пізно такі групи все-одно заблокують. Тому робіть все з розумом - знайте міру і не набирайте в день кілька сотень людей. Приріст повинен бути схожий на природний. І не забувайте наповнювати групу цікавим матеріалом.

  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші?
  Скільки часу займає набір учасників в групу?
  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші?
  Скільки часу займає набір учасників в групу?
  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші?
  Скільки часу займає набір учасників в групу?
  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші?
  Скільки часу займає набір учасників в групу?
  Для початку - навіщо взагалі потрібні групи в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, Facebook і інші?
  Скільки часу займає набір учасників в групу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»