Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Безкоштовна розкрутка сайту - основні аспекти

  1. Контент сайту.
  2. Внутрішня оптимізація.
  3. Зовнішня оптимізація.

  Безкоштовна розкрутка сайту - основні аспекти - 3.7 out of 5 based on 7 votes

  Безкоштовна розкрутка сайту в більшості випадків цікавить початківців вебмайстрів Безкоштовна розкрутка сайту в більшості випадків цікавить початківців вебмайстрів.

  У них, як правило, є певна ідея для проекту, але немає грошей на його розкрутку.

  Серед багатьох новачків взагалі існує думка, що розкрутити сайт можна тільки платними способами. Але це не зовсім так. Безкоштовні способи розкрутки сайтів, існують і дуже широко використовуються.

  Є багато різних типів сайтів мають, якісь свої особливості, від яких залежатимуть способи розкрутки сайту. У даній статті ми розглянемо, як безкоштовно розкрутити контентний сайт, т. Е. Сайт на якому постійно публікуються нові матеріали. Контент - це вміст сайту. Це можуть бути текстові статті, відео ролики, аудіо подкасти, електронні книги, звіти і т. Д.

  Контент сайту.

  Насправді все зводиться до вмісту сайту. Для проекту найважливішим є контент і не просто контент, а якісний, унікальний контент. Чим більше контенту буде на вашому сайті, тим більше відвідувачів на нього прийде. Причому ці відвідувачі будуть йти як з пошукових систем, так і з інших сайтів. Контент є найважливішим фактором, завдяки якому відвідувачі заходитимуть на ваш сайт.

  Все дуже просто, коли ви станете публікувати на сайті якісні матеріали, це приверне увагу, як пошукових систем, так і інших авторів які в своїх статтях будуть посилатися на сторінки вашого сайту.

  Те скільки відвідувачів ви зможете отримувати з пошукових систем, залежить від того на скільки ваш сайт і конкретна веб-сторінка буде оптимізована для пошукових систем. Увага інших авторів буде залежати від якісність і унікальності ваших статей. Тому при написанні статей для вашого сайту необхідно дотримати баланс, т. Е. Сторінка повинна бути оптимізована, але при цьому не на шкоду якості матеріалу.

  Отримувати відвідувачів з пошукових систем ви зможете і не вдаючись до пошукової оптимізації, тому як в будь-якому випадку знайдуться статті релевантні певних ключових фразах і пошукові системи будуть відображати їх в результатах пошуку. Але вдавшись до оптимізації, ви зможете отримати набагато більше відвідувачів, а значить і грошей.

  І так ми розібралися, з контентом сайту. Тепер приступимо до наступного етапу, безкоштовної розкрутки сайту - оптимізації веб-сторінок і сайту в цілому.

  Внутрішня оптимізація.

  Кожну сторінку сайту намагайтеся оптимізувати під певне ключове слово або словосполучення. Складіть список ключових слів і пишіть статті, оптимізовані під дані ключові слова. Оптимізуйте сторінки сайту під низькочастотні і середньочастотні запити, при цьому враховуйте конкуренцію пошукової видачі. Вийти в топ по високочастотному, конкурентному запиту може бути дуже складно, особливо для молодого сайту.

  необхідно домогтися повної індексації сторінок вашого сайту , Пошуковими системами. Поки веб-сторінки вашого сайту не проіндексовані вони не будуть відображатися в результатах пошуку. Перелінковивают сторінки між собою. При цьому, намагайтеся залишати посилання не тільки з нових статей на старі, а й зі старих на нові. Це дасть їм невеликий поштовх до просування в топ. Добре якщо статті ніби доповнюватимуть один одного.

  Зовнішня оптимізація.

  Наступний етап безкоштовної розкрутки - це зовнішня оптимізація. Зовнішня оптимізація зводиться до збільшення кількості зовнішніх посилань йдуть на сторінки вашого сайту. Чим більше зовнішніх веб-посилань буде йти на сторінки вашого сайту, тим вище в пошуковій видачі вони будуть перебувати, і тим більше відвідувачів ви зможете отримати на свій сайт. При платній розкрутці сайтів, зворотні зовнішні посилання є основною статтею витрат. Так як в даній статті ми ведемо розмову про безкоштовну розкрутку сайту, то розглянемо безкоштовні джерела їх отримання.

  Посилання, що залишаються іншими веб-майстрами. Якщо матеріали вашого сайту представляють цінність, то на них будуть посилатися інші автори зі своїх статей, або при передруку матеріалів вашого сайту. Однак багато закривають дані веб-посилання від індексації пошуковими системами, так і даного джерела посилань далеко не достатньо.

  Посилання з профілів порталів. Багато великих портали надають можливість зареєструватися на сайті і залишити веб-посилання на свій сайт в профілі. Знайшовши портали, які не закривають профілі від індексації, можна скористатися можливістю і залишити веб-посилання в профілі.

  Посилання з форумів. На форумах можна залишити веб-посилання, як з профілів, так і зі сторінок самого форуму, наприклад з підпису. Але тут, також необхідно дивитися, чи відкриті дані веб-посилання для індексації пошуковими системами.

  Посилання з коментарів блогів і порталів. Ще одним способом безкоштовного розміщення веб-посилань на свій сайт є коментарі на різних блогах і порталах, де є можливість вказати свій сайт разом з коментарем. Тут також необхідно враховувати, щоб веб-посилання не були закриті для індексації пошуковими системами. Слід залишати тільки якісні розгорнуті коментарі, щоб вони сподобалися модератору, і він їх не видалив.

  Обмін посиланнями. Ви можете обмінюватися веб-посиланнями з іншими сайтами. Сайти для обміну можна знаходити на тематичних форумах, спеціалізованих сервісах або просто помістивши оголошення про обмін на своєму сайті.

  Намагайтеся ставити веб-посилання не на головну, а на внутрішні веб-сторінки сайту. Якщо на вашому сайті вже є достатньо матеріалів, але на його йде мало зовнішніх посилань, то почавши їх залишати, ви помітите, як після індексації веб-посилань буде рости відвідуваність сайту.

  Таким чином, всі ваші дії по безкоштовної розкрутки сайту зводяться до наступного:

  • Постійне збільшення зовнішніх веб-посилань, які йдуть на сторінки вашого сайту, з якісних ресурсів;

  У даній статті розглянуті основні моменти безкоштовної розкрутки сайту, повторюючи які ви зможете домогтися практично будь-який відвідуваності сайту. Необхідно просто працювати над цим постійно і не зупинятися. Відразу хочу вас попередити, не чекайте, що сьогодні ви напишете матеріал, завтра він проиндексируется і післязавтра вже буде приносити вам відвідувачів.

  Розкрутка сайту, це довгий процес. Перш ніж та чи інша веб-сторінка виявиться в топі може пройти місяць, два, три півроку і більше. Це залежить від багатьох факторів. Не впадайте у відчай і не зупиняйтеся і відвідуваність вашого сайту буде збільшуватися постійно.

  Пропонуємо Вам ознайомитися:

  подробиці

  Опубліковано 14 Березень 2011

  Оновлено: 06 Грудень 2013

  Переглядів: 10351


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»