Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Безкоштовні програми для SEO-оптимізації (просування сайту)

  1. CYPromote
  2. SkyFoxPromotion
  3. Robots.txt
  4. AdvegoPlagiatus

  Практично кожен поважаючий себе користувач Всесвітньої павутини, громадська організація, або ж комерційна одиниця мають свій власний сайт, проте, далеко не всі здатні просунути його в Топ пошукових видач, максимально розкрутити, зробити доступним для цільової аудиторії

  Практично кожен поважаючий себе користувач Всесвітньої павутини, громадська організація, або ж комерційна одиниця мають свій власний сайт, проте, далеко не всі здатні просунути його в Топ пошукових видач, максимально розкрутити, зробити доступним для цільової аудиторії. Тим більше, багато процесів вручну зробити просто неможливо, так як це займе неймовірно багато часу. Зазначені нижче програми будуть корисні як професіоналам, так і для сеошників. І приємний бонус - вони абсолютно безкоштовні.

  CYPromote

  Поширювана абсолютно безкоштовно програма CYPromote дозволяє в найкоротші терміни підняти PR і тИЦ сайту, вивести його в Топ пошукових видач, і, як наслідок, підвищити в кілька разів відвідуваність. Інструмент, не дивлячись на свою ефективність, є дуже простим. При використанні CYPromote, розкрутка інтернет-ресурсу відбувається в автоматичному режимі, досить лише викласти посилання на нього, а вся залишкова робота - справа рук професійних web-майстрів.

  Програма працює на основі наступних версій операційних систем сімейства Windows: XP, 2000, 2003, Vista, 7.

  SkyFoxPromotion

  Інструмент SkyFoxPromotion розроблений під операційну систему Windows 98 / Me / XP / 2000, є безкоштовним продуктом Інструмент SkyFoxPromotion розроблений під операційну систему Windows 98 / Me / XP / 2000, є безкоштовним продуктом. Дана програма використовується для автоматичної реєстрації сайтів в каталогах і пошукових системах. Крім того, вона дозволяє користувачеві стежити за позиціями ресурсу в пошукових системах, а також за індексацією web-сторінок. Присутній вбудований генератор мета-тегів.

  Програма реєструє сайт в 23-х пошукових системах (реальних), не містить списків FFA, надає звіт про виконану роботу в реальному часі. Оновлення бази даних проводиться щотижня, а двигуни пошуку для забезпечення простоти вибору розділені на категорії.

  Robots.txt

  Програма Robots Програма Robots.txt являє собою зручний редактор файлу robots.txt, що використовується для зберігання даних, призначених виключно для пошукових систем. Цей інструмент дозволяє за допомогою з'єднання FTP закачувати файли robots.txt, редагувати їх, формувати звіти про відвідування пошукових роботів (настроюються і роздруковуються), забороняти / дозволяти індексацію будь-яких розділів сайту. Для потреб клоакинга програма здатна експортувати IP-адреси пошукових роботів.

  Robots.txt може також проводити аналіз серверних логів, виявляти сторінки з помилками, а потім інформувати про них власника сайту.

  Використовуючи безкоштовну версію програми, користувач не може здійснювати експорт результатів аналізу лог-файлів, зберігати robots.txt, додавати нових пошукових роботів. Для розширення функціоналу доведеться сплатити повноцінну версію.

  AdvegoPlagiatus

  Програма AdvegoPlagiatus є чудовим інструментом для визначення унікальності тексту Програма AdvegoPlagiatus є чудовим інструментом для визначення унікальності тексту. Розроблено вона фахівцями біржі копірайтингу Advego, і за весь час існування заслужила повагу професіоналів. На даний момент є кращим і функціональним додатком подібного роду.

  AdvegoPlagiatus показує не тільки ступінь унікальності тестового контенту (у відсотках), а й джерела, де були виявлені які-небудь збігу.

  Програму при використанні можна легко налаштувати під конкретну пошукову систему, або ж їх групу. Працює з усіма операційками сімейства Windows, якщо завантажити на офіційному сайті актуальну версію.

  Використовуючи програми для розкрутки сайту, розповсюджуються безкоштовно, можна значно підвищити його відвідуваність і місце в пошуковій видачі. Але без знань даного процесу зробити це неможливо. Якщо у власника інтернет-ресурсу немає часу на вивчення теорії, краще довірити процес оптимізації та просування сайту професіоналам. Тим більше що за будь-якої теорією слідують довгі роки практики. Тільки так можна добитися максимального результату.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»