Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Безкоштовний аудит сайту

  1. Що таке експрес-аудит?
  2. Що це дасть?
  3. Які вимоги для безкоштовного аудиту?

  Якщо у вашої компанії вже розроблений веб-сайт, але з якихось причин він має низьку відвідуваність, невисокий рівень продажів і підвищений показник відмов відвідувачів, то цілком можливо, що на стадії розробки були здійснені серйозні помилки в SEO-оптимізації і юзабіліті проекту.
  Щоб це дізнатися, потрібно серйозний аналіз контенту, програмного коду та зовнішніх чинників ранжирування. Такий аналіз займає близько 20 сторінок, містить понад 100 оптимізаційних критеріїв і конкретні рекомендації досвідчених веб-майстрів щодо ефективного розвитку сайту.
  І хоча комплексний аудит коштує відносно недорого , Але якщо сайт вже був добре оптимізований під час створення або ж його власник самостійно справив всі необхідні роботи, то ці витрати будуть зайві.
  Але як дізнатися, чи потребує сайт серйозного аналізу чи ні?
  Ми пропонуємо повністю безкоштовне рішення: замовити експрес-аудит сайту прямо зараз!

  Що таке експрес-аудит?

  Це лайт-версія детального SEO-аудиту, в якому використовуються тільки основні оптимізаційні критерії.
  Його виконують ті ж кваліфіковані оптимізатори, однак, якщо в повний аудит входить понад 100 з гаком показників і параметрів, за якими проводиться дослідження, то в експрес-аудит - лише 7-10 критеріїв, які першочергово впливають на просування сайту.

  Що це дасть?

  Ви зможете отримати швидку, об'єктивну і незалежну оцінку інтернет-проекту професійним SEO-оптимізатором. Завдяки цій оцінці, ви дізнаєтеся, наскільки сайт зрозумілий для пошукових систем, зручний для користувача і чи немає очевидних недопрацювань, що заважають його розвитку.
  Чітка оцінка з наведеними конкретними помилками відразу покаже, чи має сенс задуматися про всебічну оптимізації сайту або проект вже має хороші показники в цій сфері і не потребує послуг фахівців з просування.

  Які вимоги для безкоштовного аудиту?

  Ми пропонуємо цю послугу компаніям і підприємцям, незалежно від суми замовлення і національного домену сайту, які повідомлять про наш сайт в Інтернет: для цього достатньо всього лише поставити посилання в соціальних мережах Vkontakte, Facebook, Google.Plus або прямо на сайті вашої компанії, якомусь популярному форумі або на іншому серйозному інтернет-ресурсі. Текст посилання може бути будь-який, наприклад, такий: компанія TradeLine . Посилання може бути непряма або навіть Неіндексований. Таким чином, є лише кілька найважливіших обмежень, яким повинен відповідати сайт в заявці на безкоштовний аудит:

  • Регіон просування: всі країни СНД.
  • Мова просування: тільки російська.
  • Власник сайту: юридична особа або індивідуальний підприємець, що розмістив посилання на наш сайт.

  Для замовлення експрес-аудиту вам потрібно буде відправити нам лист з вашого корпоративного ящика (тобто виду имя_ящика@ваш_сайт.ваш_домен) по електронній пошті за умови посилання на сторінку, де ви розмістили посилання на наш сайт.
  Протягом декількох днів з моменту отримання листа, наші фахівці проведуть експрес-аудит сайту і відправлять звіт про виконану роботу з конкретною оцінкою відповідності проекту основним вимогам пошукових систем і користувачів інтернету.

  Що таке експрес-аудит?
  Що це дасть?
  Які вимоги для безкоштовного аудиту?
  Але як дізнатися, чи потребує сайт серйозного аналізу чи ні?
  Що таке експрес-аудит?
  Що це дасть?
  Які вимоги для безкоштовного аудиту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»