Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  [Безкоштовний інструмент] Аналітика Referrer / Ghost Spam Blocker - Інструменти для SEA, SEO та AdWords

  1. Що таке Referrer або спам-привид? Реферер або спам-привид - це домени в трафіку перенаправлення Analytics,...
  2. Два типи спаму в Analytics
  3. Як запобігти спаму рефереру / привидів і аналітики?
  4. Що таке блокування спаму в Analytics?
  5. Як працює Referrer Spam Blocker?
  6. Що станеться?
  7. Скільки часу це займає?
  8. Які домени виключені?
  9. FAQ
  10. Поточні функції
  11. Обмеження
  12. Відмова від відповідальності

  Що таке Referrer або спам-привид?

  Реферер або спам-привид - це домени в трафіку перенаправлення Analytics, до яких додаються спам-боти, а не люди, які відвідують ваш сайт, натиснувши веб-сайт третьої сторони. Хоча цей трафік не є шкідливим, він забруднює дані Analytics і статистику. Нижче наведено приклад цих доменів.

  Приклад посилань на спам у Google Analytics
  Приклад посилань на спам у Google Analytics.

  Існує кількість способів боротьби зі спамом Google Analytics . Ми вирішили використовувати фільтри Google Analytics, щоб виключити спам-домени за допомогою нашого інструмента Referrer Spam Blocker.

  Статистика спаму трафіку

  Аналіз 292 облікових записів Google Analytics, які мали щонайменше 25 відвідувань у день, щоб дізнатися, наскільки велика проблема насправді. Трафік спаму реферерів становить близько 11%. Також більше половини всіх веб-сайтів мали спам-трафік.

  Більше 500 доменів були спамом. Тут погані хлопці були Semalt та AliExpress. Ці домени отримали більшість переадресацій із доменів спаму.

  Статистика Analytics / Ghost Spam 2015
  Статистика Analytics / Ghost Spam 2015.

  Два типи спаму в Analytics

  Існує два типи спам-рефералів: спам-привид і спам-сканер:

  1. Спам-привид безпосередньо відвідує Google Analytics, він ніколи не відвідує ваш веб-сайт. Він використовує Протокол вимірювання надсилати дані безпосередньо на сервери Google Analytics. Використовуючи підроблене ім'я хоста та випадково згенеровані коди відстеження, веб-сайти залишають підроблені дані на вашому сервері, не знаючи, до кого вони орієнтуються.
  2. Спам-сканер не відвідує ваш веб-сайт. Їх важче визначити, оскільки вони використовують реальні дані і знають, кого вони б'ють. Коли вони відвідують ваш сайт, це виглядає як законний візит. Її можна використовувати як маркетинговий інструмент, оскільки домен веб-сайту відображатиметься у ваших аналітичних даних, а потім можна натиснути на нього.

  Як запобігти спаму рефереру / привидів і аналітики?

  Існують різні рішення для двох типів, оскільки вони обидва заражають ваші дані різними способами.

  Блокувати / фільтрувати спам-привид

  Спам-привид може бути відфільтрований / заблокований з ваших даних за допомогою фільтра назви хосту, оскільки спам-привид використовує підробку чи ні ім'я хоста. Вам знадобиться список підроблених імен хостів, які було знайдено, щоб заблокувати їх.

  Блокувати / фільтрувати спам-сканер

  Існує декілька способів видалити спам-сканер з даних. За допомогою фільтра Джерело кампанії в Google Analytics ви можете відфільтрувати сканери з ваших даних, проте вони не будуть видалені. За допомогою фільтра у файлі .htaccess сканери будуть видалені перед відвідуванням веб-сайту. Однак блокування їх у файлі .htaccess є складним і може призвести до збою веб-сайту, якщо ви зробите помилку. Для обох рішень вам знадобиться список усіх виявлених досі спам-доменів.

  Наступні рішення також працюють, але не ідеально.

  1. Фільтр роздільної здатності екрана може допомогти, оскільки багато доменів зі спамом не встановили дозвіл.
  2. Новий ідентифікатор відстеження може бути використаний, але лише якщо ваші дані ще не враховані. Це не заважає відвідуванню веб-сайту спаму, але це ускладнює його.
  3. Фільтрація ботів - це функція в Google Analytics, яка може використовуватися проти спаму у рефералах. Проте все не знімає. Це найпростіше рішення.
  4. Можна використовувати спеціальні сегменти в налаштуваннях Розширені сегменти в Google Analytics для фільтрації деяких спам.

  Найкращий спосіб позбутися від спаму у ваших даних - це використання комбінації всіх цих рішень. Це коштує багато часу, тому на щастя є інструменти, які зроблять роботу за вас.

  Що таке блокування спаму в Analytics?

  Google Analytics Referrer Спам-блокатор - це безкоштовний інструмент, створений роботом AdWords, який допомагає власникам веб-майстрів і власників сайтів зберігати свої дані та статистику Analytics як можна більш чистими.

  Як працює Referrer Spam Blocker?

  Фільтри для блокування спаму

  Існує 35 фільтрів, які застосовуватимуться до кожного перегляду, і ці фільтри виключатимуть трафік із спам-ботів. Є 2 типи фільтрів:

  1. Фільтр імені хоста: фільтр, який виключає трафік, де ім'я хоста порожнє, тобто ім'я хоста == '(не встановлено)'. Назва цього фільтра - AR-Spam-Killer-Hostname.

  2. Фільтр роздільної здатності екрана: фільтр, який виключає трафік, де роздільна здатність екрана порожня, тобто screenresolution == '(не встановлено)'. Назва цього фільтра - дозвіл AR-Spam-Killer-Screen.

  3. Фільтр домену: фільтри, які виключають відомі домени ( Дивись нижче ), тобто CampaignSource MATCHES 'domain1. .com | domain2. .com | ...'. Оскільки ми не можемо розмістити всі домени одним фільтром (існує ліміт у 255 символів на критерії відповідності фільтра), нам потрібно створити 35 з них. Доменні фільтри називаються AR-Spam-Killer-Domains-X, де X - число 01..35.

  Використовуючи ці два фільтри, фільтруватимуться багато доменів спаму, але, ймовірно, існують деякі невідомі домени. Якщо у вас є нові додатки, яких немає у списку ( Дивись нижче ), надішліть повідомлення електронною поштою [email protected] .

  Що станеться?

  Після вибору перегляду та натискання кнопки Застосувати фільтри відбуваються 3 речі:

  1. Ми видаляємо старі фільтри (починаючи з AR-Spam-Killer- *) з вибраних облікових записів. Завдяки цьому всі перегляди облікових записів втратять свої фільтри. Це означає, що якщо ви хочете застосувати фільтри до облікового запису, до якого раніше застосовувалися фільтри, потрібно вибрати ВСІ перегляди, які потрібно оновити.

  2. До вибраних облікових записів додаються нові фільтри.

  3. Ми пов'язуємо нові фільтри з вибраними поданнями. Усі інші перегляди будуть очищені від фільтрів.

  Якщо все буде добре, усі перегляди матимуть підходящі фільтри. Якщо щось піде не так, наприклад, у вас немає дозволу "редагувати" на один з облікових записів, ви отримаєте попередження, і інструмент продовжить роботу з іншими обліковими записами.

  Скільки часу це займає?

  Кожна операція займає близько 0,5 секунд. Кількість операцій обчислюється наступним чином: 2 * (#accss * 30) + (# views * 30) операція. Отже, якщо ви вибрали 6 переглядів у 3 облікових записах, це генеруватиме 2 * (3 * 30) + (6 * 30) = 360 операцій.

  Більшість цих операцій є операціями запису, тому нам потрібно редагувати доступ до облікових записів Analytics. Якщо помилка дозволу, обліковий запис не буде оновлено. Ми продовжуємо працювати над обміном повідомленнями про статус, щоб показати вам облікові записи, які були пропущені.

  Які домени виключені?

  Підтримуються такі домени. Якщо у вас є нові додатки, яких немає у списку подати їх .

  FAQ

  Чи буде це видаляти спам з мого Wordpress, Blogger, Drupal, Joomla і т.д.?

  Цей інструмент зупинить та не допустить додавання трафіку до вашого Google Analytics. Також при використанні сайту Wordpress або Joomla. Якщо ви використовуєте інше аналітичне програмне забезпечення, як-от webalizer або PiWik, цей інструмент не працюватиме. Ви можете завантажити наш чорний список доменів зі спамом з відкритим вихідним кодом від GitHub.

  Чи можна завантажити цей спам-скрипт і використовувати його самостійно?

  Наш інструмент не з відкритим вихідним кодом, але весь скрипт можна знайти у вихідному коді цієї сторінки. Якщо ви скопіюєте його, будь ласка, повідомте нам, і ми будемо раді, якщо ви зв'язалися з нами.

  Як видалити надані дозволи?

  Ми не зберігаємо інформацію вашого маркера доступу після входу до системи, але ви можете скасувати її Налаштування облікового запису Google для облікового запису, який ви використовували, і видалення блокувальника спаму в роботі AdWords Robot GA Referrer.

  Скільки коштує використання інструменту?

  Інструмент можна використовувати безкоштовно.

  Поточні функції

  Цей інструмент все ще триває, тому в найближчому майбутньому можуть бути додані нові функції.

  • Застосовуйте фільтри до кількох облікових записів і переглядів за один раз.
  • Видаліть створені раніше фільтри (фільтри починаються з AR-Spam-Killer).
  • Пошук по обліковому запису з зручним деревним переглядом облікових записів / властивостей / переглядів.
  • Розширені обмеження Google Analytics.
  • Сучасний список доменів спаму, що містить більше 500 доменів.

  Обмеження

  Google Analytics має обмеження на кількість операцій у секунду та кількість операцій на день. Є шанс, що ми потрапимо в цю межу. Ви отримаєте повідомлення, коли ви це зробите, і вам доведеться почекати пару годин, перш ніж ви зможете запустити інструмент знову.

  У будь-якому випадку, не зловживайте нашим лімітом :)

  Відмова від відповідальності

  Програмне забезпечення надається «як є». У повному обсязі, дозволеному місцевим законодавством, робот AdWords не дає гарантій, що програмне забезпечення, або затиснене, або неявне, не має жодних цілей. Робот AdWords прямо відмовляється від будь-яких неявних гарантій, включаючи, але не обмежуючись цим, гарантії товарності та придатності для певної мети.

  Робот AdWords не гарантує, що програмне забезпечення буде працювати без перерв або без помилок, і за жодних обставин роботодавець AdWords не несе відповідальності за договір або делікт за будь-які прямі, непрямі, випадкові, спеціальні або непрямі збитки, що виникають від чи у зв'язку з, або в результаті використання програмного забезпечення вами або будь-якою третьою стороною, навіть якщо роботодавець AdWords повідомив про можливість таких збитків.

  У тих випадках, коли деякі юрисдикції не допускають виключення передбачуваних гарантій або обмеження законних прав споживача, ці виключення та обмеження можуть не застосовуватися в таких юрисдикціях.  Що таке Referrer або спам-привид?
  Що таке блокування спаму в Analytics?
  Як працює Referrer Spam Blocker?
  Що станеться?
  Скільки часу це займає?
  Які домени виключені?
  Як запобігти спаму рефереру / привидів і аналітики?
  Що таке блокування спаму в Analytics?
  Як працює Referrer Spam Blocker?
  Що станеться?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»