Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Біле, сіре і чорне SEO: що потрібно знати, просуваючи сайт?

  1. біле СЕО
  2. сіре СЕО
  3. Чорне SEO
  4. Які існують наслідки просування сайту чорним способом?
  5. Схожі матеріали:

  Майже всі стабільні компанії з великим капіталом, які вже давно зафіксували себе в Інтернеті, хочуть перебувати в найперших списках пошукових систем, збирати величезну кількість цільової аудиторії, за допомогою цього в три рази збільшувати свій дохід.

  Але більшість компаній погоджуються на просування веб-майстрів, навіть не уявляючи, що з ними потім там роблять. Ніхто не розуміє і не знає всі деталі просування. Давайте з вами розберемося, які методи просування існують і які з них найефективніші? Ви коли-небудь чули, що є сіре, біле і чорне способи просування СЕО? Ні? Тоді вперед!

  біле СЕО

  Даний метод просування сайту полягає в застосуванні способів просування, що не забороняються правилами пошукових машин. Це самий дозволений і допустимий метод, який не має заборонених обмежень.

  Важливо додати, що пошукові системи негативно ставляться до методів маніпулювання за допомогою результатів пошуку для поліпшення позицій. Але в той же час знаходиться дуже багато методів, які пошукові машини самостійно рекомендують використовувати в якості ефективного поліпшення зорового сайтів.

  Що прийнято відносити до білого методу SEO?

  1. Правильний вибір ключових слів;
  2. Приписування рекламних мета-тегів;
  3. Розробка грамотного файлу sitemap, robots.txt;
  4. Налаштування помилки 404 і налагодження грамотної роботи сервера;
  5. Реєстрація сервісу в каталогах, щоб отримати якомога більше цільових відвідувачів.

  Головним фундаментом здійснення оптимізації вважається ефективне поліпшення нумерації сайту для того, що збільшити його позиції, таким чином, отримуючи якомога більше продажів і трафіку. Результат просування залежить від способів, які при цьому використовуються. Біле SEO вважається найбезпечнішим і ефективним методом. Буде неправильним, якщо сказати, що біле просування не ефективні. Але якщо застосовувати тільки білі методи в комерційних цілях, то конкуренції з сайтами може і не бути, які просуваються за допомогою додаткових закупівель посилань.

  Які наслідки від використання білого просування?

  Якщо застосовувати біле СЕО, то пошукові машини не використовують штрафи і фільтри до сайтів.

  Основним мінусом білого просування є неможливість бути конкурентами в конкретній темі фірмам, які використовують сірі способи просування сайту.

  сіре СЕО

  Сіре просування, або як його ще називають сірі способи СЕО, вважаються найбільш затребуваними і часто вживаними серед вебмайстрів і оптимізаторів, і це правда.

  Якщо ви отримуєте кількість посилань, щоб поліпшити результати пошуку, то це є сірі методи просування. Якщо так подумати, то вебмастера маніпулюють пошуковими машинами. Але тоді виходить, що не потрібно купувати посилання. Невже це правда? Якщо ваш сайт розташовується в середній категорії по конкурентоспроможності, то просунути такий ВК запит в Топі, застосовуючи лише білі способи просування, без придбання посилань, просто не вийде. Якщо ваші конкуренти купують мільйон посилань, то ви просто не знайдете іншого виходу, ніж боротися за свою рентабельність по їх же правилам. Тоді і вам доведеться купувати багато посилань. Хочеться сказати, що посилання вважаються не єдиною причиною ранжирування в пошукових запитах, але інформація останніх досліджень однією з компаній підтверджує громадську думку про те, що посилальні причини ранжирування досі мають вагоме значення.

  Що прийнято відносити до сірого методу просування SEO?

  1. Переписування своїми словами текстової інформації;
  2. Переоптімізацію різних сайтів;
  3. Придбання посилань.

  У всіх ситуаціях, якщо правильно підходити до будови посилань і професійної оптимізації сайту, сіре SEO дає приголомшливий результат з величезною ступенем безпеки.

  Які існують наслідки застосування сірих методів SEO?

  За часте і неправильне застосування сірих способів просування вашого сайту може припинити оптимізуватися, також не будуть враховуватися деякі метрики при ранжируванні.

  Чорне SEO

  Чорне просування сайту - це все ті способи, які направляються на винятковий обман пошукових машин. За чорні способи пошукові машини сильно карають. У народі ці методу прозвали самими забороненими. Вас навіть можуть забанити і все - в більше не зможете перебувати на сайті і вести свій бізнес.

  Що прийнято відносити до чорних способам просування SEO?

  1. Саттелайти;
  2. Клоакинг;
  3. Навмисна накрутка поведінкових факторів;
  4. дорвеи;
  5. Масштабні прогони сайтів по каталогам.

  Які існують наслідки просування сайту чорним способом?

  Якщо ви будете використовувати чорне SEO, то ваш сайт можуть назавжди забанити.

  Компанії, які займаються просуванням сайтів, багато в чому вважають чорне SEO неприйнятною розкручуванням і ніколи не пропонують своїм клієнтам такого ризикованого методу.

  Якщо ви звернетеся в професійну компанію, у якої є ліцензія на здійснення всіх цих справ і позитивні відгуки клієнтів, то фахівці її компанії допоможуть вам досягти найвищих результатів і без використання заборонених методів. Такі фахівці вважають, що професійний метод, нехай і вимагає величезного часу на здійснення просування, допомагає домогтися блискучих результатів, сприяючи окупності початкових вкладень і позитивний соціальний статус з боку пошукових машин.

  У нашій статті були написані всі способи просування сайтів. Тепер ви знаєте, що таке біле, чорне і сіре SEO, і що з цього вийде, якщо їх застосувати.

  Все одно знайте, що щоб щось досягти, важливо докласти до цього чимало зусиль. Тільки величезна робота над просуванням сайту дасть найприбутковіші плоди.

  Схожі матеріали:
  1. Фільтри пошукової системи Яндекс
  2. Фільтри пошукової системи Google і їх призначення
  3. Негативний SEO і як з ним боротися
  4. Посилання, які не любить Google
  5. Як прискорити індексацію сайту

  Давайте з вами розберемося, які методи просування існують і які з них найефективніші?
  Ви коли-небудь чули, що є сіре, біле і чорне способи просування СЕО?
  Ні?
  Що прийнято відносити до білого методу SEO?
  Які наслідки від використання білого просування?
  Невже це правда?
  Що прийнято відносити до сірого методу просування SEO?
  Які існують наслідки застосування сірих методів SEO?
  Що прийнято відносити до чорних способам просування SEO?
  Які існують наслідки просування сайту чорним способом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»