Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Білий Hat SEO методи, які тримають свій бізнес перед вашою аудиторією

  1. Що таке білий капелюх SEO?
  2. 1. Зберігайте вміст відповідним & високою якістю
  3. 2. Зробіть свій вміст багатим і м'ясистим
  4. 3. Будьте оригінальними
  5. 4. Відремонтуйте старий вміст
  6. 5. Тримайте його актуальним
  7. 6. Пов'язуйте законно

  Без сумніву, пошукова оптимізація (SEO) має важливе значення для онлайнової видимості, незалежно від того, чи запускаєте ви особистий блог, малий бізнес або головний глобальний бренд. Хоча більшість методів SEO є досить простими, багато людей до цих пір не піддаються оптимізації Google. Настільки, що потреба в ярликах до успішного рейтингу призвела до деяких неприйнятних практик.

  Як правило, відомі як « чорні» методи, такі практики є оманливими і залучення штрафів від Google . Гігант пошукової системи зрештою дізнається; навіть якщо вони цього не роблять негайно, коригувальні алгоритми пошуку, такі як Panda та Penguin, виконують значні оновлення, які суттєво впливають на помилкові сайти. У деяких випадках ці сайти ніколи не відновлюються.

  Щоб бути на правій стороні "закону" і тримати ваш сайт повністю функціональним, бажано прийняти білу шапку SEO практики. Ці методи будуть підтримувати ваш веб-сайт видимим, будувати довготривалі стосунки та забезпечувати онлайн-конверсію.

  Що таке білий капелюх SEO?

  Перш ніж приступити, важливо пояснити, що означає "біла шапка" SEO. Простіше кажучи, це слідує за належними рекомендаціями з оптимізації, встановленими Google.

  Це пряма протилежність чорної капелюсі SEO, що означає використання обманних методів, щоб зробити алгоритми Google підвищеними рейтингом пошуку. Термін походить від чорного капелюха, який носили та використовували хитрі чарівники під час вистави.

  Якщо ви практикуєте білу шапку SEO, ви будете дотримуватися стандартів Google. Отже, чому біла шапка SEO важлива?

  Недотримання цих правил може призвести до наступного:

  • Важке зниження рейтингу та слабка конкурентна перевага в Інтернеті
  • Відкритий заборону Google; відсутність пошуку в Google протягом тривалого часу

  Крім штрафних санкцій Google, наслідки можуть включати:

  • Не довіряйте відвідувачам та потенційним клієнтам
  • Слабка онлайн-видимість
  • Зниження продажів
  • Збільшення витрат на цифрові витрати
  • Ризик перенесення негативної реакції

  Отже, навіщо ризикувати? Це набагато простіше і комерційно корисне, щоб слідувати правильним каналам SEO, особливо коли ви керуєте бізнесом. Ось деякі найкращі методи оптимізації пошуку:

  1. Зберігайте вміст відповідним & високою якістю

  Ми не можемо переоцінювати важливість відповідного змісту. Розглянемо це; якщо ви шукали вегетаріанський ресторан у новому районі, і ви натиснули веб-посилання, яке пропонує веганські делікатеси, але воно відкрилося для відображення сторінки з меню тільки з м'ясом, як би ви себе почували? Звісно розчарований. Можливо, навіть розгніваний. Ви, ймовірно, відскакуєте від сайту негайно і обіцяєте ніколи не повертатися. Деякі люди навіть йдуть так далеко, як ділитися поганими новинами з іншими.

  Зберігайте вміст актуальним і зосереджуючись на певній темі. Розміщення відповідного вмісту полегшує встановлення довіри та побудови відносин. Google також помітить збільшення трафіку на цю сторінку та коригує рейтинг. Ваш бізнес може створити авторитет лише на високоякісному та релевантному вмісті. І навпаки, якщо ваш сайт записується послідовно високий показник відмов Це може бути знижено до певної міри.

  2. Зробіть свій вміст багатим і м'ясистим

  Створюючи контент для вашого сайту, заповніть його цінними матеріалами та корисними ресурсами. Ви пишете посібник «Як-б» щодо страхування автомобілів або придбання автомобілів? Тримайте його сильною в цих точках і переконайтеся, що ви надаєте достовірні посилання, які ваші читачі можуть легко перевірити.

  Перевагою цінного контенту є те, що люди пам'ятають веб-сайт, який допоміг їм досягти чогось, як виправити повторювану проблему автомобіля або заощадити гроші на страхуванні. Це не зупиняється на цьому, тому що вони можуть додавати сторінку до своїх сторінок або ділитися нею з колегами та близькими. Ніщо не створює довіру в Інтернеті так швидко, як цінний контент, що передається сприйнятим авторитетом.

  Без сумніву, пошукова оптимізація (SEO) має важливе значення для онлайнової видимості, незалежно від того, чи запускаєте ви особистий блог, малий бізнес або головний глобальний бренд 3. Будьте оригінальними

  Свіжий вміст - це найкраще зброя будь-якого сайту. Подивіться на теми, які виникають, проблеми або останні новини, і вплете їх у ваш вміст. Таким чином, ви будете залишатися свіжими і актуальними.

  Іноді, ви можете відчути ідею посухи, що цілком нормально. Однак багато людей вдаються до копіювання або копіювання матеріалів з інших веб-сайтів. Це чорна капелюшна територія і наслідки включають в себе чорні списки. Тому не порушуйте цілісність свого веб-сайту, плагіюючи вміст іншого сайту за словом.

  За словами Тіма Фішера, керівника групи в domains4less.co.nz , Ви можете повторно використовувати веб-вміст, щоб зберегти свіжість і корисність. «Оригінальність дозволяє алгоритмам Google продовжувати індексацію сторінки для поліпшення позицій рейтингу», - говорить він.

  4. Відремонтуйте старий вміст

  Отже, як ви повторюєте старий вміст, щоб зробити його релевантним? По-перше, дізнайтеся, як змінилися речі з часу останнього обговорення. Наприклад, чи відбулися нові події після того, як Британія оголосила про своє рішення вийти з ЄС? Як різні сектори економіки потерпають, коли країна наближається до D-дня?

  «Якщо ви керуєте садовим блогом і раніше писали про посадку ромашок на початку весни, ви можете обговорити, як вам доглядати за молодими паростками влітку, і що робити, коли вони цвітуть у вирощені рослини. Дотримуйтесь цієї послідовності, і ви матимете повторне використання вмісту зі свіжою цінністю », - підкреслив Фішер.

  5. Тримайте його актуальним

  Одна з поширених методів чорного капелюху полягає в тому, щоб вмістити ключові слова. Алгоритм RankBrain від Google перейшов від аналізу семантики до окремих ключових слів. Замість цього він сканує сторінки актуальним способом і використовує речення або абзаци для визначення відповідності.

  Це означає, що написання контенту про дану тему буде найбільш ефективним, якщо ви хочете бути представленим для пошуку з урахуванням цього питання. Отже, зосередьтеся на довгохвостих фразах і актуальних матеріалах. Якщо ви пишете про "Як залишитися зволоженим під час тренування влітку", замість того, щоб заповнити сторінку "водою", "соком" або будь-яким напоєм, який ви хочете просувати, використовуйте певний набір слів.

  Розглянемо набори слів, такі як «поповнити електроліти питною», «пити воду через регулярні проміжки часу» тощо. Тримайте тему зосередження навколо води і зволоження через довгі хвости ключові фрази і RankBrain буде забрати пост відповідно.

  6. Пов'язуйте законно

  Нарешті, дивіться практика зворотного зв'язку . Ви співпрацюєте з певними сайтами, щоб зв'язати без розбору, навіть якщо вони не мають відношення до теми, яку ви обговорюєте? Це одна з основних причин, чому сайти караються.

  Щоб не кидати читача з курсу, не пишіть гостьові повідомлення та посилання на сайти, які не мають кореляції з вашою тематикою. Тримайте його на своїй території, і якщо це інша галузь, обмежте посилання на розділ "авторська біографія". Згодом ви збережете потік читання і збережете довіру.

  Скільки методів ви практикуєте зараз? Звичайно, ви можете додати більше з цього списку, щоб підвищити свій рейтинг.

  Що таке білий капелюх SEO?
  Що таке білий капелюх SEO?
  Отже, чому біла шапка SEO важлива?
  Ви пишете посібник «Як-б» щодо страхування автомобілів або придбання автомобілів?
  Наприклад, чи відбулися нові події після того, як Британія оголосила про своє рішення вийти з ЄС?
  Як різні сектори економіки потерпають, коли країна наближається до D-дня?
  Ви співпрацюєте з певними сайтами, щоб зв'язати без розбору, навіть якщо вони не мають відношення до теми, яку ви обговорюєте?
  Скільки методів ви практикуєте зараз?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»