Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Білий Hat Tiered Link Building - остаточне керівництво

  1. Вступ
  2. Використання Tiered Link Building для цілей White Hat
  3. Як це відрізняється від Black Hat Tiered Link Blasting
  4. Пошук цілей рівня 1:
  5. Опублікування публікацій для гостей рівня 1
  6. Пошук цілей другого рівня:
  7. Пошук зображень Google
  8. Розділ "Учасник" у профілях Google+
  9. Розширені пошукові запити в Google
  10. Використання вашої експертизи щодо відповідних предметів
  11. Отримання ваших повідомлень про рівень 2 для гостей Опубліковано
  12. Область «Авторська біографія»
  13. Речі, які потрібно зберігати в розумі

  Будівництво багаторівневих посилань, як відомо, є методом, який в основному використовують SEO SEO

  Будівництво багаторівневих посилань, як відомо, є методом, який в основному використовують SEO SEO. Проте вона може використовуватися білими головними уборами більш ефективно. Те, що я буду обговорювати на цій посаді, в основному, це те, що будівництво багаторівневого посилання, як він в основному використовується прямо зараз, і як ви можете використовувати його в білому капелюсі .

  Вступ

  Що таке Tiered Link Building?

  Багатоповерхова будівля посилань була улюблена SEO капелюхами чорної капелюху з віків. Це в основному процес створення декількох рівнів посилань на цільовий сайт. Як це працює?

  Припустімо, що ви - це чорний капелюх SEO, який просто намагається виростити сайт і спалити. Таким чином, ви повинні будувати відносно якісні посилання як перший рівень. Як, рукописних статей на 10-20 сайтів, які дадуть вам приємні контекстні зворотні посилання на ваш власний сайт.

  Таким чином, щоб зробити ці посади на вашому рівні більш потужними, ви вказуєте кілька сотень рівнів 2 на рівні 1. Тоді ви вказуєте кілька тисяч посилань на ваш 2- й рівень, і вони можуть продовжуватися, але я не бачу необхідності використання рівня 4 і вище в більшості випадків.

  Таким чином, коротше кажучи, всі ці посилання роблять ваш рівень 1 потужним. Таким чином, ваш власний сайт отримає набагато кращий імпульс від цих зв'язків першого рівня.

  Хороша річ у цьому методі полягає в тому, що, коли ви отримуєте попередження (якщо спам) або отримуєте покарання, ви завжди можете відключити постачання, видаливши ті ланки рівня 1. \ t

  У всякому разі, цей пост не дуже багато про чорну сторону капелюха речей. Тепер, коли ви знаєте про багаторівневу будівлю посилань, давайте подивимося, як ви можете використовувати її для цілей чистого білого капелюха .

  Використання Tiered Link Building для цілей White Hat

  Використання Tiered Link Building для цілей White Hat

  Припустимо, я дуже пишаюся цим постом, Огляд хостингу InMotion , і я хочу підвищити повноваження сторінки за допомогою багаторівневого створення посилань.

  Тепер, багаторівневе будівництво посилання може бути реалізовано в абсолютно білому капелюсі SEO кампанії. В основному, рівень 1 в цьому випадку буде вашим гостем посад на інших сайтах, а також інші важливі сайти, що посилаються на ваш сайт.

  Ні, наступні рівні не будуть складатися зі спам-сайтів. Це цікава частина процесу. Для вашого рівня 2, ви повинні насправді шукати сайти з великою кількістю органів домену (краще) або PageRank (неточні відображення авторитету в багатьох випадках) сайтів.

  Ви можете або підійти до них, щоб спробувати отримати посилання, спробувати пошкоджену будівлю посилання (запропонувавши їм щось зі свого сайту, щоб замінити непрацююче посилання), або спробувати опублікувати публікацію. Вони не повинні бути такими строгими, що стосуються прийому гостей . Чому? Напевно, тому, що вони погано потребують контенту або їх загальні вистави знижуються. Ви не дбаєте про це.

  Наступним кроком буде посилання на ваш перший рівень. Якщо це лише одне посилання, ви можете зв'язати безпосередньо з відповідним гостемним твором. Якщо це гостьовий пост, ви можете скористатися дуже страшною авторською біографічною областю для посилання на інші ваші публікації або навіть профілі авторів на інших сайтах.

  Припустимо, ви написали досить дивовижний пост для вищого блогу в ніші. Тепер ви пишете 4-5 повідомлень, щоб створити деякі посилання другого рівня на цю публікацію або ваш профіль на цьому сайті. Що це буде робити, це різко підвищити повноваження сторінки цієї великої посади.

  Як це відрізняється від Black Hat Tiered Link Blasting

  • Ви нікому не завдаєте шкоди. Ви не витрачаєте електроенергію на щось марне, як спам.
  • Ваші посади другого рівня допомагають власникам цих сайтів.
  • Створюючи контекстні посилання на ваші високоякісні повідомлення гостя 1-го рівня, ви будете задовольняти сайти, на яких ви опублікували ці повідомлення, оскільки ви не будете єдиною особою, яка отримає користь від цього, оскільки ці посилання допоможуть керувати загальними повноваженнями домену вищевказані домени.
  • Ваш вміст допомагає трьом сторонам: ви, ваші сайти першого рівня, сайти другого рівня.

  Починаємо

  Я покажу вам, як ви можете реалізувати стратегію, при цьому дотримуючись просто гостьової публікації.

  Пошук цілей рівня 1:

  Я рекомендую виходити на кампанії другого рівня тільки після того, як ви опублікували чимало повідомлень про деякі з найвідоміших блогів галузі. Якщо ви в змозі писати епічні посади за 2 години, як Ніл Патель Проте, я рекомендую вам одночасно виконувати як перший, так і другий.

  Пошук цілей першого рівня - це одна з найпростіших дій у списку. Якщо ви навіть думаєте про таку стратегію, ви вже повинні знати про найбільш популярні блоги у вашій галузі.

  Оновити:

  Верхівка капелюха Гарет Булл для цього, але стратегія, описана нижче, що стосується загальнодоступного каталогу блогу Technorati, більше не працює, оскільки Technorati закрила свій блог-каталог. Інші згадані методи все ще працюють дуже добре.

  Навіть якщо ви не є, ви можете переглядати Technorati і знати про деякі з найбільш авторитетних сайтів у вашій ніші.

  Інший спосіб обійти цю річ - знайти впливових індивідуально через соціальні мережі. Ви можете легко знайти тонн впливу, використовуючи такий інструмент Послідовники . Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове (і) слово (и) для пошуку в біос людей у ​​Twitter.

  Ось як виглядають результати пошуку під час пошуку "SEO" і вкажіть деякі деталі:

  Ось як виглядають результати пошуку під час пошуку SEO і вкажіть деякі деталі:

  Ви можете сортувати результати на основі кількості послідовників, авторитету послідовників і багато інших речей. Ви можете уточнити пошуки, вказавши мінімальну або максимальну кількість послідовників або наступних осіб, які повинні бути включені до списку.

  Ви можете уточнити пошуки, вказавши мінімальну або максимальну кількість послідовників або наступних осіб, які повинні бути включені до списку

  Загальне правило для прийняття рішення про сайти на першому ярусі задається питанням: чи публікуватиму моє повідомлення тут, навіть якщо посилання на мій сайт були ні? Якщо відповідь велика так, то ви тільки що знайшли свій наступний цільовий сайт 1 рівня.

  Як правило, вам не доведеться турбуватися про переваги SEO від розміщення запрошень на такому високоякісному сайті. Якщо ви це зробите, ви завжди можете запустити реєстрацію Відкрийте провідник сайту для свого домену на рівні домену.

  Давайте підемо з першим місцем, перерахованим на Technorati під категорію "малий бізнес".

  Непогано, чи не так?

  Потім раз у раз ви зустрінете велику мету з точки зору авторизації домену:

  Тепер це ще краще!

  Вам не завжди доводиться орієнтуватися на сайти з надзвичайно високими доменами. Я віддаю перевагу мінімуму домену від 30 осіб. Доки сайт користується популярністю і отримує багато відвідувань, ви повинні бути добре.

  В ідеалі, коли ви витрачаєте час і ресурси, створюючи відмінний вміст, ви хочете любити як SEO, так і трафік. Отже, коли у вас є варіанти, зробіть вибір відповідно до вашого головного пріоритету. Дозвольте мені навести кілька прикладів.

  Сайт SearchEngineGuide.com має DA 77 і рейтинг Alexa близько 50K. Хоча ряди Alexa можуть бути дуже неточними, вони все одно дають вам уявлення про трафік сайту. Щоб довести це, більшість їхніх повідомлень у блозі отримують лише кілька коментарів.

  З іншого боку, сайт SocialMouths.com має DA 57, але рейтинг Alexa близько 20K (20K і 50K - величезна різниця). Більшість своїх посад отримують понад 30 коментарів, що свідчить про досить активну та пов'язану спільноту.

  Отже, якщо ви обираєте один з цих двох, який ви б обрали? Ну, це повністю залежить від того, що важливіше для вас, SEO соку, або високий рівень якості трафіку.

  Ну, це повністю залежить від того, що важливіше для вас, SEO соку, або високий рівень якості трафіку

  Опублікування публікацій для гостей рівня 1

  Багато провідних веб-сайтів часто вважають за краще спілкуватися з такими речами, як запроси на гостьову публікацію через їхні форми контактів на своїх сайтах. Але, це все ще буде видно людиною. Таким чином, незалежно від того, чи надсилаєте ви безпосередньо редактору електронною поштою або розміщуєте веб-сайт із запитом про відправлення запрошення через форму контакту, вам слід пам'ятати кілька речей:

  1. Ваше повідомлення має бути персоналізованим.
  2. Ви повинні бути обережними щодо граматики та написання вашого повідомлення.
  3. Зрозумійте, що ви збираєтеся написати.
  4. Якщо ви вже написали якісь гостьові посади, то додати декілька посилань на деякі з них.
  5. Спочатку ніколи не намагайтеся зробити їх зацікавленими, пропонуючи щось в обмін, як гроші (найгірше).

  Я не великий шанувальник шаблонів електронної пошти, коли мова йде про досягнення на сайти першого рівня, але якщо ви використовуєте один, переконайтеся, що ви зберігаєте п'ять пунктів, які я перерахував вище.

  Пошук цілей другого рівня:

  Таким чином, як ви вже знаєте, читаючи вступну частину, цільові сайти другого рівня - це в основному веб-сайти, які ви знаєте, що не приведуть до великого трафіку на ваш сайт або допоможуть вашому бренду значно зрости, але з величезними можливостями SEO, завдяки профілям зворотного зв'язку.

  Я в основному знаходжу цілі другого рівня від інших людей, які я або слідую (наприклад, у соціальних мережах), або безпосередньо від людей у ​​своїй цільовій ніші, де поділяють такі запрошення, які вони написали на сайтах другого рівня.

  Так, ось як я знайшов Брайан Дін робити гостьові повідомлення на високих доменних органах і сайтах PageRank. Деякі з його авторів на цих постах виглядали так:

  Отже, він працює так:

  1. Він публікує високоякісні статті на провідних сайтах галузі (SEO / інтернет-маркетинг). Це сайти, що відповідають за більшість високих доменних повноважень, трафік і власний бренд його власного сайту (ви можете показати: "показані на Moz, Журналі пошукових систем, Business Insider і т.д. і т.д.").
  2. Він публікує унікальні, але в цілому коротші статті на сайтах, які все ще є потужними з точки зору SEO. Вони не можуть бути настільки потужними, як Moz або Журнал пошукових машин, але вони не дуже далеко позаду.
  3. Він посилається на свої інші профілі авторів на високоякісні сайти з тих 2-го рівня, замість профілів соціальних медіа, а іноді навіть і власного веб-сайту (він багато змінюється, і ви хочете, щоб він змінювався ).

  Так що давайте трохи глибше в нього. Кожен посилається на свої профілі соціальних мереж практично з кожного повідомлення, незалежно від того, на якому сайті він розміщений. Якщо ви публікуєте на сайті з низьким рівнем трафіку, який у будь-якому випадку не посилається на велику кількість трафіку, ви можете поміняти посилання на соціальні медіа для посилань на профілі першого рівня.

  Якщо вам дійсно вдасться вразити когось дуже добре через ваші посади другого рівня, ви можете бути впевнені, що в більшості випадків вони відмінять ваше ім'я та знайдуть ваші профілі соціальних мереж.

  Тепер ми беремо Брайана як приклад особи, яка використовує техніку. Після того, як ви знайдете когось у вашій власній ніші, ви можете дуже легко знайти тони інших їхніх повідомлень, використовуючи досить нову функцію Google.

  Пошук зображень Google

  За допомогою пошуку зображень Google, якщо ви використовуєте Chrome, ви можете клацнути правою кнопкою миші на картинці й натиснути "пошук Google для цього зображення". Крім того, ви можете просто завантажити аватар автора та завантажити його до пошуку зображень Google або просто здійснити пошук за URL-адресою зображення. Обидва будуть повертати такі самі результати, як вбудована функція пошуку зображень Google Chrome.

  SERP виглядатиме так, як тільки ви перейдете до звичайних сторінок, що містять зображення.

  Ви будете більш-менш отримувати багато інших публікацій автора або профілів авторів на різних блогах. Подивившись на деякі з його / її повідомлень, ви можете самостійно визначити посади другого рівня.

  Я особисто знайшов кілька якісних сайтів за допомогою цього методу, які не такі строгі щодо довжини контенту, стилю написання та тисячі інших речей їхніх запрошень, якщо їх цінні та унікальні. Я безпосередньо опублікував повідомлення на них, не посилаючись на інші профілі.

  Розділ "Учасник" у профілях Google+

  Ще один досить простий спосіб знайти сайти першого та другого рівнів - це розділ "вкладник" у профілях Google+.

  Ще один досить простий спосіб знайти сайти першого та другого рівнів - це розділ вкладник у профілях Google+

  Деякі списки можуть бути довшими, ніж ви думали!

  Розширені пошукові запити в Google

  Ще один спосіб знайти цілі гостьового розміщення другого ярусу, використовуючи когось, хто вже бере участь у багаторівневому побудові посилання на капелюсі, використовує спеціальні пошукові запити. Ви можете ввести "inpostauthor: brian dean" (замінити "brian dean" з будь-якою іншою назвою) в полі пошуку Google, щоб знайти майже всі повідомлення, що коли-небудь розміщені Brian.

  Тепер ви можете скористатися ScrapeBox, щоб очистити всі результати та відсортувати їх за PR, DA тощо, або скористатися невеликим безкоштовним розширенням Google Chrome під назвою - Скребти подібний плагін .

  Можна додати додаткові фільтри, щоб уточнити результати пошуку. Наприклад, ви не хочете бачити результати з власного сайту, тому ми змінюємо запит, і він буде виглядати так: "inpostauthor: brian dean -backlinko.com" (потрібно замінити "backlinko.com" з власним сайтом особи, на яку ви націлилися).

  Використання вашої експертизи щодо відповідних предметів

  Можливо, у вас є досвід у більш ніж одній темі. Якщо ви виявилися експертом у темі, пов'язаній з основною темою вашого сайту, ви можете використовувати це, розмістивши гостьові публікації на цю тему.

  Власне, саме так я знаходжу блог InkThemes, де Я опублікував цей фрагмент порівняння особливостей двох популярних плагінів SEO, доступних для WordPress. Сам блог є PR6, і домен може бути авторитетним доменним органом 90-х.

  Більш цікавим є те, що окрім очевидних переваг у SEO, посада займає досить високі позиції на Google для всіх пов'язаних ключових слів, тому що вона знаходиться на хорошому сайті, а отже, веде досить багато трафіку до TechTage і RohitPalit.com .

  Що ще цікавіше , що редактор блогу був вражений продуктивністю цієї посади з точки зору залучення якісного трафіку. Так, він нещодавно попросив мене написати ще кілька постів для них - пам'ятайте, сайт DA 90 з домашньою сторінкою PR7.

  Отже, запишіть якісний вміст, навіть якщо ви бажаєте використовувати його для матеріалів другого рівня, тому що він створить щось набагато більш цінне, ніж пара зворотних посилань - хороші відносини .

  Отримання ваших повідомлень про рівень 2 для гостей Опубліковано

  Шаблони розсилки електронної пошти для другого рівня не повинні бути такими складними. Ось шаблон, який я використовував для отримання публікації на InkThemes (тому що я спочатку вважав, що це мета другого рівня):

  Тема: Шукаєте гість?Повідомлення:Здравствуйте,я Rohit Palit ([персональний URL сайту], необов'язково ) , SEO та ентузіаст WordPress.Я просто хочу знати, чи приймаєте ви у своєму блозі повідомлення про гостей.Мій власний сайт: [ URL]Я також написав гостьові повідомлення, подібні до них, в Інтернеті:

  [2-3 URL-адреси для деяких ваших найкращих публікацій на інших сайтах] Мої публікації також розміщені в інших блогах, наприклад: [URL] також були поділені експертами SEO та впливовими соціальними медіа, як [Name], [Name] і [Name], а також експерти WordPress, як [Name]. Я можу написати щось про WordPress SEO або Speed ​​Optimization, якщо хочете. Сподіваючись почути від вас найближчим часом. Рохіт

  Хороша річ про шаблони, як це те, що ви не повинні додатково доводити свою автентичність, ваші минулі роботи будуть робити це за вас . Отже, навіть не потурбуйтеся про те, що «я можу дати вам статтю, захищену copyscape».

  Ваша оцінка конверсій не буде такою поганою, оскільки ви зрозумієте, що більшість цих блогів потребує вмісту. Як тільки ви отримаєте відповідь, однак, ви повинні довести свою цінність через вашу посаду. Якщо це шкура, вона не буде опублікована, незважаючи на те, що ваші попередні публікації сподобалися і поділилися колегами з індустрії або вуличними собаками.

  Область «Авторська біографія»

  Посилання, що містяться в області «авторська біографія» в гостьових повідомленнях, не настільки цінні, як посилання, що містяться в тілі повідомлення, тобто контекстні посилання. Є кілька причин:

  1. Контекстні посилання тягнуть за собою набагато більше трафіку на цільові URL-адреси, ніж посилання, що містяться в області "авторська біографія".
  2. Вони часто вважаються більш природними з боку Google, тому що вони не мають тенденції бути спамом навіть у гостьових повідомленнях.

  Отже, чому веб-майстри часто дозволяють гостьовим плакатам опускати навіть пару оптимізованих посилань на якірний текст в біографіях своїх авторів. Наприклад, це авторська біографія, яку я бачив на Moz:

  Зрозуміло, що "онлайн-консалтинг" - це багатий якірний текст.

  Ви маєте скористатися цією можливістю і залиште кілька посилань на профілі або посади сайту 1-го рівня. Якщо я припускаю, що ці сайти першого рівня є більш авторитетними, ніж сайт другого рівня, який ви публікуєте на пост гостя, то навряд чи ви отримаєте заперечення від редактора сайту другого рівня.

  Пам'ятайте, що ви можете посилатися лише на профілі авторів на пов’язаних сайтах і там, де це має сенс . Якщо я відправляю на Moz, я б не посилався на мій профіль BlackHatWorld, і навпаки (можна було б спробувати 😛).

  Нижче наведено (складне) візуальне уявлення про те, про що я говорю:

  Речі, які потрібно зберігати в розумі

  1. Я не говорив про будівництво посилання на чорну капелюх . Будь ласка, перейдіть по всьому посту, перш ніж почати створювати посилання на спам до вашого другого рівня. Серйозно, не завдайте шкоди сайтам людей, які вирішили бути добрими і запропонували вам можливість розмістити на своїх сайтах.
  2. Цей білий капелюх метод побудови багаторівневих посилань допомагає всім трьом типам людей, які беруть участь, плакат, сайти 1 рівня і сайти 2 рівня в тій чи іншій формі.
   Сайти Tier 1 отримують чудовий вміст плюс додаткові посилання як бонус.
   Сайти другого рівня отримують якісний контент, який вони хотіли погано.
   Особа, яка починає кампанію, отримує підвищену видимість, якісний трафік, потенційні клієнти та величезний SEO-сайт для свого сайту.
  3. Не орієнтуйтеся лише на посилання, будуйте відносини з власниками сайтів, з якими ви стикалися протягом усього процесу.

  Корисні ресурси

  TL; DR

  1. Біла капелюх багаторівнева будівля посилання про зв'язок з деякими з ваших повідомлень гостя до інших ваших гостьових повідомлень або профілів автора на інших сайтах.
  2. Як правило, ви посилаєтеся на профілі авторів на найкращих сайтах, розміщених у (1-му рівні) з менших сайтів (рівень 2). Зазвичай це робиться з біологічної області автора.
  3. Використовуйте Technorati для перегляду найбільш авторитетних блогів у вашій ніші. Використовуйте FollowerWonk, щоб відкрити щебет профілі деяких з найбільш популярних людей у ​​вашій ніші.
  4. Орієнтуйтеся на найкращі сайти у вашій ніші для посад 1 рівня. Напишіть епічний контент для рівня 1.
  5. Орієнтуйте веб-сайти середнього та малого розміру для публікацій другого рівня. Причина полягає в тому, що набагато простіше опублікувати ваші публікації (оскільки вони не мають багато варіантів). Ви все одно повинні розміщувати якісний вміст на сайтах другого рівня. Розподіл гостьових повідомлень другого рівня займає менше часу, тому ви можете розміщувати його в багатьох місцях за короткий час.
  6. Насолоджуйтесь трафіком, потенційними клієнтами, перетвореннями, експозицією, підвищеною видимістю бренду та величезним поштовхом у SEO від вашого сайту!

  Як і багато інших речей, ви можете зробити багаторівневу будівлю посилання як в чорному капелюсі, так і в білому капелюшному способі. На відміну від чорного шляху, білий капелюх способу побудови багаторівневих зв'язків не шкодить нікому, допомагаючи всім учасникам .

  Так, що ви думаєте про White Hat Tiered Link Building?

  Як це працює?
  Чому?
  Непогано, чи не так?
  Так, що ви думаєте про White Hat Tiered Link Building?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»