Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Білоруське твіттер-спільнота

  Сьогодні в гостях у твіттер-бая людина, чиє ім'я відоме майже кожному в Рутвен: Євген Козлов. (Мало не процитувала улюблений мульт «Людина і пароплав» :)) В хорошому сенсі: Євген - один з найбільш популярних твіттерян в рунеті і просто дуже цікава людина. Отже, зустрічайте: @ekozlov !

  Твій аккаунт - один з найпопулярніших в Рутвен (майже 42000 передплатників). Прямо сьогодні - що для тебе тві? І яка з його функції для тебе найважливіше на сьогоднішній день?

  Твіттер це для мене якесь хобі, одне з багатьох, чим я займаюся. Для мене це спосіб розповісти друзям про те, чим я займаюся, де я, що роблю. Крім цього твіттер - ще й відмінний засіб комунікації з тисячами людей, з якими можна обговорити абсолютно будь-яку тему. Іноді це здорово виручає. Хоча останнім часом це вже і не зовсім особистий мікроблог ... але про все потроху.

  але про все потроху

  Скільки часу йде на твіттер в день? Чи читаєш ти реплаі?

  Часу на твіттер йде не так вже й багато, як здається, все люди у мене відсортовані по групах - так зручніше стежити і читати. Реплаі, як правило, я читаю і відповідаю з дзеркального аккаунта @ ek0zlov . До речі, багато хто думає, що я нікому не відповідаю, хочу переконати - це не зовсім так. Іноді звернення до мене не потребує відповіді, або ж відповідей дуже багато - і я не можу фізично за всім встигнути.

  Як відноситься компанія, в якій ти працюєш, до такої індивідуальної тві-популярності?

  Так, після того як інтерв'ю зі мною з'явилося на головній сторінці Рамблера, то мій особистий мікроблог як би перестав бути таким - про нього дізналися мої колеги і, звичайно, керівництво компанії. Якихось спеціальних норм поведінки в блогосфері у нас немає, тому лімітувати мене особливо нічим. За чинним контрактом я не маю права розголошувати комерційну і технічну інформацію про свою роботу. Так, і в зв'язку з ростом читачів, мене попросили робити будь-які заяви від себе, а не від імені компанії.

  Ти нещодавно оголосив про пошук твіттер-заступника (людини, який буде «наглядати» за твоїм акаунтом). Кому ти віддаси перевагу? Айтішників (гікам :))? Гуманітарію (маркетологи, копірайтери)? Або все-таки просто досвідченому тві-юзеру?

  Continue reading

  Прямо сьогодні - що для тебе тві?
  І яка з його функції для тебе найважливіше на сьогоднішній день?
  Скільки часу йде на твіттер в день?
  Чи читаєш ти реплаі?
  Як відноситься компанія, в якій ти працюєш, до такої індивідуальної тві-популярності?
  Кому ти віддаси перевагу?
  Айтішників (гікам :))?
  Гуманітарію (маркетологи, копірайтери)?
  Або все-таки просто досвідченому тві-юзеру?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»