Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bing SEO: Остаточне керівництво

  1. Загальні відомості про вміст
  2. Вміст
  3. Технічні рекомендації щодо публікації вмісту
  4. Індексація
  5. Crawlability
  6. Структура сайту
  7. Внутрішні посилання
  8. Тег мета-роботів
  9. Інструменти для веб-майстрів Bing
  10. Мапи сайтів
  11. Ігнорувати параметри URL-адрес
  12. Контроль сканування
  13. Disavow Links
  14. Блокувати URL-адреси
  15. Трафік сторінки
  16. Звіти SEO
  17. Вхідні посилання
  18. Дослідження ключових слів
  19. Аналізатор SEO
  20. Переміщення сайту
  21. Взаємодія з користувачем
  22. Сигнали соціальних медіа
  23. Структуровані дані
  24. Зворотні посилання
  25. Якість та кількість
  26. Типи посилань, які Бінг абсолютно ненавидить
  27. Зовнішні посилання
  28. Швидкість сайту
  29. Ко-цитати / спільні події
  30. Пенальті Bing
  31. Супутні матеріали
  32. TL; DR

  Відповідно до a  У липні 2013 року компанія surScore  Компанія Bing має 17,9% частки ринку пошуку в США

  Відповідно до a У липні 2013 року компанія surScore Компанія Bing має 17,9% частки ринку пошуку в США. Тим не менш, багато англомовних людей або не піклуються про пошукові системи, крім Google, або вони думають, що робота на їхньому сайті в Google повинна працювати і на Bing.

  Це, поряд з тим, що на даний момент не існує багато поглиблених статей, що охоплюють Bing SEO, я вирішив створити повний Bing SEO керівництво для початківців. Це керівництво буде охоплювати все, від отримання індексу в Bing для поліпшення вашого органічного рейтингу Bing.

  Загальні відомості про вміст

  Подібно Google, Bing також віддає перевагу унікальним, високоякісним вмістом і багатим на вміст сайтам. Bing все ще не настільки хороший, як Google з точки зору видалення сторінок, які мають мало або взагалі не мають значення від своїх видань. Таким чином, навіть якщо вони хочуть отримати детальний, якісний вміст, вони не завжди здатні розмістити їх на початку своїх видань.

  Я помітив, що Bing надає значно більше значення ключовим словам у назві, URL та мета опису, ніж Google. Компанія Google почала зосереджуватись більше на факторах поза межами сторінки і генерує динамічні описи фрагментів, залежно від запитів користувачів, переглядаючи всю сторінку і не покладаючись лише на мета-опис сторінки, щоб зрозуміти її відповідність пошуковому запиту, на відміну від Bing .

  Якщо веб-сторінці не вистачає опису мета, Bing фактично показує її як помилку в її Аналізатор SEO інструмент.

  Вміст

  В ідеалі, ви все одно повинні виробляти якісний контент, щоб мати високий рейтинг у Bing. Кілька індикаторів допомагають Бінгу зрозуміти, що ваш вміст має значення:

  • Довжина вашого вмісту.
  • Чи включає він зображення, відео та інші типи засобів масової інформації.
  • Чи є він багатим на відгуки користувачів, наприклад, численні відповідні коментарі у випадку публікації в блозі або кілька відповідей на потік форуму.

  Технічні рекомендації щодо публікації вмісту

  Тепер, коли у вас вже є оптимізований Bing вміст на своєму сайті, давайте перейдемо до наступного розділу.

  Індексація

  Після того, як на вашому сайті з'являються численні сторінки, ви хочете, щоб їх індексували Bing. Майте на увазі кілька речей:

  Crawlability

  Перш ніж Bing зможе індексувати сторінку вашого сайту, вона повинна знайти його . Подумайте про сторінки WordPress. Якщо ви створюєте сторінку зі своєї панелі інструментів WordPress і немає внутрішніх або зовнішніх посилань на неї, пошукові системи не зможуть її знайти.

  Хороший спосіб переконатися, що внутрішні сторінки вашого сайту індексуються - це створення та завантаження файлу .xml sitemap (містить посилання на внутрішні сторінки вашого сайту) на Інструменти для веб-майстрів Bing .

  Ви можете включити важливі сторінки у ваші навігаційні меню, а також для їх індексування. Збереження віджета типу "останні повідомлення" на бічній панелі або нижньому колонтитулі дозволяє пошуковим системам швидко виявляти та індексувати новий вміст вашого сайту.

  Також переконайтеся, що сторінки вашого сайту, які потрібно індексувати, не блокуються файлом robots.txt. Також можна використовувати файл robots.txt, щоб заблокувати сканування та індексування небажаних сторінок на вашому сайті.

  Структура сайту

  Надавайте важливість структурі сайту під час налаштування веб-сайту. Інвестуйте в структуру, яка спирається на навігацію на основі текстових посилань. Навіть більш глибокі сторінки не повинні перевищувати 4-5 кліків на домашній сторінці.

  Завдяки гарній архітектурі сайту набагато простіше вразити як користувачів, так і павуків пошукових систем. Окрім Sitemap .xml, можна спробувати створити HTML (або динамічну) карту сайту, яка допоможе користувачам переміщатися по сайту.

  Крім того, Bing віддає перевагу чистим структурам URL / permalink, поряд з короткими та короткими URL-адресами.

  Внутрішні посилання

  Посилання на найкращі сторінки з інших важливих сторінок вашого сайту з відповідними прив'язками . Вони не повинні бути точною відповіддю, просто переконайтеся, що вони відповідають релевантній сторінці.

  "Натисніть тут для нашої найкращої посади" може бути не погано для SEO (як ви будете створювати деякі загальні тексти-прив'язки), але це погано для користувача. Натомість, прив'язки-тексти мають натякнути на сторінки, на які вони зможуть залучити користувачів.

  Якір-тексти також високо цінуються пошуковими системами, оскільки вони виступають як фактор релевантності за межами сторінки.

  Тег мета-роботів

  Тег <meta name = ”robots”> може використовуватися багатьма способами. Ви можете скористатися таким кодом у розділі <head> дублікатів сторінок вашого сайту, щоб вирішити проблему з повторюваним вмістом:

  <meta name = "robots" content = "noindex, follow" />

  В основному, значення атрибутів "noindex" і "nofollow" повідомляють певному користувальницькому агенту (в даному випадку про роботів), щоб не індексувати сторінку, а не слідувати за посиланнями на сторінці відповідно. Якщо ви хочете конкретно Bing слідувати тому, що ви вказуєте в розділі <head> вашої сторінки, замініть 'robots' на 'bingbot'.

  Таким чином, зазвичай хороша ідея noindex сторінок, які ви не хочете індексувати пошуковими системами.

  Інструменти для веб-майстрів Bing

  Інструменти для веб-майстрів Bing

  Інструменти для веб-майстрів Bing пропонує власникам сайту різноманітні корисні інструменти та дані, що дозволяє їм краще сканувати та індексувати їхні сайти.

  Ви можете побачити безліч статистичних даних про свої сайти в службі Bing Webmaster Tools і під час відкриття окремих панелей веб-сайтів.

  Отже, давайте подивимося на деякі корисні та справді цікаві можливості Bing WMT.

  Мапи сайтів

  Ви можете надсилати .xml та інші типи файлів мапи сайту через WMT Bing. Це досить простий процес, і Bing не займе багато часу для сканування URL-адрес, перелічених у вашій карті сайту. На відміну від функції мапи сайту Google, ви можете подати мапу сайту з будь-якої URL-адреси, а не лише з вашого власного сайту.

  Ігнорувати параметри URL-адрес

  Bing має дещо іншу політику щодо розміщення rel = ”canonical” на ваших сторінках. Таким чином, щоб уникнути дублювання проблем із вмістом через параметри URL-адреси, вони створили цілий новий модуль під назвою "ігнорувати параметри URL-адреси", щоб допомогти вам у вирішенні цих дубльованих проблем із вмістом.

  Як правило, ви просто надсилаєте параметри, що викликають проблеми через неї, і він швидко вирішить проблеми.

  Контроль сканування

  Bing пропонує дійсно чудову функцію керування скануванням. Ви можете фактично визначити швидкість сканування bingbot протягом дня, вказавши бажані показники сканування в масштабі швидше та повільніше за кожну годину дня.

  Також існує безліч попередніх налаштувань, тому ви можете вибрати один із них, а Bing визначити найкращі налаштування швидкості сканування для вашого сайту на основі даних про використання. Наприклад, припустимо, що ваш сайт отримує найбільшу кількість відвідувань з 5:00 до 9:00. Отже, якщо ви виберете таку попередню установку, Bing встановить дуже низьку швидкість сканування протягом цього часу і повільно збільшуватиме її до найшвидшої швидкості протягом далеких періодів часу.

  Disavow Links

  Ви можете відхилити посилання на рівні URL, домену та каталогу. На жаль, ви повинні подавати посилання, або домени, або каталоги, один за одним, навіть якщо ви можете експортувати список вже скасованих посилань разом з датами.

  Дезавуїнг - це метод, за допомогою якого пошукові системи не беруть до уваги неприродні зворотні посилання під час рейтингу різних сторінок вашого сайту. Це розширена функція, і Google попереджає користувачів, що вони повинні використовувати його дуже обережно, хоча Bing не говорить нічого подібного.

  Відхилення посилань не повинно бути вашим пріоритетом номер 1, коли ви виявляєте спамну зворотні посилання на ваш сайт. Ви завжди повинні намагатися видалити ці посилання , і вдаватися до дезавуації тільки тоді, коли ви не можете прийняти ці посилання вниз.

  Блокувати URL-адреси

  Це дуже корисна функція Wing WMT, що дозволяє блокувати окремі сторінки та цілі каталоги вашого сайту в результатах пошуку Bing. Ці блоки залишаються на місці протягом 90 днів і закінчуються після цього.

  Отже, якщо ваша заблокована сторінка чи каталог продовжує працювати після 90 днів, ймовірно, що вона знову буде включена до результатів пошуку Bing.

  Можна просто заблокувати поточні сторінки разом з кешами для індексування або просто заблокувати кешовані копії.

  Трафік сторінки

  Він відображає сторінки з найвищою ефективністю в Bing, а також окремі статистичні дані, у тому числі кліки з пошуку, кількість пошуків і CTR.

  Вона включає комбіновані дані трафіку від Bing і Yahoo !.

  Звіти SEO

  Це власна версія пропозицій Google щодо покращення HTML. Вона в основному сканує через ваш сайт і виявляє, чи є дублікати назв сторінок, більше одного тега <h1> на сторінці, немає мета опису тощо.

  Вхідні посилання

  Ви можете ознайомитися зі старим списком зворотних посилань за останні 30 днів або користувальницький період часу, а також перевірити, які сторінки вашого сайту отримали найбільшу кількість зворотних посилань. Після натискання цих внутрішніх URL-адрес сторінки ви отримаєте список зовнішніх сторінок, які вказують посилання на ці внутрішні сторінки разом з їхніми прив'язками. Це дуже корисно, але, як ви можете здогадатися, він містить лише зворотні посилання, про які Bing знає.

  Дослідження ключових слів

  Це, в основному, дозволяє знайти обсяги запитів для фраз і ключових слів з органічних даних пошуку Bing.

  Хорошим аспектом цього є те, що ви можете ввести кілька ключових фраз одночасно, а також налаштувати пошук за періодом часу, місцем розташування та мовою.

  Аналізатор SEO

  Це в основному дозволяє перевірити ваші сторінки проти кращих на сторінці SEO керівні принципи, надані Bing. Наразі він все ще перебуває у бета-версії, і я не вважав його дуже корисним.

  Переміщення сайту

  Ще одна цікава функція, вона дозволяє вам розповісти Bing про рухи сайту. Наприклад, якщо змінити структуру URL-адреси вашого сайту, можна вказати вихідні та цільові URL-адреси на рівні каталогу.

  Можна також вказати рівні піддомена та URL-адреси рівня домену.

  Взаємодія з користувачем

  У минулому Бінг багато разів заявляв що вони надають величезне значення тому, як користувачі взаємодіють зі своїми результатами пошуку. Низький швидкість стирання швидше за все, допоможуть сторінкам переміщатися до видань BIP.

  Отже, щоб отримати користь від цього, потрібно створити сторінки,

  • Задовольняють шукачів.
  • Надайте те, що вони шукають.
  • Представляйте інформацію легко споживаним / доступним способом.
  • Забезпечити хорошу читаність і мати правильне форматування.
  • Включайте зображення, відео та інші засоби масової інформації, де це необхідно, покращуючи роботу користувачів.

  Сигнали соціальних медіа

  Бінг допускає, що надає соціальним медіа сигнали про важливість у своїх алгоритмах Правила для веб-майстрів .

  Якщо ви соціально впливові, це призводить до того, що ваші послідовники широко обмінюються інформацією, що, у свою чергу, призводить до того, що Бінг бачить ці позитивні сигнали. Ці позитивні сигнали можуть мати вплив на те, як ви органічно займаєте позицію в довгостроковій перспективі.

  Тим не менш, сирої, як рахунки, твітів і Google +1 рахунки найменше інтересів Bing. Вони більше піклуються про соціальну авторитет авторів контенту і поділяють його зміст .

  Зрештою, це зводиться не тільки до великого змісту, але і до вмісту вірусу . Отже, доки ви створюєте вміст, який користується популярністю і поширюється на сайти соціальних мереж людьми, ви повинні бути добре з цим.

  Структуровані дані

  На даний момент Bing дійсно підштовхує веб-майстрів до розмітки розмітки структурованих даних / багатих фрагментів на своєму веб-сайті.

  У Bing, що дозволяє користувачам приймати ключові рішення за допомогою візуально привабливих результатів пошуку, багатих на інформацію, є ключовим компонентом нашого пошуку. Як видавець вмісту, ви можете внести свій внесок у цей досвід, виділити його, додавши анотації до вашого структурованого вмісту, використовуючи будь-яку з наведених нижче специфікацій.

  Вони на даний момент підтримують:

  Зворотні посилання

  Bing неминуче використовує зворотні посилання для визначення повноважень сторінки. Bing, однак, відрізняється від Google тим, як вони ставляться до значної кількості зворотних посилань.

  Зараз, як мені здається, Bing зосереджує набагато більше уваги та соціальних сигналів, ніж Google. Легше ранжувати у Bing для продовження періодів тільки з релевантністю на рівні сторінки та хорошими сигналами взаємодії з користувачем.

  Якість та кількість

  Я також відчув, що відповідь Bing менше, ніж Google, до великої кількості низькоякісних посилань. Обидві пошукові системи віддають перевагу високоякісним органічним посиланням, але трохи складніше потрапити на першу сторінку Google, ніж Bing, лише кількома якісними посиланнями. Таким чином, Bing, здається, цінує менше, але якісні посилання більше.

  Ми знаходимося в промисловості, що домінує між собою, тому ми не можемо бути впевненими в усьому, що ми говоримо. Але, за моїм досвідом, хоча Google і Bing віддають перевагу високоякісним посиланням, Google більш схильний до кількості зворотних посилань на рівні сторінки, ніж Bing.

  Посилання допомагають Бінгу знайти новий контент і встановити довіру між веб-сайтами. Сайт, що посилається на ваш вміст, по суті, говорить нам, що вони довіряють вашому вмісту.

  Типи посилань, які Бінг абсолютно ненавидить

  • Взаємні посилання - обмін зворотними посиланнями з метою маніпулювання алгоритмом пошукової системи.
  • Платні посилання (малі)
  • Платні посилання (великі масштаби) - ті, хто продає посилання у великому масштабі, широко відомі як ланки ферм.
  • Спам-посилання та зламані посилання (посилання, розміщені на зламаних сайтах)

  Як будувати посилання

  Ми не будемо обговорювати те, що вимагає пошкодження капелюха, тому ми зосереджуємося на тому, як органічно створювати посилання. Ось кілька способів побудови природних зв'язків, сумісних з Bing:

  • Створюйте корисний, високоякісний контент, який людям подобається читати, обмінюватися та посилатися на .
  • Розвивайте свій сайт як авторитет у вашій ніші. Створіть свій сайт як надійний джерело великого вмісту.
  • Увімкніть варіанти спільного доступу для своїх відвідувачів. Соціальні акції збільшують експозицію вашого вмісту та посилюють процес створення органічних посилань.
  • Іноді можна звернутися до веб-майстра подібного сайту та попросити посилання на авторитетний вміст вашого сайту. Люди прагнуть посилатися на високоякісний контент.

  Зовнішні посилання

  Bing радить бути обережними щодо сайтів, на які ви посилаєтеся. Вона також рекомендує веб-майстрам зберігати кількість зовнішніх вихідних посилань на певній сторінці в межах розумного обмеження.

  Вихідні посилання на сайти зі спамом можуть бути навіть більш шкідливими, ніж вхідні посилання на спам . Отже, будьте уважні до того, до кого ви зв'язуєтеся. Крім того, багато вихідних посилань добре, якщо вони актуальні і не надто багато .

  Швидкість сайту

  Bing оцінює задоволеність користувачів, і оскільки швидше завантаження веб-сайтів призводить до кращого користування, Bing віддає перевагу їм на повільних сайтах. Повільне час завантаження може легко розлютити ваших відвідувачів, і якщо ви не єдина людина на землі, яка надає інформацію, яку вони шукали, є ймовірність, що вони просто перейдуть на SERP.

  Якщо ви використовуєте WordPress, погляньте на це детальний посібник для створення сайтів WordPress значно швидше .

  Проте ви не повинні бути божевільними щодо швидкості сайту весь час, так що ви починаєте турбуватися про кожну мілісекунду затримки при завантаженні сторінки. Bing вважає, що швидше завантаження сторінок краще, але не за рахунок важливих функціональних можливостей .

  Швидше, краще, але дбайте про баланс абсолютної швидкості завантаження сторінки з позитивним, корисним досвідом користувача.

  Ко-цитати / спільні події

  Ко-цитати або спільні заходи - які вони? Простими словами, вони позначають текст, який оточує вхідні посилання на ваш сайт.

  Хоча немає конкретного способу сказати, що Bing піклується про спільні заходи, я б сказав, що не отримав поганих результатів від тестової кампанії, яку я провів, що мав мотив вилучення співвідношення між ко-цитатами та органічними рейтингами Bing .

  Взагалі кажучи, незалежно від того, чи турбує пошукова система про спільні події чи ні, природно отримані контекстні посилання повинні бути оточені відповідним текстом набагато більше, ніж штучно отримані зворотні посилання.

  Це повідомлення обговорюється кілька способів, якими можна скористатися спільними цитатами .

  Пенальті Bing

  Як я можу закінчити такий пост, не обговорюючи штрафи?

  Можливо, ви не знаєте, але Bing активно санкціонує сайти, які порушують інструкції для веб-майстрів. Для сайтів, деіндексованих через покарання, інформаційна панель WMT Bing показує статус "заблокований".

  Ось кілька речей, яких потрібно уникнути, щоб не отримати покарання Bing:

  • Низькоякісний / створений користувачем / закручений / скребкований / повторюваний вміст.
  • Відображається інша версія сторінок вашого сайту для пошукових систем, ніж версія для звичайних відвідувачів - або аналогічні методи маскування.
  • Спам / Зламані / Штучні / Низька якість / Платні посилання.
  • Схеми соціальних медіа - включаючи, але не обмежуючись, покупку лайків facebook, твітів, послідовників або обміну ними.
  • Meta Refresh Redirect .

  Супутні матеріали

  Бажаєте отримати більш корисні поради на основі пунктів, які я обговорював на цій посаді? Перевірте ці фантастичні ресурси:

  TL; DR

  Чи було ваше повідомлення занадто довгим? Ось кілька важливих висновків:

  • Зробіть свій сайт доступним і легким для сканування за допомогою Bing.
  • Надішліть свій сайт Інструментам для веб-майстрів Bing. Надішліть карту сайту.
  • Зберігайте структуру сайту просто і чисто. Зосередьтеся на навігації по сайту на основі текстового посилання. Оснащуйте внутрішні посилання відповідними якорними текстами.
  • Створюйте великий вміст, який інші користуються читанням, обміном на сайтах соціальних медіа та посиланнями.
  • Переконайтеся, що сторінки вашого сайту здатні задовольнити наміри шукачів і забезпечити чудовий загальний досвід користувачів.
  • Зосередьтеся на швидкості сайту. Переконайтеся, що ви розміщуєте свій сайт на надійному веб-хостингу, щоб забезпечити оптимальну швидкість завантаження сайту та час роботи. Хостинг InMotion , A2 Хостинг & MDDHosting три з наших рекомендованих хостів.
  • Впроваджуйте структуровані дані на своєму сайті. (Мікроданні, Schema.org, Відкритий графік і т.д.)
  • Отримувати посилання лише органічно. Дайте якості зворотних посилань більше значення, ніж кількість зворотних посилань.
  • Переконайтеся, що ви використовуєте спільні цитати / спільні заходи.
  • Моніторинг різних аспектів продуктивності пошукової системи вашого сайту через Bing WMT. Часто контролюють профіль зворотного зв'язку. Якщо ви знайшли значну кількість зворотних посилань на спам, або спробуйте видалити їх вручну, або відхилити ці посилання, використовуючи функцію "Disavow Links" у Bing WMT.
  • Монітор, аналіз, виконання… повтор.

  Нарешті, я сподіваюся, що це буде корисно для вас. Це, мабуть, перше детальне керівництво в Інтернеті на Bing SEO. Знову ж таки, через розмір цього посібника, я міг би забути, включаючи точку чи дві. Ви можете надати свій відгук, залишивши коментар нижче. Мені це потрібно!

  Отже, які речі, на вашу думку, важливі для оптимізації сайту для Bing?

  Отже, які речі, на вашу думку, важливі для оптимізації сайту для Bing?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»