Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  BitProfi - Основні моменти оптимізації графічного контенту на сайті

  1. унікальність зображень
  2. З чого почати оптимізацію графічного контенту?
  3. Технічна оптимізація зображень
  4. висновок
  5. Розробка корпоративних сайтів

  Більшість власників сайтів прекрасно знають про те, що весь текстовий контент, який додають на сторінки, бажано оптимізувати для пошукових систем Більшість власників сайтів прекрасно знають про те, що весь текстовий контент, який додають на сторінки, бажано оптимізувати для пошукових систем. На жаль, далеко не всі приділяють увагу оптимізації графіки (картинок, фотографій, файлів і т.д.). Що не зовсім правильно.

  До слова, всі роботи, пов'язані з оптимізацією графічного контенту, необхідно ділити на пошукову та технічну оптимізацію. Пошукова оптимізація графіки потрібно сайту для того, щоб залучити на свій ресурс якомога більше людей по картинках пошукових систем, технічна - щоб прибрати всі можливі перешкоди для індексації зображень і збільшити швидкість завантаження сторінок, на яких ці зображення розміщуються.

  Слід зазначити, що оптимізовані під пошукові системи зображення можуть бути:

  • простими - містять гіперпосилання на фото;
  • складними - з певним текстовим змістом, який повідає пошуковим системам про даному зображенні.

  Далі розглянемо оптимізацію графічного контенту більш докладно.

  унікальність зображень

  Перш за все, по можливості треба розміщувати на сайті тільки унікальні зображення Перш за все, по можливості треба розміщувати на сайті тільки унікальні зображення. Пошукові системи поки не дуже строго карають за непоодинокі картинок, але все може змінитися. Пошуковики більше довіряють сайтам, на яких присутні ніде не повторюється графічний контент. Так що, якщо у Вас є навички фотографа і професійний фотоапарат, то це Ваш шанс зробити безліч цікавих і унікальних знімків, які сподобаються і відвідувачам, і пошуковим системам!

  З чого почати оптимізацію графічного контенту?


  З точки зору SEO для оптимізації графічного контенту можна виконати як мінімум в декілька дій З точки зору SEO для оптимізації графічного контенту можна виконати як мінімум в декілька дій. По-перше, вказівка ​​релевантних назв файлів. Наприклад, картинку з назвою dsf8sfre.jpg, на якій зображена квітка, доцільно перейменувати в flower.jpg або cvetok.jpg, так як в новій назві буде набагато більше сенсу (як для пошукових систем, так і для відвідувачів сайту). Крім цього, бажано давати імена англійською мовою - існуючими словами або транслітом, не використовуючи при цьому прогалин. По-друге, розміщення графіки, релевантної текстовому контенту. Іншими словами, на сторінці сайту бажано розміщувати тільки ті картинки, які відповідають тематиці поточної статті. Це важливо не тільки з точки зору SEO, але і з точки зору поведінкових факторів (користувачі з великим схваленням та інтересом поставляться до якісного контенту з відповідними по темі ілюстраціями). По-третє, заповнення тегів alt і title для кожної картинки. Тег alt є більш значущим, так як його вміст визначається пошуковою системою в якості альтернативного опису зображення (використовується при пошуку по картинках). Крім того, текст з alt буде показуватися при відключеною в браузері графіку. Вміст title також зчитується пошуковою системою і відображається в підказці (вона з'являється при наведенні курсору на картинку).

  Технічна оптимізація зображень

  Також перерахуємо основні дії, які можуть бути виконані для технічної оптимізації зображень на сайті: Також перерахуємо основні дії, які можуть бути виконані для технічної оптимізації зображень на сайті:

  Конвертація графіки в правильний формат Конвертація графіки в правильний формат. Сьогодні існує велика кількість різних форматів графічних файлів, але далеко не всі з них можуть коректно сприйматися пошуковими системами (без проблем індексуватися ними). Найбільш поширені і популярні в WEB-середовищі формати - це JPG, GIF і PNG. Слід орієнтуватися саме на них.

  Розміщення картинок в ділянці коду сторінки, доступному для індексації Розміщення картинок в ділянці коду сторінки, доступному для індексації. Якщо ви хочете, щоб зображення без проблем індексувалися пошуковими системами, то не потрібно розміщувати їх у фреймах, flash-контейнерах, JS-блоках та інших подібних конструкціях. Використовуйте стандартну вставку через HTML (тег img).

  Стиснення графіки Стиснення графіки. Дуже часто графіка володіє великими розмірами, особливо якщо мова йде про фотографіях, зроблених на професійну камеру. Завантаження таких зображень в початковому вигляді може обернутися значним збільшенням часу завантаження сторінок сайту. Крім того, великі картинки будуть займати пристойний обсяг дискового простору хостингу (часто через це переходять на більш дорогий тариф). Зменшувати розмір картинок можна вручну, наприклад, роблячи скріншоти, або за допомогою спеціальних сервісів або програм.

  висновок

  У висновку хочеться відзначити, що оптимізуючи і розміщуючи унікальні зображення, не забудьте про контент. Тому що без унікальних і корисних статей оптимізація графічного контенту безглузда. Також звертайте увагу на розширення зображень, адже чим вище розширення, тим якісніше будуть виглядати картинки на сайті. правильно виконана оптимізація всередині сайту принесе власнику безліч переваг.

  Тетяна Бекина,
  SEO-спеціаліст,
  компанія БітПрофі,
  м Москва

  Розробка корпоративних сайтів

  Розробка сайтів будь-якої складності: від шаблонних до індивідуальних рішень! Дізнатися більше >>>

  З чого почати оптимізацію графічного контенту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»