Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Бізнес-план магазина косметики. Як відкрити магазин косметики?

  Одним з перспективних напрямків, здатних приносити стабільний дохід, є бізнес на продажу косметики та парфумерії. Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, в Росії кількість торгових точок з продажу цієї продукції тільки збільшується.

  Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, в Росії кількість торгових точок з продажу цієї продукції тільки збільшується

  Чому бізнесмени повинні звернути увагу на цю нішу? Відповіддю служить можливість започаткування власної справи з мінімальними вкладеннями, а також досить швидка окупність початкових інвестицій. Косметична продукція необхідна кожній людині щодня, тому такий товар користується найвищим споживчим попитом, що забезпечує швидку оборотність коштів і постійний прибуток.

  Підприємці-початківці, які хочуть відкрити магазин косметики з нуля, повинні чітко уявляти, що собою являє ця бізнес-ніша. Вітчизняний ринок косметики у останні роки став набувати колосальні масштаби: якщо всього 7-10 років тому основна маса торгових і виробничих підприємств даної сфери припадала на столицю і мегаполіси, то сьогодні спостерігається значне збільшення їх числа в великих і середніх населених пунктах.

  Цільова аудиторія набуває не тільки екологічно чисті продукти харчування, а й косметичні засоби, виготовлені на основі натуральних компонентів, причому у великих обсягах, тому вибір ніші для бізнесу очевидний. Також варто відзначити, що величезна кількість торгових підприємств продає свої товари через Інтернет. Цей факт означає, що бізнесмени можуть взагалі не вкладати гроші у відкриття реальних магазинів і не витрачатися на їх утримання, отримуючи при цьому досить відчутний прибуток.

  Дослідження на ринку косметики та парфумерії говорять про те, що понад третину всієї реалізованої продукції є низькоякісної підробкою або контрабандою. На жаль, практично весь цей товар реалізується саме через інтернет-магазини, власники яких свідомо порушують права споживачів.

  У Росії немає спеціалізованих підрозділів, які б могли боротися з незаконним обігом косметичної (та й інший) продукції сумнівного походження. Навіть якщо правоохоронці вийдуть на слід власника магазину, вони навряд чи зможуть довести його провину, до того ж більшість інтернет-бізнесменів реєструють сайти в інших державах.

  Щоб уникнути проблем з законом і зберегти бездоганну репутацію підприємства, вся косметика повинна бути сертифікована. Це також дозволить продавати її через Інтернет, використовуючи пошукові системи Google і Яндекс. Дозвільна документація повинна підтверджувати не тільки високу якість товару, а й свідчити про те, що не заподіє шкоди здоров'ю споживачів.

  Чому бізнесмени повинні звернути увагу на цю нішу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»