Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Бізнес в соціальних мережах, альтернативний метод продвіженіяЛічностний зростання і заробіток в інтернеті!

  1. Питання чому, якщо соц мережі такі хороші для бізнесу.
  2. Так як грошей без грошей не буває.
  3. Ваш бізнес буде розвиватися незалежно від соціальних мереж.
  4. Хочете перестрахуватися, почніть вже зараз робити, так як треба.

  бізнес через соціальні мережі

  Навіщо потрібні соціальні мережі для бізнесу. Як використовуючи соц. мережі можна знайти клієнта або партнера по бізнесу? Чи є соціальні мережі незамінним безкоштовним інструментом для залучення клієнтів в ваш бізнес? Що якщо слідом за Linkedin закриють Фейсбук і Ютуб? Як розвивати бізнес в Інтернеті без соц.сетей.

  Доброго времени суток, читач блогу Исток добрий , З Вами на зв'язку Наталія Бутенко, в рамках рубрики " Соціальні мережі "З темою ведення бізнесу через соц.сети. Чим хороші соц. Мережі для просування бізнесу в соціальних мережах. Як краще використовувати соц.сети, ну і звичайно, альтернатива соціальним мережам для бізнесу.

  Отже, ті хто займається бізнесом в мережі Інтернет, прекрасно знають що для того щоб донести інформацію або своє бізнес пропозицію до великої кількості людей потрібно вкласти чималі кошти в рекламу в газетах, на телебаченні або в рекламу пошукових систем через Інтернет.

  Але, з активним розвитком соціальних мереж, донести інформацію до зацікавленої клієнта можна безкоштовно через соц. мережі.

  Все дуже просто, зараз досить велика кількість людей користується тією чи іншою соціальною мережею.

  Наприклад, за статистикою, вік найактивніших користувачів соціальних мереж Твіттер, Вконтакте і Інстаграм є від 20-37 років.

  Покоління постарше воліють Фейсбук, Однокласники, Google+. Якщо говорити про Facebook як про соціальну мережу для бізнесу, то звичайно вона хороша через свою вірусності.

  В Фейсбук, наприклад: Якщо людина пише відгук про товар, або послугу, коментар або ставить лайк відео або посаді, то ця інформація охоплює всіх його друзів.

  Відповідно якщо відгуки та коментарі хороші, тоді хтось із кола ваших друзів з більшою ймовірністю можуть купити пропонований товар, замовити послугу, або приєднатися до Вашого пропозицією для заробітку , Ніж люди ззовні.

  Саме вірусність Фейсбук дозволяє зорієнтувати не просто ваших друзів, а друзів ваших друзів.

  Я думаю, що тут все зрозуміло, та Ви і самі бачите що величезна кількість людей, незалежно від статі, віку, і роду діяльності мають аккаунт хоча б в одній із соціальних мереж.

  Що дозволяє абсолютно кожній людині при правильному підході знайти покупця на товари і послуги, які Ви пропонуєте. або знайти партнера в свій бізнес .

  Ну і останнє, що я хотіла сказати на користь про бізнес через соц.сети це SEO. Якщо, наприклад, створити групу вКонтакте, або Фан сторінку на Фейсбук, або співтовариство в Google або правильно оптимізувати відео на YouTube.

  Те саме з групи, фан сторінки або каналу YouTube (бо вони прекрасно індексуються пошуковими системами ) Можна всього за 24 години вийти за певним ключовим запитом в топ пошукових систем.

  Перевірте, якщо хочете. Для цього просто наберіть якийсь ключовий запит. І ви побачите на першій сторінці Google або відео на YouTube, яке можна вивести в топ 10 за 24 години, або Instagram, вКонтакте або Facebook. Отже, ми розглянули, чим хороші соц. мережі для бізнесу, ну а тепер давайте поговоримо про реальну зображенні просування бізнесу через соц.сети.

  просування в мережі

  Якщо ви займаєтеся бізнесом в Інтернеті, і просуваєте його тільки через соціальні мережі. Розкидаючи свою пропозицію в бізнес групах, і при цьому не збираєте передплатну базу, тоді Ви працюєте вхолосту.

  Питання чому, якщо соц мережі такі хороші для бізнесу.

  Відповідь дивіться у відео.

  Ну, і друге, як уже було сказано що всі сидять на цих соціальних мережах, і кожен зі своєю пропозицією. У кожного хто займається бізнесом, є скрипти або роботи, які розміщують автоматично бізнес оголошення в групи вдень і вночі, але толку від цього нуль.

  Тільки в бізнес без вкладень ще можна запросити партнерів, які, по суті, взагалі не потрібні. Тому що толку з них немає.

  Так як грошей без грошей не буває.

  Ви завжди будете з грошима. Якщо ви будете збирати свою передплатну базу. Знаходити тих людей які вміють слухати топ лідерів, і тих хто хоче знати як потрібно будувати бізнес.

  Зараз ми з командою AIOP і топ лідером з США, готуємо мега трафік, який буде приводити по 1000 чоловік в день в email базу кожному, і не з соціальних мереж, а з пошукових систем. У нас він вже є.

  А для цього у Вас звичайно повинен бути блог, сторінка захоплення і без лімітний автореспондер. І тільки маючи в своєму арсеналі цей пакет інструментів. Вам буде байдуже від того що закриють Фейсбук, ютуб або всі мережі відразу.

  Ваш бізнес буде розвиватися незалежно від соціальних мереж.

  Якщо слідом за Linkedin закриють Фейсбук і Ютуб то все у кого немає блогу і email розсилки вилетять в трубу. Звичайно можна піти в соціальні мережі ВКонтакте або в однокласники.

  Але, на цих соціальних мережах робити нічого, тому що в першому піонери, у другому пенсіонери. З цієї вікової категорії складно будувати бізнес, так як у тих і тих грошей немає.

  У той же час ми збираємо клієнтів без всяких соціальних мереж, з блогу і свого нового мега трафіку. Саме 10% з них завжди тебе почують, зрозуміють і захочуть робити так само.

  Так що про того що можуть закрити якусь соціальну мережу Фейсбук або Ютуб нам плювати. Толку від них для побудови нормального бізнесу немає вже і зараз.

  Хочете перестрахуватися, почніть вже зараз робити, так як треба.

  Тому що якщо ви будете скупитися на розкручуванні вашого ж бізнесу, для Вас це вийде у багато разів дорожче. І в результаті у Вас взагалі все застрягне, як і у сотні тисяч інших горе бізнесменів.
  Торг тут недоречний.

  Будь-яке ведення і просування бізнесу через соціальні мережі, повинно бути як доповнення до методу просування бізнесу, але не в якому разі не основним джерелом трафіку.

  Бажаю Вам всіх благ і процвітання.

  З повагою Наталія Бутенко.

  Мережі можна знайти клієнта або партнера по бізнесу?
  Чи є соціальні мережі незамінним безкоштовним інструментом для залучення клієнтів в ваш бізнес?
  Що якщо слідом за Linkedin закриють Фейсбук і Ютуб?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»