Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Букмекерська контора і розкрутка рахунки

  1. Суть просування рахунку у букмекера
  2. Управління рахунком - повний обман
  3. Відсутність доступу до рахунку іншим особам
  4. Що потрібно пам'ятати про розкручування рахунки

  Багато афер пов'язано зі ставками на спортивні події

  Багато афер пов'язано зі ставками на спортивні події. У мережі можна знайти багато пропозицій від супер прогнозистів, псевдокапперов, і інших світил беттінга. У кожного афериста свій метод або спосіб обману, і з часом ці методи стають все більш витонченими. Зовсім недавно хтось із шахраїв придумав схему, і її стали використовувати багато аферисти. Цей метод обману називається розкрутка рахунку у букмекера або як ще можна сказати передача довірителю управління своїм рахунком. Цим питанням цікавляться багато гравців, і в мережі їм пропонується безліч варіантів.

  Суть просування рахунку у букмекера

  Перед тим, як говорити про чесність гандікаперов, які беруться за персональне управління вашим рахунком, потрібно з'ясувати, що являє собою це поняття. Для управління рахунком гравець повідомляє свої дані іншій людині, який обіцяє отримання виграшу. Ця людина є прогнозистом, і після того, як зможе керувати вашим рахунком, починає ставити на різні події. За вчинені дії ця людина просить або передоплату або частину заробленого доходу. Залежно від запитів гандікапера розмір подяки може становити від четвертої частини до половини від отриманого виграшу.

  Це було б чудово, якби керуючий рахунком дійсно мав би вміннями в спортивних ставках, а не тільки голослівно розповідав про можливості збільшення прибутку в три рази. Але, практика доводить, що практично всі такі прогнозисти не мають ніяких здібностей, а є звичайними аферистами. При найкращому розкладі ви отримаєте мінусовий рахунок, а при гіршому - ви залишитеся зовсім без грошей.

  Управління рахунком - повний обман

  При розкручуванні рахунку у букмекера існує кілька методів шахрайства.

  1. Найпростіший спосіб. При такому способі шахрай після отримання доступу до рахунку гравця відразу ж виводить звідти всі засоби. Не у всіх букмекерських закладах гроші виводяться і вносяться тільки з однієї платіжної системи, яка прив'язана до аккаунту. Це на руку шахраям, які виводять гроші на свої рахунки. Знайти таких аферистів потім дуже складно, неможливо відстежити, куди виводять гроші. До того ж таких людей неможливо притягнути до відповідальності.
  2. Найпопулярніший спосіб. При цьому шахраї розкручують кілька рахунків, і ставлять на результат однієї гри. Ставлять на всі результати: на одну команду, на іншу команду і на нічию. При будь-якому результаті аферисти отримають гроші, а два клієнта залишаються без грошей, а третій платить прогнозистів покладену частину прибутку. Аферисти не дбають про своє добре ім'я, їх цікавить тільки пошук нових клієнтів.
  3. Спосіб марного використання грошей і часу. Такий спосіб не можна назвати аферою. При цьому гравець дає в користування прогнозистів свій рахунок, а той, користуючись своїми знаннями, приносить прибуток гравцеві. Тільки виникає питання, чому він не може це робити зі своїми фінансами?

  Тільки виникає питання, чому він не може це робити зі своїми фінансами

  Такі прогнозисти пояснюють своє небажання користуватися своїм рахунком тим, що букмекери бачать їх успішну гру, і блокують рахунки. Але, в реальності капери не хочуть піддавати ризику свої гроші, і перекладають непередбачені витрати на плечі гравця.

  У багатьох таких помічників досвід в ставках на спорт не більше, ніж у самого гравця. Тому не варто передавати інформацію про свій рахунок таким людям. Навіть якщо ви тільки починаєте робити ставки на спорт , То вивчайте необхідну теорію, а не передавайте свій рахунок невідомим людям.

  Відсутність доступу до рахунку іншим особам

  У будь-якого серйозного букмекера є правила, в яких присутній пункт про те, що гравець не може розголошувати нікому особисті дані про свій рахунок.

  Правила букмекерської контори Спортінгбет свідчать:

  • Гравець зобов'язаний підтримувати свій рахунок в порядку, це стосується всіх паролів, адрес, телефонів і банківських рахунків.
  • Гравець зобов'язаний зберігати в таємниці дані для входу в цілях безпеки. Якщо гравець запідозрив, що його дані доступні іншим особам, то про це він повинен повідомити компанії, щоб отримати нові дані, а старий акаунт буде видалений.

  Якщо гравець буде порушувати ці правила, то його рахунок буде заблокований. Визначити, що вашим рахунком користується інша людина легко, по IP адресою, а також у кожного комп'ютера є спеціальні параметри, за якими можна його знайти. Можна сказати, що передаючи дані про свій рахунок, ви самі його блокуєте, але до цього ваші гроші підуть з рахунку.

  Що потрібно пам'ятати про розкручування рахунки

  Ваші дані про особистому рахунку не можна передавати іншим особам, навіть якщо вони обіцяють «золоті гори». Дуже великий ризик потрапити в руки шахраям, і залишитися без грошей. Досвідчених гравців, які можуть допомогти розкрутити рахунок, дуже мало. Тим більше, вони не розповідають всім підряд про свій талант, а спокійно заробляють гроші. Те ж саме можете робити і ви. Головне, вчитися, набиратися досвіду в ставках на спорт, і тоді дуже скоро ви будете здивовані результатом.

  Тільки виникає питання, чому він не може це робити зі своїми фінансами?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»