Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чек-лист по SEO для інтернет-магазину

  1. Зведіть до мінімуму час завантаження
  2. Робіть інтерактивний і втягує контент
  3. Думайте «мобільно»
  4. Пам'ятайте про соцмережах і зверніть увагу на Pinterest (особливо в Америці)
  5. Оптимізуйте тайтли і теги
  6. Ставте товари на головну
  7. Уникайте занадто складної структури
  8. Заведіть блог і запросіть сторонніх авторів
  9. Отримайте більше відгуків про ваш продукт
  10. Налаштуйте опцію порівняння товарів
  11. Налаштуйте розширені сніппети
  12. Використовуйте CMS-системи
  13. Оптимізуйте всі зображення для пошуку
  14. Зробіть XML- або HTML-карту сайту
  15. Переконайтеся, що URL-адреси читабельні
  16. Створіть унікальні описи продуктів
  17. думка експерта

  Переклад статті Complete guide to meta tags in SEO
  Автор: Ханна Он (Hannah Evon)
  Переклад: Євгенія Теплова

  Принципи SEO-просування схожі у всіх галузях і для всіх типів компаній, але є і відмінності. Багато що залежить від того, що ви просуваєте: бізнес по франшизі, блог, B2B-або B2C-компанію або нарешті, інтернет-магазин. Коли ви розумієте, як працює SEO, важливо визначити, як пошукові системи ранжирують сайти компаній вашого типу і що з методик пошукового просування спрацює ефективніше за все. Відмінний спосіб відповісти на ці питання - створити чек-лист, що і зробила експерт американської SEO-компанії HigherVisibility Ханна Он. для E-pepper цей текст перевела Євгенія Теплова з агентства інтернет-реклами i-Media.

  Інтернет-торгівля стає все більш прибутковою галуззю, при цьому для SEO-оптимізації сайтів e-сommerce доведеться зробити чимало специфічних речей. Цей список допоможе вам максимально оптимізувати ваш сайт:

  Зведіть до мінімуму час завантаження

  Ніщо так не дратує клієнтів під час шопінгу в інтернеті, як сайт, який просто не завантажується. Але важливіше те, що алгоритм Google враховує швидкість завантаження, і «гальмує» сайт різко падає у видачі. Вірите чи ні, але думати про це - завдання веб-майстри. Скорочуйте кількість HTTP-запитів на сайт, видаляючи всі непотрібні плагіни, а також використовуючи зовнішні CSS-файлів. Також підійміть питання про новому хостингу для вашого сайту (примітка: найшвидший хостинг «встане в копієчку»).

  Робіть інтерактивний і втягує контент

  Можливо, рада віддає банальщину, але він не такий простий, як здається. Доведеться чимало попотіти, щоб отримати зробити сайт дійсно привабливим по дизайну, запустити опитування та дослідження, в яких хочеться брати участь, придумати і заверстані інтерактивну інфографіку, а також налагодити короткий і легкий шлях користувача від реєстрації до покупки. Подивіться, як це зробив косметичний гігант Sephora, який використовує навчальні відео і віртуальні пробники продуктів.

  Думайте «мобільно»

  Це не «додаткова опція». Мобільна оптимізація абсолютно необхідна, тому що кількість запитів з мобільних пристроїв вище, ніж з декстопов, а конверсія відбувається швидше. Просто нерозумно мати e-commerce сайт, що не адаптований під мобільні пристрої. Щоб потрапити в струмінь нової «золотої лихоманки» потрібно також «мобілізувати» рекламні оголошення і інтерактивну інформацію на сайті.

  Пам'ятайте про соцмережах і зверніть увагу на Pinterest (особливо в Америці)

  Більшість компаній вже знають про вирішальну роль соцмереж в справі отримання кліків і підвищення впізнаваності бренду. Але для e-commerce Pinterest - важливий ресурс, який часто не беруть до уваги. Там вже більше 100 млн активних користувачів і їх кількість продовжує зростати, платформа дає на 400% більше доходу за клік , Ніж Twitter, і на 27% більше, ніж Facebook. Це відмінні перспективи для підвищення продажів. Тільки не пропускайте третій пункт чек-листа, тому що близько 75% трафіку в Pinterest доводиться на мобільні пристрої.

  Оптимізуйте тайтли і теги

  Оптимізація тегів з ключовим словом допомагає пошуковим роботам зрозуміти, про що ваш сайт, що дуже важливо в момент ранжирування та індексації сайту. Також переконайтеся, що ви використовуєте тільки актуальні ключові слова, а не просуваєте по тим з них, які люди насправді не шукають.

  Також переконайтеся, що ви використовуєте тільки актуальні ключові слова, а не просуваєте по тим з них, які люди насправді не шукають

  Також читайте: « 7 трендів в SEO-просуванні інтернет-магазинів в 2016 році »
  Представляємо список найважливіших тенденцій пошукового просування для інтернет-магазинів. Використовуйте нові можливості, поки цим не зайнялися ваші конкуренти. Читати далі

  Ставте товари на головну

  Важливим фактором для пошукових систем служить стан головної сторінки сайту (не кажучи вже про те, що це перше, що бачать клієнти). Відмітна риса інтернет-магазину з хорошим SEO - не більше двох-трьох кліків з головної сторінки до певного продукту. Також на головній потрібно розміщувати інформацію про спеціальні пропозиції та знижки.

  Уникайте занадто складної структури

  Користувач повинен добиратися до будь-якого продукту і назад на головну буквально за пару кліків. Тому в основі структури сайту повинні лежати прості широкі категорії. Глибоко заховані категорії індексуються пошуковими системами погано - або не індексуються взагалі.

  Заведіть блог і запросіть сторонніх авторів

  Зараз саме час використовувати стратегію гостьових постів і самим почати вести блог, щоб отримати зворотні посилання і збільшити видимість для пошукових систем. Для цього потрібно найняти копірайтера, який буде моніторити різні сайти і створювати контент за вашим профілем. Додавши блог на свій сайт, ви підтвердите свій авторитет в галузі, а також зможете обмінюватися ідеями, досвідом, порадами і багатьом іншим з вашими клієнтами.

  Отримайте більше відгуків про ваш продукт

  Дайте своїм клієнтам можливість обговорити ваш продукт або послугу. Потенційні покупці шукають відгуки про вашу роботу. До того ж Google краще ранжує сайти, на яких спілкуються продавець і клієнти. Так що позитивні відгуки - це чиста вигода. Крім того, вони підтримають репутацію вашого бренду.

  Налаштуйте опцію порівняння товарів

  Вона корисна для всіх сайтів, але особливо добре працює в електронній комерції. Опція порівняння товарів не тільки дає користувачеві вибір, але і відмінно впливає на SEO, оскільки створює багато внутрішніх посилань.

  Налаштуйте розширені сніппети

  Розширені сніппети - це невеликі графічні зображення, відео або додаткова інформація, які відображаються на сторінці пошукової видачі. Вони дуже ефективні, оскільки допомагають ранжуватися відразу в декількох різноманітних блоках. Це - превью як для користувачів, так і для Google.

  Використовуйте CMS-системи

  Деякі компанії як і раніше ігнорують системи управління контентом (CMS), хоча вони добре працюють і підвищують ефективність продають сайтів. Ці системи дозволяють легко оновлювати картки товарів, а також додавати контент про них на сторінки сайту. Найпопулярніша в e-commerce система - Magento, їй користуються майже 21% з 100 тис. Найпопулярніших сайтів електронної торгівлі.

  Оптимізуйте всі зображення для пошуку

  Переконайтеся, що пошукова система знає про існування ваших фотографій. Для цього пропишіть alt-теги в зображеннях. Може здатися, що це не дуже важливо, але теги відіграють важливу роль, коли пошуковий робот Google почне вивчати ваш сайт. Вони показують, що всі деталі на вашому сайті добре опрацьовані, і допоможе пошуковим системам побачити і «зрозуміти» зображення.

  Зробіть XML- або HTML-карту сайту

  Це вкрай важливо, якщо у вас на сайті більше 100 найменувань товарів. Карта сайту буде автоматично оновлюватися кожен раз, коли ви переглянете або змініть свою продуктову лінійку. Це заощадить вам час, який варто звернути на опрацювання маркетингової стратегії.

  Переконайтеся, що URL-адреси читабельні

  Всі попередні пункти вам не знадобляться, якщо ніхто не перейде на ваш сайт за посиланням. Ключові слова в адресному рядку хоч і подовжать URL-адресу, але швидко зорієнтують користувача в змісті сторінки. А це вже генерує більшу частину трафіку. Подивіться на зображення нижче:

  Створіть унікальні описи продуктів

  Пошукові системи карають копіпаст, поетом не можна використовувати одні і ті ж описи продуктів знову і знову. З тієї ж причини ви не можна копіювати опису товарів від виробника. Для вашого бізнесу найкраще розповісти про кожному продукті в парі сотень унікальних слів. Це підвищить ваш рейтинг і допоможе оптимізувати контент.

  Багато пунктів у цьому переліку підходять і для інших типів бізнесу. Тим не менш, важливо внести їх в ваш список завдань по SEO як пріоритетні. Інакше це зроблять конкуренти!

  думка експерта

  Олександр Дронов
  Старший менеджер пошукового просування

  • Кожен пункт цього чек-листа можна спроектувати на російські реалії пошукового просування інтернет-магазинів. Будь-який грамотний SEO-фахівець скаже вам про важливість нижчеперелічених аспектів:
   - Швидкість завантаження сайту.
   - Інтерактив і залучення користувача у взаємодію з сайтом. Це точно позитивно позначиться на поведінкових факторах, які останнім часом все більше впливають на місце в пошуковій видачі.
   - Отримання природних зворотних посилань. Ручних санкцій від Google за «погані» посилання в 2013 р і фінального акорду від Яндекса (алгоритм «Минусинськ», 2015 г.) багатьох перелякало до смерті. Деякі кажуть навіть, що роботу із зовнішніми факторами ранжування можна повністю виключити з переліку завдань по SEO. Але ж насправді пошукові системи боролися і продовжують боротися саме з низькоякісної зовнішньої посилальної масою. Природні і тематичні посилання завжди віталися в SEO, і я впевнений, що їх значення зростатиме.
   Ця стаття - нагадування про те, що не можна забувати про фундаментальні основи пошукового просування інтернет-ресурсів, але не слід і зупинятися на досягнутому. Завжди прагніть до розвитку сайту, робіть його живим, які продають - і відмінно ранжируваних в пошукових системах.

  Переклад вперше опублікований на E-pepper.ru

  Слідкуйте за новинами Діджитал-індустрії в наших акаунтах в Facebook і « ВКонтакте ».

  09 листопада 2016

  comments powered by

  Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»