Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Центр вебометрії та веб-маркетингу

  Гіперпосилання є предметом інтересу не тільки для SEO або фахівців з веб-маркетингу, але й для дослідників у сфері веб-видобутку, пошуку інформації або webometrics Гіперпосилання є предметом інтересу не тільки для SEO або фахівців з веб-маркетингу, але й для дослідників у сфері веб-видобутку, пошуку інформації або webometrics. Створений більше 15 років тому, термін «webometrics» став постійно зростаючою галуззю науки, яка оцінює веб-присутність, використання веб-сайтів та показники впливу в Інтернеті, а також виявляє нові моделі в Інтернеті.

  Ця предметна область була обговорена в глибині одного з найбільш всебічних подій 8-а Міжнародна конференція з Webometrics, Informetrics & Scientometrics організована Глобальною міждисциплінарною дослідницькою мережею COLLNET , який нещодавно проходив у Сеулі, Південна Корея, де мене попросили представити свій документ і презентації .
  Кожен день всі ми використовуємо різні веб-метрики. Наприклад: Google PageRank, при пошуку в Інтернеті, Alexa Traffic Rank при пошуку популярних сайтів, або MajesticSEO Flow Metrics при оцінці впливу даного URL. Тим не менш, ви коли-небудь розглядали масштаб досліджуваних зразків під час обчислення цих показників (тисячі мільярдів URL-адрес) і як важко вирішити проблеми точності (Google PageRanks - це 11 цілих чисел від 0 до 1)?
  Якщо потрібно було обчислити такі метрики для конкретної предметної області, то розмір і точність будуть менш значними і, що важливіше, можна було б забезпечити кращий погляд на предметну область.

  Детальніше ...

  {gallery} news_images / величний / {/ gallery}


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»