Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Через 6 місяців після мого експерименту Backlink - що працює для Google, а що ні - Stream SEO

  1. Ось що я дізнався:
  2. Що не працює:
  3. 2. Соціальні закладки
  4. 3. Будівництво зворотних посилань від Squidoo або hubpages.
  5. Що працює:
  6. 1. Точні збіги доменів
  7. 2. Свіжість
  8. 3. Google любить себе (aka Youtube)
  9. 4. Ключові слова Longtail дуже важливі
  10. 5. Високі PR-посилання
  11. 6. Авторські права Google
  12. 7. Швидкість сторінки
  13. 8. Соціальні зворотні посилання
  14. Що далі?

  Привіт всім. Приємно знову поговорити з вами, і на цей раз на тему, яку більшість з вас знайде цікавою. Зрештою, це, ймовірно, чому ви тут читаєте мене на Stream SEO.

  Давайте прямо до змісту. 6 місяців тому я запустив a експеримент зворотного зв'язку щоб побачити, якщо я міг би класифікувати 1 або 2 мої статті на першій сторінці Google і отримати трафік, будуючи зворотні посилання і робити деякі дослідження ключових слів і SEO конкуренції.

  Це спрацювало?

  Звичайно, так і було. Насправді, я дізнався набагато більше, роблячи цей експеримент, ніж, читаючи сотні постів SEO в Інтернеті.

  Чому? тому що я дізнався, що зараз працює в Google ( і він працює весь 2013 рік ), і таким чином я зміг класифікувати більше посад і отримати трафік і конверсії ( продаж також ), збільшуючи аудиторію мого блогу.

  Чесно кажучи, я не очікував, що мій експеримент буде таким довгим. Можливо, через місяць або два, але після другого місяця так багато речей сталося, що мені довелося припинити оновлювати оригінальну статтю ( яка оновлювалася щотижня ), і мені довелося проаналізувати й перевірити більше речей, щоб дати вам найкращий аналіз і результати.

  Перш ніж продовжувати роботу, якщо ви ще не прочитали мого оригінального тематичного прикладу із зворотним зв'язком, ви повинні зробити це зараз перед будь-яким іншим. В іншому випадку ви можете бути збентежені тим, як все почалося.

  Якщо ви поспішаєте, ось швидке резюме того, що я зробив ще в лютому:

  • Я створив пару статей (огляд « Squarespace Review » і порівняння « Squarespace vs WordPress ») ще в грудні 2012 року, який я хотів звати . Звичайно, хто ні?
  • У лютому 2013 року я вирішив піти на професійну програму і побудувати «відповідні» зворотні посилання, щоб побачити, якщо це спрацювало. Ця стаття називається: “ Скільки зворотних посилань мені потрібно на першій сторінці Google ». Таким чином, я зробив деякі дослідження ключових слів і визначив, що одна з статей має низьку конкуренцію (порівняння), а інша - конкурентів середньої сили (огляд).
  • Я почав будувати зворотні посилання на 2-4 тижні. Більшість з них з коментарів на блоги, які використовують commentluv і деякі з них навіть не будучи-слідувати. Це не мало значення, тому що я хотів знати, що працює, а що ні.
  • Після одного місяця я побудував від 20 до 50 зворотних посилань на кожну статтю, більшість з них - з коментарів і нових сторінок або повідомлень, що означає, що всі вони були PR N / A або PR 0 .
  • Стаття з низькою конкуренцією була піднята на першу сторінку Google, а середня з конкурентами випередила і майже зник з перших 100 результатів. Я був сумний і щасливий в той же час 🙁
  • Я почав створювати посилання з таких сторінок, як Squidoo і Hubpages (у мене вже були облікові записи ), а стаття з низькою конкуренцією займала перші 3 місця в Google (іноді навіть номер 1!), А інша просто більше не з'являлася.
  • Через 2 місяці я перестала оновлювати свою статтю в експерименті і вирішила забруднити на SEO і дізнатися все, що працювало і що не працює взагалі.

  Ось що я дізнався:

  Кожен хоче, щоб ранг, але більшість з них не може

  Звичайно, коли ви створюєте публікацію або будь-яку статтю, ви бажаєте, щоб вона отримувала трафік. Якщо ви не створюєте свій власний щоденник, ви бажаєте, щоб він був відомим і мав коментарі. Коментарі дають життя йому, і трафік мотивує вас йти на професійну діяльність і вести блог. І якщо посада, подібна до тих, які я намагалася класифікувати, може генерувати потенційних клієнтів і гроші, то ви спробуєте більше, як я.

  Однак не давайте помилятися, що « кожен хоче » з « кожен може ». Деякі люди можуть класифікувати статтю, а деякі - просто. Існує багато факторів, які Google розраховує визначити, і деякі люди знають, як це працює. Це ті, хто, мабуть, буде ранг навіть тоді, коли інші намагатимуться працювати, щоб перемогти їх. ( Примітка до самого себе: Робота Розумна, не складна ).

  Там можуть бути деякі випадки, коли ви будете в змозі ранжувати одну статтю і навіть не знаєте, як ви її досягли (???), але це чисто збіг чи просто тому, що ніхто інший, хто дійсно знає, як він працює, пробує ранг для тих самих ключових слів. Якщо ви були там, намагаючись зрозуміти, чому стаття, на яку ви не очікували ранжування, є рейтингом на першій сторінці, а інша стаття, яку ви дійсно думали, що це здорово, і вона збиралася класифікувати, просто похована на 7-й сторінці Google , Тоді ви не єдині . Я був там, і це дуже неприємно. Мені довелося повернутися назад і прочитати 10 причин, чому бути блогером для мене кілька разів, щоб уникнути спалення.

  І кожен може бачити, що я ще був, тому що не опублікував нових статей за 2 місяці ( лише позначте повідомлення ). Так правильно. Я згорів.

  Проте, після тестування і пробування багатьох речей, а також спостереження за тим, як мої статті були видалені, а інші йдуть вгору, мені вдалося дізнатися багато чого про те, як Google працює навіть після оновлення Panda і Penguin. Я навчився важким шляхом; спостерігаючи, як багато інших побили мене у власному експерименті .

  Насправді, зараз конкурс на ключове слово " easy " був буквально змінений на середній рівень. Багато людей почали робити свої власні повідомлення, орієнтуючись на одне й те саме ключове слово ( я знаю, що деякі з них намагаються перемогти мене, а деякі інші просто з'явилися природно ), а деякі встигли перемогти мене хоча б на кілька днів або навіть місяців. ( Друга примітка до самого себе: якщо ви робите експеримент публічно, очікуйте, що інші люди приєднаються до виклику, і переможете вас ).

  Врешті-решт я зміг повернутися і побити більшість з них, але мені знадобилося кілька місяців, щоб розібратися. І, нарешті, моя стаття з ключовим словом з середньою конкурентоспроможністю , яка була похована на списки Google, повернулася сильніше, ніж будь-коли.

  Я міг би писати цю посаду майже 2 місяці тому, але замість цього я так довго чекав, тому що хотів спробувати, якщо одна й та ж стратегія працювала для інших статей. Так що я взяв один додатковий місяць, щоб налаштувати все і спробувати те ж саме з ще 2 статті з цього блогу, а також в деяких інших нових блогах у мене зараз.

  Давайте проаналізуємо, що працює, а що не:

  Що не працює:

  1. Купівля сотень дешевих зворотних посилань

  Ви коли-небудь бачили ці Fiverr Gigs пропонуючи сотні або тисячі зворотних посилань менш ніж за 3 дні за $ 5? Ніколи не думайте про це. Ви отримуєте те, що ви платите, і 5000 низьких якісних зворотних посилань (більшість з них не можуть бути проіндексовані) не працюватимуть для вас, особливо якщо ваше ключове слово має певну конкуренцію в області середньої / високої складності. Просто ігноруйте їх повністю. Я знаю, що вони звучать добре, щоб бути правдою, і вони є.

  2. Соціальні закладки

  На власний погляд, соціальні закладки працюватимуть лише для ключових слів з наднизькою складністю, які можуть працювати і без соціальних закладок. Я знайшов кілька сервісів для соціальних закладок і ключ для них полягає у створенні 2-го рівня зворотних посилань (тобто зворотних посилань на ваші зворотні посилання) або допоможе вам уникнути націлювання лише на одне ключове слово, щоб уникнути покарання Google за оптимізацію тексту за ключовими словами. Знову ж таки, соціальні закладки самі по собі не будуть працювати, якщо ключове слово, на яке ви орієнтуєтеся, не легко перейти.

  3. Будівництво зворотних посилань від Squidoo або hubpages.

  Squidoo має дуже цікавий спосіб класифікувати статті на основі коментарів, трафіку, SEO, оновлення та багато іншого. Так що якщо ви робите статтю, просто щоб отримати зворотний зв'язок від них, ви будете страждати те ж саме, що я страждав: я був заборонений без будь-якої попередньої поради . Ось так, одного разу мого рахунку більше не було. Цікаво, що у мене було 2 або 3 хороші статті, які були рейтингом і заробляли гроші для мене (кілька доларів на місяць), але все зникло.

  З іншого боку, Hubpages не є таким строгим для своїх користувачів, і всі мої статті все ще існують (з PR 1 або навіть PR 2), але якщо стаття, яку ви надсилаєте, не отримує трафік протягом декількох тижнів, вони Вимкніть його, і він більше не з'явиться в пошукових системах (не можна вибирати соки сторінок із зворотних посилань). Я не зазнала цієї проблеми на статтях, де я створювала зворотні посилання, але у випадку, якщо ви думаєте почати, принаймні, зробіть їх цікавими та актуальними.

  Що працює:

  Тепер ось цікава частина. Я зібрав багато речей, які ви можете зробити, що допоможе вам швидше оцінити, і всі вони працюють на 100%, доведені мною . Ви будете раді дізнатися їх усіх, але в той же час ви можете бути розчаровані, тому що ваш улюблений Google не достатньо, щоб вирішити, які статті краще залежать від того, про що проповідують всі (якісний вміст, релевантний, створення бренда, відповідайте на коментарі, не зосереджуйтеся на SEO, а на читачах і т.д.).

  Шкода розчарувати вас, але це те, що працює зараз і працює цілий рік, але багато хто все ще не знає, як класифікувати статтю ( PS я люблю продукти Google, і я не думаю, що моє життя було б без Google, GMail, Android, Drive, Analytics і багатьох інших інструментів, але ще є довгий шлях, перш ніж мати ідеальну пошукову систему).

  1. Точні збіги доменів

  Whaaaat? Але Google випустив своє оновлення EMD в минулому році і вбив всіх точних доменів, чи не так? Вони також вбили частину трафіку багатьох сайтів, які, ймовірно, не заслуговували на це.

  Ну, так, але вони не вбили всіх EMD відразу. Ви все ще можете створювати веб-сайти EMD і ранжувати їх високими без багатьох проблем. В основному Google прагнув до веб-сайтів SPAMY, але вони не можуть націлюватися на всіх.

  Через 1 місяць після того, як я розпочав експеримент зі зворотним посиланням, хтось створив веб-сайт з точним ключовим словом, на який я націлював (з .com), і вони швидко опинилися на першій сторінці та в першому місці Google. Це було неймовірно для мене, тому що, мовляв, ми б не побачили більше цих сайтів на першій сторінці. Однак, будучи чесним, сайт має відповідний зміст і порівняння, що, хоча я думаю, що це не так глибоко, як той, який я написав, це все ще досить добре.

  Чи заслуговують вони цього? Хто знає. Я ніхто не може вирішити це, але я знаю напевно, що якби одна й та ж стаття була опублікована на будь-якому іншому блозі, вона не була б на першому місці.

  Я знаю, що вони мають відповідний вміст і точний домен відповідності, але вони не мають CF або Citation Flow (зараз я перевіряю показники домену за допомогою Ahrefs ), і домен був, по суті, новий, до нього не було вмісту. У нього є цільова сторінка та сторінка приблизно, і це майже все. Ах, і так, у них є партнерські посилання на blueHost і Squarespace. Я знаю, що вони повинні робити щонайменше $ 500 на місяць, тому що я був там у першому чи другому місці для цього ключового слова, і це я заробляв (без посилань Bluehost affiliate).

  Все це підводить мене до точки №2.

  2. Свіжість

  Пам'ятаєте, що всі, хто проповідує про те, що завжди створюють новий вміст, публікують X разів на тиждень і такі речі? Ну, це працює. І ти це знаєш. Але дозвольте мені пояснити, чому це стосується мого експерименту зворотного зв'язку.

  Звичайно, розмістивши більше, ваші читачі будуть мати більше речей, щоб читати, коментувати і ділитися. І, звичайно, чим більше ви пишете, тим більше можливостей ви маєте для ранжирування для різних ключових слів з довгим хвостом і отримати більше трафіку. Це проста математика, і кожен повинен це знати. Але це НЕ найбільш ефективний спосіб отримати трафік, взагалі. Акція повинна бути вашим пріоритетом номер 1, за створення списків електронних листів , написання повідомлень гостя або подібних, ви, ймовірно, отримаєте більше трафіку на повідомлення, ніж просто створюючи сотні постів щомісяця.

  Тепер повернемося до головної точки, свіжість важлива для SEO, тому що Google зосереджує багато на нових матеріалах, технологіях і новинних сайтах. Тому, коли хтось шукає інформацію про королівського дитини, який тільки що народився ( мені це не дуже цікаво , але це працює для цього прикладу ), Google хоче дати вам останні новини про це, замість того, щоб показувати результати за 2 місяці.

  Це відмінно працює для веб-сайтів, які завжди пишуть новини про майбутні продукти, події, дизайни та тенденції, але для деяких з нас, які дещо створюють « вічнозелене » вміст, це не працює. Повернімося до експерименту зворотного зв'язку через 2 місяці ...

  Так, так, я був переміщений з першого або другого місця після 1 місяця та половини EMD. Трохи сумний, але не настільки сумний, як перенесення на 4-е, 5-е місце, тому що деякі люди вирішили зробити статтю на ту ж тему, і їхня стаття була свіжою з їхніх рук, у порівнянні з моєю статтею, яка була 3-4 вже місяців.

  Я пройшов всі ці статті, і хоча деякі з них були хорошими, деякі з них були дуже простими і не дуже пояснювали все, як я. Тим не менш, оскільки ці статті були новими, Google оцінив їх досить високими (те ж саме сталося зі мною, коли я був на першому місці, я припускаю), і це зайняло Google кілька тижнів або навіть більше одного місяця, щоб отримати їх вниз.

  Насправді, один або два з них, які були насправді вище, ніж я, були зворотними до моєї статті, а це означає, що моя стаття повинна бути краще оцінена, чи не так? Добре, це не протягом 2 місяців.

  Це називається Google Dance і відбувається кожного разу, коли в індекс додаються нові результати або щоразу, коли Google оновлює свій алгоритм. Ви можете прочитати трохи більше про Google Dance у TCG. Справа тут в тому, що я думаю, що Google повинен зробити цей процес від дна до верху, а не від верху до низу. В іншому випадку це завдає шкоди високому якості / вікові результати і може вбити деякий трафік або гроші в процесі. Це може статися в 10 пошукових запитах за ключове слово за місяць, а також у ключовому слові з 5000 пошуками на місяць.

  Уявіть, що ви могли б займати місце на першій сторінці (або навіть першому місці) для слова "плагін SEO" або "Теми WordPress" протягом декількох тижнів або місяців, поки Google ще танцює результати? Скільки ви могли б зробити з цього? Рентабельність інвестицій буде великою. Дізнайтеся більше про свіжість у блозі Viperchill.

  3. Google любить себе (aka Youtube)

  Ах так, вони люблять себе, і це нормально. Але бути упередженим - це щось інше. Що відбувається, коли ви переплутаєте новий результат з відео YouTube?

  Ви майже непереможні!

  І це сталося зі мною. Через 2 місяці перед моєю статтею пройшли не тільки свіжі результати і ЕМД. Крім того, відео YouTube було поза рейтингу мене. Відео YouTube, яке було опубліковано протягом 3-5 днів, було другим або третім результатом Google, а я був відкинутий до 6-8-го результату. 🙁

  Так, відео знову було занадто свіжим, у нього не було зворотних посилань, і, чесно кажучи, це було не так важливо, оскільки одна людина розповідала про свої думки (без вчинення злочину) про Squarespace і WordPress. Але так, тому що він мав головне ключове слово в заголовку і теги, і тому що він був НОВИМ , і це було ВІД YOUTUBE , результат швидко зайняв першу сторінку.

  Дайте мені знати, коли ви бачите відео Vimeo або що-небудь інше на перших результатах Google.

  У всякому разі, це відео залишилося протягом принаймні 2 місяців над мною, і я, нарешті, передав його, але він залишається на першій сторінці, так що ніколи не варто недооцінювати Youtube відео . Насправді, якщо ви хочете швидко оцінити не дуже важке ключове слово, просто створіть відео, і ви повинні бути на першій сторінці за тиждень або близько того.

  І якщо ви орієнтуєтесь на складне ключове слово, ви завжди можете створити відео YouTube, мати зворотну посилання на вашу статтю та вставити його одночасно. Ви будете мати певну владу, щоб довго ранжувати. Неважливо, якщо зворотний зв'язок з Youtube не слідує, повірте мені.

  4. Ключові слова Longtail дуже важливі

  Я показав у минулому, чому ключові слова довгий хвіст важливі і як використовувати пошукові запити для створення кращих посад для ваших читачів. Так що я зробив, фактично, використовую плагін WordPress Jetpack, щоб знайти точні пошукові запити, які люди використовували, щоб прийти до моєї статті і додати їх до кінця моєї статті в FAQ.

  Наприклад, якщо я пропоную порівняння між WordPress і Squarespace , але хтось шукає порівняння між Squarespace і рамкою Genesis , я б додав його до мого FAQ на кінець повідомлення.

  Я зміг додати 3-5 речей, які я не мав у своєму початковому пості завдяки аналізу пошукових запитів. Тепер замість отримання випадкового трафіку, оскільки пошукові запити стосувалися моєї статті, я повністю отримую цей трафік, оскільки він включений до моєї статті.

  Я думаю, що це дуже пояснювальна.

  5. Високі PR-посилання

  Високі PR-зв'язки - це те, що, напевно, допомогло мені найбільше залучити мої статті після того, як це сталося. Якщо ви добре пам'ятаєте, я був повністю похований у середовищі конкурсних ключових слів ( Squarespace Review ) з самого початку, і повільно перемістився вгору і вниз по ключовому слову "зараз не так просто" ( Squarespace vs WordPress ) завдяки статтям свіжості, EMD та Youtube .

  Однак мені вдалося відреагувати, використовуючи високі PR відповідні посилання, що показує, що Google все ще піклується про PR. Але хто знає, як довго.

  Як згадується в a шоу з Пат Флінн , Ви можете отримати високий рейтинг, якщо у Вас є відповідні посилання з високим PR на Ваші статті. Так що я пішов вперед і спробував, і це спрацювало. Моя стаття знову є другим результатом у Google, а стаття, яка була похована з початку, швидко наближається до першої сторінки. Це неймовірно, як швидко, що може працювати, однак, є багато речей, щоб розглянути, перш ніж робити це, і я був в змозі зробити це, не будучи засуджений з якоря оптимізації тексту і все інше, тому що я зробив багато речей раніше.

  Просто майте на увазі, що Google не оновлював PR майже 6 місяців, що дещо дивно, тому що вони оновлювалися кожні 3-4 місяці. Я думаю Автори та Соціальні Медіа нарешті закінчать відсуваються PR, але це ніколи не помре 100%.

  В даний час у моїх статтях є сотні зворотних посилань (більшість з них не є високим PR), і я навіть отримав спам-атак і зворотні спами, можливо, щоб змусити мене або людей, які хочуть класифікувати просту статтю в найкоротші терміни за допомогою інструментів як scrapebox або інші інструменти (я перенаправляю їх з мого блогу за допомогою Digi Link Doctor щотижня), що тепер веде до наступного пункту:

  6. Авторські права Google

  Оновлення 2019: Ця точка більше не працює. Планується, що Google+ скоро буде знято.

  Якщо ви не підтвердили своє авторство через Google+, чого ви чекаєте?

  Є багато ботів, які очищають ваш вміст і дублюють його на іншому сайті. Це не круто, і його майже неможливо уникнути. Але якщо ви хочете захистити себе від дубльованого вмісту або навіть негативного SEO, немає кращого способу, ніж перевірити свої повноваження з Google (у Інструментах для веб-майстрів, а також у Google Authorhood). Вони будуть знати, яка була оригінальна стаття і які просто копії намагаються отримати зворотні посилання або відстеження з вашого блогу.

  Якщо ви не знаєте, як заявити своє авторство, прочитайте тут.

  7. Швидкість сторінки

  Я зробив ще один експеримент на Stream SEO, щоб перевірити, як це зробити швидкість сторінки і час завантаження впливають на SEO і показник відмов. Це не прихована магія і вона працює. І тому, що Stream SEO та інші сайти вже роблять хорошу суму грошей на місяць, я вирішив перейти від спільного облікового запису в HostGator до масового виділеного сервера з 4-х ядерним процесором, 32 ГБ оперативної пам'яті і необмеженою пропускною спроможністю, все для я і друг.

  Тепер, перш ніж хтось каже мені, що це занадто багато для Stream SEO, звичайно, я знаю, що це так. Але у мене є багато інших веб-сайтів і в середньому 2 мільйони переглядів сторінок на місяць. Так подумайте ще раз.

  Потік SEO почав краще за багато статей лише через тиждень після того, як я перейшов на виділений сервер. Навіть багато статей, де я не будував зворотні посилання або пропагував яким-небудь чином, отримують трафік зараз.

  Я знаю, для більшості людей, виділеного сервера занадто багато, але розглянути кращий хост, CDN, або VPS, якщо ви отримуєте хороший обсяг трафіку або у вас є кілька веб-сайтів.

  8. Соціальні зворотні посилання

  Соціальні зворотні посилання працюють, і більшість людей це знають, але тепер, коли у вас є велика кількість соціальних симпатій, акцій, +1, твітів або подібних, ви також зможете допомогти SEO.

  Насправді всі мої статті, в яких більше 20-30 соціальних дій використовуються для ранжирування швидше або вище. І через це, більше людей продовжують прибувати і відбувається більше соціальної взаємодії. Це цикл, який, як тільки він починається, може бути повторений весь час без вашого втручання.

  Звичайно, коли люди взаємодіють з вашими посадами, ви дійсно повинні мати великий вміст для того, щоб бути спільними або пов'язаними природно. Але ви завжди можете почати обертати колесо, обмінюючись своїми сайтами в спільнотах або використовуючи інструменти, такі як просто ретвіт і подібні.

  Я зробив додатковий експеримент із соціальними взаємодіями і як вони впливають на SEO, і я знайшов вражаючі результати .

  Я встановив абсолютно новий сайт (новий домен) і опублікував на ньому вірусні відеоролики, відправивши тисячі відвідувачів через Facebook.

  Ймовірно, в цій ніші не було багато конкурентів, але мені вдалося досягти від 200 до 600 улюблених та акцій Facebook, а також від 50 до 100 ретвітів і + 1 в місяць.

  Результат? Цей блог швидко оцінюється для всіх основних і пов'язаних ключових слів і тепер отримує близько 200 відвідувачів на день !.

  Так, це сталося всього за один місяць, без SEO оптимізації (насправді це був простий блог PHP без оптимізованих URL, мета ключових слів і все таке інше), і Google все ще думає через соціальну взаємодію, яку він заслуговує 200 відвідувань. після 1 місяця запуску.

  Мені знадобилося майже 8 місяців після запуску цього блогу для досягнення такої кількості трафіку. Я був дуже вражений тим, наскільки швидко Google може оцінити що-небудь, навіть якщо це не оптимізовано SEO (на сторінці) тільки через соціальні взаємодії. Я не сумніваюся, що соціальні медіа будуть вести величезну вагу в майбутньому SEO.

  Що далі?

  Ну, цей експеримент відкрив мені очі на те, що працює і що не працює на SEO зараз. Я думаю, що це, безумовно, найкраща інвестиція, яку я зробив для мого блогу та мого (зараз позаштатного) життя.

  Я, нарешті, дізнався, що є важливим, а що ні, і де я повинен звернути свою увагу, якщо я хочу більше трафіку, потенційних клієнтів, коментарів, продажів і взаємодії, і я знаю, що можу повторити це в інших нішах. Насправді, я вже це роблю ( ви не думаєте, що я спав останні 2 місяці, поки я тут не розмістив ), і це дає мені чудові результати.

  Експеримент не закінчився, і це, ймовірно, ніколи не буде, тому що ці речі, як правило, змінюються кожен раз в той час, і хто знає, який вид тварин готується Google для запуску на нас знову. Але я знаю, що це не може бути настільки різним, тому я буду залишатися в курсі й оновлювати цю посаду пізніше або просто написати нове повідомлення за кілька місяців.

  О та yeah, я нарешті підготовив деякі більше постів для вас guys. Б'юся об заклад, ви знайдете їх дуже цікавими, оскільки більшість з них є тематичними прикладами на багатьох інших нішевих сайтах, які я створив останнім часом. Це така річ, яка допомагає мені дізнатися більше, ніж читати 101 повідомлення про священне переслідування SEO, і я можу поділитися з вами хлопцями без будь-яких проблем.

  Поговоріть з вами наступного тижня! І так, якщо ви думаєте, цей пост був корисним або цікавим, дайте мені знати, відкинувши коментар або просто поділивши його !

  Ви просто читаєте статтю 4K слів!

  Це спрацювало?
  Чому?
  Звичайно, хто ні?
  Але Google випустив своє оновлення EMD в минулому році і вбив всіх точних доменів, чи не так?
  Чи заслуговують вони цього?
  Насправді, один або два з них, які були насправді вище, ніж я, були зворотними до моєї статті, а це означає, що моя стаття повинна бути краще оцінена, чи не так?
  Скільки ви могли б зробити з цього?
  Що відбувається, коли ви переплутаєте новий результат з відео YouTube?
  Якщо ви не підтвердили своє авторство через Google+, чого ви чекаєте?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»