Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Церква SEO: Якщо церкви робити SEO

  1. Церква SEO - Що це таке? Якщо ви читаєте цей пост, я припускаю, що ви вже маєте певну думку про те,...
  2. Ваш сайт Церкви як інструмент служіння
  3. Нові світові ЗМІ

  Церква SEO - Що це таке?

  Якщо ви читаєте цей пост, я припускаю, що ви вже маєте певну думку про те, що церкви SEO. Але, на всякий випадок, припустимо, що ви цього не зробите.

  SEO є абревіатурою для "Пошукова оптимізація". Це стосується процесу налаштування веб-сторінок і виконання інших завдань, щоб переконатися, що ваш сайт:

  1. Індексується пошуковими системами (наприклад, Google)
  2. Вважається, що пошукові системи є достатньо важливим сайтом, який виходить (бажано) на сторінці 1 пошуку відповідного терміну. Зовнішній вигляд сторінки не є хорошим, і все інше означає, що ви насправді не в Інтернеті.

  Чому це важливо для церкви?

  Церковний веб-сайт нічого не продає. Це не потребує мати пучок перевезення. Це просто там для членів ... чи не так?

  ДІЙСНО? Ви дійсно не вірите, що це так? Якщо ви з «Першої методистської церкви в Далласі», чи не було б чудово, ніж коли хтось надрукував у «методистській церкві Далласа», ваша церква була першою на сторінці. І чи не було б ще більшим, якби на першій сторінці було 3 записи для вашої церкви. Це просто має сенс, що ви хочете, щоб люди, які шукають церкву, як ваша, могли знайти її. Все більше людей використовують Інтернет для такого роду речей. Не телефонна книга. Не газета. Ви все ще витрачаєте $ 50 / тиждень на додавання до паперу? Ганьба тобі. Ви можете легко покласти ту ж суму грошей на SEO і отримати ще більше людей бачити вашу церкву щотижня.

  Але давайте зробимо це на крок далі. Припустимо, що ваша церква націлена на молоді сім'ї. У вас є яскраве дитяче і молодіжне служіння, не кажучи вже про великі невеликі групи молодих подружжя. Чи не здорово було б також зарахувати до «сімейної церкви» або «сімейного поклоніння».

  Добре, давайте віддаляємося від типу "самопросування" SEO і більше до категорії "самодопомоги". Що робити, якщо у вас є щось подібне до програми «Відсвяткувати відновлення» або іншої 12-ти крокової програми для зловживання наркотиками та алкоголем. Хіба не було б чудовим для людей знайти це, коли вони шукали? Що стосується «депресії», «розлучення», «сімейних неприємностей», «фінансових труднощів»… можливості служіння нескінченні.

  Ваш сайт Церкви як інструмент служіння

  Церква SEO є процес отримання вашого веб-сайту церкви, щоб придумати, коли люди шукають конкретні терміни. Які слова роблять ваш сайт на першій сторінці? Які слова ви хотіли б зробити ваш сайт придумати? Ось чому Церкви потребують SEO. Це інструмент служіння. Це перетворює ваш веб-сайт на інструмент служіння. Звичайно, це також може змінити зміст вашого веб-сайту.

  Веб-сайт, який з'являється, коли ви вводите в депресію, яка має тільки одну сторінку, картину пастора і час обслуговування не збирається залучати нікого. Насправді, ймовірність того, що сайт ніколи не зможе скласти звання "депресії", так як вміст сайту не стосується "депресії". Це означає, що комусь доведеться створити якийсь "хороший контент" для вашого сайту. Це означає, що той хлопець, який приходить у середу вночі, щоб поставити останню проповідь проповідь на сайті не буде тільки той, хто знає, як покласти речі на веб-сайті. Це означає, що ваша церква повинна буде серйозно ставитися до Інтернету.

  Нові світові ЗМІ

  Ісус сказав: “… ідіть і зробіть учні всіх народів ...” (Мф. 28:19). У першому столітті це було шляхом подорожей і проповіді. Набагато пізніше, це було отримання біблій в руках всіх. Сьогодні досягнення людей означає Інтернет. Можливо, вам це не подобається, ви можете не знати про це, але це не змінює фактів. Немає нічого по суті «грішного» або «нечистого» щодо Інтернету. Прийняти це. Освоїти його. Використовуйте його, щоб служити нужденним, бідним духом, тим, хто має поганий стан здоров'я, маргіналізованим. Але використовуйте його!

  І, кинути витрачати гроші на друковану рекламу і почати робити SEO! Це один з найкращих способів досягти людей сьогодні!

  Це один з найкращих способів досягти людей сьогодні

  Церква SEO - Що це таке?
  Чому це важливо для церкви?
  И не так?
  ДІЙСНО?
  Ви дійсно не вірите, що це так?
  Ви все ще витрачаєте $ 50 / тиждень на додавання до паперу?
  Хіба не було б чудовим для людей знайти це, коли вони шукали?
  Які слова роблять ваш сайт на першій сторінці?
  Які слова ви хотіли б зробити ваш сайт придумати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»