Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи добре HTML5 для SEO?

  1. Що кажуть інші джерела?
  2. Чи допоможе HTML5 підвищити рейтинг вашого вмісту?
  3. HTML5 може допомогти категоризувати вміст
  4. Висновок

  Це питання, на яке було дано відповідь у різних місцях Це питання, на яке було дано відповідь у різних місцях. На жаль, відповіді в деяких випадках не були хорошими. Фактично, вони або були занадто оптимістичними та / або самовпевненими - або просто зовсім неправильно.

  Крім того, коли ми використовуємо термін "HTML5", на що ми маємо на увазі? HTML5 охоплює ряд різних функцій і технологій, деякі з яких не мають нічого спільного з SEO. Отже, взагалі, коли люди ставлять це питання, вони зазвичай посилаються на нові смислові елементи HTML5 . Отже, я, перш за все, зосереджуся на цих тут.

  Що кажуть інші джерела?

  Як уже згадувалося, ряд записів у блогах намагалися відповісти на це запитання. Ось кілька прикладів.

  Простіше кажучи: вони помиляються . Ні, вони не на 100% помиляються; Я ніколи б не говорив про цю статтю. Але є речі, які викладені в тих частинах, які дещо вводять в оману і самовпевнені. Не кажучи вже про те, що деякі з них мають певні помилки. Причина, по якій я вказую ці спеціально, полягає в тому, що вони з'являються на початку пошуку в HTML5 і SEO.

  Звичайно, дещо тіньовий характер цих сайтів повинен привернути більшість людей до свого менш авторитетного голосу з цього питання.

  Чи допоможе HTML5 підвищити рейтинг вашого вмісту?

  Використання семантичних елементів HTML5 на ваших сторінках сьогодні не дасть вашому змісту більш високий рейтинг пошукових систем . І я наважуюсь припустити, що семантичні елементи ніколи не вплинуть на рейтинг сторінок. Фактично, це майже смішно думати, що це буде так.

  Навіть якщо в кінцевому підсумку до алгоритму рейтингу Google для семантичних тегів було додано невелику користь, різниця була б настільки мала, що, мабуть, не мала значення. Хоча ми не знаємо, і, ймовірно, ніколи не дізнаємося, як Google займає сторінки, ми знаємо, що двома найважливішими факторами є релевантність змісту та якісних зворотних посилань . І це ніколи не повинно змінюватися. Тривіальне використання семантичних тегів ніколи не повинно впливати на рейтинги SEO, і вони, звичайно, не роблять цього на момент написання.

  Незважаючи на те, що на цю тему можуть бути кілька найновіших джерел, наведемо декілька відповідних посад Центральних веб-майстрів Google, які вирішують ці або пов'язані з цим проблеми:

  Відповіді на кожну публікацію надає співробітник Google Джон Му , так на відміну від деяких надмірно оптимістичних посад, про які йдеться у попередньому розділі, вони заслуговують на увагу.

  Можливо, вас також зацікавить читання цю статтю про HTML5 Doctor для отримання додаткової інформації на цю тему.

  HTML5 може допомогти категоризувати вміст

  На даний момент, єдиними технологіями HTML5, які можуть надавати будь-які переваги, пов'язані з SEO, є Мікродані HTML5 або schema.org словники (які базуються на мікроданих).

  Але навіть у цьому випадку Microdata не підвищить ваш рейтинг SEO; це просто зробить окремі частини вашого вмісту більш семантичними, що полегшує розміщення сторінок результатів пошуку та відображення вмісту користувачам. Ви можете отримати більш детальну інформацію про цю тему на цьому FAQ . Ця концепція аналогічна Багаті фрагменти Google , але schema.org представляється більш потужною заміною для багатих фрагментів.

  Висновок

  Не надто в захваті від будь-яких потенційних переваг у використанні нових семантичних тегів у HTML5. Справа в тому, що веб-сайт, побудований з таблицями HTML, які мають відповідний вміст і якісні зворотні посилання, легко перевершить будь-який сайт, структурований з семантикою HTML5, яка має низький вміст і кілька посилань.

  Тож будьте реалістичні щодо переваг HTML5. Семантичні теги не є чарівною кулею для більш високого рейтингу Google, і, ймовірно, ніколи не буде.

  Що кажуть інші джерела?
  Чи допоможе HTML5 підвищити рейтинг вашого вмісту?
  Крім того, коли ми використовуємо термін "HTML5", на що ми маємо на увазі?
  Що кажуть інші джерела?
  Чи допоможе HTML5 підвищити рейтинг вашого вмісту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»