Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram - мій реальний досвід

  1. Чи є сенс накрутки ВК і instagram Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх...
  2. Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  3. Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram
  4. В сторону пішли, так? Продовжуємо ...
  5. Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни
  6. Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?
  7. Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  8. Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram
  9. В сторону пішли, так? Продовжуємо ...
  10. Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни
  11. Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?
  12. Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  13. Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram
  14. В сторону пішли, так? Продовжуємо ...
  15. Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни
  16. Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?
  17. Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  18. Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram
  19. В сторону пішли, так? Продовжуємо ...
  20. Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни
  21. Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?
  22. Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  23. Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram
  24. В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх розвитку свого проекту Зароби або здохни , Щоб трафік йшов з усіх соціальних мереж, а люди відразу дізналися про мене і почали лайкати пости, брати участь в обговореннях і проявляти іншу активність. Вибрав один з популярних сервісів по накрутці ad-social, успішно просрав в ньому 700 рублів і кілька дорогоцінного часу і був такий. Накрутив собі 150 чоловік в групу ВК і 3 500 осіб в інстаграм. Це було настільки беспонтово, що навіть трохи соромно про це говорити ....

  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?

  Раніше алгоритми ранжирування соціальних мереж працювали дещо по-іншому. Чим більше активності в акаунті або конкретному місці, тим більше уваги цьому приділяє соціальна мережа, а увага = респект. Респект виражається в тому, що алгоритм соціальної мережі починав вважати вас крутим хлопцем (або дівчиною) і рекомендувати всім, кому не лінь. Іншими словами більше активності аудиторії = більше тієї самої аудиторії. Всім було плювати, що це була за активність і звідки вона. Важливий був сам факт.

  Йшов час, спритні хлопці починали розуміти фішку і використовувати її в своїх цілях. Починалося з того, що хлопці просили знайомих вступати в групи, лайкать фотки і створювати всіляку видимість активності в тому чи іншому місці, що в свою чергу привертало інших людей, яким цю інфу підсовував алгоритм соц мережі. Потім спритні хлопці починали збирати команди школотронов, які буквально за їжу створювали движуху на потрібному об'єкті. Коли школотрони переросли в армію, потрібен був тямущий керівник, який направляв би це військо для реалізації поставлених цілей і завдань. Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж.

  Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж

  Більш спритні хлопці, які нишпорили в програмуванні, створювали спеціальні скрипти, які генерували призначену для користувача активність. Це зараз соціальні мережі більш менш вимогливі до знову зареєструвалися користувачам, а раніше всім було начхати. Підсумок - симуляція активності доходила до фантастичних показників, алгоритми соціальних мереж видавали повний шлак, а сервера частенько відчували надмірне навантаження від всієї цієї беспонтовий движуху.

  Коли у всіх початок підгорати, ситуація почала змінюватися. Розробники щось впроваджували, накручувальники мутили щось своє. Адміністрація соціальних мереж всілякими способами намагалася загасити цю активність, але не завжди перемога була на їхньому боці.

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?

  Зараз ВК активно використовує всіляку фільтрацію, яка банить спамерів, а для реєстрації нового аккаунта потрібно робити прив'язку до номера телефону. У інстаграме взагалі без 100 грамів не розберешся як реєструватися, намагався зареєструвалися фейковий аккаунт - він мені весь мозок зжер ...

  Біржі лайків і накруток продовжують жити. Зараз вимоги до новобранців (тим, хто і буде вас накручувати) зросли - в тому ж інстаграме вимагають, щоб було 3-8 фоток і встановлена ​​аватарка. У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування.

  У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування

  Я з фейковий аккаунта виконав кілька десятків завдань, заробив кілька десятків балів і витратив їх на накрутку своєї спільноти. Накрутив приблизно 150 чоловік. Через день з них відвалилося приблизно третина - почистив. Через 3 дні ще приблизно третина - ще раз почистив. В результаті з 150 чоловік залишилося тих, хто не став собачками чоловік 20. Ще 10 до сиз пір висять собачками в співтоваристві, терти їх мені поки лінь. Нехай будуть.

  Накрутка передплатників ВК для мене виявилася беспонтових досвідом, але хоч безкоштовним. Їдемо далі - на черзі накрутка інстаграм.

  До речі, недавно був матеріал про створення ефективного рекламного поста в ВК . Запах підгоріли пуканье відчувався за кілометр.

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Складно мене переконати, але після місячного знайомства з цією соціальною мережею я зрозумів, що інстаграм - це сама засмічена соціальна мережа з тих, з якими я коли-небудь працював. Реально стільки шлаку і всякої ху * ти я не бачив ніде, особливо якщо на свої фотки ставити популярні хештеги.

  Вас лайкають і фолловять боти розкрутки інстаграма, акаунти бізнес-блогерів (NL, "я знаю як заробити мільйон" і "шукаю партнерів в проект" - вся ось ця пиз ** та, яку я обожнюю), пластичних хірургів і іншої хе * ні .

  Я як раз і ставлюся до тієї категорії користувачів ІГ, які наставляють максимум хештегів (у мене 28 для кожного поста), щоб все-таки може бути зібрати хоч якихось справжніх передплатників.

  До моменту, коли я вирішив накрутити все це справа, у мене було близько 700 передплатників і 200 постів. На розкрутку я виділив 500 + 200 рублів, попутно виконавши кілька десятків завдань з фейковий аккаунта. Разом вийшло 3 500 осіб і кілька тисяч лайків (конкретно той сервіс, яким я накручував, давав можливість безкоштовної накрутки лайків в обмеженій кількості раз на добу).

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Понта з неї звичайно ж не було. Аккаунт Тінькофф банку мені поставив лайк і все. Навіть сам Олег Юрійович не зійшов до мого холопства рівня, хоча в Топчик за хештегом тематичним фотка потрапила, нехай і ненадовго. До речі, з паном Тинькова якось заобщался в коментах до його фотке (я ж крутий, так?!?!), Так він мені навіть лайк ставив .... Ух ... Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф.

  Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф

  До речі, в описі до фото був базар про відгук про Тінькофф банку , Точніше про його дебетової картки, так ось я його і зробив. Після публікації відкликання звертався до PR-відділу банку з проханням висвітлити цей відгук у них в соц мережах або на сайті, але вони мені ввічливо пояснили, що це буде зроблено "при необхідності" ....

  В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Отже, зараз пройшло 3 дні після закінчення розкрутки. На даний момент число передплатників поменшало до 3 100 з гаком, серед них багато таких у яких немає жодної фотки. Як показав популярний сервіс інстаграм-аналітики, відсоток массфоловеров в моєму профілі - 33%, ботів всього 3%, що начебто не так вже й погано. Фоточки я туди скидаю, інфу публікую.

  До речі, ось вам приклад поганого поста для просування, але він хоча б лайки і репости зібрав: як зробити пост ВК, який збере багато лайків і репоста

  За кількістю лайків змін небагато. Коли моїх фоловерів в ІГ було 300-400, було по 40 лайків на фотку, зараз 50-60. Різниця невелика, та й результат навряд чи варто того. Переходи на сайт ??? !!! З інстаграма було всього навсього 84 переходу за квартал (!!!).

  Фіналочка

  Накрутка ВК і instgram - справа кожного. Треба чи не треба радити не буду, понту від цього немає, а для збільшення ЧСВ можна використовувати інші методи. Кілька рекомендацій для тих, хто вирішив все-таки крутити.

  По-перше, майже всі сервіси вимагають прив'язки профілю соц мережі. НІКОЛИ не прив'язуйте свій реальний профіль, адже хз що цей сервіс буде з ним робити. У ВК є собачки, інстаграм начебто теж банить, але не знаю подробиць. Будьте обережні, щоб не просрали свій аккаунт.

  По-друге, не витрачайте багато грошей. Все це нісенітниця. Реальних чуваків ніхто і ніщо ніколи не замінить. Є активність - здорово, немає - значить або ви постите херню, або ваш зоряний час ще не настав ....

  Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх розвитку свого проекту Зароби або здохни , Щоб трафік йшов з усіх соціальних мереж, а люди відразу дізналися про мене і почали лайкати пости, брати участь в обговореннях і проявляти іншу активність. Вибрав один з популярних сервісів по накрутці ad-social, успішно просрав в ньому 700 рублів і кілька дорогоцінного часу і був такий. Накрутив собі 150 чоловік в групу ВК і 3 500 осіб в інстаграм. Це було настільки беспонтово, що навіть трохи соромно про це говорити ....

  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?

  Раніше алгоритми ранжирування соціальних мереж працювали дещо по-іншому. Чим більше активності в акаунті або конкретному місці, тим більше уваги цьому приділяє соціальна мережа, а увага = респект. Респект виражається в тому, що алгоритм соціальної мережі починав вважати вас крутим хлопцем (або дівчиною) і рекомендувати всім, кому не лінь. Іншими словами більше активності аудиторії = більше тієї самої аудиторії. Всім було плювати, що це була за активність і звідки вона. Важливий був сам факт.

  Йшов час, спритні хлопці починали розуміти фішку і використовувати її в своїх цілях. Починалося з того, що хлопці просили знайомих вступати в групи, лайкать фотки і створювати всіляку видимість активності в тому чи іншому місці, що в свою чергу привертало інших людей, яким цю інфу підсовував алгоритм соц мережі. Потім спритні хлопці починали збирати команди школотронов, які буквально за їжу створювали движуху на потрібному об'єкті. Коли школотрони переросли в армію, потрібен був тямущий керівник, який направляв би це військо для реалізації поставлених цілей і завдань. Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж.

  Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж

  Більш спритні хлопці, які нишпорили в програмуванні, створювали спеціальні скрипти, які генерували призначену для користувача активність. Це зараз соціальні мережі більш менш вимогливі до знову зареєструвалися користувачам, а раніше всім було начхати. Підсумок - симуляція активності доходила до фантастичних показників, алгоритми соціальних мереж видавали повний шлак, а сервера частенько відчували надмірне навантаження від всієї цієї беспонтовий движуху.

  Коли у всіх початок підгорати, ситуація почала змінюватися. Розробники щось впроваджували, накручувальники мутили щось своє. Адміністрація соціальних мереж всілякими способами намагалася загасити цю активність, але не завжди перемога була на їхньому боці.

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?

  Зараз ВК активно використовує всіляку фільтрацію, яка банить спамерів, а для реєстрації нового аккаунта потрібно робити прив'язку до номера телефону. У інстаграме взагалі без 100 грамів не розберешся як реєструватися, намагався зареєструвалися фейковий аккаунт - він мені весь мозок зжер ...

  Біржі лайків і накруток продовжують жити. Зараз вимоги до новобранців (тим, хто і буде вас накручувати) зросли - в тому ж інстаграме вимагають, щоб було 3-8 фоток і встановлена ​​аватарка. У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування.

  У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування

  Я з фейковий аккаунта виконав кілька десятків завдань, заробив кілька десятків балів і витратив їх на накрутку своєї спільноти. Накрутив приблизно 150 чоловік. Через день з них відвалилося приблизно третина - почистив. Через 3 дні ще приблизно третина - ще раз почистив. В результаті з 150 чоловік залишилося тих, хто не став собачками чоловік 20. Ще 10 до сиз пір висять собачками в співтоваристві, терти їх мені поки лінь. Нехай будуть.

  Накрутка передплатників ВК для мене виявилася беспонтових досвідом, але хоч безкоштовним. Їдемо далі - на черзі накрутка інстаграм.

  До речі, недавно був матеріал про створення ефективного рекламного поста в ВК . Запах підгоріли пуканье відчувався за кілометр.

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Складно мене переконати, але після місячного знайомства з цією соціальною мережею я зрозумів, що інстаграм - це сама засмічена соціальна мережа з тих, з якими я коли-небудь працював. Реально стільки шлаку і всякої ху * ти я не бачив ніде, особливо якщо на свої фотки ставити популярні хештеги.

  Вас лайкають і фолловять боти розкрутки інстаграма, акаунти бізнес-блогерів (NL, "я знаю як заробити мільйон" і "шукаю партнерів в проект" - вся ось ця пиз ** та, яку я обожнюю), пластичних хірургів і іншої хе * ні .

  Я як раз і ставлюся до тієї категорії користувачів ІГ, які наставляють максимум хештегів (у мене 28 для кожного поста), щоб все-таки може бути зібрати хоч якихось справжніх передплатників.

  До моменту, коли я вирішив накрутити все це справа, у мене було близько 700 передплатників і 200 постів. На розкрутку я виділив 500 + 200 рублів, попутно виконавши кілька десятків завдань з фейковий аккаунта. Разом вийшло 3 500 осіб і кілька тисяч лайків (конкретно той сервіс, яким я накручував, давав можливість безкоштовної накрутки лайків в обмеженій кількості раз на добу).

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Понта з неї звичайно ж не було. Аккаунт Тінькофф банку мені поставив лайк і все. Навіть сам Олег Юрійович не зійшов до мого холопства рівня, хоча в Топчик за хештегом тематичним фотка потрапила, нехай і ненадовго. До речі, з паном Тинькова якось заобщался в коментах до його фотке (я ж крутий, так?!?!), Так він мені навіть лайк ставив .... Ух ... Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф.

  Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф

  До речі, в описі до фото був базар про відгук про Тінькофф банку , Точніше про його дебетової картки, так ось я його і зробив. Після публікації відкликання звертався до PR-відділу банку з проханням висвітлити цей відгук у них в соц мережах або на сайті, але вони мені ввічливо пояснили, що це буде зроблено "при необхідності" ....

  В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Отже, зараз пройшло 3 дні після закінчення розкрутки. На даний момент число передплатників поменшало до 3 100 з гаком, серед них багато таких у яких немає жодної фотки. Як показав популярний сервіс інстаграм-аналітики, відсоток массфоловеров в моєму профілі - 33%, ботів всього 3%, що начебто не так вже й погано. Фоточки я туди скидаю, інфу публікую.

  До речі, ось вам приклад поганого поста для просування, але він хоча б лайки і репости зібрав: як зробити пост ВК, який збере багато лайків і репоста

  За кількістю лайків змін небагато. Коли моїх фоловерів в ІГ було 300-400, було по 40 лайків на фотку, зараз 50-60. Різниця невелика, та й результат навряд чи варто того. Переходи на сайт ??? !!! З інстаграма було всього навсього 84 переходу за квартал (!!!).

  Фіналочка

  Накрутка ВК і instgram - справа кожного. Треба чи не треба радити не буду, понту від цього немає, а для збільшення ЧСВ можна використовувати інші методи. Кілька рекомендацій для тих, хто вирішив все-таки крутити.

  По-перше, майже всі сервіси вимагають прив'язки профілю соц мережі. НІКОЛИ не прив'язуйте свій реальний профіль, адже хз що цей сервіс буде з ним робити. У ВК є собачки, інстаграм начебто теж банить, але не знаю подробиць. Будьте обережні, щоб не просрали свій аккаунт.

  По-друге, не витрачайте багато грошей. Все це нісенітниця. Реальних чуваків ніхто і ніщо ніколи не замінить. Є активність - здорово, немає - значить або ви постите херню, або ваш зоряний час ще не настав ....

  Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх розвитку свого проекту Зароби або здохни , Щоб трафік йшов з усіх соціальних мереж, а люди відразу дізналися про мене і почали лайкати пости, брати участь в обговореннях і проявляти іншу активність. Вибрав один з популярних сервісів по накрутці ad-social, успішно просрав в ньому 700 рублів і кілька дорогоцінного часу і був такий. Накрутив собі 150 чоловік в групу ВК і 3 500 осіб в інстаграм. Це було настільки беспонтово, що навіть трохи соромно про це говорити ....

  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?

  Раніше алгоритми ранжирування соціальних мереж працювали дещо по-іншому. Чим більше активності в акаунті або конкретному місці, тим більше уваги цьому приділяє соціальна мережа, а увага = респект. Респект виражається в тому, що алгоритм соціальної мережі починав вважати вас крутим хлопцем (або дівчиною) і рекомендувати всім, кому не лінь. Іншими словами більше активності аудиторії = більше тієї самої аудиторії. Всім було плювати, що це була за активність і звідки вона. Важливий був сам факт.

  Йшов час, спритні хлопці починали розуміти фішку і використовувати її в своїх цілях. Починалося з того, що хлопці просили знайомих вступати в групи, лайкать фотки і створювати всіляку видимість активності в тому чи іншому місці, що в свою чергу привертало інших людей, яким цю інфу підсовував алгоритм соц мережі. Потім спритні хлопці починали збирати команди школотронов, які буквально за їжу створювали движуху на потрібному об'єкті. Коли школотрони переросли в армію, потрібен був тямущий керівник, який направляв би це військо для реалізації поставлених цілей і завдань. Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж.

  Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж

  Більш спритні хлопці, які нишпорили в програмуванні, створювали спеціальні скрипти, які генерували призначену для користувача активність. Це зараз соціальні мережі більш менш вимогливі до знову зареєструвалися користувачам, а раніше всім було начхати. Підсумок - симуляція активності доходила до фантастичних показників, алгоритми соціальних мереж видавали повний шлак, а сервера частенько відчували надмірне навантаження від всієї цієї беспонтовий движуху.

  Коли у всіх початок підгорати, ситуація почала змінюватися. Розробники щось впроваджували, накручувальники мутили щось своє. Адміністрація соціальних мереж всілякими способами намагалася загасити цю активність, але не завжди перемога була на їхньому боці.

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?

  Зараз ВК активно використовує всіляку фільтрацію, яка банить спамерів, а для реєстрації нового аккаунта потрібно робити прив'язку до номера телефону. У інстаграме взагалі без 100 грамів не розберешся як реєструватися, намагався зареєструвалися фейковий аккаунт - він мені весь мозок зжер ...

  Біржі лайків і накруток продовжують жити. Зараз вимоги до новобранців (тим, хто і буде вас накручувати) зросли - в тому ж інстаграме вимагають, щоб було 3-8 фоток і встановлена ​​аватарка. У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування.

  У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування

  Я з фейковий аккаунта виконав кілька десятків завдань, заробив кілька десятків балів і витратив їх на накрутку своєї спільноти. Накрутив приблизно 150 чоловік. Через день з них відвалилося приблизно третина - почистив. Через 3 дні ще приблизно третина - ще раз почистив. В результаті з 150 чоловік залишилося тих, хто не став собачками чоловік 20. Ще 10 до сиз пір висять собачками в співтоваристві, терти їх мені поки лінь. Нехай будуть.

  Накрутка передплатників ВК для мене виявилася беспонтових досвідом, але хоч безкоштовним. Їдемо далі - на черзі накрутка інстаграм.

  До речі, недавно був матеріал про створення ефективного рекламного поста в ВК . Запах підгоріли пуканье відчувався за кілометр.

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Складно мене переконати, але після місячного знайомства з цією соціальною мережею я зрозумів, що інстаграм - це сама засмічена соціальна мережа з тих, з якими я коли-небудь працював. Реально стільки шлаку і всякої ху * ти я не бачив ніде, особливо якщо на свої фотки ставити популярні хештеги.

  Вас лайкають і фолловять боти розкрутки інстаграма, акаунти бізнес-блогерів (NL, "я знаю як заробити мільйон" і "шукаю партнерів в проект" - вся ось ця пиз ** та, яку я обожнюю), пластичних хірургів і іншої хе * ні .

  Я як раз і ставлюся до тієї категорії користувачів ІГ, які наставляють максимум хештегів (у мене 28 для кожного поста), щоб все-таки може бути зібрати хоч якихось справжніх передплатників.

  До моменту, коли я вирішив накрутити все це справа, у мене було близько 700 передплатників і 200 постів. На розкрутку я виділив 500 + 200 рублів, попутно виконавши кілька десятків завдань з фейковий аккаунта. Разом вийшло 3 500 осіб і кілька тисяч лайків (конкретно той сервіс, яким я накручував, давав можливість безкоштовної накрутки лайків в обмеженій кількості раз на добу).

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Понта з неї звичайно ж не було. Аккаунт Тінькофф банку мені поставив лайк і все. Навіть сам Олег Юрійович не зійшов до мого холопства рівня, хоча в Топчик за хештегом тематичним фотка потрапила, нехай і ненадовго. До речі, з паном Тинькова якось заобщался в коментах до його фотке (я ж крутий, так?!?!), Так він мені навіть лайк ставив .... Ух ... Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф.

  Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф

  До речі, в описі до фото був базар про відгук про Тінькофф банку , Точніше про його дебетової картки, так ось я його і зробив. Після публікації відкликання звертався до PR-відділу банку з проханням висвітлити цей відгук у них в соц мережах або на сайті, але вони мені ввічливо пояснили, що це буде зроблено "при необхідності" ....

  В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Отже, зараз пройшло 3 дні після закінчення розкрутки. На даний момент число передплатників поменшало до 3 100 з гаком, серед них багато таких у яких немає жодної фотки. Як показав популярний сервіс інстаграм-аналітики, відсоток массфоловеров в моєму профілі - 33%, ботів всього 3%, що начебто не так вже й погано. Фоточки я туди скидаю, інфу публікую.

  До речі, ось вам приклад поганого поста для просування, але він хоча б лайки і репости зібрав: як зробити пост ВК, який збере багато лайків і репоста

  За кількістю лайків змін небагато. Коли моїх фоловерів в ІГ було 300-400, було по 40 лайків на фотку, зараз 50-60. Різниця невелика, та й результат навряд чи варто того. Переходи на сайт ??? !!! З інстаграма було всього навсього 84 переходу за квартал (!!!).

  Фіналочка

  Накрутка ВК і instgram - справа кожного. Треба чи не треба радити не буду, понту від цього немає, а для збільшення ЧСВ можна використовувати інші методи. Кілька рекомендацій для тих, хто вирішив все-таки крутити.

  По-перше, майже всі сервіси вимагають прив'язки профілю соц мережі. НІКОЛИ не прив'язуйте свій реальний профіль, адже хз що цей сервіс буде з ним робити. У ВК є собачки, інстаграм начебто теж банить, але не знаю подробиць. Будьте обережні, щоб не просрали свій аккаунт.

  По-друге, не витрачайте багато грошей. Все це нісенітниця. Реальних чуваків ніхто і ніщо ніколи не замінить. Є активність - здорово, немає - значить або ви постите херню, або ваш зоряний час ще не настав ....

  Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх розвитку свого проекту Зароби або здохни , Щоб трафік йшов з усіх соціальних мереж, а люди відразу дізналися про мене і почали лайкати пости, брати участь в обговореннях і проявляти іншу активність. Вибрав один з популярних сервісів по накрутці ad-social, успішно просрав в ньому 700 рублів і кілька дорогоцінного часу і був такий. Накрутив собі 150 чоловік в групу ВК і 3 500 осіб в інстаграм. Це було настільки беспонтово, що навіть трохи соромно про це говорити ....

  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?

  Раніше алгоритми ранжирування соціальних мереж працювали дещо по-іншому. Чим більше активності в акаунті або конкретному місці, тим більше уваги цьому приділяє соціальна мережа, а увага = респект. Респект виражається в тому, що алгоритм соціальної мережі починав вважати вас крутим хлопцем (або дівчиною) і рекомендувати всім, кому не лінь. Іншими словами більше активності аудиторії = більше тієї самої аудиторії. Всім було плювати, що це була за активність і звідки вона. Важливий був сам факт.

  Йшов час, спритні хлопці починали розуміти фішку і використовувати її в своїх цілях. Починалося з того, що хлопці просили знайомих вступати в групи, лайкать фотки і створювати всіляку видимість активності в тому чи іншому місці, що в свою чергу привертало інших людей, яким цю інфу підсовував алгоритм соц мережі. Потім спритні хлопці починали збирати команди школотронов, які буквально за їжу створювали движуху на потрібному об'єкті. Коли школотрони переросли в армію, потрібен був тямущий керівник, який направляв би це військо для реалізації поставлених цілей і завдань. Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж.

  Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж

  Більш спритні хлопці, які нишпорили в програмуванні, створювали спеціальні скрипти, які генерували призначену для користувача активність. Це зараз соціальні мережі більш менш вимогливі до знову зареєструвалися користувачам, а раніше всім було начхати. Підсумок - симуляція активності доходила до фантастичних показників, алгоритми соціальних мереж видавали повний шлак, а сервера частенько відчували надмірне навантаження від всієї цієї беспонтовий движуху.

  Коли у всіх початок підгорати, ситуація почала змінюватися. Розробники щось впроваджували, накручувальники мутили щось своє. Адміністрація соціальних мереж всілякими способами намагалася загасити цю активність, але не завжди перемога була на їхньому боці.

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?

  Зараз ВК активно використовує всіляку фільтрацію, яка банить спамерів, а для реєстрації нового аккаунта потрібно робити прив'язку до номера телефону. У інстаграме взагалі без 100 грамів не розберешся як реєструватися, намагався зареєструвалися фейковий аккаунт - він мені весь мозок зжер ...

  Біржі лайків і накруток продовжують жити. Зараз вимоги до новобранців (тим, хто і буде вас накручувати) зросли - в тому ж інстаграме вимагають, щоб було 3-8 фоток і встановлена ​​аватарка. У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування.

  У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування

  Я з фейковий аккаунта виконав кілька десятків завдань, заробив кілька десятків балів і витратив їх на накрутку своєї спільноти. Накрутив приблизно 150 чоловік. Через день з них відвалилося приблизно третина - почистив. Через 3 дні ще приблизно третина - ще раз почистив. В результаті з 150 чоловік залишилося тих, хто не став собачками чоловік 20. Ще 10 до сиз пір висять собачками в співтоваристві, терти їх мені поки лінь. Нехай будуть.

  Накрутка передплатників ВК для мене виявилася беспонтових досвідом, але хоч безкоштовним. Їдемо далі - на черзі накрутка інстаграм.

  До речі, недавно був матеріал про створення ефективного рекламного поста в ВК . Запах підгоріли пуканье відчувався за кілометр.

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Складно мене переконати, але після місячного знайомства з цією соціальною мережею я зрозумів, що інстаграм - це сама засмічена соціальна мережа з тих, з якими я коли-небудь працював. Реально стільки шлаку і всякої ху * ти я не бачив ніде, особливо якщо на свої фотки ставити популярні хештеги.

  Вас лайкають і фолловять боти розкрутки інстаграма, акаунти бізнес-блогерів (NL, "я знаю як заробити мільйон" і "шукаю партнерів в проект" - вся ось ця пиз ** та, яку я обожнюю), пластичних хірургів і іншої хе * ні .

  Я як раз і ставлюся до тієї категорії користувачів ІГ, які наставляють максимум хештегів (у мене 28 для кожного поста), щоб все-таки може бути зібрати хоч якихось справжніх передплатників.

  До моменту, коли я вирішив накрутити все це справа, у мене було близько 700 передплатників і 200 постів. На розкрутку я виділив 500 + 200 рублів, попутно виконавши кілька десятків завдань з фейковий аккаунта. Разом вийшло 3 500 осіб і кілька тисяч лайків (конкретно той сервіс, яким я накручував, давав можливість безкоштовної накрутки лайків в обмеженій кількості раз на добу).

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Понта з неї звичайно ж не було. Аккаунт Тінькофф банку мені поставив лайк і все. Навіть сам Олег Юрійович не зійшов до мого холопства рівня, хоча в Топчик за хештегом тематичним фотка потрапила, нехай і ненадовго. До речі, з паном Тинькова якось заобщался в коментах до його фотке (я ж крутий, так?!?!), Так він мені навіть лайк ставив .... Ух ... Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф.

  Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф

  До речі, в описі до фото був базар про відгук про Тінькофф банку , Точніше про його дебетової картки, так ось я його і зробив. Після публікації відкликання звертався до PR-відділу банку з проханням висвітлити цей відгук у них в соц мережах або на сайті, але вони мені ввічливо пояснили, що це буде зроблено "при необхідності" ....

  В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Отже, зараз пройшло 3 дні після закінчення розкрутки. На даний момент число передплатників поменшало до 3 100 з гаком, серед них багато таких у яких немає жодної фотки. Як показав популярний сервіс інстаграм-аналітики, відсоток массфоловеров в моєму профілі - 33%, ботів всього 3%, що начебто не так вже й погано. Фоточки я туди скидаю, інфу публікую.

  До речі, ось вам приклад поганого поста для просування, але він хоча б лайки і репости зібрав: як зробити пост ВК, який збере багато лайків і репоста

  За кількістю лайків змін небагато. Коли моїх фоловерів в ІГ було 300-400, було по 40 лайків на фотку, зараз 50-60. Різниця невелика, та й результат навряд чи варто того. Переходи на сайт ??? !!! З інстаграма було всього навсього 84 переходу за квартал (!!!).

  Фіналочка

  Накрутка ВК і instgram - справа кожного. Треба чи не треба радити не буду, понту від цього немає, а для збільшення ЧСВ можна використовувати інші методи. Кілька рекомендацій для тих, хто вирішив все-таки крутити.

  По-перше, майже всі сервіси вимагають прив'язки профілю соц мережі. НІКОЛИ не прив'язуйте свій реальний профіль, адже хз що цей сервіс буде з ним робити. У ВК є собачки, інстаграм начебто теж банить, але не знаю подробиць. Будьте обережні, щоб не просрали свій аккаунт.

  По-друге, не витрачайте багато грошей. Все це нісенітниця. Реальних чуваків ніхто і ніщо ніколи не замінить. Є активність - здорово, немає - значить або ви постите херню, або ваш зоряний час ще не настав ....

  Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Чи є сенс накрутки ВК і instagram

  Вирішив я якось стати відомою медійної персоною і дати поштовх розвитку свого проекту Зароби або здохни , Щоб трафік йшов з усіх соціальних мереж, а люди відразу дізналися про мене і почали лайкати пости, брати участь в обговореннях і проявляти іншу активність. Вибрав один з популярних сервісів по накрутці ad-social, успішно просрав в ньому 700 рублів і кілька дорогоцінного часу і був такий. Накрутив собі 150 чоловік в групу ВК і 3 500 осіб в інстаграм. Це було настільки беспонтово, що навіть трохи соромно про це говорити ....

  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?

  Раніше алгоритми ранжирування соціальних мереж працювали дещо по-іншому. Чим більше активності в акаунті або конкретному місці, тим більше уваги цьому приділяє соціальна мережа, а увага = респект. Респект виражається в тому, що алгоритм соціальної мережі починав вважати вас крутим хлопцем (або дівчиною) і рекомендувати всім, кому не лінь. Іншими словами більше активності аудиторії = більше тієї самої аудиторії. Всім було плювати, що це була за активність і звідки вона. Важливий був сам факт.

  Йшов час, спритні хлопці починали розуміти фішку і використовувати її в своїх цілях. Починалося з того, що хлопці просили знайомих вступати в групи, лайкать фотки і створювати всіляку видимість активності в тому чи іншому місці, що в свою чергу привертало інших людей, яким цю інфу підсовував алгоритм соц мережі. Потім спритні хлопці починали збирати команди школотронов, які буквально за їжу створювали движуху на потрібному об'єкті. Коли школотрони переросли в армію, потрібен був тямущий керівник, який направляв би це військо для реалізації поставлених цілей і завдань. Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж.

  Так почали з'являтися біржі школярів, які накручували все: від лайків до комментов, причому для будь-яких соціальних мереж

  Більш спритні хлопці, які нишпорили в програмуванні, створювали спеціальні скрипти, які генерували призначену для користувача активність. Це зараз соціальні мережі більш менш вимогливі до знову зареєструвалися користувачам, а раніше всім було начхати. Підсумок - симуляція активності доходила до фантастичних показників, алгоритми соціальних мереж видавали повний шлак, а сервера частенько відчували надмірне навантаження від всієї цієї беспонтовий движуху.

  Коли у всіх початок підгорати, ситуація почала змінюватися. Розробники щось впроваджували, накручувальники мутили щось своє. Адміністрація соціальних мереж всілякими способами намагалася загасити цю активність, але не завжди перемога була на їхньому боці.

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?

  Зараз ВК активно використовує всіляку фільтрацію, яка банить спамерів, а для реєстрації нового аккаунта потрібно робити прив'язку до номера телефону. У інстаграме взагалі без 100 грамів не розберешся як реєструватися, намагався зареєструвалися фейковий аккаунт - він мені весь мозок зжер ...

  Біржі лайків і накруток продовжують жити. Зараз вимоги до новобранців (тим, хто і буде вас накручувати) зросли - в тому ж інстаграме вимагають, щоб було 3-8 фоток і встановлена ​​аватарка. У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування.

  У ВК трохи простіше, але це не заважає 90% накручених передплатників стає собачками в перші 3 дні їх існування

  Я з фейковий аккаунта виконав кілька десятків завдань, заробив кілька десятків балів і витратив їх на накрутку своєї спільноти. Накрутив приблизно 150 чоловік. Через день з них відвалилося приблизно третина - почистив. Через 3 дні ще приблизно третина - ще раз почистив. В результаті з 150 чоловік залишилося тих, хто не став собачками чоловік 20. Ще 10 до сиз пір висять собачками в співтоваристві, терти їх мені поки лінь. Нехай будуть.

  Накрутка передплатників ВК для мене виявилася беспонтових досвідом, але хоч безкоштовним. Їдемо далі - на черзі накрутка інстаграм.

  До речі, недавно був матеріал про створення ефективного рекламного поста в ВК . Запах підгоріли пуканье відчувався за кілометр.

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Як я накрутив 3 500 передплатників і кілька тисяч лайків в Instagram

  Складно мене переконати, але після місячного знайомства з цією соціальною мережею я зрозумів, що інстаграм - це сама засмічена соціальна мережа з тих, з якими я коли-небудь працював. Реально стільки шлаку і всякої ху * ти я не бачив ніде, особливо якщо на свої фотки ставити популярні хештеги.

  Вас лайкають і фолловять боти розкрутки інстаграма, акаунти бізнес-блогерів (NL, "я знаю як заробити мільйон" і "шукаю партнерів в проект" - вся ось ця пиз ** та, яку я обожнюю), пластичних хірургів і іншої хе * ні .

  Я як раз і ставлюся до тієї категорії користувачів ІГ, які наставляють максимум хештегів (у мене 28 для кожного поста), щоб все-таки може бути зібрати хоч якихось справжніх передплатників.

  До моменту, коли я вирішив накрутити все це справа, у мене було близько 700 передплатників і 200 постів. На розкрутку я виділив 500 + 200 рублів, попутно виконавши кілька десятків завдань з фейковий аккаунта. Разом вийшло 3 500 осіб і кілька тисяч лайків (конкретно той сервіс, яким я накручував, давав можливість безкоштовної накрутки лайків в обмеженій кількості раз на добу).

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Якщо говорити про лайки, які я крутив за денюжку, то ось одна з фоток:

  Понта з неї звичайно ж не було. Аккаунт Тінькофф банку мені поставив лайк і все. Навіть сам Олег Юрійович не зійшов до мого холопства рівня, хоча в Топчик за хештегом тематичним фотка потрапила, нехай і ненадовго. До речі, з паном Тинькова якось заобщался в коментах до його фотке (я ж крутий, так?!?!), Так він мені навіть лайк ставив .... Ух ... Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф.

  Фоточка нижче зроблена на 10 річчя банку Тінькофф

  До речі, в описі до фото був базар про відгук про Тінькофф банку , Точніше про його дебетової картки, так ось я його і зробив. Після публікації відкликання звертався до PR-відділу банку з проханням висвітлити цей відгук у них в соц мережах або на сайті, але вони мені ввічливо пояснили, що це буде зроблено "при необхідності" ....

  В сторону пішли, так? Продовжуємо ...

  Отже, зараз пройшло 3 дні після закінчення розкрутки. На даний момент число передплатників поменшало до 3 100 з гаком, серед них багато таких у яких немає жодної фотки. Як показав популярний сервіс інстаграм-аналітики, відсоток массфоловеров в моєму профілі - 33%, ботів всього 3%, що начебто не так вже й погано. Фоточки я туди скидаю, інфу публікую.

  До речі, ось вам приклад поганого поста для просування, але він хоча б лайки і репости зібрав: як зробити пост ВК, який збере багато лайків і репоста

  За кількістю лайків змін небагато. Коли моїх фоловерів в ІГ було 300-400, було по 40 лайків на фотку, зараз 50-60. Різниця невелика, та й результат навряд чи варто того. Переходи на сайт ??? !!! З інстаграма було всього навсього 84 переходу за квартал (!!!).

  Фіналочка

  Накрутка ВК і instgram - справа кожного. Треба чи не треба радити не буду, понту від цього немає, а для збільшення ЧСВ можна використовувати інші методи. Кілька рекомендацій для тих, хто вирішив все-таки крутити.

  По-перше, майже всі сервіси вимагають прив'язки профілю соц мережі. НІКОЛИ не прив'язуйте свій реальний профіль, адже хз що цей сервіс буде з ним робити. У ВК є собачки, інстаграм начебто теж банить, але не знаю подробиць. Будьте обережні, щоб не просрали свій аккаунт.

  По-друге, не витрачайте багато грошей. Все це нісенітниця. Реальних чуваків ніхто і ніщо ніколи не замінить. Є активність - здорово, немає - значить або ви постите херню, або ваш зоряний час ще не настав ....

  Костянтин Фрімен і проект Зароби або здохни

  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Навіщо взагалі потрібна накрутка в соціальних мережах?
  Як ситуація з накруткою соціальних мереж йде зараз?
  Ж крутий, так?
  В сторону пішли, так?
  Переходи на сайт ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»