Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи є SEO Dead? Еволюція пошуку

  1. Еволюція пошуку
  2. Як зміст маркетингу & UX змінюється SEO
  3. Оптимізація для людей, а не для пошукових систем
  4. Чому InCore SEO більше не є у нас
  5. Висновок

  Чи мертвий SEO? Деякі експерти стверджують, що якщо зараз не мертвий, це буде скоро.

  Кожен раз, коли я читаю чи чую, що дні SEO пронумеровані, я дряпаю голову. Я вважаю, що звіти про загибель SEO значно перебільшені. Насправді, я впевнений, що SEO живий і добре, і буде продовжувати грати важливу роль у вашому онлайн успіху.

  Проте за останні п'ять років було багато обговорень щодо того, чи повинні компанії все ще зосереджуватися на SEO для своїх маркетингових зусиль в Інтернеті. Деякі люди стверджують, що SEO є менш ефективним сьогодні, ніж у минулому, що повільно стає неактуальним, або що він повністю застарілий.

  Команда InCore тут, щоб допомогти вам орієнтуватися - і домінувати - онлайн джунглі. Ми хочемо пояснити, чому ми зробили одне з найважливіших рішень у нашому бізнесі. І це має відношення до " смерть SEO “.
  Команда InCore тут, щоб допомогти вам орієнтуватися - і домінувати - онлайн джунглі

  Еволюція пошуку

  Дебати SEO дійсно почалися з Google Panda . Panda вийшов у лютому 2011 року вплинуло майже на 12% результатів пошуку . Деякі аспекти були зрозумілі, деякі аспекти були досить заплутаними. Але одне було певним - Panda порушив життя кожного професіонала SEO.

  Панда поклала початок новій ері. Пройшли часи спаму, набивання ключових слів і низькоякісних посилань для ранжування вашого сайту. Panda був одним з перших кроків, які Google прийняв, щоб ввести машинне навчання в свою пошукову систему. Це було зроблено шляхом збору оцінок користувачів з якості веб-сайту на основі великого набору питань. Простіше кажучи, інженери Google об'єднали алгоритми машинного навчання і ті суб'єктивні думки людей і застосували їх до решти мережі.

  Потім через два роки Google оголосив Google Hummingbird, який був головним переписанням основного алгоритму пошукової системи Google. Однією з головних цілей Hummingbird було краще зрозуміти справжню мету пошуку та усунути невідповідні дані.

  Перемотка вперед до 2018 року, і ми дійшли до точки, де вміст сайту та досвід користувачів є основними факторами для релевантності пошукової системи. У цьому віці мобільного шукали, забезпечуючи дивовижний користувальницький досвід, це найважливіший елемент, який сприяє високому рейтингу. Цей чудовий користувальницький досвід розглядається як надання людям інформації, яку вони хочуть знайти, за короткий проміжок часу.

  Цей чудовий користувальницький досвід розглядається як надання людям інформації, яку вони хочуть знайти, за короткий проміжок часу

  Як зміст маркетингу & UX змінюється SEO

  Але є кілька тем, про які люди ще не писали. Це те, що люди мають на увазі, коли вони говорять "SEO мертвий".

  Видачі (сторінки результатів пошуку) переповнені. Протягом останніх 5 років в Інтернеті потрапила велика кількість контенту, що часто називають «ударним вмістом». І хоча це правда, що Google займає більше контенту, ніж коли-небудь раніше, для цієї бесіди дуже важливий елемент що часто не враховується.

  Більшість вмісту засмоктує!

  Ви можете ввести майже всі ключові слова з коротким або довгим хвостом до Google та інших пошукових систем і отримати результат. Але це не означає, що вміст, який ви знайшли, відповідає вашому пошуковому запиту і є цінним для користувача.

  Вміст, який входить до складу Google, може існувати з кількох причин.

  • Можливо, це були деякі з перших матеріалів, що коли-небудь були опубліковані на певній темі, тому на ранній стадії вона отримала багато посилань.
  • Можливо, він був опублікований на високому веб-сайті влади, що дає йому конкурентну перевагу над іншим «більш якісним контентом».
  • Можливо, ключове слово, на яке воно спрямоване, не дуже конкурентноздатне, тому той, хто написав його, не турбувався про те, щоб створити щось дуже цінне для своєї аудиторії.

  До оновлення Google Panda ви можете класифікувати на тонну різних ключових слів, просто опублікувавши велику кількість вмісту нижчої якості, оскільки не було достатньо контенту.
  У перші дні Google, що принесли в тону трафіку. Сьогодні це створює ілюзію конкуренції.

  Оскільки Google стає більш розумним і розумним, краще і краще з'ясовує, які сторінки мають високоякісний вміст.

  Це цікаво, тому що дає невеликі веб-сайти, які не мають багато зворотних посилань, можливість ранжувати за довгостроковими ключовими словами. Випускаючи високоякісний, глибокий вміст, часто можна для невеликого веб-сайту з низьким рівнем повноважень потрапити вище своїх великих конкурентів.

  Оптимізація для людей, а не для пошукових систем

  Google має на меті надати своїм користувачам найцінніший та найрелевантніший результат. Це означає, що ваш сайт може отримати велику користь, зосередивши увагу покращення досвіду користувача на вашому веб-сайті.

  Пошукові системи хочуть, щоб веб-сайти швидко завантажувалися , вони хотіли, щоб користувачі легко переміщалися , і вони хотіли б, щоб веб-сторінки надавали цінне вміст . Іншими словами, Google любить веб-сайти, які пропонують користувачам інформацію, яку вони шукають, за кілька секунд.

  І в кінці дня, що добре для споживача, добре для продуктивності органічного пошуку - особливо якщо ми розглядаємо, як машинне навчання стає все більш важливим для пошуку алгоритмів, включаючи такі області, як послідовності пошуку та якість вмісту.

  Ось ще кілька статистика про SEO що важливо мати на увазі, коли ви вважаєте, що SEO є мертвим.

  Ось ще кілька  статистика про SEO  що важливо мати на увазі, коли ви вважаєте, що SEO є мертвим

  Чому InCore SEO більше не є у нас

  На InCore Marketing ми допомагаємо нашим клієнтам набагато більше, ніж просто SEO.

  Щоб ранг для ваших ключових слів Ваш вміст має бути найкращим ресурсом для користувача, який здійснює пошук. Релевантність і важливість визначаються людьми першими, а з другого - Google. Стратегії SEO все ще допомагають, але вміст, який не надає значення пошуковій системі, більше не може перевершити інші веб-сайти.

  Наша робота в InCore Marketing полягає у створенні наших клієнтів для онлайн-успіху шляхом створення та просування контенту, який клієнти люблять.

  Ми залучаємо потенційних клієнтів і пропонуємо корисні та освітні матеріали в обмін на їх контактну інформацію. Потім ми продовжуємо обмінюватися якісним вмістом з часом за допомогою маркетингових повідомлень електронної пошти та соціальних кампаній. Поступово ми доводимо досвід та будуємо довіру між компаніями та їхніми аудиторіями, щоб перетворити їх на кінцевий продаж і побудувати довгострокові відносини.

  Створення аудиторії лояльних, повторюваних клієнтів передбачає набагато більше, ніж просто SEO. Це поєднання створення контенту, просування контенту, залучення до аудиторії, створення довіри і трохи традиційної тактики SEO. Ми в бізнесі створення та просування контенту . Один тільки SEO більше не виконує цю роботу.

  Чад Політт пояснює це так;

  SEO не те, що ви робите більше. Це те, що відбувається, коли ви робите все інше правильно.

  Люди купують і навчають зовсім по-новому порівняно з кількома роками тому, як компанії, які ми повинні адаптуватися, щоб вижити. Настав час витрачати нашу енергію, щоб зрозуміти нашу аудиторію, і ретельно продумувати повідомлення, яке резонує. Коли ми робимо це правильно, SEO просто відбувається.

  Висновок

  The Інтернет речей на нас з автоматизованими автомобілями, smartwatches, і навіть лампочки і холодильники, які підключені до Інтернету. Пошук в Інтернеті, який виконують фактичні люди, не зникає. Ми просто виконуватимемо їх з наших автомобілів, холодильників, годинників та інших пристроїв, які також виконують пошуки самостійно.

  Що б ви не робили, щоб підвищити видимість вашого веб-сайту в пошукових системах, просто продовжуйте робити це, доки він не перестане працювати. Інтернет розвивається, зміст розвивається, і SEO включає. І вам доведеться просто розвиватися разом з ним.

  Якщо ми звернемо увагу на якісний контент і великий досвід користувачів, ми залишатимемося під контролем органічного рейтингу пошуку. Це буде корисним як для компаній, так і для споживачів, тому що ми будемо в кращому становищі, щоб забезпечити найкращий досвід роботи в Інтернеті протягом подорожі покупця для кожного пошуку, який робить користувач.

  Чи готові ваші цифрові маркетингові стратегії приймати швидкі зміни в поведінці, технології та алгоритмах пошуку в Інтернеті? Зараз час.

  Чи готові ваші цифрові маркетингові стратегії приймати швидкі зміни в поведінці, технології та алгоритмах пошуку в Інтернеті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»